بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
1-ترجمه اون چیزی که بالا نوشته اصلا اون نیست
2- SSOA نداره به دلیل این که بازی کردم میدونم و چشم دارم اگه حرف من رو باور نمیکینی لا اقل یکبار همون مقاله DF رو که هزار با ر بهش استناد میکنی کامل بخون توش هست این موضوع پاراگراف 8 خط 8

. Curiously though, screen-space ambient occlusion (SSAO) - a subtle, but well implemented effect in Reach is seemingly gone in Halo 4,
در کل من نظرم رو دادم راجع به تاپیک و Im done

معنیه این جمله اصلا اون نیست که همون دوتا بازی هم ازش بالاتر هستند ! اخرش گفته بالاخره 360 یه بازی را به ارمغان اورده خب این طبیعیه که 2 سالی بود ps3 از این حیس بالاتر بوده .

نظر شخصی که خب منم گیر نمیدم نظرت هست ولی تو اومدی نظر منو نقل قول کردی ! خیلی بازی ها خیلی از تکنیکها را ندارند از کیلزون بگیر تا انچارتد 3 وکیرز 3 و هیلو 4 یه پاره تکنیک ها دارند که شاید بازیه دیگه نداشته باشه این یه حقیقته ولی در کل اون image quality که یه بازی بوجود میاره مهمه .
خود DF هم اومده بازی را میگه به صورت خیلی نزدیک نه کاملا شبیه نسل بعده ! و بازی را گفته سراسر این کیفیت را نگه میداره . خیلی سایتها بودند که بازی را شبیه نسل بعد میدونند یعنی خدایی اینها همشون جوگیر شدند ؟:D اصلا خود من این که بازی شبیه نسله بعده را نظر ندارم و میگم فقط از نظرم بهترین گرافیک کنسولیه . ولی خب اگر به منابع باشه و براشون احترام میزارید باید قبول کنید :D
در مورد SSAO به چشمم نخورده بود .

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

چون دو نفرن!!

ینی چی 2 نفرن ؟ مگه میشه ؟ دو تاشون 1 نفر نباشن ؟ :D چون فقط تو e فرق داره . چون امکان نداره دو نفر متفاوت اینجوری تفاهم داشته باشن حتی توی حرف لاندا ... :|

اینا یه چی تو مایه های لاله و لادنن
yahoo_4.gif

ینی این لاله و لادن همزمان میان بازیسنتر ؟ :D

یکیشونو میشناسم ولی اونیکی رو نه :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
لازمه دوباره نقل قول IGN رو بگذارم؟:-/
------------------

این دو تا رو باز بگذارم:D اووف:D
hb6p78jawrmt7wr8mhj.jpg

628y2m0sw71d7loyla50.jpg
اینم باز شاخه:
wmi9lcq3s8ggo5dbsfe.png
کلا این مرحله Reclaimer ـش چیز عجیبیه. محیط بسیار بزرگ و همه چی کاملا real-time. این ماشین Mammoth مثل یه بیس متحرک عمل میکنه و کلا پیاده سازیش تو این نسل، با اون گرافیک کار واقعا خارق العاده ای بود.
این دو تا هم از انیمیشن اسلحه که در سطح خودش بی نظیره:
vetq803rq5arqnn3fl.gif

3nblp7j95p77rewpyb.gif
حالا فعلا صفحه سنگین میشه، بعدا از طراحی هنری بازی هم میگذارم:D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
افرادی که halo 4 رو بهترین میدونن روی df مانور ندن چون مقاله ش در مورد u3 بهتر از Halo 4 ه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Dreadlord

عکس مدیر 343 رو هم بزاری باز U3 بهتره :))

افرادی که halo 4 رو بهترین میدونن روی df مانور ندن چون مقاله ش در مورد u3 بهتر از Halo 4 ه
پس فکر میکنی چرا یهو قبله ی عالمه بابک به IGN تغییر پیدا کرد ؟ چون با هوشتر از همشونه :D حالا بماند که نقد IGN هم در مورد U3 بهتره مخصوصا اون 10ِ به یاد موندنی :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
نظر من به نظر Game Master UK نزدیکتره :D
Who needs next gen when our seven-year old 360s are capable of pumping excellence of this fidelity out of our TVs?
تا آخر 2012 بهترین گرافیک واسه Halo 4 بوده. مقایسه بازی های سال 2013 رو هم بزارین واسه آخر 2013 :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من این و بارها گفتم . خدایی اونهایی که اعتقاد دارید انچارتد 3 بهتره ! اقا جان بیاید عکس مقایسه بزارید مثلا بیاید از سیستم نورپردازی عکس بزارید که کدوم بهتره یا مثلا کیفیت تکسچر ؟! و مدلینگ محیط ؟ سایه زنی ها ؟ مدلینک کارکترها تو گیم پلی بازی یا مدلینگ کارکترها در کات سینها ؟ از بار افکت ؟ از افکتهای ذره ای ؟ بیاید عکس مقایسه بزاریم ببینیم کدوم کیفیت تصویری بالتری ارائه میدند ؟ اینجا فقط نیومدیم گاز بدیم ! عمل کنید !

من الان موندم کیفیت تکسچرهای انچاتد بهتره یعنی های رزتر هست ؟ یا سیستم نورپردازیش بهتره ؟ سایه زنیهاش بهتره ؟ افکتهای ذره ایش از هیلو 4 بهتره ؟ بار افکتهای محیطیش ازش بهتره ؟ سیستم aa که پیاده کرده بهتره و............. خودوتون عکس بزارید ما هم عکس میزاریم چطوره ؟ :)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من این و بارها گفتم . خدایی اونهایی که اعتقاد دارید انچارتد 3 بهتره ! اقا جان بیاید عکس مقایسه بزارید مثلا بیاید از سیستم نورپردازی عکس بزارید که کدوم بهتره یا مثلا کیفیت تکسچر ؟! و مدلینگ محیط ؟ سایه زنی ها ؟ مدلینک کارکترها تو گیم پلی بازی یا مدلینگ کارکترها در کات سینها ؟ از بار افکت ؟ از افکتهای ذره ای ؟ بیاید عکس مقایسه بزاریم ببینیم کدوم کیفیت تصویری بالتری ارائه میدند ؟ اینجا فقط نیومدیم گاز بدیم ! عمل کنید !

من الان موندم کیفیت تکسچرهای انچاتد بهتره یعنی های رزتر هست ؟ یا سیستم نورپردازیش بهتره ؟ سایه زنیهاش بهتره ؟ افکتهای ذره ایش از هیلو 4 بهتره ؟ بار افکتهای محیطیش ازش بهتره ؟ سیستم aa که پیاده کرده بهتره و............. خودوتون عکس بزارید ما هم عکس میزاریم چطوره ؟ :)

نظر سنجی گزاشتی پاش وایستا . عکسایی که باید گذاشته بشه 100 بار گذاشته شده .

ولی خب تابلو هست که Halo 4 بهتره
biggrin1.gif
biggrin1.gif

اینجا رو خراب کردی . تابلو نیست ولی میشه روش بحث کرد که بحث شده قبلا ;)

شما مگه با پست اول قرار نبود نیای تو این تاپیک و از مردم هم خواهش کردی ! یه لطف کن حرفت را عملی کن !

نظرم عوض شد ، خواستم الکی فکر نکنی حرفات فکته :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Gartall
بی خیال :D هر کسی یه نظری داره. همون طور که کسی نمی تونه به من ثابت کنه گرافیک U3 از Halo 4 بهتره تو هم نمی تونی به خیلی ها ثابت کنی گرافیک Halo 4 بهتر از U3 هست. بزار هر کسی فقط نظر خودش رو بگه، ولی خب تابلو هست که Halo 4 بهتره :D :D

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807

یه چیزی میگی ها!چطور میشه عکس به عکس این دو رو با هم مقایسه کرد؟
تکستچر ها یا مدلینگ یه بازی science fiction رو چطور میتونی با U3 مقایسه کنی؟حالا اگر بازی اول شخص بود یه چیزی!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ای کاش صبر میکردین آخر سال دیگه میشد نسل تمام میشد

من میخوام به Bioshock Infinite رای بدم:>

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نظر سنجی گزاشتی پاش وایستا . عکسایی که باید گذاشته بشه 100 بار گذاشته شده .

شما مگه با پست اول قرار نبود نیای تو این تاپیک و از مردم هم خواهش کردی ! یه لطف کن حرفت را عملی کن !

Gartall
بی خیال :D هر کسی یه نظری داره. همون طور که کسی نمی تونه به من ثابت کنه گرافیک U3 از Halo 4 بهتره تو هم نمی تونی به خیلی ها ثابت کنی گرافیک Halo 4 بهتر از U3 هست. بزار هر کسی فقط نظر خودش رو بگه، ولی خب تابلو هست که Halo 4 بهتره :D :D
نه اخه من میخوام ببینیم کسی که ادعا داره بهتره بیاد ثابت کنه ! مثلا تکسچرهاش بهتره ؟ خب بیاد عکس بزاره ! سیستم نورپردازیش بهتره ؟ سایه زنیش ؟ من الان تو کفه این موندم چیش بهتره ؟ محیطهاش شلوغتره ؟
حتی از لحاظ هوش مصنوعی و وسعت محیط و.............مقایسه کنیم بازم هیلو 4 خیلی بهتره .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این رو هم بگیم و زحمت رو کم کنیم
این silent death چرا 2 تا رای داده ؟؟؟

خب یه دیقه رو پروفایل طرف کلیک میکردی می دیدی 2 نفرن:D
اصلاً کلی هم فرق دارن;)یکیشون طرفدار بارساس ;;) یکیشون بایرنیه:|

ولی جفتشون عاشق HALO & خصوصاً HALO Reach هستن:-bd

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
هیلو4 گرافیکش عالیه ولی بهترین به نظر من U3 البته از لحاظ جزییات منظورم، ولی فضاهای بزرگ با ازادی عمل فقط تو هیلو4 پیدا میشه.;)
(جهت گیری خاصی هم به هیچ کنسولی ندارم)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جالب اینجاست که وقتی داره هیلو 4 مقایسه میشه از 10 تا بازی عکس میزارن که این بازی این چیزش با هیلو 4 یکیه ! مثلا الان من دوست دارم یدونه فقط انچارتد 3 را با هیلو 4 مقایسه کنیم بیخیال بقیه ی بازی ها !

الان این دوتا عکس به کیفیت تکسچرها و نورپردازی دقت کنید جزئیات روی سخره ها با اوئن سایه زنیه بینظیرشون این دوتا را به یدونه عکس از گیم پلی انچارتد 3 بزارید تا مقایسه کنیم ؟! خودوتون نگاه کنید یه سفینه که جلوی نور هست تمام قسمتهای مکه از بدنش زد بیرون داره sadow beams تولید میکنه حتی اسلحه که دستته جلوی نور این کار را میکنه .

59270167815751342334.jpg

628y2m0sw71d7loyla50.jpg

hb6p78jawrmt7wr8mhj.jpg

44526184300523078481.jpg

این صحنه را نگاه کنید اخه من نمیدونم بحثی باقی میمونه کیفت گیم پلی حتی تو این صحنه از مکات سین بازی بهتره ! مگر اینکه گیم پلی انچارتد از مات سینهای هیلو 4 هم بهتره لول !
تو این صحنه دیگه خدای افکت ذرات نورپردازی و حجم افکتهای محیطی بود :

73889422394854071400.jpg

یا مثلا واسه من یه عکس از انچارتد 3 بزارید که کارکترها یا دشمنها تو گیم بازی حتی بتونه نزدیک این بشه ؟! نرم ترین سایه زنی هست که روی کارکتر تو گیم پلی بازی دیم حالا تکسچرهای های رزش را دقت کنید .
14910151519888114910.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر