بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نه فرخ جاودانه نبوده ولی اگر یادت باشه سر هم C2 هم یه مدت 360 لقب بهترین گرافیک کنسولی رو داشت چون سونی بازی انحصاریشو عرضه نکرده بود.اینا موقتیه.وقتی سونی TLOU رو عرضه کنه بازم پرچمدار میشه
شما از الان یعنی تضمین میکنی یکی از بازهای سونی شانس اول ساله بعده دیگه ؟! از من بپرسی اصلا سال بعد بازهای کنسولی شانس زیادی ندارند و همشون زیر سایه Watch Dogs و star wars یا همین کرایسیس 3 میرن . از طرفی همین کرایسیس 3 اگه مشکلات فریم ریت و اینا را نداشته باشه و حتی بخواد یکم بهتر از نسخه 2 باشه بدون مشکلاتش شانسه خیلی بالایی داره . سال بعد هم از همینbioshock infinite روی کنسول گرافیک فوق العده زیبا و هنری حتی از لحاظ تکنیکی عالی داره . بازیهgears of war judgment هم هست کسی ندونه فکر میکنه یه بازیه بدبخت و بیچارست ! حتی خود Tomb Raider میتونه مدعی باشه و............................ و خیلی از بازهای بزرگ دیگه همشون سال 2013 میاند چه بسا همین vga کلی بازی بزرگ دیگه معرفی بشن ! چمیدونم شاید BF4 ؟شاید DOOM4 ؟! شاید AW2 ! شاید ...........................؟؟؟!!!

پس اینطور نظر دادن ها خیلی راحت نیست که بگیم فلان بازی حتما انتخاب میشه .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من نمیدونم اخه این چه فشاریه که دست از سر هیلو هیتر های عزیز بر نمیداره.هر جا هیلو هست اونا هم هستند.
خدایی خودتون حساب کنین چند هفته هست که دارین فقط ساز مخالف با هیلو میزنین.
تو همین فرصت که دارین فکر میکنین که چی بنویسین ، هیلو فن ها دارن از مولتی پلیر و بخش اسپارتان و داستانی بازی لذت میبرن.اما شما چی؟
نصیحت برادرانه ی من : از همین الان هر جا اسم هیلو رو میشنوین وارد نشین.واسه خودتون میگم.بعد از یه مدت اصلا ارامش اعصاب پیدا میکنین.ازمایش کنین

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
نه فرخ جاودانه نبوده ولی اگر یادت باشه سر هم C2 هم یه مدت 360 لقب بهترین گرافیک کنسولی رو داشت چون سونی بازی انحصاریشو عرضه نکرده بود.اینا موقتیه.وقتی سونی TLOU رو عرضه کنه بازم پرچمدار میشه
خب همینه دیگه، قرار نیست که یه بازی تا آخر دنیا بهترین گرافیک کنسولی باشه :D بازی X میشه بهترین گرافیک یه مدت بعد یه بازی دیگه میاد که جای اونو می گیره، بعدش یه بازی دیگه میاد و ... فعلا هم به نظر من بهترین گرافیک کنسولی متعلق به Halo 4 بوده، حالا اینکه تا کی این عنوان دستش می مونه باید منتظر موند تا بازی های جدیدتر عرضه بشن.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اصلا این کلمه اخر سال واسه من شده کوچه بازار ! اصلا چه معنی داره ؟! شما خواهشا با روز برو جلو چرا گیر دادی به اخر سال ؟! شما مثلا قبلش نمیگفتی کیلزون 2 و انچارتد 2 بهترین گرافیک را دارند ؟ خب بعدش کرایسیس 2 اومد و از نظر خیلی سایتها بهترین گرافیک براش لقب داده شد یعنی از نظر اکثر سایتها کرایسیس 2 همون روز بهترین گرافیک بوده بعدش RAGE اومد باز همون صفات براش به کار برده شد یعنی دیگه تا اون لحظه بازیهای PS3 بهترین گرافیک نبودند حالا انچارتد 3 هم اخر سال اومد و از نظر سایتها ها بهتر بود و گرافیک سال را هم براش دادند شاید بر فرض اتفاق انچارتد 3 می افتاد سال 2013 ؟!! خب سال 2012 بهترین گرافیک سال یا کرایسیس 2 بود یا RAGE دیگه !! در کل منظورم اینه بهترین گرافیک بودن در طی روزها داره بین بازیها و بین هر دو پلتفورم دست به دست میشه ! غیر از اینه ؟! شاید اصلا هیلو 4 که سال 2012 اومده و بجاش اوایل سال میومد و از اونطرف مثلا کرایسیس 3 کنسولی بعد هیلو 4 سال 2012 می اومد این لقب بهترین را میگرفت؟! مثلا ممکنه سال بعد TLOU از نظر 30 تا سایت بهترین گرافیک کنسولی باشه و بعد 1 ماه با اومدن بازیه X همون سایتها دوباره لقب بهترین را بهش بدن و دیگه TLOU بهترین نباشه ولی این باعث میشه ارزش کاریه TLOU از بین بره ؟ بالاخره نشون میده تا لحظه ای که TLOU وجود داشته از نظر اون سایتها گرافیکش بهترین بوده و بالاتر از مثلا هیلو 4 . تجربه گیمینگ را سالانه تعریف شده به مغز انسان ؟!

آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
یادم نیست کی بود ولی یکی از برادران هیلو دوست ، جمله ای از دیجیتال فاندری گذاشته بود و با استناد به اون جمله نتیجه گرفته بود که هیلو 4 بهترین گرافیک کنسولی تا الانه و از نسل بعدم جلوتره و ازینجور داستانا .... اون جمله یه چیز تو این مایه ها بود:
هیلو4 تونسته به اون حسی که گاد آو وار 3 توی بیست دقیقه اولش داشت نزدیک بشه و اون کیفیت و تا آخر بازیش حفظ کنه .
من نمی دونم چطوری از چنین جمله ای دوستمون یه همچون نتیجه ای گرفته . یه مثال می زنم . اگه مثلا تیم بارسلونا صدر جدول باشه بعدش رئال بیاد فاصله شو با اون کم کنه و چه می دونم به یک امتیازی بارسا برسه و تا آخر فصلم توی اون سطح بمونه مطمئنا تا آخر فصل بازهم یک امتیاز از بارسا پایین تره .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شما قبل از اینکه من اونو بگم داشتید میگفتید هیلو4 در سطح عناوین پارسال و پیارسال و پیارسالش (!) نیست. که بعدش من اونو گفتم، در واقع خودتون باعثش شدید تا منم اونطوری پست بدم. به قول گفتنی همیشه پای یک سونی فن در میان است:D

Gears در حد CoDـه؟:-/ من که خودم قبول ندارم این حرف رو، ولی میتونه در حد نظر شخصی یکی دیگه باشه. ضمنا همونطور که گفتم طبق این حرف من باید اون همه کسی که بالا به بازیهای دیگه (مثل همین CoD) رای دادن رو مسخره کنم!

حرف من اینه که وقتی یه چیزی میگید، پاش بمونید. نه اینکه هر جا به نفعتون بود اون حرف درست باشه، هرجا به ضررتون بود بشه شعر و نفخ معده و فلان.

تو اگه امکان داره اون پستا رو بیار که ما بگیم گرافیک هیلو در سطح بازیای پارسال نیست . این جمله ی "در سطح فلان نیست " رو اولین بار خودت به میان آوردی . ما فقط میگفتیم هیلو با U3 , GOW3 و ... میتونه رقابت کنه که تو اومدی گفتی اینا اصلا در حد مقایسه با هیلو نیستن که بحث رو شروع کردی ، پس همیشه پای خودتون در میان است :D .

COD مگه چشه ؟ گرافیک گیرز در مقابل U3 شبیه همون گرافیک کالاف در مقابل هیلو4 هست ، این حرف من نیست که .

ما هم هر وقت نظر شخصی میدیم جوری نظر نمیدیم که حتی مرغ پوست کنده هم به نظرمون بخنده .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,124
خب همینه دیگه، قرار نیست که یه بازی تا آخر دنیا بهترین گرافیک کنسولی باشه :D بازی X میشه بهترین گرافیک یه مدت بعد یه بازی دیگه میاد که جای اونو می گیره، بعدش یه بازی دیگه میاد و ... فعلا هم به نظر من بهترین گرافیک کنسولی متعلق به Halo 4 بوده، حالا اینکه تا کی این عنوان دستش می مونه باید منتظر موند تا بازی های جدیدتر عرضه بشن.
نه دیگه این مورد در مورد هیلو4 صادق نیست>:d< فقط اگه یه بازی سونی باشه میتونه بهترین گرافیک کنسول باشه و هرکس خلافش رو بگه غلط کرده که نظر شخصی داده>:d<

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
نکته بسیار مهم : بازی باید انحصاری سونی باشد تا بهترین گرافیک کنسولی بشود بازی که انحصاری سونی نباشد بهترین گرافیک کنسولی نیست
جو بازیسنتر با وجود دوستان سونی فن خیلی خوب و خنده دار شده واقعا هر روز داریم شاد میشیم

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,003
نام
sami
هر کی یه عقیده ای داره واسه گرافیک شمام که مثل بچه ها منتظرین یه نفر یه حرفی بزنه بریزین سرش.خیلی ادعاتون میشه برید شما داور vga بشید
البته در مورد اتفاقات دو صفحه قبل میگم:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یادم نیست کی بود ولی یکی از برادران هیلو دوست ، جمله ای از دیجیتال فاندری گذاشته بود و با استناد به اون جمله نتیجه گرفته بود که هیلو 4 بهترین گرافیک کنسولی تا الانه و از نسل بعدم جلوتره و ازینجور داستانا .... اون جمله یه چیز تو این مایه ها بود:
هیلو4 تونسته به اون حسی که گاد آو وار 3 توی بیست دقیقه اولش داشت نزدیک بشه و اون کیفیت و تا آخر بازیش حفظ کنه .
من نمی دونم چطوری از چنین جمله ای دوستمون یه همچون نتیجه ای گرفته . یه مثال می زنم . اگه مثلا تیم بارسلونا صدر جدول باشه بعدش رئال بیاد فاصله شو با اون کم کنه و چه می دونم به یک امتیازی بارسا برسه و تا آخر فصلم توی اون سطح بمونه مطمئنا تا آخر فصل بازهم یک امتیاز از بارسا پایین تره .

شخص شما وقتی بلد نیستی یه چیزی را واسه خودت معنی کنی مشکل بقیه نیست ! مثل اینکه باید کلاس زبان انگلیسی هم بزاریم ؟!
DF گفته فقط 20 دقیقه اول GOW ادم را یاد نسل بد مینداخت ؟( نه همه قسمتهای بازی ! یعنی خودش باز این سوال را از gow3 پرسیده با علامت سوالی که گذاشته ) بعد اومده گفته هیلو 4 دقیقا این کار را نمیکنه ولی حسش خیلی نزدیکه! ( یعنی اینجا بدون مقایسه بین دو بازی حس نسل بعد را تشریح کرده !) و دنبالش میگه : ولی مهم اینجاست که هیلو 4 این کار بزرگ را در سراسر بازی انجام میده یعنی منظورش اینه که خیلی از بازیها نتونستند . اگه منظورش این نبود نمیومد کنارش یه کلمه (مهم) به کار ببره که بگه در سراسر بازی این کار میکنه !

ولی شما تو خیال خودت فکر میکنی کل بازیه هیلو 4 را با 20 دقیقه اول GOW3 مقایسه کرده ؟! و منظورش اونه که 20 دقیه اول GOW3 به کله هیلو 4 می عرضه و مابقیش به کنار نه ؟! لول :lol: حالا این حرف را در قبال یه بازی مثل هیلو 4 گفته که محیطهاش خیلی بزرگتر از gow3 هست و sandbox و هوش مصنوعیه پیچیده تر محیطهای تمام 3d و قابل دسترستر و دوربین 3d و فیکس نشده و............. که نشون میده هیلو 4 چه کار شاخی انجام داده .

حالا اگه دوست دارید جمله واسه خودتون جوره دیگه معنی کنید میتونید بکنید وگرنه کسی که یکم سواد انگلیسی داشته باشه میفهمه که DF چی گفته . دیگه همین را کم داشتیم تو روز روشن معنی لغوی و مفهوم جملات را هم عوض کنیم که اینم به شکر خدا به حقیقت پیوست !

همون اول تیتر که این جمله را بگه ببین چی گفته :
. From the smallest rendering elements to the sense of overall size and scale, Halo 4 represents an impressive leap over what has come before, producing scenes we can describe as being of genuine magnificence

بله بله DF هم جوگیر شده ;;)

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,106
نام
محمد امین
آدم جرات نمبکنه یک چیزی بنویسه فوری ۲۰۰۰ هزار نفر با چوب و چماق میریزن سرش ما ۷۶ صفحه در مورد گرافیک U3 و Geow 3 بحث کردیم و تقریبا ۴۲ درصد اعتقاد داشتن گرافیک Geow 3 بهتر هست حالا من تا گفتم اگر AA داشت از U بهتر بود همه اینجوری جوابم رو دادن انگار گرافیک سوبر ماریو رو با Crysis 3 مقایسه کردم..

http://forum.bazicenter.com/thread36689/

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,003
نام
sami
آدم جرات نمبکنه یک چیزی بنویسه فوری ۲۰۰۰ هزار نفر با چوب و چماق میریزن سرش ما ۷۶ صفحه در مورد گرافیک U3 و Geow 3 بحث کردیم و تقریبا ۴۲ درصد اعتقاد داشتن گرافیک Geow 3 بهتر هست حالا من تا گفتم اگر AA داشت از U بهتر بود همه اینجوری جوابم رو دادن انگار گرافیک سوبر ماریو رو با Crysis 3 مقایسه کردم..

http://forum.bazicenter.com/thread36689/
دقیقا مثل گزارشکرای فوتباله شبکه 3.وقتی که رئال داره با بارسلونا بازی میکنه جوری گزارش میکنن که انگار شموشک نوشهر جلوی بارسا داره بازی میکنه

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
شخص شما وقتی بلد نیستی یه چیزی را واسه خودت معنی کنی مشکل بقیه نیست ! مثل اینکه باید کلاس زبان انگلیسی هم بزاریم ؟!
DF گفته فقط 20 دقیقه اول GOW ادم را یاد نسل بد مینداخت ( نه همه قسمتهای بازی !) بعد اومده گفته هیلو 4 دقیقا این کار را نمیکنه ولی حس خیلی نزدیک به نسل بعد بودن داره ! ( یعنی اینجا بدون مقایسه بین دو بازی حس نسل بعد را نشریح کرده !) !
جناب استاد دی اف گفته فقط 20 دقیقه ی اول گاد آو وار????? شما که بلدی اون فقط و به ما نشون بده . فقط؟؟؟؟؟؟؟ هیچ جایی هم اشاره به اینکه (نه همه قسمتهای بازی نکرد) بعدم دقیقا در مقام مقایسه با گاد آو وار اون حرف و زده
شما لطف کن آدرس جایی و که رفتی زبان یاد گرفتی به ما هم بده . احتمالا یکی از تخصص هایی که یادتون دادن این بوده که هر متن انگلیسی که دیدین بتونین چندتا تعریف فوق العاده فراذهنی از هیلو4 توش پیدا کنید .

Remember that feeling you had when playing the first 20 minutes of God of War 3 for the first time? The sensation that the developers had somehow extracted next-gen visuals from current gen hardware? While Halo 4 doesn't quite engender that feeling of hushed awe, it gets very, very close
اون حسی و که برای اولین بار داشتید 20 دقیقه اول گاد آو وار 3 رو بازی می کردید به یاد بیارید . همون حسی و که می گفت سازنده ها یه چیزی و از نسل بعد روی سخت افزار این نسل کنسولها اجرا کردند. درسته که هیلو4 دقیقا همون حس شگفت انگیز بودن ( خفن بودن ) رو نمی ده ولی خیلی خیلی بهش نزدیک میشه . ( البته در ادامه گفته که می تونه اون حس رو تا آخر حفظ کنه - هیچ حرفیم راجع به اینکه گاد آو وار فقط 20 دقیقه اولش اونجوری بود نزده)
دوست عزیز عیب خوبان زود بر مردم هویدا می شود. نمی دونم شایدم سنتون خیلی کمه که اینجوری بی منطق صحبت می کنید . در هر صورت نرود میخ آهنی در سنگ . شما فکر کن هیلو4 بهترین گرافیک کنسولی تاریخ و داره ، هرجور راحتی.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جناب استاد دی اف گفته فقط 20 دقیقه ی اول گاد آو وار????? شما که بلدی اون فقط و به ما نشون بده . فقط؟؟؟؟؟؟؟ هیچ جایی هم اشاره به اینکه (نه همه قسمتهای بازی نکرد) بعدم دقیقا در مقام مقایسه با گاد آو وار اون حرف و زده
شما لطف کن آدرس جایی و که رفتی زبان یاد گرفتی به ما هم بده . احتمالا یکی از تخصص هایی که یادتون دادن این بوده که هر متن انگلیسی که دیدین بتونین چندتا تعریف فوق العاده فراذهنی از هیلو4 توش پیدا کنید .

Remember that feeling you had when playing the first 20 minutes of God of War 3 for the first time? The sensation that the developers had somehow extracted next-gen visuals from current gen hardware? While Halo 4 doesn't quite engender that feeling of hushed awe, it gets very, very close
اون حسی و که برای اولین بار داشتید 20 دقیقه اول گاد آو وار 3 رو بازی می کردید به یاد بیارید . همون حسی و که می گفت سازنده ها یه چیزی و از نسل بعد روی سخت افزار این نسل کنسولها اجرا کردند. درسته که هیلو4 دقیقا همون حس شگفت انگیز بودن ( خفن بودن ) رو نمی ده ولی خیلی خیلی بهش نزدیک میشه . ( البته در ادامه گفته که می تونه اون حس رو تا آخر حفظ کنه - هیچ حرفیم راجع به اینکه گاد آو وار فقط 20 دقیقه اولش اونجوری بود نزده)
دوست عزیز عیب خوبان زود بر مردم هویدا می شود. نمی دونم شایدم سنتون خیلی کمه که اینجوری بی منطق صحبت می کنید . در هر صورت نرود میخ آهنی در سنگ . شما فکر کن هیلو4 بهترین گرافیک کنسولی تاریخ و داره ، هرجور راحتی.

پس اگه GOW3 سرتاسر این حس نسل بعد بودن را میاورده چرا DF اومده 20 دقیقه اولش را گفته ؟!!! اگر سرتاسر اینطور بوده میومد جملش را اینطور مینوشت که :: یادتون هست با بازی کردنه GOW3 کلا حس نسل بعد بودن میکردید؟! حتی خودش این سوال از GOW3 با 20 دقیقه اول سوال کرده و علامت سوال گذاشته .

و دنبالش که بفهمی چرا GOW3 سرتاسر این حس را نمیاورده گفته :

and more importantly the game does a great job of maintaining that level of quality across the entirety of the campaign.

ادامش گفته مهم تر اینکه( یعنی قسمت مهم قضیه !) خب چرا مهمه این قضیه به نظرت ؟!!! چون میگه مهم تر اینه که هیلو 4 این را سراسر بازی نگه میداره .
اگه gow3 تونسته کیفیت را سراسر بازی حفظ کنه چرا اولا 20 دقیقه اولش را مثال زده و دوما چرا این قضیه سراسر برای هیلو 4 مهمتر شده ؟!!یعنی درک این جمله که چرا df گفته مهتر این همه سخته ؟!
نمیتونی یه جمله درک کنی اومدی از میخ اهنی و سنگ برام حرف میزنی ؟! اره بابا سنه من کمه لول :lol: شما منطقی صحبت میکنید و من بی منطق . وقتی دوست داری معنی و مفهوم جملات را واسه خودت جوره دیگه معنی میکنی مشکل من نیست .

بعد حال و حس نسل بعد بودن در مورد GOW3 یه بازی تمام خطی با دوربین فیکس شده با محیطهای خیلی کوچیکتر از هیلو 4 و نه هوش مصنوعیش را داره و ............. هست .

بعد اینم خوندی دیگه؟ :
. From the smallest rendering elements to the sense of overall size and scale, Halo 4 represents an impressive leap over what has come before, producing scenes we can describe as being of genuine magnificence

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,124
@armintn
جمله ای از IGN که از 24 اکتبر 2011 قبله عالمه:
Perhaps equal to Halo 4’s monitor-melting visuals is its bar-none, best-in-class sound design.
گفته تنها صداگذاری بی نظیر خود بازی است که با گرافیکش (از لحاظ کیفیت) برابری میکنه.
COD مگه چشه ؟ گرافیک گیرز در مقابل U3 شبیه همون گرافیک کالاف در مقابل هیلو4 هست ، این حرف من نیست که .
نیما این جزو اشعار نیست؟:D یا اینجور جاها پیدات نمیشه دیگه؟:-/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر