به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114
نه خیر. 360 اچ دی دی وی دی هست. با دی وی دی فرق داره. واسه ی همین باید ببینن اچ دی دی وی دی چی هست و چه طور کپی میشه تا براش کپی خور بسازن.
با اون حرفت که گفتی PS3 بازندس کاملا موافقم. اینو دیگه همه فهمیدن که سونی توی این نسل جایی نداره. من که Wii رو حتما می خرم. ولی اونای دیگه رو باید ببینم چی میشه.
نه عزیز !!
الان بازی های 360 روی DVD9 میاد .
هنوز اصلا درایو HD-DVD واسه 360 ساخته نشده . ( پخش نشده ) . توی کریسمس پخش میشه .
وقتی هم که بیاد بازم بازیهاش روی DVD هست ;)
یکی دو هفتس که 360 توی ایران اومده
شرمنده . بی احترامی نشه .
ولی چرا چرت و پرت میگی ؟!
الان چند ماهه که 360 ایران هست . میتونی به تاپیکش هم سر بزنی ببینی که حدود 10 - 12 تا از بچه های سایت الان 360 دارن

آخرین ویرایش:
واسه چی شرمنده شی؟ من ناراحت نمیشم. هرچی می خوای بگو. تازه یه دلیل دیگه که Ps3 توی ایران فروش نمیکنه اینه که باید حتما تلویزیون جدید بگیرید. تلویزیونهایی که مارک Hd داشته باشه. وگرنه نمی تونی بازی کنی. کسی هم بی کار نیست که بره واسه ی Ps3 که توی ایران یه میلیون می فروشن، الکی بره چند میلیون بده واسه ی تلویزیون.

میگم ها....
شما کاربر خوبی هستی.....فقط اگه یه مقدار اطلاعاتت رو بیشتر کنی.یا منبعت رو تغییر بدی.
اولا.HD مارک نیست.HD یک تکنولوژی جدید برای نمایش تصاویر هست.مخفف High Defenition.به تلویزیون هایی که قابلیت پخش تصاویر با کیفیت HD رو دارن میگن HDTV.شرکتهایی هم دست به ساخت این نوع تلویزیونها زدن مثل خود سونی،پاناسونیک،سامسونگ.....در واقع میشه تلویزیون HD با مارک مثلا سونی.
ثانیا کسی نگفته که حتما باید تلویزیون جدید بگیریم.سونی دیگه واقعامریض نیست که توی کنسولش فقط پورت HD بذاره.اگه این کارو بکنه دیگه رسما کنسولش شکست میخوره چون حالا حالاها تا HDTV جا بیفته ملت از تلویزیونهای معمولی یا فوقش LCD استفاده میکنن.چه اینجا چه خارج.
ثالثا.PS3 برای شکست توی ایران دلایل بهتری داره.من جمله قیمت و درصد پایین کپی خور شدن.
باتشکر....

میگم ها....
شما کاربر خوبی هستی.....فقط اگه یه مقدار اطلاعاتت رو بیشتر کنی.یا منبعت رو تغییر بدی.
اولا.HD مارک نیست.HD یک تکنولوژی جدید برای نمایش تصاویر هست.مخفف High Defenition.به تلویزیون هایی که قابلیت پخش تصاویر با کیفیت HD رو دارن میگن HDTV.شرکتهایی هم دست به ساخت این نوع تلویزیونها زدن مثل خود سونی،پاناسونیک،سامسونگ.....* ?ر واقع میشه تلویزیون HD با مارک مثلا سونی.
ثانیا کسی نگفته که حتما باید تلویزیون جدید بگیریم.سونی دیگه واقعامریض نیست که توی کنسولش فقط پورت HD بذاره.اگه این کارو بکنه دیگه رسما کنسولش شکست میخوره چون حالا حالاها تا HDTV جا بیفته ملت از تلویزیونهای معمولی یا فوقش LCD استفاده میکنن.چه اینجا چه خارج.
ثالثا.PS3 برای شکست توی ایران دلایل بهتری داره.من جمله قیمت و درصد پایین کپی خور شدن.
باتشکر....
در ضمن سوني داره يه چيزمي سازه به قول معروف ،خوف!!
به غير از بازي 60-70تا:cheesygri كار ديگه هم ميشه باهاش انجام داد مثل چت صوتي تصويري ،گوش دادن موسيقي، تماشاي فيلم و:cheesygri جارو كردن اتاق،آب حوض كشيدن و....:cheesygri
در صورتي كه مي تونست با كارايي كمتر (كه روي قيمت هم بي تاثير نيست)عرضه كنه كه همه بتونن ازش لذت ببرند.الآن تقريبا بازي كردن با ps3واسه ما يه روياست!!

نوشته شده توسط vahidrezi16:
در ضمن سوني داره يه چيزمي سازه به قول معروف ،خوف!!
به غير از بازي 60-70تا:cheesygri كار ديگه هم ميشه باهاش انجام داد مثل چت صوتي تصويري ،گوش دادن موسيقي، تماشاي فيلم و:cheesygri جارو كردن اتاق،آب حوض كشيدن و....:cheesygri
در صورتي كه مي تونست با كارايي كمتر (كه روي قيمت هم بي تاثير نيست)عرضه كنه كه همه بتونن ازش لذت ببرند.الآن تقريبا بازي كردن با ps3واسه ما يه روياست!!

توی ایران که غیر از بازی کردن کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد. مگه اینترنت سرعت بالا داشته باشی که اونم کسی زیاد طرفش نمیره.
ولی منم مواقم. به جای اینکه این همه امکانات الکی بذاره می تونست اینا رو کم کنه تا قیمت هم بیاد پایین. چون تا وقتی که PC هست کسی طرف کنسولها نمیره برای چت و...

توی ایران که غیر از بازی کردن کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد. مگه اینترنت سرعت بالا داشته باشی که اونم کسی زیاد طرفش نمیره.
ولی منم مواقم. به جای اینکه این همه امکانات الکی بذاره می تونست اینا رو کم کنه تا قیمت هم بیاد پایین. چون تا وقتی که PC هست کسی طرف کنسولها نمیره برای چت و...

این کنسول و همچنین 360 عمرشون یکی دو سال نیست و مطمئنا تا 2 سال دیگه حدتقل توی شهرهای بزرگ ما اینترنت مناسبی برای بازی on-line داریم شما الان رو با 2 سال ÷یش مقایسه کن. َُِADSl - Wireless و یا WiMAX یه رویا بود دو سال دیگه اوضاع خیلی بهتره.

خوب من بیشتر از این که طرفدار وی باشم طرفدار یه سری بازیهاش هستم و برای اینکه بتونم اونا رو بازی کنم باید وی رو بگیرم پس فرقی هم برام نمیکنه که اسم این کنسول چیه یا قدرتش چه قدره یا دسته هاش چه جوریه یا حتی کنسول موفقی میشه یا نه چون به طور مثال بازی مثل زلدا همیشه از لحاظ کیفیت در سطح بالایی بوده یا یه سری دیگه از بازیهای نینتندو که اینقدر ارزش دارن که آدم بخاطرش Wii رو بگیره . ولی در کل من فکر میکنم کنسول موفقی میشه بخصوص تو ژاپن ، مخصوصا اگه اون شایعه که DQ9 به طور انحصاری برای Wii ساخته میشه حقیقت داشته باشه چون به هرحال سری DQ محبوبترین بازی تو ژاپنه و در کنار بازیهایی مثل پوکمون و ماریو و زلدا میتونه موفقیت این کنسول رو تو ژاپن تضمین کنه ، کمتر ژاپنی هست که بتونه از این بازیها بگذره . تو بقیه جاهای دنیا هم فکر میکنم فروش خوبی داشته باشه حداقل نسبت به GC . ولی یه مشکل بزرگ داره اونم قدرت سخت افزاریش هست که این شاید باعث بشه عمر کوتاهی داشته باشه و بعد از چند سال اختلافش با کنسولهای دیگه خیلی زیاد بشه . در رابطه با دسته هاش هم خیلی دوست دارم باهاشون بازی کنم ولی فکر میکنم که بعد از یکی دو ساعت بازی دست رو خسته میکنه البته شاید هم اینطور نباشه
ولی در کل به عنوان یه طرفدار نینتندو Wii رو صد در صد میگیرم ولی در کنارش یکی از دو کنسول دیگه رو هم باید داشت

شاید تنها کشوری که wii توش اول بشه ایران باشه
این کنسول سر جمع بیشتر از 30 ملیون نمیفروشه دقیقا سر نوشت گیم کیوب رو در مقابل ps2 پیدا میکنه
چه نتیجه گیزی های جالبی میشه اینجا هنوز ps3 نیومده بازنده این نسل هست:cheesygri
من مطمئنم که برنده این نسل ps3 هست حالا نه تا سال 2007 از اون به بعد توی این 2 سال هم رقابت ادامه داره

آخرین ویرایش:
سلام
من از ابتد این تاپیک رو مطالعه کردم، دیدم هیچکس اشاره ای به مشکلات گرافیکی فعلی کنسول Wii نمیکنه، همونطور که ممکنه شنیده باشید در E3 2006 در مورد وضعیت گرافیک این کنسول از ATI سوالاتی شده بود که گفتن دارن برخی از مشکلات گرافیکی رو برطرف می کنن و گفتند که فعلا چیپ گرافیکی مورد استفاده از همون تکنولوژی GC استفاده می کنه، حالا جدای وضعیت آینده این کنسول در بازار ما به نظر من در حال حاضر Wii به غیر از سیستم دسته های جدیدش، نسبت به سایر رقبا یه خورده باید بیشتر جای پاشو سفت کنه.
گرافیک عامل بسیار مهمی در نسل بعدی کنسول ها محسوب می شه با توجه به وضعیت گرافیکی فعلی Wii، تا زمان لانچ صحبتی نمیشه کرد. البته من حاضر نیستم برای یک GC پیشرفته هزینه کنم یعنی گرافیک ضعیف تر از رقبا و فقط می مونه دسته های جدید!
ببینید عامل قیمت و بحث کپی خور شدن کنسول ها برای ما خیلی مهمه اما گاهی اوقات بعضی از دوستان راجع به 360 کم لطفی می کنن، مایکروسافت هم از لحاظ سرمایه گذاری و هم از لحاظ تکنولوژی، آینده روشنی رو برای 360 می بینه، مخصوصا با امکانات جدید XBL. ضمنا بزودی قیمت متعارف تری رو در بازار برای خرید 360 باید ببینیم.
در مورد PS3 هم باید صبر کنیم ببینیم بعد از لانچ این کنسول وضعیتش به چه شکله یکی از دلایل دیر عرضه شدن PS3 نسبت به 360 تمهیدات SONY برای Security کارآمد تره. با این تفاصیل و قیمت، من بعید می دونم کپی خور شدن PS3 به این زودیها انجام بشه، تازه دیسک های بلو ری بماند...! ممنون

آخرین ویرایش:
آیا فقط گرافیک ؟

سلام
من از ابتد این تاپیک رو مطالعه کردم، دیدم هیچکس اشاره ای به مشکلات گرافیکی فعلی کنسول Wii نمیکنه، همونطور که ممکنه شنیده باشید در E3 2006 در مورد وضعیت گرافیک این کنسول از ATI سوالاتی شده بود که گفتن دارن برخی از مشکلات گرافیکی رو برطرف می کنن و گفتند که فعلا چیپ گرافیکی مورد استفاده از همون تکنولوژی GC استفاده می کنه، حالا جدای وضعیت آینده این کنسول در بازار ما به نظر من در حال حاضر Wii به غیر از سیستم دسته های جدیدش، نسبت به سایر رقبا یه خورده باید بیشتر جای پاشو سفت کنه.
گرافیک عامل بسیار مهمی در نسل بعدی کنسول ها محسوب می شه

به نظر من همون طور که گفتی گرافیک بازی های نسل بعدی نکته ی مهمی است .
اما دقت داشته باش که مهمترین نکته گرافیک نیست :yes: .
مهمترین نکته در بازی های نسل بعد که اونها رو برای گیمر ها جذاب می کنه
گیم پلی بازی های نسل بعد هست و این تحول گیم پلی در کنسول wii بیشتر
از کنسول های دیگه به چشم می خوره .
کافیه فقط به سیل طرفداران کنسول wii در غرفه نینتندو در E3 امسال یه نگاهی بندازی
و متوجه می شی که این همه آدم اگر براشون فقط گرافیک کنسول های نسل بعد مهم
بود بیشتر باید سر به غرفه های XBOX 360 یا PS3 می زدند .
من قصد ندارم بگم فقط کنسول wii . نه . بلکه می گم این تعصب هم که بعضی ها
روی گرافیک بازی ها دارند غلط است و فاکتور های مهمتری هم است که جذابیت
بازی ها رو تعیین می کنه . (البته در کنار گرافیک خوب)

به نظر من همون طور که گفتی گرافیک بازی های نسل بعدی نکته ی مهمی است .
اما دقت داشته باش که مهمترین نکته گرافیک نیست :yes: .
مهمترین نکته در بازی های نسل بعد که اونها رو برای گیمر ها جذاب می کنه
گیم پلی بازی های نسل بعد هست و این تحول گیم پلی در کنسول wii بیشتر
از کنسول های دیگه به چشم می خوره .
کافیه فقط به سیل طرفداران کنسول wii در غرفه نینتندو در E3 امسال یه نگاهی بندازی
و متوجه می شی که این همه آدم اگر براشون فقط گرافیک کنسول های نسل بعد مهم
بود بیشتر باید سر به غرفه های XBOX 360 یا PS3 می زدند .
من قصد ندارم بگم فقط کنسول wii . نه . بلکه می گم این تعصب هم که بعضی ها
روی گرافیک بازی ها دارند غلط است و فاکتور های مهمتری هم است که جذابیت
بازی ها رو تعیین می کنه . (البته در کنار گرافیک خوب)

سلام، البته من شکی در جالب بودن ایده نینتندو برای کنترلرهای جدیدش ندارم اما یک جورایی همیشه نینتندو در کنفرانس ها تاکید کرده که " همه چیز گرافیک نیست ! " من فکر می کنم بخاطر این که هزینه ها کاهش پیدا بکنه و بتونن کنسول رو در زمان عرضه ارزون تر از سایر رقبا بدن، دارن رو سخت افزار و گرافیک کم می گذارن.
در مورد گیم پلی مطمئنا در کنار یک گرافیک عالی تجربه بازی کردن با این دسته ها خالی از لطف نیست، اما مگه تا حالا مشکلی با کنترلر های فعلی مثل 360 یا همین DUALSHOCK2 داشتیم ، یعنی وقتی شما در بازی غرق شدی شاید کنترلر رو فراموش کنی. و المان های بصری بیشتر خودشو نشون بده...!
البته تعداد طرفداران یک کنسول همیشه بخاطر گیم پلی و یا حتی گرافیک نیست بلکه خیلی ها به خاطر بازی های انحصاری یک کنسول جذبش میشن مثل Zelda و Mario، برای PS3 هم MGS موفق باشید.

در مورد گیم پلی مطمئنا در کنار یک گرافیک عالی تجربه بازی کردن با این دسته ها خالی از لطف نیست، اما مگه تا حالا مشکلی با کنترلر های فعلی مثل 360 یا همین DUALSHOCK2 داشتیم ، یعنی وقتی شما در بازی غرق شدی شاید کنترلر رو فراموش کنی. و المان های بصری بیشتر خودشو نشون بده...!
البته تعداد طرفداران یک کنسول همیشه بخاطر گیم پلی و یا حتی گرافیک نیست بلکه خیلی ها به خاطر بازی های انحصاری یک کنسول جذبش میشن مثل Zelda و Mario، برای PS3 هم MGS موفق باشید.

حرفت به نظر من درسته .:)
ولی آیا به نظرت بهتر نیست که گیمر بیشتر در بازی ها غرق بشه
جوری که خودش رو جزوی از اون بازی حس کنه .
آیا به نظرت این آرمان رو دسته های کنسول های xbox360 و ps2 و حتی
ps3 می تونه به طور کامل بر آورده کنه ؟
وقتی تجربه ی حظور فیزیکی در بازی ها به وجود بیاد
آیا به نظرت گیم پلی جذاب تر نمی شه ؟
اینجاست که شرکت نینتندو خودش رو نشون داد و با اینکه می تونست
کاری کنه که کنسولش رو از نظر گرافیکی در حد و اندازه های xbox360 و
PS3 نگه داره ، بیشتر سرمایه اش رو روی پروژه ای گذاشت که گیم پلی بازی ها رو
متحول کنه .
البته این حرفت رو هم قبول دارم که یک سری از طرفداران کنسول ها به
خاطر بازی های خاص اون کنسول ها طرفدارشون هستن .
ولی با توجه به طرفداران در حال زیاد شدن کنسول wii فکر نکنم بیشترشون
برای تنها اون بازی هایی که تو گفتی طرفدار این کنسول باشن .
موفق باشی . :cool: :cool:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or