به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114
نوشته شده توسط SamFisher:
فعلا 360 هم دیویدی هست . ولی کپی خور نشده ;)
نمیخوام دوباره بحث راه بیفته ولی به نظر من بازنده این نبرد PS3 است و برنده بین 360 و Wii هستش .
من که خودم اگه پولش برسه یه 360 با یه Wii میخرم .
حتی اگه میلیونر هم بودم ولی PS3 نمیخرم .

نه خیر. 360 اچ دی دی وی دی هست. با دی وی دی فرق داره. واسه ی همین باید ببینن اچ دی دی وی دی چی هست و چه طور کپی میشه تا براش کپی خور بسازن.
با اون حرفت که گفتی PS3 بازندس کاملا موافقم. اینو دیگه همه فهمیدن که سونی توی این نسل جایی نداره. من که Wii رو حتما می خرم. ولی اونای دیگه رو باید ببینم چی میشه.

نوشته شده توسط wii360:
اگه قيمتش رو از wii جدا كنيم ديگه مفت نمي ارزه .حالا دو سالي يه رد استيل بياد.با ماريو كه نميشه سر كرد.
راستي به نظر خودشون شايد موفق بشن ولي به 360 نمي رسن.
همه ميترسن 360 تا دو سه سال ديگه جلوي پي اس 3 كم بياره چه برسهwii

شما که میگی هر دوسال یه Red Steel میاد و با ماریو نمیشه سر کرد، مگه این همه لیست از بازی Wii رو ندیدی؟ تا اونجایی که یادم میاد اینا از بهترینهایی هستن که براش دارن میان. تازه توی تاپیک newsWii هم که یه لیست بلند و بالا از بازیهای Wii نوشته شده.

رزیدنت اویل 5
راگبی ( مادن )
نید فور اسپید کربن
پرینس آو پرشیا
فیفا 07
مرتال کامبت
ری من
رد استیل
هارد ترک ( ماشینی )
سونیک ( اونم سبک ماشینی داره )
Wiisport که توش تنیس و گلف و بیس بال داره
پروجکت هامر
متروید پریم 3
و...
دیدی که هیچ کدوم اینا ماریو نبودن و سبکهای مختلفی هم داشتن.:love:

سلام:D
من هم طرفدار كنسول Wii هستم و وقتي اومد حتما ميگيرم حتي اگر كپي خور نشده باشه!!:cheesygri
فقط يه سوال همه بازي هايWii تو مايه هاي ماريو يا جنگي هم دارد مثلا call of duty ؟

نوشته شده توسط Harry Potter:
سلام:D
من هم طرفدار كنسول Wii هستم و وقتي اومد حتما ميگيرم حتي اگر كپي خور نشده باشه!!:cheesygri
فقط يه سوال همه بازي هايWii تو مايه هاي ماريو يا جنگي هم دارد مثلا call of duty ؟
همه جوره داره ولی بیتشر تو مایه های ماریو سیر میکنه ولی اینطوری نیست که همش هم مثل ماریو باشه همین لیست بالای صفحه رو ببین ;)

به نظر من به اندازه ای موفق میشه که سازنده هاش راضی باشن
به نظر من شانسی مقابل 360 , ps3 ندراه
اولا عيدتون مبارك!:love:
امين جون من دقيقا نظرم برعكس تو هستش!!!(چه تفاهمي) .يعني wiiخيلي بهتر از دوتاي ديگه فروش مي كنه
به خاطر اينكه نينتندو درست دست گذاشته روي نقطه حساس.يعني "همه مردم(چه پير چه جوون چه زن چه مرد)"مي تونن با اين كنسول ارتباط برقرار كنن و اونو به راحتي بازي كنن.
در ضمن بهترين نمايش رو توي e3امسال به دست آورده.پس ميشه اميدوار بود فروشش غير قابل تصور باشه

نوشته شده توسط vahidrezi16:
اولا عيدتون مبارك!:love:
امين جون من دقيقا نظرم برعكس تو هستش!!!(چه تفاهمي) .يعني wiiخيلي بهتر از دوتاي ديگه فروش مي كنه
به خاطر اينكه نينتندو درست دست گذاشته روي نقطه حساس.يعني "همه مردم(چه پير چه جوون چه زن چه مرد)"مي تونن با اين كنسول ارتباط برقرار كنن و اونو به راحتي بازي كنن.
در ضمن بهترين نمايش رو توي e3امسال به دست آورده.پس ميشه اميدوار بود فروشش غير قابل تصور باشه
سلام.
نیتندو حالا یه حرفی زده گفته بابا بزرگ ها بازی کنن :) ببین بابا بزرگ خودت بازی میکنه؟؟
یا حتی مامان بزرگت؟؟
فقط یه حرف تبلیغاتیه ;) تنها شانسش قیمت پایینش هست :D

سلام.
نیتندو حالا یه حرفی زده گفته بابا بزرگ ها بازی کنن ببین بابا بزرگ خودت بازی میکنه؟؟
یا حتی مامان بزرگت؟؟
فقط یه حرف تبلیغاتیه
نه نمي تونن بازي كنن ولي طرح كنسول خيلي جالبه و هر كسي مي تونه جذب كنه:p
اگه اينجوري بوده بايد بگم كه به بهترين نحو تبليغشو انجام داده،چون من كه باور كردم!!:cheesygri
تنها شانسش قیمت پایینش هست
تقريبا ميشه گفت بزرگترين شانسش!!

تنها شانسش قیمت پایینش هست
به نظر من هم به همین دلیل ممکنه موفقیت بزرگی کسب کنه ...
دلیل دیگه هم نو اوری کنسول یعنی همون کنترلش که بخاطر همینا حداقل توی کشور ما که جهان سوم فروش زیادی میکنه ... مگه این که قیمت x360 - ps3 کاهش قابل توجهی داشته باشه...

نه نمي تونن بازي كنن ولي طرح كنسول خيلي جالبه و هر كسي مي تونه جذب كنه:p
اگه اينجوري بوده بايد بگم كه به بهترين نحو تبليغشو انجام داده،چون من كه باور كردم!!:cheesygri

اتفاقا همین مامان بزرگ بابا بزرگ بهت میگن دیوونه :cheesygri
خیلی زود باوری :p

تقريبا ميشه گفت بزرگترين شانسش!!

:)

نوشته شده توسط sina_unl:
nemessis جان حالا چرا عصبانی می شی
اول از همه 360 از DVD9 استفاده می کنه فقط توی ژاپن HD هستن دستگاه ها
و اینکه RE Wii با RE5 فرق داره .

نه بابا من که عصبانی نشدم. فقط یریزه بد گفتم.

درسته مامان بزرگ و بابا بزرگها بازی نمی کنن ولی اگر هم بخوان بازی کنن فقط با یه توضیح کوچیک می فهمن باید چیکار کن. بعدشم اونا که نمیان نید فور اسپید بازی کنن که!!! همین بازی های آسون مثل ماریو یا Wiispotr و این جور چیزا. ولی خود من اول از همه بخواطر اینکه نوآوری داره می خرمش و دوم هم اینکه دیدم سونی ازش تقلید کرده.

به نظر من نمیتونیم Wii رو رقیب Xbox 360 دونست . چون Wii با ps3 عرضه میشه و تا اون موقع 360 فروش خودش رو کرده و همه هم که دارن میگن PS3 بازنده بزرگ این دوره از کنسول هاست . پس با این استدلال ها چون قیمت Wii مناسبه کسایی هم که قبلا یه 360 خریدن ترجیح میدن برن Wii رو بگیرن که دو تا کنسول نسل بعد رو داشته باشن .

درسته. ولی Wii هم هرموقع که بیاد، خیلی طول می کشه تا توی ایران بیاد. مثلا همین 360. خیلی وقت بود که به بازار عرضه شده بود ولی یکی دو هفتس که توی ایران اومده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or