بهترین مخفی کار؟؟

بهترین مخفی کار کدوم است؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    203
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T mesle taha

کاربر سایت
Sep 10, 2009
29
نام
طه
سلام
هی اسنیک اسنیک نکنین من یکبار MGS 2 بازی کردم Boss اولش تو کشتی رو که دیدم دیگه بازی رو ادامه ندادم بعد نمیدونم چرا اولا که دمو های بازی رو میدیدم فکر میکردم big boss همون اسنیک انگار یک سیبو از وسط دو نصف کردن:biggrin1:
سالید اسنیک یکی از کلون های بیگ باسه و به همین دلیل شباهت زیادی به هم دارن,حالا به نظرت هنوزم چیز خنده داریه؟

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
بابا اينو فناي ايكس باكس خوب ميدونن كه از اول بازي متال گير4 بدون تفنگي يعني همش جاسوسي گرفتي؟؟؟؟
SOLID SNAKE ONLY

آها پس بدون تفنگ بودن یعنی مخفی کاری ها یعنی سم چون تفنگ داره مخفی کار نیست ها لااقل بازی های مخفی کاری توشون سوار ربات نمیشی که اگه اشتباه نکنم اسنیک میشه(البته مطمئن نیستم ولی یکجا دیدم):biggrin1:
سالید اسنیک یکی از کلون های بیگ باسه و به همین دلیل شباهت زیادی به هم دارن,حالا به نظرت هنوزم چیز خنده داری
باشه شخصیت به این محبوبی نباید کسی شبیه اش باشه یعنی اون کسی که این بازی رو ساخته و این همه طرفدار داره اینو نمیدونه:confused: برادر دو قلوش که نیست

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
بابا دیگه همه میدونن که Big Boss استاده این کاره.:biggrin1:
تصحیح میکنم:
بابا دیگه همه میدونن که Solid Snake استاده این کاره.:biggrin1:
:biggrin1:

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
اقاي P.Sشما كه مطمئن نيستي چرا اينجوري ميگي بابا جون اسنيك ميتونه دو كار بكنه يا با تفنگ بزنه يا كل بازي بشه مخفي؟؟؟؟؟؟؟؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
باشه شخصیت به این محبوبی نباید کسی شبیه اش باشه یعنی اون کسی که این بازی رو ساخته و این همه طرفدار داره اینو نمیدونه برادر دو قلوش که نیست
شما اصلا داستان سری رو میدونی اینطوری پست میدی!!!!
به هر حال با اینکه فن بازیهMGS هستم اما BigBossخیلی شخصیت عمیق تری داره تا بقیه کاراکترای بازی(حتی از اسنیک هم بیشتر)

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
راست ميگي Big boss از همه بهتره بخواتر اين كه باباي Snakeهستش

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
پس بابای liquid نیست؟:D
آخه میگی فقط بابای اسنیک هست:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دادا جفت این بازی ها خوبن هم SC من که جفتش رو دوست دارم اما به SNAKE برای داستان پردازی شخصیتش رای دادم.(BIG BOSS ) هم پدر ژنتیکی اسنیک و لیکوید هستش.

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
بچه ها همه می دونند که اگه کل گیم های دنیا سر نمره ی 1 تا 20 سر جنگ داشته باشند سری متال گیر اصلا جنگی با کسی نداره چون که کلاس نمره دادنش با همه فرق می کنه می تون از Aتا F باشه می فهمین که چی می گم ؟!! پس بیایین به این اعتراف کنیم که سلطان عشق ، متال گیر سالید در همه زمینه از همه سر تره!!!!!!!!!!!!!!1

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
کاشکی میشد 2 تا رای داد (samuel snake) ولی من چون از اولین شماره ی sc رو بازی کردم و مخفی کاری رو با هیتمن و همینsc واقعا تجربه کردم که هیتمن رو من با contrast (3 اصلا حال نکردم ولی sc همه شماره هاش شاخ بوده و خواهد بود. به sc رای دادم (mgs رو فقط شماره های 3 و4 رو بازی کردم و guns of the patriots یکی از بهترین مخفیا کاری بود ولی چون 1و 2 رو بازی نکردم نمی دونم snake همیشه شاخ بوده یا نه)

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
بچه قضيه ي دعواي اسنيك با خانواده اش چي بود
سر قدرت يا سر حسودي اسنيك به ليكويد
اخه اينا خاندان با اسنيك بده چون باباش و برادرش بر عليه كاراي اشتباه اسنيك
باشه:evil:

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
حالا داستان متال گر به کنار,کارهایی که سم میکنه فوقالعاده تره نیست؟کلا کاریزما یه بحثه دیگس

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
به نظر من Tenchu از همه بازی ها مخفی کاری تر:biggrin1: بود!
یه بازیه خیلی سخت که جون آدم در میومد تا تمومش کنی!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
بازی MGS4 واقعا فوق العاده بود
واقعا اوج مخفی کاری بازی زمانی بود که Old Snake وارد Outer Heaven شده بود
4 ساعت بازی کردم تا بالاخر تونستم راه به پایان رسوندن اون قسمت بدون به صدا در اومدن زنگ خطر بفهمم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر