بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یعنی تو اگه یه بازی با گرافیک average بخری، پولت بالا کشیده شده؟!

عزیز من شاید پست تئاتر ندیدی یا شایدم از دست من شاکی هستی که این حرفو میزنی .
بابک جان جوری پست میدی که جوابش باید اونجوری باشه . تا حالا 100 بار این جمله رو تو پستات به کار بردی "همین واستون کافیه" به خاطر این جمله تحریک کننده باید خودت بن بشی :biggrin1:

بری تحقیق کنی میبینی من هیچوقت نگفتم 360 نمیتونه بکشه ولی خوب 360 وقتی میتونست همچینی گرافیکایی رو بکشه چرا سازنده های FP قبلا همچین کارایی رو نکردن ؟ مثلا 2008 که MGS اومد یا 2009 U2 یا 2010 GOW3 یا 2011 U3 ???

===

در کل من فک نمیکنم پستام بی ربط باشه و از 10 نفر بپرسین اگه 6 نفرشون گفت پستام بی ربطه من دیگه پست نمیدم :D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,996
نام
sami
در کل من فک نمیکنم پستام بی ربط باشه و از 10 نفر بپرسین اگه 6 نفرشون گفت پستام بی ربطه من دیگه پست نمیدم :D
اولین نفر پستات بی ربطه پست نده:dتازه دو تامونم متهم به پولشویی کردن:d

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,289
نام
محمدرضا
حالا سوالی که واسه من پیش اومده اینه که مگه فرقیم میکنه که با چه چیزی رندر شده ؟ :-/
شما بدید به من با یه سیستم 10سال پیش رندر کنم ! (بجای دو ساعت با 3960X، دو سال طول میکشه با یه Celeron رندر شه.)
اسمش روشه دیگه Cut Scene.
حتی اگر (در صورت صحتش) از چنتا PS3 استفاده شده باشه فقط و فقط به خاطر این بوده که سریعتر رندر بشه و پروژه سریعتر پیش بره ، ربطی به قدرت اینا نداره.
شرمنده بابت آف تاپیک.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,546
نام
محمد
به نظرم اسم تاپیک رو عوض کنید بزارید "بهترین جوک سال 2012"، رای گیری هم واسش راه بندازیم :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من الان 2 ساله میام بازیسنتر دقیقا هر سال سر گرافیک همین بساط هستش بازم ملت میان توی سر و کله هم میزنن:d البته اون نبرد تاریخی گرزvs. آنچارتد که تکرار نشدنیه:))
جالبه توی بازیسنتر هیچ وقت سر داستان یا گیم پلی یا حالت آنلاین بازی ها بحث نمیشه فقط و فقط گرافیک!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
خُب اینا رو هم بگذارم و برم:D دقت کنید اینا کات سین نیستن ها !

2822922-gallery.png

2821568-gallery.png

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
کلاء بازی وقتی قدرت گرافیکش معلوم میشه که مثل Gears of war 3 در اون همه شلوغی با گرافیک به اون بالایی باز هم افت فریم پیدا نکنه
ولی در انچارتد 3 در هر محیط حداکثر فقط 4 تا دشمن وجود داره که موقع کشتن همون 4 نفر هم افت فریم پدیدار میشه

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
من الان 2 ساله میام بازیسنتر دقیقا هر سال سر گرافیک همین بساط هستش بازم ملت میان توی سر و کله هم میزنن:d البته اون نبرد تاریخی گرزvs. آنچارتد که تکرار نشدنیه:))
جالبه توی بازیسنتر هیچ وقت سر داستان یا گیم پلی یا حالت آنلاین بازی ها بحث نمیشه فقط و فقط گرافیک!

مگه واسه اکثریت گیمرای ایرانی ، داستان جایگاهی داره؟! فقط تو بازی یه جنگل باشه با جزئیات بالا ،توش بچرخی و بالا و پایین بپری ، حالا میخواد بازی داستان داشته باشه یا نداشته باشه ! موسیقی و صداگذاریش خوب باشه یا اصلا mute باشه! :d

متاسفانه گیمر ایرانی فقط به گرافیک میگه Woooooooooooooooooow

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خُب اینا رو هم بگذارم و برم:D دقت کنید اینا کات سین نیستن ها !

2822922-gallery.png

الان یه سوال از نیما دارم ؟ الان تکسچرهای مستر چیف خوبن یا چیزه خاصی نیستند ؟! :) من از این تکسچرها از انچارتد 3 میخوام از گیم پلی بازی ! ما منتظر هستیم شما رای منفی به این عکس بدید و بگید تکسچرها اونقدر بد هستند که نخواستی جواب منو را بدی ! ;;) اخ یادم نبود تو انچارتد 3 مستر چیف نیست که ! چطور میخواید مقایسه کنید ؟!

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,996
نام
sami
مثل این که امشب هیچکی نمیخواد بخوابه:dاین دو تا عکس آخری کاری کرد فردا دوباره برم halo 4 دوباره تموم کنم

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اعتراف میکنم بدون بازی کردن H4 به U3 رای دادم الان پشیمونم !!!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,040
نام
نیما
الان یه سوال از نیما دارم ؟ الان تکسچرهای مستر چیف خوبن یا چیزه خاصی نیستند ؟! :) من از این تکسچرها از انچارتد 3 میخوام از گیم پلی بازی ! ما منتظر هستیم شما رای منفی به این عکس بدید و بگید تکسچرها اونقدر بد هستند که نخواستی جواب منو را بدی ! ;;) اخ یادم نبود تو انچارتد 3 مستر چیف نیست که ! چطور میخواید مقایسه کنید ؟!

این برعکس اونی که گذاشتی تکسچرهاش خیلی خوبه ، Uncharted هم تکسچر های در این سطح زیاد داره ... عکس ندارم بذارم ، منبعی برای عکسهای با کیفیت ( معادل کیفیت خود بازی ) معرفی کنید که عکس بذارم براتون ... این عکس های Halo 4 کیفیتشون عالیه ، یه جا که مثل همینا برای Uncharted بشه پیدا کرد معرفی کنید ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این برعکس اونی که گذاشتی تکسچرهاش خیلی خوبه ، Uncharted هم تکسچر های در این سطح زیاد داره ... عکس ندارم بذارم ، منبعی برای عکسهای با کیفیت ( معادل کیفیت خود بازی ) معرفی کنید که عکس بذارم براتون ... این عکس های Halo 4 کیفیتشون عالیه ، یه جا که مثل همینا برای Uncharted بشه پیدا کرد معرفی کنید ...
بابا به جان خودم نداره اقا نداره ! یه سر به سایتها بزن ببین چی در مورد تکسچرهای بازی زدند ! یه چیزی بگو که ما انچارتد 3 را تجربه نکردیم ؟! انچارتد 3 تکسچرهاش به صورت کلی با کیفیت بود ولی عمرا بازم تاکید میکنم عمرا از لحاظ رزولوشن در حد هیلو 4 نیست ! این یه فکته عزیزم ! شما که پای مقایسه هستی از من میپرسی عکس ازکجا گیر بیارم ؟! اخه کلا یه همچین عکسی از انچارتد 3 وجود نداره که باهاش قابل رقابت باشه که مثال بزنم !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ضمنا اون عکسی که Tomy Fisher گذاشت از U1 و Halo خودش گفت با عکس که نمیشه مقایسه کرد و میشه الان یه عکس از Halo گذاشت که از U1 هم پایین تر باشه نه اینکه بخواد اینو ثابت کنه که U1 بهتره ، واقعا هم عکس گذاشتن برای مقایسه 2 تا بازی مختلف ( تازه اونم با سبک و دنیای مختلف ) نمیتونه درست باشه .
همینه دیگه، طرف توی خوندن و پست دادن اونقدر هول میکنه که موضوع به این واضحی رو درک نمیکنه:D!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,040
نام
نیما
بابا به جان خودم نداره اقا نداره ! یه سر به سایتها بزن ببین چی در مورد تکسچرهای بازی زدند ! یه چیزی بگو که ما انچارتد 3 را تجربه نکردیم ؟! انچارتد 3 تکسچرهاش به صورت کلی با کیفیت بود ولی عمرا بازم تاکید میکنم عمرا از لحاظ رزولوشن در حد هیلو 4 نیست ! این یه فکته عزیزم ! شما که پای مقایسه هستی از من میپرسی عکس ازکجا گیر بیارم ؟! اخه کلا یه همچین عکسی از انچارتد 3 وجود نداره که باهاش قابل رقابت باشه که مثال بزنم !

اینا واسه تو فکته ... داره زیاد هم داره ، تا دلت بخواد ... رزولوشن رو کجا تایید کرده که با این اطمینان حرف میزنی ؟ تو تایید کردی ؟ با تایید تو باشه که ما اسم خودمون هم باید عوض کنیم ! سایتها چی گفتن ؟! نقل قول بیار ، کجا رو باید برم بخونم . راجع به منبع هم تو اصلا کاری نداشته باش چیه ، عکس میخوای من میذارم ، دلیل اینکه گفتم حیف دستگاه کپچر ندارم همین بود . تو منبع رو معرفی کن ... شب بخیر فعلا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر