به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114
نمیدونم چرا هر کسی میاد اول از همه میگه که همه بازی هاش به درد نخوره همه بچه گونه هستن
من نمیدونم چرا همه از نینتندو ماریو رو شنیدن؟
چرا هیچ کسی از اینها چیزی نمیدونه؟
Metroid Prime 3: Corruption
metp3cwiie2.jpg

Excite truck
excite-truck-20060509001130786_thumb.jpg

excite-truck-20060509001131598_thumb.jpg

Disaster: Day of Crisis
fea_gamepg_disaster.png

یا پرنس خودمون(اسم رسمی نیست)

یا اسپیلنتر سل
یا فار کرای
و از این یا ها زیاد داریم
ولی کو گوش بدهکار که ماریو همه نینتندو نیست!!!

راستش رو بخواید سخت در عجبم کجا رفتن کسانی که داشتن بحث میکردن ؟
دو روز پیش اینجا بحث گرمی بود اما یه دفعه همه بیرون رفتن چه طرفدار ها چه مخالفها
ده کجایید پس!
من به جان خودم این پست ها رو برای بالا آوردن تایپک میدم و کاری به تعداد پستهام ندارم
اذیت نکنید دیگه شما هم کمک کنید
اول از همه من این امضا رو برای طرفدار های وی درست کردم اگه ازش خوشتون نمیاد یا پیشنهادی در مورد اینکه طرفدارهای وی چه علامت مشخصه ای دارن به این تایپک بری
عکس:
4bsbeoh.jpg

میتونید تو امضاتون داشته باشید
حالا میپرسید که مگه بقیه دارن که ما برای خودمون داشته باشیم
اولا ما پیش دستی میکنیم
دوما بله دارن اما یکسان نیست
همه طرفدارهای 360 تو آواتارشون و امضا ها شون یا علامت gears of war رو دارن یا اون دایره ایکس باکس که دو خط سبز از وسطش میگزره

من همیشه فکر های عجیب غریبی به سرم میزنه
اگه به نظرتون به درد نمیخوره خوب پاک میکنیم دیگه مشکلی نداره که!!!

براساس نتایج حاصل از یک بررسی جدید مبنی بر موقعیت کنسول بازی نینتندو موسوم به Wii در بازارهای جهانی، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این محصول حاکمیت بازار بازی‌های رایانه‌ای را در دست بگیرد.

نشریه ژاپنی فامیتسو(Famitsu) در آخرین بررسی‌های خود نشان داد: نزدیک به 8/68 درصد افراد برای عرضه Wii در بازار لحظه‌شماری می‌کنند و معتقدند که این محصول بهترین کنسول بازی در بازار کنونی است. در این میان 21 درصد کاربران منتظر کنسول بازی PlayStation 3 از شرکت سونی هستند و اعلام کرده اند که این محصول تمامی نیازهای آنها را به‌عنوان یک کاربر تخصصی بازی‌های رایانه‌ای برطرف خواهد ساخت.
این گزارش همچنین نشان داده است، 4/88 افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند براین باورند که قیمت تعیین شده برای کنسول بازی PS3 بسیار زیاد است که در مقابل 9/10 درصد هم گفته‌اند که این محصولی با قیمتی متعادل وارد بازار خواهد شد.
شرکت نینتندو هفته گذشته اعلام کرد که کنسول جدید بازی خود را تنها به‌قیمت 250 دلار خواهد فروخت و هین امر موجب شد تا توجه مخاطبان برای خرید محصول آنها جلب شود.
کنسول بازی Xbox 360 از شرکت مایکروسافت که نوامبر سال گذشته عرضه شد هم‌اکنون با قیمت 400 دلار در بازار فروخته می‌شود و این درحالی‌است که PS3 که احتمال مي‌رود از چند ماه دیگر به‌دست کاربران برسد 499 دلار قیمت‌گذاری شده است.
اگرچه هنوز زمان مشخصی برای عرضه Wii اعلام نشده است،‌ نینتندو اعلام کرده که از اواخر سال جاری میلادی تا واخر سال 2007 بیش از 6 میلیون دستگاه از این محصولات را به‌جهان صادر خواهد کرد.
منابع :مختلف

wiiبه دليل داشتن گرافيك پائين /به دليل دسته ي نامناسب/به دليل بازيهاي بچه گانه/موفق نخاهد شد.:((

نه به اون شوری شورت نه به این حرفات .
مثل اینکه خودت جواب خودت را با این پست آخری که زدی دادی .:)
خوشحالم که خودت هم فهمیدی چرا wii اینقدر طرفدار داره .;)
موفق باشی :cool:

سرویس اخبار خارجی ایتنا - براساس نتایج حاصل از یک بررسی جدید مبنی بر موقعیت کنسول بازی نینتندو موسوم به Wii در بازارهای جهانی، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این محصول حاکمیت بازار بازی‌های رایانه‌ای را در دست بگیرد.

نشریه ژاپنی فامیتسو(Famitsu) در آخرین بررسی‌های خود نشان داد: نزدیک به 8/68 درصد افراد برای عرضه Wii در بازار لحظه‌شماری می‌کنند و معتقدند که این محصول بهترین کنسول بازی در بازار کنونی است. در این میان 21 درصد کاربران منتظر کنسول بازی PlayStation 3 از شرکت سونی هستند و اعلام کرده اند که این محصول تمامی نیازهای آنها را به‌عنوان یک کاربر تخصصی بازی‌های رایانه‌ای برطرف خواهد ساخت.

این گزارش همچنین نشان داده است، 4/88 افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند براین باورند که قیمت تعیین شده برای کنسول بازی PS3 بسیار زیاد است که در مقابل 9/10 درصد هم گفته‌اند که این محصولی با قیمتی متعادل وارد بازار خواهد شد.
شرکت نینتندو هفته گذشته اعلام کرد که کنسول جدید بازی خود را تنها به‌قیمت 250 دلار خواهد فروخت و هین امر موجب شد تا توجه مخاطبان برای خرید محصول آنها جلب شود.

کنسول بازی Xbox 360 از شرکت مایکروسافت که نوامبر سال گذشته عرضه شد هم‌اکنون با قیمت 400 دلار در بازار فروخته می‌شود و این درحالی‌است که PS3 که احتمال مي‌رود از چند ماه دیگر به‌دست کاربران برسد 499 دلار قیمت‌گذاری شده است.
اگرچه هنوز زمان مشخصی برای عرضه Wii اعلام نشده است،‌ نینتندو اعلام کرده که از اواخر سال جاری میلادی تا واخر سال 2007 بیش از 6 میلیون دستگاه از این محصولات را به‌جهان صادر خواهد کرد.
:dots: :wallbash:
منابع:مختلف

نه به اون شوری شورت نه به این حرفات .
مثل اینکه خودت جواب خودت را با این پست آخری که زدی دادی .:)
خوشحالم که خودت هم فهمیدی چرا wii اینقدر طرفدار داره .;)
موفق باشی :cool:
درسته كه من با wii مشكل دارم ولي من فقط خبرهارو مينويسم چه به سود چه به ضرر.:((

نمیدونم آمارها چجوری اینجوری در میاد
الان از هر 10 نفر بپرسی وی خوبه یا بد 12 نفر میگن بچه گونه هستش بازیاش!!!
حالا من نمیدونم شاید ژاپنی ها همه بچه هستن!!!
البته این یه فکر کاملا غلطه برای اثبات این هم میتونید برید به وبلاگ من یا وی فن کلاب که هر دو در امضا موجوده!!!

نمیدونم آمارها چجوری اینجوری در میاد
الان از هر 10 نفر بپرسی وی خوبه یا بد 12 نفر میگن بچه گونه هستش بازیاش!!!
حالا من نمیدونم شاید ژاپنی ها همه بچه هستن!!!
البته این یه فکر کاملا غلطه

دوست عزیز، هر شخصی در هرجای دنیا سلیقه و انتظار خاصی برای لذت بردن از بازیها داره که اگر اینطور نبود این همه سبک های مختلف به وجود نمی اومد. البته به نظرمن این موضوع یک کم درباره ژاپن فرق می کنه، چون گاهی اوقات بازی هایی در اونجا طرفدار پیدا می کنه که شاید شما یا من حتی حاضر نباشیم زحمت زدن دکمه Start رو بکشیم! پس سلایق اون خطه بیشتر برای خودشون مناسبه. من کنفرانس نینتندو رو در E3 2006 به صورت کامل دیدم و چیزی که می خوام بگم به هیچ وجه جهت بدرد نخور جلوه دادن این کنسول نیست. به قول یکی از این مجلات ای کاش 360 کنترلرهای Wii رو داشت! پس تا اینجا هیچ انتقادی بر جالب بودن ایده نینتندو وجود نداره. در حین کنفرانس طی چند مرحله بازی ها دمو شد. و یکنفر روی سن داشت بازی می کرد و یه نفر دیگه هم توضیح می داد. بازی هایی مثلZelda و Redsteel و عناوین دیگه. ولی متاسفانه با این که می دیدم گیم پلی بازی ها زیر و رو شده اما شدیدا تو ذوقم خورد. چون اولا یکسری از بازیها به علت عدم استفاده از یک طراحی زیبا به هیچ عنوان جذاب نبود البته به غیر از عناوینی که ارزش بازی کردن با این کنسول رو داره. و در بعضی از موارد گرافیکی توهین آمیز که در خور نسل بعد نبود. من قبلا هم گفتم هر کنسولی جذابیت هایی داره که در دیگری نیست ولی عامل گرافیک مثل یکی از سه عامل به وجود اومدن آتشه "سوخت، اکسیژن و گرما" که اگه یکیش گرفته بشه آتشی روشن نخواهد شد! ببینید شما مدتی رو با این کنسول بازی می کنی و بخاطر تکنولوژی جالب این دسته ها تا مدتی مشکلی نیست ولی خودمونیم اگربعدا یک تریلر از بازی های پلتفرم های دیگه دیدید با یک گرافیک عالی و طراحی زیبا که امکان بازی کردن اونها روی Wii وجود نداره....! به هرحال امکان موفقیت این کنسول زیاده و امیدرام این ایده جالب با بهینه تر شده گرافیک و نوع بازیهاش بهتر بشه. ممنون.

دوست عزیز، هر شخصی در هرجای دنیا سلیقه و انتظار خاصی برای لذت بردن از بازیها داره که اگر اینطور نبود این همه سبک های مختلف به وجود نمی اومد. البته به نظرمن این موضوع یک کم درباره ژاپن فرق می کنه، چون گاهی اوقات بازی هایی در اونجا طرفدار پیدا می کنه که شاید شما یا من حتی حاضر نباشیم زحمت زدن دکمه Start رو بکشیم! پس سلایق اون خطه بیشتر برای خودشون مناسبه. من کنفرانس نینتندو رو در E3 2006 به صورت کامل دیدم و چیزی که می خوام بگم به هیچ وجه جهت بدرد نخور جلوه دادن این کنسول نیست. به قول یکی از این مجلات ای کاش 360 کنترلرهای Wii رو داشت! پس تا اینجا هیچ انتقادی بر جالب بودن ایده نینتندو وجود نداره. در حین کنفرانس طی چند مرحله بازی ها دمو شد. و یکنفر روی سن داشت بازی می کرد و یه نفر دیگه هم توضیح می داد. بازی هایی مثلZelda و Redsteel و عناوین دیگه. ولی متاسفانه با این که می دیدم گیم پلی بازی ها زیر و رو شده اما شدیدا تو ذوقم خورد. چون اولا یکسری از بازیها به علت عدم استفاده از یک طراحی زیبا به هیچ عنوان جذاب نبود البته به غیر از عناوینی که ارزش بازی کردن با این کنسول رو داره. و در بعضی از موارد گرافیکی توهین آمیز که در خور نسل بعد نبود. من قبلا هم گفتم هر کنسولی جذابیت هایی داره که در دیگری نیست ولی عامل گرافیک مثل یکی از سه عامل به وجود اومدن آتشه "سوخت، اکسیژن و گرما" که اگه یکیش گرفته بشه آتشی روشن نخواهد شد! ببینید شما مدتی رو با این کنسول بازی می کنی و بخاطر تکنولوژی جالب این دسته ها تا مدتی مشکلی نیست ولی خودمونیم اگربعدا یک تریلر از بازی های پلتفرم های دیگه دیدید با یک گرافیک عالی و طراحی زیبا که امکان بازی کردن اونها روی Wii وجود نداره....! به هرحال امکان موفقیت این کنسول زیاده و امیدرام این ایده جالب با بهینه تر شده گرافیک و نوع بازیهاش بهتر بشه. ممنون.
من تقریبا باهات موافقم در این موارد:
چون گاهی اوقات بازی هایی در اونجا طرفدار پیدا می کنه که شاید شما یا من حتی حاضر نباشیم زحمت زدن دکمه Start رو بکشیم

ه قول یکی از این مجلات ای کاش 360 کنترلرهای Wii رو داشت!
و همچنین ps3 قیمت وی رو

با این تیکه مشکل دارم:
و در بعضی از موارد گرافیکی توهین آمیز که در خور نسل بعد نبود
کدوم گرافیک ؟
نسل بعد گرافیک توهین امیز؟
در خور؟
من انکار نمیکنم که این کنسول در این فاکتور خیلی عقبتره اما اگه همه فاکتور هایی که داره رو با هم دیگه جمع کنیم تا این لحظه به نظر من وی بهتره گر چه در گرافیک و بازی ها هر کدوم برنده هایی دارن
من هم دلیلی که دارم کاملا نگرانی رو از این جهت برطرف میکنه برای من:
اگربعدا یک تریلر از بازی های پلتفرم های دیگه دیدید با یک گرافیک عالی و طراحی زیبا که امکان بازی کردن اونها روی Wii وجود نداره....!
من گفتم اگه قرار باشه بازی رو برای گرافیک بازی کنیم PC رو داریم که اکثر بازی هایی که ساخته میشن یه نسخه هم برای این کنسول دارن(البته این برای من هستش)
بعدش اصولا کسانی که دارن این کنسول رو میخرن به این واقف هستن که گرافیکی نه در اندازه بقیه کنسول ها مشاهده خواهند کرد
بازی های خاص این کنسول هم برای تمام گروها جالب هستش
بعدش واقعا گرافیکی که به این افتضاحی شما از این کنسول میگید نیست ها
درسته که کمتره اما نه به اون حدی که بگید چه میدونم بدتر از ps2 و از اینجور حرفها
این عکس رو یه نگاه بکنید از بازی معروف هستش دیگه که کسی تو این تایپک میاد باید اسمش رو بدونه!!!
http://games.tiscali.cz/images/news/redsteel.jpg

Wii

اول این رو بگم که درسته که گرافیک wii از دیگر کنسول های
نسل بعد کمتره .
ولی کی گفته که گرافیکش مثل ps2 است .
مسلما گرافیک wii که هم اکنون شرکت ati مشغول کار روش هست
خیلی بالاتر از این حرفهاست .
تازه فکر کنم که هیچ آدم عاقلی wii رو تنها برای فاکتور گرافیکش نمی خره

مسلما اگه کسی اطلاعات کافی راجع به این کنسول داشته باشه می دونه که
wii قراره گیم پلی بازی ها رو متحول کنه .

فقط باید صبر کنید تا ببینید چطوری wii کنسول های دیگه ی رقیبش رو کنار می زنه
و به دنیای بازی ها حکومت می کنه .:-"
اااا . چی گفتم :cheesygri

موفق باشید .

منم نظر کلیم رو بگم
Wii در مجموع دو سال مهلت داره که با قیمتی که الان قراره بیاد (زیر 250 دلار) بسیار خوب و برتر از دو کنسول دیگه بفروشه اما بعد از اون مطمئنا دیگه هیچ گونه جایی برای نوآوری در گیم پلی و این جور موارد باقی نمونده . اونوقته که بازار Wii می شه پر بازی های تقلیدانه از روی بازی های موءلف و اون زمان دیگه دلیل خاصی برای خرید این کنسول باقی نمی مونه اون وقته که نینتندو دوباره سیاست ماجرای GC رو مجبوره پیاده کنه یعنی اینکه کنسول با قیمتی کاملا نا متعارف بفروشه (GC رو با قیمت 99 دلار می فروخت) .
در آخر بگم در حال حاضر بهترین انتخاب Wii60 ه . اگر دنبال گرافیک هستین PC هر چیزیش رو هم آپدیت کنی بازم نمی تونه گرافیک کنسولها رو بده . من تجربه ی خودم رو می گم با وجود اینکه هیچ وقت سیستم High end نداشتم ولی بالاخره سیستم خوبی داشتم اما همیشه ترجیح می دادم بازی ها رو روی PS2 یا اگه خیلی حاد بود روی Xbox بازی کنم چون روی کنسول همیشه بازی رو High Detail داره اجرا می کنه خبر آنچنانی هم از افت فریم نیست اما PC چی عمرا نمی شه ازش High گرفت و وقتی هم می گیری بازی با 15-20 فریم اجرا می شه .
-------------
راستی Wii توی امریکای شمالی و اروپا هم از دو کنسول دیگه محبوب تره و این محبوبیت فقط مختص ژاپن نیست .

یه مدت پیش بود که اعلام شد که فقط ویستا و Direct x 10 میتونه crysis میتونه اجرا بکنه و حتی ps3 هم عاجز هستش از انجامش(به احتمال 500% غلطه) اما این یه چیزی رو روشن میکنه:
در این سری از کنسولها pc با اومدن direct x 10 به اون صورت کم نمیارن
گرچه که قیمت و یه سری مشکل دیگه دارن
------------------------------------------------------
بله اون دو سال مهلت وی هستش و شاید بشه تاریخ انقضا (حداقل بازی) رو بهش داد اما به نظر من تو اون دو سال شاید بشه بهره بهتری از این کنسول برد

منم نظر کلیم رو بگم
Wii در مجموع دو سال مهلت داره که با قیمتی که الان قراره بیاد (زیر 250 دلار) بسیار خوب و برتر از دو کنسول دیگه بفروشه اما بعد از اون مطمئنا دیگه هیچ گونه جایی برای نوآوری در گیم پلی و این جور موارد باقی نمونده . اونوقته که بازار Wii می شه پر بازی های تقلیدانه از روی بازی های موءلف و اون زمان دیگه دلیل خاصی برای خرید این کنسول باقی نمی مونه اون وقته که نینتندو دوباره سیاست ماجرای GC رو مجبوره پیاده کنه یعنی اینکه کنسول با قیمتی کاملا نا متعارف بفروشه (GC رو با قیمت 99 دلار می فروخت) .

اگه به حرفه منه PS3 تا 1 سال دیگه شوته:-" !!!!تو یه عنوان خوب تو عنواناش به جز MGS4 دیگه چی هست:confused: ؟!درباره X360 که دیگه صحبت نمی کنم;) !!! چون از الان نابود شده:eek: !!! یه ساله اومده به بازار بیشتر از 10 عنوان براش نیومده(به جزGears Of Wars)!!مایکروسافت باید بره خجالت بکشه:evil: !!!! ولی wii تا کریسمس 147 عنوان براش میاد(خودشون تو کنفرانس مطبوعاتیشون تو E3 گفتن)!!!!:cheesygri پی اس3 و ایکس باکس 360 باید برن بمیرن با اون قیمتاشون!!!!

آخرین ویرایش:
Just Wii

اگه به حرفه منه PS3 تا 1 سال دیگه شوته:-" !!!!تو یه عنوان خوب تو عنواناش به جز MGS4 دیگه چی هست:confused: ؟

من با اینکه طرفدار wii هستم ولی از حق نمی تونیم بگذریم
که بازی های بزرگی قراره برای PS3 بیاد که فقط mgs4 نیست . :D
مثلا من اگر بخوام PS3 بگیرم بخاطر devil may cry 4 اون رو می گیرم .
تازه resident evil 5 رو یادت نره و خیلی بازی های بزرگ دیگر .
پس می مینی که ps3 هم همچین کم بازی های معروف نداره . :cheesygri

ولی به حر حال نباید از این جمله معروف غافل شد که : Just Wii

همگی موفق باشید . :cool:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or