بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
میبینم که کسی نمیتونه جواب بده ؟ من از الان تصمیم گرفتم دونه دونه سوال بکنم ! تا زمانی که سوال منو جواب ندادید سوال نپرسید ! این یدونه عکس نمونش را در انچارتد 3 نشون بدید یه دشمن که با این فاصله یه همچین کیفیتی داشته باشه یه همچین تکسچری روش به کار بره و یه همچین سایه زنی داشته باشه یعنی تو این عکس فکر کنم کیفیت تکسچر و سایه زنی و ......جواب ها داده بشه !!

لطفا !:

14910151519888114910.jpg
فرخ یه عکس از H4 گیر آوردی و ول نمیکنی ! :D U3 بازی اول شخص نیست که از این فاصله دشمن رو ببینیم. من خودم 3 بار بازی رو تموم کردم و به تک تک موارد گرافیکی بازی هم آشنا هستم ، ولی سبک بازی جوری هست که اصلاً یه بار هم حواسم به این نبوده که برم توی دماغ دشمن و تکسچرهاش رو ارزیابی کنم !! چون بازی سوم شخص هست. توش Jackal هم نداره که پوستش زرق و برق داشته باشه. آدمیزاد هستن و گرافیکشون هم خیلی خوبه. دشمن توی U3 کم نداریم و بعضی جاها تعدادشون خیلی هم زیاد میشه. مطمئناً اگه کیفیتشون پایین بود روی نقدهای گرافیکی سایت ها تأثیر میذاشت.
یا مثلاً هی عکس هایی که توش کلی نور از سفینه ها و فضای اطراف اومده رو میذاری. خب U3 اصلاً کاری به این چیزا نداره ! :D بازی در زمان حال میگذره و قاعدتاً نه سفینه ای توش هست ، نه نورهای غیر طبیعی که مربوط به بازی های آینده نگرانه میشه که منتظر عکس اون شکلی هستی.
همون طور که گفتم مقایسه با عکس یه کار بیهوده هست. الآن خودت توی این تاپیک 5،6 تا عکس تکراری داری که هی همون ها رو میذاری. اگه بازی ها روی PC بود بله ، میشد راحت از هر جایی میخوایم عکس بگیریم و بذاریم. ولی الآن یکی بخواد از مراحل اسب سواری یا کشتی U3 عکس بذاره ، یا زوم کنه توی سوراخ گوش دشمن و عکس بگیره ، یا از اون دشمن های اواخر بازی که یه افکت محشر روی خودشون دارن عکاسی کنه ، نمیتونه. فقط با موبایل و دوربین میشه که اون هم کیفیتش خیلی پایین میاد.
الآن مثلاً چند تا عکس با کیفیت از یکی از مراحل U3 هست که تکسچرهای فوق العاده بازی رو نشون میده. تازه به نظرم کلی مرحله دیگه داره که از این بهتر هستن ، ولی عکس اون ها گیر نمیاد. من دوباره اینا رو بذارم تو همون عکس های قبلی رو کنارش میذاری و یه شکلک خندان و تمسخر و تمام ! :D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
بدیهی است که طراحی جک و جونور ها، بهتر و راحت تر از طراحی یک انسان عاقل و بالغ است. این چند تا عکس (خودت به لوکیشن بنگر [تو صفحه های گذشته هم چند تا عکس هست] سایه های دینامیک و نورپردازی را نگاه کن خودت):

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
کاملا واضحه u3 گرافیکش ضعیف تر از h4 هست:d
تو U3 کافیه یه نگاه به تکسچرهای زمین بندازید!
به نظر من هم H4 بهترین گرافیک نسل رو داره

mahdi.h.c

کاربر سایت
Aug 4, 2012
89
نام
نوک زبونمه ها ...
بدیهی است که طراحی جک و جونور ها، بهتر و راحت تر از طراحی یک انسان عاقل و بالغ است. این چند تا عکس (خودت به لوکیشن بنگر [تو صفحه های گذشته هم چند تا عکس هست] سایه های دینامیک و نورپردازی را نگاه کن خودت):

یه سوال : مگه میخوان آدم یا جک و جونور رو بسازن ؟!
yahoo_22.gif

میخوان شکلشو طراحی کنن
yahoo_22.gif

چه ربطی به عاقل و بالغ بودن داره ؟! :| :d

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
کاملا واضحه u3 گرافیکش ضعیف تر از h4 هست:d
تو U3 کافیه یه نگاه به تکسچرهای زمین بندازید!
به نظر من هم H4 بهترین گرافیک نسل رو داره
تازه مراحل جنگلیشو ندیدی مثل کارتونا میمونه.کلا بیشتر هیجان این بازیه که مخاطبو به خودش جلب میکنه.ته گرافیک بازیم تو مرحله صحراشه که اونجام چیزی غیر از شن واسه پردازش نداره

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اخه نظیر همین چند تا عکس رو تو میتونی تو بازی هایی مثل AC , اختمالا tomb raider , gears of war هم ببینی.حالا یکم بیشتر یکم کمتر.
راجع به اون حرفت هم که BOLD کردم هم کمی بیشتر فکر کن

آخه این چه نوع مقایسه ای واسه فهمیدنه کیفیت تکسچر هست آخه ؟؟ دشمن از نزدیک !!! ریلی ؟؟؟!! تو U3 اصلا دشمن از نزدیک داریم ؟؟ نزدیکه دشمن بشی باباتو در میاره . این همه عکس اِند تکسچر گذاشتیم آخرش یه قورباغه نشون بدی بگی عینشو تو U3 پیدا کنین ؟؟

اگه خود شما از بازی تجربه داشتی عمرا همچین حرفی میزدی . ببین دوتامونم میدونیم قانع نخواهی شد پس بهتره بیخیال بشی .
U3 بازی هست از عالم والا که هر کسی لیاقتش تجربه کردنش رو ندارد و چیزهایی که شماها در ان میبینید،برای عوام قابل دیدن نیست.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
تازه مراحل جنگلیشو ندیدی مثل کارتونا میمونه.کلا بیشتر هیجان این بازیه که مخاطبو به خودش جلب میکنه.ته گرافیک بازیم تو مرحله صحراشه که اونجام چیزی غیر از شن واسه پردازش نداره

دقیقا ! بازی بیشتر گرافیک هنری داره تا فنی و تکنیکی !
متاسفانه گرافیک این بازی بیش از حد بزرگ شده دقیقا کاری که الان داره با The Last Of us میشه! یه بار یه عکس بازی رو بردم تو فروم های خارجی وقتی تکسچر رو میز و صندلی رو به کاربرا نشون کردم همه حالشون گرفته شده و فحش کشم کردند

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
فن های 360 وقتی کم آوردن زدن به صحرای کربلا:))
اگه حرفی دارید در مورد تکسچرهای آنچارتد بزنید.
samiradin@
ممدهکر@
خیلی باحالین دمتون گرم>:d<

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
Halo 4 یه سال بعد از U3 ریلیز شده . با هزار تا اما و اگر گرافیکش بهتره . ملت عروسی گرفتن که اره PS3 نمی تونه پردازش کنه . در کل عاشقتونم.

این رو دوستمون درست میگه. منم یه بار چند تا عکس از Uncharted 3 توی دو تا از فروم های خارجی گذاشتم. توی یه فروم که ملت کف کرده بودن و میگفتن این چه بازی ای هست !! یعنی اصلاً نمیدونستن بازی ای به نام Uncharted وجود داره و یه عده فکر میکنن از بازی های هنری PS2 هست !!! توی اون یکی فروم چند نفر بازی رو میشناختن ولی همونا شروع به فحاشی کردن. یعنی تا قیافه Nathan رو دیدن ، گفتن اینکه فقط گرافیک هنریش خوبه و اصلاً تکنیک نداره ! حتی یکی تشبیهش کرد به نقاشی های آبرنگی و کارتون های رنگارنگ ! اون یکی گفت از این بازی هایی هست که برای جهان سوم میسازن و توی فروم های خارجی کسی تحویل نمیگیره !! فقط یه بنده خدایی بازی رو کم و بیش میشناخت و گفت پس DF چرا انقدر از U3 خوب گفته که اونم در جا چند تا فحش خورد و بن شد بیچاره !
خیلی سعی کردم این قضایا لو نره و کسی نفهمه که بازی های ND مثل Uncharted و The Last of Us فقط توی ایران تحویل گرفته میشن و توی فروم های خارجی بهشون فحاشی میشه ، ولی متأسفانه در نهایت قضیه لو رفت توسط این دوستمون ...
اگه می بینین توی جاهایی مثل Neogaf که فروم فرنگی و خارجی هم هست انقدر از گرافیک U3 و TLoU تعریف میکنن ، گول ظاهرشون رو نخورین ! اونا اکثراً ایرانی هایی هستن که در لباس خارجی ها فرو رفتن وگرنه خارجی جماعت این بازی ها رو ببینه فقط فحش رو میکشه به بازی و سازنده و ... !​

خوشم میاد لایکم کرده =))

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دقیقا ! بازی بیشتر گرافیک هنری داره تا فنی و تکنیکی !
متاسفانه گرافیک این بازی بیش از حد بزرگ شده دقیقا کاری که الان داره با The Last Of us میشه! یه بار یه عکس بازی رو بردم تو فروم های خارجی وقتی تکسچر رو میز و صندلی رو به کاربرا نشون کردم همه حالشون گرفته شده و فحش کشم کردند
این رو دوستمون درست میگه. منم یه بار چند تا عکس از Uncharted 3 توی دو تا از فروم های خارجی گذاشتم. توی یه فروم که ملت کف کرده بودن و میگفتن این چه بازی ای هست !! یعنی اصلاً نمیدونستن بازی ای به نام Uncharted وجود داره و یه عده فکر میکنن از بازی های هنری PS2 هست !!! توی اون یکی فروم چند نفر بازی رو میشناختن ولی همونا شروع به فحاشی کردن. یعنی تا قیافه Nathan رو دیدن ، گفتن اینکه فقط گرافیک هنریش خوبه و اصلاً تکنیک نداره ! حتی یکی تشبیهش کرد به نقاشی های آبرنگی و کارتون های رنگارنگ ! اون یکی گفت از این بازی هایی هست که برای جهان سوم میسازن و توی فروم های خارجی کسی تحویل نمیگیره !! فقط یه بنده خدایی بازی رو کم و بیش میشناخت و گفت پس DF چرا انقدر از U3 خوب گفته که اونم در جا چند تا فحش خورد و بن شد بیچاره !
خیلی سعی کردم این قضایا لو نره و کسی نفهمه که بازی های ND مثل Uncharted و The Last of Us فقط توی ایران تحویل گرفته میشن و توی فروم های خارجی بهشون فحاشی میشه ، ولی متأسفانه در نهایت قضیه لو رفت توسط این دوستمون ...
اگه می بینین توی جاهایی مثل Neogaf که فروم فرنگی و خارجی هم هست انقدر از گرافیک U3 و TLoU تعریف میکنن ، گول ظاهرشون رو نخورین ! اونا اکثراً ایرانی هایی هستن که در لباس خارجی ها فرو رفتن وگرنه خارجی جماعت این بازی ها رو ببینه فقط فحش رو میکشه به بازی و سازنده و ... !

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
فن های 360 وقتی کم آوردن زدن به صحرای کربلا:))
اگه حرفی دارید در مورد تکسچرهای آنچارتد بزنید.
samiradin@
ممدهکر@
خیلی باحالین دمتون گرم>:d

شما باحال تری!
فعلا همون انچارتد یه صحرا داره براش بسته
فن هم نیستم چون اصلا ایکس باکس ندارم و 3 یک ماه پیش فروختمش

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
@ مهدی و دانیال:

منظورم از این جمله، این بود که طراحی کردن یک انسان، سخت تر از طراحی یک حیوان تخیلی است.

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
واي خدا اخر زمون شده طرف واسه گرافيك ضعيف انچارتد فحش كش شده تو فروم هاي خارجي:d اونوقت ميشه ادرس اين فروم ها رو بدي ببينيم توش چه خبره;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر