بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بنده خداها تقصیر ندارن که,بعد از مدتها بازی مورد علاقشون گرافیک سال شده BC‏ رو به خاک و خون کشیدن!! البته حق دارن چون این آخرین باریست که همچین اتفاق خرسندی واسشون میفته پس بزارید لذت ببرن!! لطفا پستم پاک نشه خسته شدم بخدا

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
این عکس هیچ چیزی رو باقی نمیگزاره.. به نظرم باید با نسل بعد مقایسه بشه..

2822922-gallery.png

91324123436824259502.jpg

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
@Kiami

شما صدتا پست 50 خطی دیگه هم تو این تاپیک بدی فایده ای نداره:D هیلو4 به راحتی در حد بهترین گرافیک این نسل هست و چیزی عوض نمیشه، حالا الان بگو گیم اسپات، فردا میتونی بگی IGN پس فرداش VGA، چیزی تغییر نمیکنه. یه اتفاقیه که افتاده و مجبوری باهاش کنار بیای:( البته میدونم به خاطر اون حصارهایی که سونی چند ساله دور مغزتون کشیده خیلی واستون سنگینه، حالا شما اینجا هی خودتو به در و دیوار بکوب و یه سری حرف تکراری رو با جمله بندی های مختلف تکرار کن، هیچ فایده ای نداره. حتی هم کیشان خودت هم پستت رو لایک نمیکنن و کاملا Forever alone هستی:)) :D
برای بنده پر واضحه که شما از چه دیدگاه بچه گانه ای با چه سطح اطلاعاتی برخوردار هستی ! انسانی که دنبال این باشه که کی زیر پستش لایک خورده و کی نخورده :)) جدای از حصار های کنسول کپی خورش ! حصار های فردی هم مغزش رو محدود می کنه ! و کاملا مشخصه در چه وضعیت معلوم الحالی به سر می بره ! در هر صورت هیلو 4 از نظر شما بهترین گرافیک ! از نظر گیم اسپات و IGN و ... خیر ! بعد از این کامنت می تونی بیای یه کامنت دیگه نقل قول کنی و 100000 تا لایک بخوری ! و این نشانه حقانیت شماست ! خوشحالم که طرز فکر پیچیده خودت رو کاملا برای همه شرح دادی :) خوش باش :)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
برای بنده پر واضحه که شما از چه دیدگاه بچه گانه ای با چه سطح اطلاعاتی برخوردار هستی ! انسانی که دنبال این باشه که کی زیر پستش لایک خورده و کی نخورده :)) جدای از حصار های کنسول کپی خورش ! حصار های فردی هم مغزش رو محدود می کنه ! و کاملا مشخصه در چه وضعیت معلوم الحالی به سر می بره ! در هر صورت هیلو 4 از نظر شما بهترین گرافیک ! از نظر گیم اسپات و IGN و ... خیر ! خوش باش :)
بچگانه:)) تمام اون 500 تا پستی که دادی تفکرات یه بچه 12 ساله است، ظاهرا از خودت خبر نداری.

IGN:
Perhaps equal to Halo 4’s monitor-melting visuals is its bar-none, best-in-class sound design.
آره آره میدونم گیم اسپات مدال نداده:-j مثلا به AC III مدال داده چی شد آخرش؟:-/ جایزه VGA رو برد؟:D

جواب حرف های تکراری بعدیت: تو درست میگی>:d< بکوب خودتو، بکوب;;)

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
این همه مدرک آوردن بچه ها و ثابت کردن که u3 بهترینه.طرف کم آورده میگه از هر سایتی که میخوای بگو فرقی نمیکنه, halo بهتره.برای چی علکی بحث میکنید؟بذارید خوشحال باشن که هیلو بهترینه

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
بدون ذره ایی شک و تردید و با اختلاف بسیار آنچارتد3 , شک نکنید...بعد از اون هم قطعا خدای جنگ3 و.... اما مساله ایی که خیلی مهمه اینه که الان هنوز tlou , god of war a , beyond ,و خیلی بازی های دیگه این نسل نیمدن واسه چی این تاپیک زده شده:D :D :D

واقعا lol عقده که شاخ و دم نداره هر سال بازی های سونی بهترین گرافیک شدن حالا یه سال تو اوج بی بازیی و عدم رقیب بازی ماکرو شده , همین میشه دیگه ...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
:))
Bullshot ؟! کاری نداره که، برو بازی رو Co-op بازی کن (اسپلیت اسکرین نه، آنلاین)، بعد روی مسترچیف دوستت که باهاش بازی میکنی زوم کن. مگر اینکه اونجا هم Bullshot بشه یه دفعه:-/ :D

این عکس و گیم پلیش:
2822921-gallery.png

2821574-gallery.png
و اینم یه عکس دیگه با گیم پلیش:
2822920-gallery.png

2821577-gallery.png
بازم یه عکس و گیم پلیش:
2821568-gallery.png

2821560-gallery.png
Bullshot :)) اینو به عنوان سوت بلبلی قبول میکنم ازت;;) :D

عکس Bullshot رو میتونی توضیح بدی ؟

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
بدون ذره ایی شک و تردید و با اختلاف بسیار آنچارتد3 , شک نکنید
این طوری که شما میگی انگار داریم آنچارتد3 رو با یه بازی نسل قبل مقایسه میکنیم :|
فنای سونی رسما بهترین گرافیک ۲۰۱۳ هم انتخاب کردن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
نه بلد نیستم، تو توضیح بده.

الان این عکس Bullshot ـه یا گیم پلی؟ اینو بگو تا من تکلیف خودمو بدونم بحث کنم یا نه:D

خودتو گول میزنی یا مثلا میخوای طرف بحث رو نفهم جلوه بدی ؟!! الان این احساس خودشیفتگی از کجا اومده ؟ من فکر میکنم اگه توی این 3- 4 سال گذشته هم بازیهای مورد علاقتون بهترین میشد الان هرکدومتون ادعای پیامبری داشتید !
این کسی که گذاشتی CG ه اصلا ... عکس از Gameplay بذار .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
خودتو گول میزنی یا مثلا میخوای طرف بحث رو نفهم جلوه بدی ؟!! الان این احساس خودشیفتگی از کجا اومده ؟ من فکر میکنم اگه توی این 3- 4 سال گذشته هم بازیهای مورد علاقتون بهترین میشد الان هرکدومتون ادعای پیامبری داشتید !
این کسی که گذاشتی CG ه اصلا ... عکس از Gameplay بذار .
:))
باز که جوابی نداشتی زدی به جاده خاکی:D من یه سوال پرسیدم. آیا این عکس گیم پلی هست یا نه؟ جوابش یک کلمه است.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر