بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
اقا من هی میگم عکس نزار شما عکس میزاری ؟! باو مردم امتحان دارن به خدا :D اون نور پردازی رو توی KILLZONE حال کردین ؟ :D بعد هی بگین هیلو 4 بهترین نور پردازی رو داره فک کنم کم کم دیگه زورشون به انجصاری ها نمیرسه میزنن تو نخ مولتی پلتفرم :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
من این همه پست رو چه جوری نقل قول کنم..!؟

حسین
الان دقیقا موضعت را مشخص کن کدوم طرفی هستی سونی فن یا xbox360 فن !:>

من در این تاپیک در نقش 360 فن ظاهر شدم..

عزیزم الان مشاهده کردم که چقدر داره UNCHARTED 3 بهتون فشار میاره :biggrin1: شما زورتون نمیرسه به UNCHARTED 3 میرین بازی GOW 3 رو که ماله 2010 هست با HALO 4 که ماله 2012 هست میسنجی ؟!!!!!!!! هر چند هم زیاد کم نیاورده با وجود اینکه بازی ماله 2010 هست اگه به اون بعد نگاه کنی HALO 4 اصلا چیزی نیست در مقابلش !

به جون تو هیچ فشاری روم نیست.. این بحث GOW خودتون اوردین وسط بی خودی نبندش به خیک ما..

.منطق كامل؟من تنها چيزي كه تو پستاي شما نمي بينم منطقه.تو هر صفحه شروع به تخريب يكي انحصاري هاي سوني ميكنيد و چيزي كه بيشتر باعث خنده ميشه اينه كه هيچ جوابي ندارين و دست به دست هم يه مثلث رو تشكيل دادين و دارين عين بچه ها خودتون رو گول ميزنيد اگه شما منطق داشتيد الان اينجا در حال بحث كردن با من نبوديد بلكه ميدونستيد كه بايد به عقايد هم احترام بزاريم نه اينكه براي بازي خودمون بازي طرف مقابل رو تخريب كنيم.
2.چون جواب نداري بدي عزيز من تو همون صفحات قبلي هم نديدم كه بتوني جواب هاي قانع كننده اي بدي و الان 30 صفحه هستش كه داري مغلطه ميكني.
3.آره حرفت رو قبول دارم اگه برم يكي رو از سر كوچه بردارم بيارم ميگه اوني كه دوربين محرك و متناسب با بازيش داره بهتره و اونم نه باز در همه ي زمينه ها ولي تويي كه ادعات اينه كه الان چندين ساله داري بازي ميكني فقط با اين حرفت نشون ميدي كه كوچك ترين فرقي با كسي كه حتي اسم يه بازي رو نميدونه نداري چرا چون تو هنوز به اين درك نرسيدي كه الان Gow دو نسله كه داره با اين دوربين ساخته ميشه به اين درك نرسيدي كه هنوز اين دو بازي رو نميشه به خاطر تفاوت سبكشون به طور كامل با هم مقايسه كرد و هنوز نميدوني كه يه بازي 2012 رو نبايد با يه بازي 2010 مقايسه كني چه بسا كه خودتم ميدوني تو بسياري از موارد بازيت خُرد ميشه ولي نمي خواي قبول كني.

1- والله من همش دارم با منطق پیش میرم و هیچ جا هم بازی های PS3 رو نکوبیدم فقط گفتم در مقابل هیلو ضعیف تر هستن که هم با عکس و نقل قول سایتها و... سعی در نشون دادنش به شما ها داریم ولی شما همین جوری بی منطقی میایین میگین هیچ بازی به U3 نمیرسه..!!!

2-بیخیال

3- به جون خودت ، خودتون بحث GOW رو آوردین وسط وگرنه من از همون اولشم گفتم GOW قابل مقایسه نیست با هیلو (مثل این میمونه تراکتور رو با بوگاتی مقایسه کنی بگی کدوم بنزین بیشتر می سوزونه..)(اینو شوخی کردم:d)

شما با احترام به شخصیت دیگران میانه ای نداری؟!
من دیدم شما کلا راجب مقوله گرافیک نظراتی دارید که با واقعیت فاصله بسیار زیادی داره و همچنین هنوز نمیدونید که حتی یه کات سین ریل تایم میتونه انقدر پرجزییات باشه که کل پردازش اون سیستم رو به چالش بکشه . ( هرچند اصلا بحث کات سین نبود و من راجب گیم پلی صحبت میکردم شما بازهم با فرافکنی این مطلب رو از هوش مصنوعی به CG و بعد به کات سین کشوندی ) بنا براین صرفا میخواهید بحث رو عوض کنید و همچنین اهل یه بحث منطقی هم نیستید که نشونه این هست رو یه بازی تعصب بیش از حد دارید و این یعنی فن بودند. برای همین گفتم بحث رو باشما ادامه ندم چون فایده نداره هر چیزی من بگم شما اصلا حاضر نیستی راجبش فکر کنی . عقل حکم میکنه همچین موضوعی رو ادامه ندم ( agree eith disagree ). حالا شما هم مواظب کلامت باش که یاد دوران خاصی نیافتی.
در ضمن من فن سونی یا ماکرو نیستم . از اون اول هم گفتم جای خیلی از بازی ها اینجا خالیه که اگر بودند به اونها رای میدادم . وقتی در جواب کسی حرفی ندارید سکوت هم کنید چیزی کم نمیشه

دوست عزیز..
در یک صحنه از گیم پلی بازی یک سری چیز ها توان پردازش رو میگیره مثل هوش مصنوعی یا خود گیم پلی یا تسکتچر های محیط یا احتمالاتی که باید لحاظ بشه مثلا فلان محل که تیر بهش بزنی تخریب بشه و ... و وقتی این موارد وجود نداشته باشن مثلا کات سین ها یا بازی HR دست بازی ساز خیلی خیلی بازه..
مثلا تو بازی هیلو دشمن های هستن که با شما میجنگند و یک هو غیب میشن و در یک محل دیگه ظاهر میشن این مورد توان پردازش رو میگیره ولی بازی HR این رو نداره و موارد دیگر..

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
s3359_002uvk.jpg

کیلزون نورش داینامیک بود؟
یعنی الان اون منافض نوری با توجه به حرکت دود ایجاد میشد و سایه مینداخت رو اجسام؟
خودم یادم نیست اصلا که چطوری بود ! :d
چون هیلو نورش داینامیکه !
just asking 8-|

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
1- والله من همش دارم با منطق پیش میرم و هیچ جا هم بازی های PS3 رو نکوبیدم فقط گفتم در مقابل هیلو ضعیف تر هستن که هم با عکس و نقل قول سایتها و... سعی در نشون دادنش به شما ها داریم ولی شما همین جوری بی منطقی میایین میگین هیچ بازی به U3 نمیرسه..!!!

2-بیخیال

3- به جون خودت ، خودتون بحث GOW رو آوردین وسط وگرنه من از همون اولشم گفتم GOW قابل مقایسه نیست با هیلو (مثل این میمونه تراکتور رو با بوگاتی مقایسه کنی بگی کدوم بنزین بیشتر می سوزونه..)(اینو شوخی کردم:d)
1.من نميدونيم واقعا شما منطق رو تو چي خلاصه ميكنيد اگه اينه كه نظر خودتون رو به اجبار و با سياست هاي از رده خارج به ديگران تحميل كنيد اين اسمش منطق نيست برادر من اگه شما و اون دوستان عزيزتون منطقي بوديد كه الان بي خود و بي جهت نميومدين از روي شكم بگين Gow با Halo قابل مقايسه نيست.
نميدونم بنده از حرفاي شما و دوستانتون چند صدبرابر بايد نقل قول كنم تا جنابعالي قانع بشي دارين Gow و بقيه بازي هارو تخريب ميكنيد.

2.آره همون قبل تر هم تقريبا گفته بوديد بي خيال و ازش به عنوان يه جواب ارزنده ياد كرديد.

3.به جون من؟شما كه انقدر مطمئني لطف كن از جون خودت مايه بزار برادر.
اين نظر شخصيته كه ميگي Gow قابل قياس با Halo نيست پس يه لطفي بكن اين نظر شخصي رو براي خودت اونم تنها به عنوان يه نظر نگه دار و تو يه بحث منطقي بين طرفين ازش استفاده نكن كه آخر به خاطرش مجبور بشي بزني تو جاده خاكي...

---------- نوشته در 11:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 PM ارسال شده بود ----------

کیلزون نورش داینامیک بود؟
یعنی الان اون منافض نوری با توجه به حرکت دود ایجاد میشد و سایه مینداخت رو اجسام؟
خودم یادم نیست اصلا که چطوری بود ! :d
چون هیلو نورش داینامیکه !
just asking 8-|
بله نورپردازي اين سري كاملا دايناميك بود و براي مثال از انفجار يه كپسول نور ايجاد ميشد و روي اجسام سايه مينداخت و با حركت اجسام سايه زني متناسب با چگونگي حركت اونا تغيير ميكرد و يا وقتي به يه دشمن تو تاريكي تير ميزديد به عنوان منبع نوري عمل ميكرد و با برخورد هر تير سايه دشمن تغيير ميكرد و با منابع نوري چشم گير يك نورپردازي عالي رو به ارمغان مياورد;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
1.من نميدونيم واقعا شما منطق رو تو چي خلاصه ميكنيد اگه اينه كه نظر خودتون رو به اجبار و با سياست هاي از رده خارج به ديگران تحميل كنيد اين اسمش منطق نيست برادر من اگه شما و اون دوستان عزيزتون منطقي بوديد كه الان بي خود و بي جهت نميومدين از روي شكم بگين Gow با Halo قابل مقايسه نيست.
نميدونم بنده از حرفاي شما و دوستانتون چند صدبرابر بايد نقل قول كنم تا جنابعالي قانع بشي دارين Gow و بقيه بازي هارو تخريب ميكنيد.

2.آره همون قبل تر هم تقريبا گفته بوديد بي خيال و ازش به عنوان يه جواب ارزنده ياد كرديد.

3.به جون من؟شما كه انقدر مطمئني لطف كن از جون خودت مايه بزار برادر.
اين نظر شخصيته كه ميگي Gow قابل قياس با Halo نيست پس يه لطفي بكن اين نظر شخصي رو براي خودت اونم تنها به عنوان يه نظر نگه دار و تو يه بحث منطقي بين طرفين ازش استفاده نكن كه آخر به خاطرش مجبور بشي بزني تو جاده خاكي...

1-مسخرمون کردی..؟ خودت بالا میگی شما به این درک نرسیدین که GOW رو نباید با هیلو مقایسه کرد بعد الان میگه شما چرا گفتین این دو بازی رو نباید با هم مقایسه کرد..؟
آخری مقایسه بکنیم یا نکنیم..

به اين درك نرسيدي كه هنوز اين دو بازي رو نميشه به خاطر تفاوت سبكشون به طور كامل با هم مقايسه كرد

در مورد منطق هم بگم که ما کاملا فنی داریم مقایسه میکنیم و این شما و دوستانتون هستین تو هر صفحه یک لقب به ما میدین و هی میگین هیلو هیچی نیست..!!
در مورد تخریب هم ما هیچ بازی رو تخریب نکردیم فقط گفتیم طبق این مدارک از هیلو ضعیف تر هستن..

2- بیخیال

3- بابا به جون حسین آمریکایی خودتون GOW رو اوردین وسط.. بحث تکستچر ها بود یک هو یکی تون عکس کریتوس رو گذاشت گفت 30 میلیارد چند ضلعی توش بکار رفته:d

====================

همین جوری :d

45579813370801388459.jpg

91746026231769502430.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
قبلا یه چندین سایت تو تاپیک قبلی گذاشته بودم که واژه های نسل بعد و بهترین و ...الان یه چرخی زدم اینا هم به چشمم خورد سایتها معتبر هم هستند .
metro.co.uk
especially as it’s arguably the best looking console game. For me it even eclipses Uncharted 3 – my previous graphics champion

dailymail.co.uk
Halo 4 is a remarkable technical achievement, boasting graphics never before seen on the aging console
Thankfully, Halo 4 has done things differently and is the best-looking game on the console.
این تیکش جالبه :

Textures burst with detail, and vistas are so well-imagined and epic in scale that it's often tempting to stop just to soak up the sights.

Indeed, it's a shame that it's towards the end of the console's life that we are treated to the immense graphical feats in can achieve.

The visual flair extends to the character models, too. All humans have lost that googly-eyed, cartoon-look, replaced by NPCs who are capable of showing emotion

nukedpixels
You see right away as you step out of the cryo tube that Halo 4 looks amazing. It manages to keep the traditional colorful Halo look and feel, but also possesses a darker, grittier, more realistic look as well. I am surprised to say that Halo 4 is the best looking console game of this generation, and definitely has me looking forward to the next generation of Halo games.

آخرین ویرایش:

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
@Gartall
آخه مجبوری،یه چیزی بگی که نتونی جمعش کنی؟
یعنی با این که هیچ کس نمیدونه نسل بعد کی میاد و این نسل کی تمام میشه،شما اعتقاد داری هیلو بهترین گرافیک نسله؟
یعنی داری برای یه نسل تموم نشده تصمیم میگیری؟
یعنی اونقدر هیلو برات ارزش داره که حاظری هرکاری بکنی؟
الان این سه تا منبعی که آوردی این حرف تو رو تایید کردن؟:
اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره...
؟
چرا آخه؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره
مثلا تو بازی هیلو دشمن های هستن که با شما میجنگند و یک هو غیب میشن و در یک محل دیگه ظاهر میشن این مورد توان پردازش رو میگیره ولی بازی HR این رو نداره و موارد دیگر..

77418274622684242261.gif

کلاً با نظریات دوستان پیش رفتم دیدم منطقیه بگم پیکان هم میتونه به صفر تا صد بوگاتی ویرون برسه !
---------------------------------------
وقتی چندین بازی مدعی دیگه مونده رای گیری چه مفهومی داره وقتی 2 3 ماه بیشتر نتونه این عنوان رو نگه داره
حالا میخواد یه عنوان از سمت مایکروسافت باشه یا از سمت سونی

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
@Gartall آخه مجبوری،یه چیزی بگی که نتونی جمعش کنی؟ یعنی با این که هیچ کس نمیدونه نسل بعد کی میاد و این نسل کی تمام میشه،شما اعتقاد داری هیلو بهترین گرافیک نسله؟ یعنی داری برای یه نسل تموم نشده تصمیم میگیری؟ یعنی اونقدر هیلو برات ارزش داره که حاظری هرکاری بکنی؟ الان این سه تا منبعی که آوردی این حرف تو رو تایید کردن؟: ؟ چرا آخه؟
فرخ منظورش اینه که بهترین گرافیک این نسل تا به الان نه برای همیشه! یعنی درک این موضوع اینقدر سخته ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
گرافیک یه چیز subjective ـه. مثلا Outland برای من یکی از جالب ترین گرافیک ها رو داشته تا حالا، یا همین امسال Journey. خیلی ها هم هستن هنوز Okami رو بهترین گرافیک تاریخ میدونن!
ولی پیشرفته بودن یه بازی از لحاظ تکنیکی یه بحث دیگست و سلیقه ای نیست. این دیگه یه Fact ـه که هیلو4 یکی از پیشرفته ترین گرافیک ها رو در یک محیط Sandbox ارائه داده که این کار کمی نیست. یعنی اگه کسی بگه هیلو4 از لحاظ تکنیکی پیشرفته ترین بازی این نسل است، کسی نمیتونه مسخرش کنه. به قول Telegraph (که اتفاقا به بازی هم 8 داده)، کاری که 343 در این زمینه انجام داده، مایه افتخار صنعت بازی است:D

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
با اجازه از اساتید
به نظر بنده بیشترین پیشرفت گرافیکی رو (منظور بنده جهش گرافیکی است ) u2 داشته.
در کل بهترین u3 است.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin

الان مثلا این عکسا با عکسای گاد آو وار 3 قابل مقایسه ست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
حتی با توجه به همین تصاویری که دوستان از این دو بازی گذاشتند به وضوح مشخصه که گرافیک U3 از هیلو زیباتر و چشم نواز تر و بهتره.دو تاعکس از این دو بازی کنار هم بزارید بحث تموم میشه....آخه من موندم،هوش مصنوعی و محیط بزرگتر و...چه ربطی به موضوع نظرسنجی داره؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آخه من موندم،هوش مصنوعی و محیط بزرگتر و...چه ربطی به موضوع نظرسنجی داره؟
هوش مصنوعی بالاتر و محیط وسیعتر بصورت مستقیم توی پردازش بازی دخالت داره، هرچی این اپشنها قوی تر باشن، از اونور به نورپردازی و سایه زنی و تکسچر محیط میتونه خسارت بزنه واسه اجرا شدن بازی !
و اونجا مشخص میشه که گرافیکی مثل هیلو 4 با اون وسعت محیط و اون هوش مصنوعی چه معنی میتونه پیدا کنه !!!
ربطش به اینه

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
فرخ منظورش اینه که بهترین گرافیک این نسل تا به الان نه برای همیشه! یعنی درک این موضوع اینقدر سخته ؟
یا شما نمیدونی نسل چیه،یا...؟
نسل خودش یک بازده زمانی داره،اونوقت شما توی یک بازده زمانی یک بازده زمانی دیگه رو وارد کردی؟
بهترین گرافیک این نسل تا به الان؟ این حرف یعنی؟
اگر بهترین گرافیک تا به الان باشه،که دیگه بهترین گرافیک نسل نیست،چرا به زور میخوای کلمه نسل رو بچپونی تو جمله؟
مثل این میمونه که یه لیوان که هنوز پر از آب نشده و نمی دونی تهش کجاست و کی پر از آب میشه،بگی:خوبه تا همین جا که آب توشه دیگه تهشه!
این کلمه اشتباهه:بهترین گرافیک این نسل تا به الان
درستش میشه:بهترین گرافیک تا به الان
کلمه نسل باید حذف بشه چون نسل هنوز تموم نشده!
دوتا بازه زمانی رو با هم قاطی نکن
دوم این که اگر منظور ایشون این بوده که:بهترین گرافیک این نسل تا به الان(که جمله اشتباهی هست)
چرا همین جمله رو ننوشتن؟
این از این
دفاعتون درمقابل این حرف چیه؟:
اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره...
حتما منظورشون این بوده که،ماکرو شبونه وقتی همه خوابن اومده همه xbox360 ها رو جمع کرده به جاشون xbox720 نهاده؟
چه طور روتون میشه؟
==========================================================================
البته Gartall باید از شما ممنون باشه!
چون از دیروز تا حالا نمیتونه جواب منو بده و داره فرار میکنه از جواب دادن!
ولی باید ناامیدت کنم چون تیرت به سنگ خورد،جواب شما اشتباه بود:)
جواب شما چیزی جز این که بگید (اشتباه کردم)،(ببخشید که به جون هم انداختمتون)،نیست:)

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر