بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
پس اگه GOW3 سرتاسر این حس نسل بعد بودن را میاورده چرا DF اومده 20 دقیقه اولش را گفته ؟!!! اگر سرتاسر اینطور بوده میومد جملش را اینطور مینوشت که :: یادتون هست با بازی کردنه GOW3 کلا حس نسل بعد بودن میکردید؟! حتی خودش این سوال از GOW3 با 20 دقیقه اول سوال کرده و علامت سوال گذاشته .

و دنبالش که بفهمی چرا GOW3 سرتاسر این حس را نمیاورده گفته :

and more importantly the game does a great job of maintaining that level of quality across the entirety of the campaign.

ادامش گفته مهم تر اینکه( یعنی قسمت مهم قضیه !) خب چرا مهمه این قضیه به نظرت ؟!!! چون میگه مهم تر اینه که هیلو 4 این را سراسر بازی نگه میداره .

نمیتونی یه جمله درک کنی اومدی از میخ اهنی و سنگ برام حرف میزنی ؟! اره بابا سنه من کمه لول :lol: شما منطقی صحبت میکنید و من بی منطق . وقتی دوست داری معنی و مفهوم جملات را واسه خودت جوره دیگه معنی میکنی مشکل من نیست .

بعد حال و حس نسل بعد بودن در مورد GOW3 یه بازی تمام خطی با دوربین فیکس شده با محیطهای خیلی کوچیکتر از هیلو 4 و نه هوش مصنوعیش را داره و ............. هست .

بعد اینم خوندی دیگه؟ :
. From the smallest rendering elements to the sense of overall size and scale, Halo 4 represents an impressive leap over what has come before, producing scenes we can describe as being of genuine magnificence
اول که یه چیز دیگه ترجمه کردی حالا میای سفسطه می چینی و تفاسیر عجیب غریب برای جملات میاری . بحث کردن با شما دوست عزیز تنها فایده ای که داره اینه که تایپ کردن و تقویت می کنه . ببخشید یه فایده دیگه هم داره . آدم می فهمه که می تونه هر برداشتی از هر چیزی بکنه مثلا میشه از جمله به پدر و مادر خود احترام بگذارید نتیجه گرفت که هیلو4 بهترین گرافیک کنسولی و داره . این بحث هرچی بیشتر ادامه پیدا می کنه احساس می کنم دارم به شعور خودم توهین می کنم . خدانگهدارتان باد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد
نیما این جزو اشعار نیست؟:biggrin1: یا اینجور جاها پیدات نمیشه دیگه؟:-/

خیر این فکتی هست که از فرمان خدا هم فکت تر هستش :d
این بازی های 360 نمیدونم چه گناهی کردن که اینجوری برخورد میشه باهاشون :d
جالبه دوستان میان از منطق حرف میزنن بعد میگن سال بعد TLOU و GOW شانس بهترین گرافیک رو دارن :d بعد یه جا دیگه یه بنده خدایی میاد میگه سال دیگه DMC کار سختی در مقابل MGR و Castlevania داره با شاتگان میرن بالا سرش میگن تو داری GOW رو ترول میکنی :d شماها که کلا سال دیگه رو بردید زیر سوال

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اول که یه چیز دیگه ترجمه کردی حالا میای سفسطه می چینی و تفاسیر عجیب غریب برای جملات میاری . بحث کردن با شما دوست عزیز تنها فایده ای که داره اینه که تایپ کردن و تقویت می کنه . ببخشید یه فایده دیگه هم داره . آدم می فهمه که می تونه هر برداشتی از هر چیزی بکنه مثلا میشه از جمله به پدر و مادر خود احترام بگذارید نتیجه گرفت که هیلو4 بهترین گرافیک کنسولی و داره . این بحث هرچی بیشتر ادامه پیدا می کنه احساس می کنم دارم به شعور خودم توهین می کنم . خدانگهدارتان باد

! اون دوتا سوالی که پرسیدم را جواب بده بعد بیا واسه ما حرف از منطق و دانش و یادگرفتن بگو !
1- gow3 سراسر حسش بوده ولی چرا فقط 20 دقیه اولش را مثال زده ؟!! وقتی میتونست راحت بگه فقط gow3 و نیازی به چند دقیقه اولش را گفتن نبوده ؟!
2- کلمه ( مهمتر ) که هیلو 4 (سراسر ) بازی این کیفیت را داره چرا به کار برده ؟ یعنی اگه gow3 تونسته چرا هیلو 4 ( کلمه مهمتر ؟)

حالا باز خودت را بزن به اون راه و ادعای منطق و .......کن ! لول !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
Witcher 2 به نظرم بهترین گرافیک سال 2012 بود.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
! اون دوتا سوالی که پرسیدم را جواب بده بعد بیا واسه ما حرف از منطق و دانش و یادگرفتن بگو !
1- gow3 سراسر حسش بوده ولی چرا فقط 20 دقیه اولش را مثال زده ؟!! وقتی میتونست راحت بگه فقط gow3 و نیازی به چند دقیقه اولش را گفتن نبوده ؟!
2- کلمه ( مهمتر ) که هیلو 4 (سراسر ) بازی این کیفیت را داره چرا به کار برده ؟ یعنی اگه gow3 تونسته چرا هیلو 4 ( کلمه مهمتر ؟)

حالا باز خودت را بزن به اون راه و ادعای منطق و .......کن ! لول !
گفته 20 دقیقه ی اولش رو وقتی برا اولین بار مشاهده میکنید. قشنگ به کلمه ی First Time اشاره کرده. یعنی وقتی GOW III رو برا اولین بار میبینید 20 دقیقه تو شوکید وگرنه من هم مثل خودت میگم اول این سوال من رو جواب بده که چرا دقیقا First Time رو به کار برده؟ اگه منظورش این بود که 20 دقیقه ی اول GOW فک اندازه و بعد افت میکنه خب چه ربطی به اولین بار داره؟ شما الان ببینی فک اندازه، فردا دوباره ببینی معمولیه؟ من همین الانش بعد از 2 سال و چند بار تموم کردنش بازی میکنم هنوز دهنم باز میمونه بعضی جاهاش.

راستی اگر GOW III بازی نکردی بهت پیشنهاد میکنم برو یه کلوپی جایی حداقل یه بار تمومش کن. اتفاقا بعضی قسمت هاش از 20 دقیقه ی اولش هم خیلی بهتره.
ترجمه به زبان دیگه توسط یه فنه دیگه جواب ندارید باز یه معنیه دیگه ؟!

اونجا گفته وقتی برای اولین بار gow3 را تجربه میکنید 20 دقیقه اولش اون حال را بهتون میده . خب تا اینجای کار فکر نکنم مشکلی باشه ؟!

بعد به خاطر اینکه حرفه من ثابت بشه اومده گفته مهمتر اینکه ( بازم تکرار کنید واسه خودتون افرین !) مهمتر اینکه ( دوباره تکرار کنید افرین ! مهمتر اینکه ) هیلو 4 تونسته این کیفیت را در سراسر بازی حفظ کنه ( تکرار کنید افرین در سراسر بازی !) دوباره تکرار کنید افرین در سراسر بازی !)

خیلی فهمیدنش خیلی سادست :
مهمتر <=> سراسر ........................... به زبان ساده مهمتر ( میدهد ) سراسر .

یعنی سراسر حفظ کردن کیفت مهم بوده که از کلمه مهم استفاده کرده ! که اون حس نزدیک به نسل بعد بودن را داده .
نه دیگه نشد. جواب من رو ندادی حرف خودت رو زدی. اول به من بگو First Time رو برا چی به کار برده بعد راجع به بقیه ـش صحبت میکنیم. نمیگفت برای اولین بار منظورش رو نمی رسوند که GOW III بیست دقیقه ی اول گرافیکش عالیه و بعد افت میکنه؟

گذشته از این حرفها اون خط آخر نوشته ی قبلیم رو جدی بگیر. برو یه بار بازی کن تا آخرش بعد ببین منظورش چی بوده.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
گفته 20 دقیقه ی اولش رو وقتی برا اولین بار مشاهده میکنید. قشنگ به کلمه ی First Time اشاره کرده. یعنی وقتی GOW III رو برا اولین بار میبینید 20 دقیقه تو شوکید وگرنه من هم مثل خودت میگم اول این سوال من رو جواب بده که چرا دقیقا First Time رو به کار برده؟ اگه منظورش این بود که 20 دقیقه ی اول GOW فک اندازه و بعد افت میکنه خب چه ربطی به اولین بار داره؟ شما الان ببینی فک اندازه، فردا دوباره ببینی معمولیه؟ من همین الانش بعد از 2 سال و چند بار تموم کردنش بازی میکنم هنوز دهنم باز میمونه بعضی جاهاش.

راستی اگر GOW III بازی نکردی بهت پیشنهاد میکنم برو یه کلوپی جایی حداقل یه بار تمومش کن. اتفاقا بعضی قسمت هاش از 20 دقیقه ی اولش هم خیلی بهتره.
ترجمه به زبان دیگه توسط یه فنه دیگه جواب ندارید باز یه معنیه دیگه ؟!

اونجا گفته وقتی برای اولین بار gow3 را تجربه میکنید 20 دقیقه اولش اون حال را بهتون میده . خب تا اینجای کار فکر نکنم مشکلی باشه ؟!

بعد به خاطر اینکه حرفه من ثابت بشه اومده گفته مهمتر اینکه ( بازم تکرار کنید واسه خودتون افرین !) مهمتر اینکه ( دوباره تکرار کنید افرین ! مهمتر اینکه ) هیلو 4 تونسته این کیفیت را در سراسر بازی حفظ کنه ( تکرار کنید افرین در سراسر بازی !) دوباره تکرار کنید افرین در سراسر بازی !)

خیلی فهمیدنش خیلی سادست :
مهمتر <=> سراسر ........................... به زبان ساده مهمتر ( میدهد ) سراسر .

یعنی سراسر حفظ کردن کیفت مهم بوده که از کلمه مهم استفاده کرده ! که اون حس نزدیک به نسل بعد بودن را داده .

---------- نوشته در 02:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:38 AM ارسال شده بود ----------

اصلا من یه سوال دیگه دارم !

بعد از 20 دقیقه gow3 چه حسی وجود داشته ؟! یعنی 20 دقیقه اولش حس نسل بعد بودن داشته 20 دقیقه بعدش چی بوده ؟!

اگر جواب اینه که بقیه بازی هم مثل 20 دقیقه اولش بوده ؟ پس اونوقت df مگه روانی بوده 20 دقیقه اولش را مثال زده ؟! خب میگفت کلا gow3 دیگه !
اگر جواب اینه که بقیه بازی مثل 20 دقیقه اول نبوده ؟ پس در چه حد بوده ؟

پس اینجا وقتی میگه هیلو 4 در سراسر بازی این حس را به شما میاره یعنی خودبخود داره حرفی که میزنم ثابت میشه . یعنی هرجوره بخوایم برداشت کنیم این معنی را میده .
نه دیگه نشد. جواب من رو ندادی حرف خودت رو زدی. اول به من بگو First Time رو برا چی به کار برده بعد راجع به بقیه ـش صحبت میکنیم. نمیگفت برای اولین بار منظورش رو نمی رسوند که GOW III بیست دقیقه ی اول گرافیکش عالیه و بعد افت میکنه؟

گذشته از این حرفها اون خط آخر نوشته ی قبلیم رو جدی بگیر. برو یه بار بازی کن تا آخرش بعد ببین منظورش چی بوده.

جواب سوال تو همونجاست که من گفتم ! یعنی وقتی اومده میگه مهم اینه که هیلو 4 این کیفیت را سراسر بازی نگه میداره ! چون اگه gow3 این کار را انجام داده بود دیگه این کار سراسر هیلو 4 مهم نمیشد ! افتاد ؟!

واقعا من دیگه نمیتونم یه همچین چیزی را تحمل کنم که یکی بیاد معنی و مفهموم یه جمله را عوض کنه !

من قبلا هم گفتم شما نگران من نباشید قبل تر از شماها من این عناوین را تجربه کردم و نیاز یاداوری شماها ندارم ! :)

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
در مورد یک بازی دوربین ثابت که از فاصله ۱۵ متری داره محیط رو نشون میده چی میگید شما..؟ این جور بازی ها کار بردازش رو به یک سوم کاهش میده و سازنده هر کاری دلش بخواد میتونه روی بازی انجام بده..

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نیما این جزو اشعار نیست؟:D یا اینجور جاها پیدات نمیشه دیگه؟:-/
پارسال هیچکودوم از سایتا اصلا حرفی از گرافیک گیرز نیاوردن حتی تو نامزدا هم نبود مثل COD ، بیشتر کرایسیس2 و بتمن رو مقایسه میکردن با U3 .

اونجوری اشعار زیاد هست ، این پستت در حد همون پستای ترواست .
این دیگه از فقر بازیه امساله دیگه:biggrin1: اول از مانور روی عناوین مولتی شروع شد و وقتی دیدن آبی از AC3 و FC3 گرم نمیشه، روی به سال های قبل آوردن:biggrin1:
البته خُب هیچ جوره هم کسی نمیتونه ثابت کنه اینا در حد هیلو هستند.

باز من کاربر معمولیم ، تو به عنوان مدیر اینگونه اشعار اصلا برازندت نیست !!

=====

Gartall

فرخ یه دور GOW رو بازی کن متوجه میشی که گرافیکش افت نمیکنه ، پس مطمئن باش DF منظورش اون نیست . منظورش از 20 دقیقه اول همون مبارزه با poseidon هست که بهترین باس فایت بود .

ینی 20 دقیقه اول عالی هست بقیه نه ؟؟ احتمالا مرحله کرونوس یا هرمیس و ... رو بازی نکرده دیگه DF . فرخ نگیر ما رو جون داداش .

واقعا قابل تحمل نیست که در تمام شرایط فک میکنی راست میگی .

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
همین بازیgow3 بهترین گرافیک سال 2010 شد با وجود بودن هیلو ریچ

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
در مورد یک بازی دوربین ثابت که از فاصله ۱۵ متری داره محیط رو نشون میده چی میگید شما..؟ این جور بازی ها کار بردازش رو به یک سوم کاهش میده و سازنده هر کاری دلش بخواد میتونه روی بازی انجام بده..
یعنی ساختن همچین گرافیکی برا همچین بازی ای کار آسونیه دیگه؟!

پس این همه بازی HnS دوربین ثابت و غیر ثابت و فاصله 15 متری که هر سال میان و تازه فریمشون هم 60 نیست و رو 30 فریم هم باز افت فریم دارن و شلوغی محیطشون نصف GOW هم نیست چرا نمیتونن گرافیکی در حد GOW ارائه بدن؟ چرا تکسچر هاشون به GOW حتی نزدیک هم نمیشه؟ چرا نمیتونن پلیگان در حد GOW ارائه بدن؟ چرا تا حالا AA رو دست GOW III نیومده؟

یه جوری میگین بازی دوربین ثابت و فلان که آدم خیال میکنه ساختن همچین گرافیکی کار ساده و پیش پا افتاده ایه! یه نگاه به HnS های 2012 و 2013 بندازید بعد یه نگاه هم به GOW III که اوایل 2010 اومد بندازید. حتی قابل مقایسه هم نیستن بعد از 3 سال!

Zeal

کاربر سایت
Dec 7, 2012
2
HALO4 خودم xbox ندارم ps3 دارم اما بازی کردم گرافیک خوفناکی داره جدآً

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین

پس این همه بازی HnS دوربین ثابت و غیر ثابت و فاصله 15 متری که هر سال میان و تازه فریمشون هم 60 نیست و رو 30 فریم هم باز افت فریم دارن و شلوغی محیطشون نصف GOW هم نیست چرا نمیتونن گرافیکی در حد GOW ارائه بدن؟ چرا تکسچر هاشون به GOW حتی نزدیک هم نمیشه؟ چرا نمیتونن پلیگان در حد GOW ارائه بدن؟ چرا تا حالا AA رو دست GOW III نیومده؟

یه جوری میگین بازی دوربین ثابت و فلان که آدم خیال میکنه ساختن همچین گرافیکی کار ساده و پیش پا افتاده ایه! یه نگاه به HnS های 2012 و 2013 بندازید بعد یه نگاه هم به GOW III که اوایل 2010 اومد بندازید. حتی قابل مقایسه هم نیستن بعد از 3 سال!

من نمیگم کار ساده ای هست ولی وقتی یک بازی که محیط و دوربین باز داره میاد از gow دوربین بسته گرافیک بهتری نشون میده یعنی چی..؟
GOW رو با هم سبکهاش مقایسه نکن چون استودیو های اونها خیلی کوچکتر هست و هزینه که برای بازیهاشون میکنن خیلی کمتر هست که اینها بر میگرده به فروش کم عنوان های این سبکی..

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147

aa رو دست gow نیومده؟
aa گاو خوبه واسه اینکه دوربینش ثابته اون mlaa راه خوبیه برای aa زدن رو بازیه دوربین ثابت وگرنه بهترین aa که تا حالا زدن رو بازیه ac revelations بوده.

Last edited by a moderator:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من نمیگم کار ساده ای هست ولی وقتی یک بازی که محیط و دوربین باز داره میاد از gow دوربین بسته گرافیک بهتری نشون میده یعنی چی..؟
GOW رو با هم سبکهاش مقایسه نکن چون استودیو های اونها خیلی کوچکتر هست و هزینه که برای بازیهاشون میکنن خیلی کمتر هست که اینها بر میگرده به فروش کم عنوان های این سبکی..
خب آخه مشکل اینه که به همین راحتی نمیتونیم بگیم فلان بازی محیط باز گرافیک بهتری نسبت به GOW III نشون میده!

اگه فلان بازی محیط هاش بزرگه در عوض GOW III هم 60 فریمه، اگه فلان بازی فلان تکنیک نورپردازی رو داره GOW III هم AA ای داره کا تا همین الان نظیرش دیده نشده. پلیگان ها و تکسچر هاش کم نظیره و خیلی مسائل دیگه که الان حضور ذهن ندارم.

خلاصه اینکه به هیچ وجه نمیشه به راحتی گفت GOW III اصلا در حد فلان بازی محیط باز نیست.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر