بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من به این فکر باشم؟
واقعا سواد داری؟ در حد سوم راهنمایی پیش نیاز زبان احتیاج داره فوقش اول دبیرستان سازنده بازی خودش گفته تو twitter عکسشم گذاشته حالا بیا باز عکسای کات سینای از قبل رندر شده بزار حال کن.
اگه با این فیلما حال میکنی برو kmplayer رو pc نسب کن بشین تا ابد فیلم بازیارو ببین چون بلوریای ps3 رو بزاری تو pc با km player همه دموهاشو نشون میده! هنوز نفهمیدی اینو!؟
ای خدا
یک سوال دارم چرا ناتی داگ این همه می گفت اون تریلر اولی از بازی in game هست
اخه اصلا تفاوت 8 تا با یکی انقدر کمه مگه می شه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Lord Xbox

کم کم دارم یه چیزایی از هویتت رو متوجه میشم . چند تا دیگه پست بدی تثبیت میکنم که یوزر دومه کودوم کاربر هستی >:d

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
Lord Xbox

کم کم دارم یه چیزایی از هویتت رو متوجه میشم . چند تا دیگه پست بدی تثبیت میکنم که یوزر دومه کودوم کاربر هستی >:d

اصلا تو فکر کن یوزر صدمه منه حالا که چی؟ انجمن مدیر داره اگه خلاف قوانین کار کرده باشم بن کنه شما زیاد به خودت فشار نیار.

---------- نوشته در 11:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 AM ارسال شده بود ----------

ای خدا
یک سوال دارم چرا ناتی داگ این همه می گفت اون تریلر اولی از بازی in game هست
اخه اصلا تفاوت 8 تا با یکی انقدر کمه مگه می شه

خوب اگه از نظر تو اختلاف کاتسینای بازی با بازی کمه خیلی خوبه تبریک به شما برو حال کن.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اصلا تو فکر کن یوزر صدمه منه حالا که چی؟ انجمن مدیر داره اگه خلاف قوانین کار کرده باشم بن کنه شما زیاد به خودت فشار نیار.

---------- نوشته در 11:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 AM ارسال شده بود ----------

خوب اگه از نظر تو اختلاف کاتسینای بازی با بازی کمه خیلی خوبه تبریک به شما برو حال کن.
بذار شب میام قشنگ بهت ثابت می کنم

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
1-U3 :x(رقباي سرسختي بنام TLOUو GOW A داره)
2-U2
3-HALO4
4-GOW3(حيف كه گرافيك پرنوساني داشت وگرنه جزو بهترين هاي اين نسل ميشد)
5-GEARS 3

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
daxpax

کجایی هستی شما؟ can you speak persian?
گفتم رو نسخه اصلی بازی که بلوری باشه وقتی ریلیز شد object motion blur نداشت منم نسخه بلو ریو دارم هیچ وقتم آنلاین نشدم ببینم پچ داره یا نه. ssao رو من تو بازی حس نکردم عکس داری بزار.
اگه نمیتونی SSAO رو ببینی تو بازی و تشخیص بدی که دیگه من هیچ حرفی ندارم و بحث کردن با شما بی فایدست این عکس رو هم میزارم و میرم چون که من تازه فهمیدم الکی دارم بحث میکنم
میز بیلیارد رو نگاه کن سمت راستش ،سمت چپ عکس کنار کمد رو هم ببین حتی کنار توپ سفیده این عکس مال دقیقه 5 بازی اگه اینجا حس نکردی که دیگه :)
uncharted3_260638b.jpg

تو اینجا میتونی کنار اون صندلیا و کنار چوب بیلیارد و باز هم کنار توپها و کلا همه جا ببینی
flashmedialiveencoder20h.jpg

---------- نوشته در 12:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 AM ارسال شده بود ----------

بالاخره اینها حقایقی هستند . مرجعی مثل DF که قبولش داری ؟! از گرافیک بازی بشدت کف کرده !
این جمله از DF هستش که قبولش داری میشه ترجمش کنی مخصوصا اون جای بولد شده
In an era where the likes of Naughty Dog and Sony Santa Monica have defined the graphical state-of-the-art with Uncharted and God of War, Xbox 360 finally has its own shot at the title

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,806
خب میزاشتید سال بعد که نسل احتمالا تموم میشه تاپیک میزدید.:dاوه. . . . نه . . . سال بعد خطرناکه جز نسل بحساب نمیاد!;;)
-------
حالا چون گفته بهترین گرافیک نسل من یه پیش بینی بکنم:
1-GOW:A
TLOU-2
BEYONDE--C3-3

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

این جمله از DF هستش که قبولش داری میشه ترجمش کنی مخصوصا اون جای بولد شده
In an era where the likes of Naughty Dog and Sony Santa Monica have defined the graphical state-of-the-art with Uncharted and God of War, Xbox 360 finally has its own shot at the title

مگه چی گفته ؟! کله حرفش اینه بازی های انچارتد 3 و gow3 پرچمدار گرافیک هستند بالاخره روی 360 هم بازی اومده که این کار با 360 کرده . الان مقایسه ای شده ؟!

شما اینو بچسب :
The results of the studio's work are compelling. From the smallest rendering elements to the sense of overall size and scale, Halo 4 represents an impressive leap over what has come before, producing scenes we can describe as being of genuine magnificence
درضمن شما از کجا میگی هیلو 4 SSAO نداره ؟

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
مگه چی گفته ؟! کله حرفش اینه بازی های انچارتد 3 و gow3 پرچمدار ps3 هستند بالاخره روی 360 هم بازی اومده که این کار با 360 کرده . الان مقایسه ای شده ؟!

اگه اینو متوجه شدی شدیدا پیشنهاد میکنم که سریع یه کلاس زبان فشرده برو و یا عینک تعصب رو از چشات در بیار تا راحتتر معنی جمله هایی که به نفعت نیست رو متوجه بشی .

نه بابا ؟ همون قضیه ی 20 دقیقه اول gow3 لول ! نکنه منظور df ایبن بوده که انچارتد 3 و gow3 از شب بالاترن ما متوجه نشدیم ؟!

من دیگه چی بگم ؟ تحت هر شرایطی سعی میکنی جواب داده باشی از اولم اینجوری بود :|

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اگه اینو متوجه شدی شدیدا پیشنهاد میکنم که سریع یه کلاس زبان فشرده برو و یا عینک تعصب رو از چشات در بیار تا راحتتر معنی جمله هایی که به نفعت نیست رو متوجه بشی .

نه بابا ؟ همون قضیه ی 20 دقیقه اول gow3 لول ! نکنه منظور df ایبن بوده که انچارتد 3 و gow3 از شب بالاترن ما متوجه نشدیم ؟!

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
مگه چی گفته ؟! کله حرفش اینه بازی های انچارتد 3 و gow3 پرچمدار ps3 هستند بالاخره روی 360 هم بازی اومده که این کار با 360 کرده . الان مقایسه ای شده ؟!

شما اینو بچسب :
درضمن شما از کجا میگی هیلو 4 SSAO نداره ؟
1-ترجمه اون چیزی که بالا نوشته اصلا اون نیست
2- SSOA نداره به دلیل این که بازی کردم میدونم و چشم دارم اگه حرف من رو باور نمیکینی لا اقل یکبار همون مقاله DF رو که هزار با ر بهش استناد میکنی کامل بخون توش هست این موضوع پاراگراف 8 خط 8

. Curiously though, screen-space ambient occlusion (SSAO) - a subtle, but well implemented effect in Reach is seemingly gone in Halo 4,
در کل من نظرم رو دادم راجع به تاپیک و Im done

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این silent death چرا 2 تا رای داده ؟؟؟

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
نمیشه دقیق گفت
هیلو ۴ به مراتب وسعتش از گیرز و گاو و آنچارتد بیشتره. اینا یه مسیر رو دنبال میکنن پس به راحتی میتونن جزییات بیشتری رو نشون بدن ولی هیلو یا ریج به به خاطر وسعت بازی نمیشه اون جزییاتی که اون سه تا دارن رو عملی کنن. بماند که ریج شاهکار کرد و ۶۰ فریم بازی رو این کنسولا داد بیرون و هیلو با این همه محیط شلوغ افت فریم نداشت و عالی عمل کردن

از یه طرف هم فقط جزییات و وسعت نیست. انیمشن هم بخشی از گرافیک حساب میشه. پس اینم باید در نظر گرفت که در آخر جلو ریج کم میارن همشون :d
همچنین فیزیک که باز بخشیش مربوط به گرافیک میشه. بعد از اینا هم افت فریم و باگ که تو این زمینه کرایسیس تعطیله
من حرفم اینه که اول هر کدوم از بخش ها جدا در موردش بحث بشه و در آخر جمع بندی بشه
هرکی هم که مثلا هیلو رو بازی نکرده یا آنچارتد رو بازی نکرده نظر نده بهتره. قصد توهین ندارم ولی اینجوری فقط جو خراب میشه. یکی دستش به گیم پد اکس باکس نخورده میاد میگه هیلو حال به هم زنه یکی ندیده ps3 چطوری روشن میشه میگه آنچارتد چرته! بیاد فقط در مورد بازی که انجام داده نظر بده. رای گرفتنم تو این سایت اشتباهه. بی احترامی نشه ولی ۸۰٪ از رو فن بازی رای میدن
ولی کاش میذاشتین بازیهای سال دیگه هم بیان بعد :d لست آف آس خیلی خوب به نظر میاد :d

---------- نوشته در 12:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 PM ارسال شده بود ----------

این silent death چرا 2 تا رای داده ؟؟؟
چون دو نفرن!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر