بهترین مخفی کار؟؟

بهترین مخفی کار کدوم است؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    203
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482

من اصلاً قصد وارد شدن به بحث رو ندارم ولی دوست عزیز این پستی که شما زدی خیلی فضایی بود!!
اگه اینجوری بود که دیگه هیچ بازی نباید Continue یا مثلاً Reload یا Re Try داشت!!
مگه NES یا MD یه که بعد از اشتباه یا شکست از اول بازی کنیم؟!
حکمت Save در بازی ها همینه...
منم همينو ميگم ديگه اگر قرار باشه با يك آلرت كشيدن بازي رو ببازيم و سيوش رو لود كنيم بهتر نيست كه اين كار اضافي رو مرتبا انجام نديم ... مثال هم زدم مثل pop كه توش نميميريم....
فكر كنم منظور من با منظور شما يكيه...
من منظورم كلي بود و منحصر به اين دوتا بازي نيست بالاخره يه بازيو هرچقدر هم كه طبيعي بسازي باز هم بازيه و ،ناچارا،يكمي تخيل همراهشه.... اگر هم شرايط بازي جوري باشه كه تو بازي يه اتفاقي مثل آلرت كشيدن يا مردن بخواد آدمو مجبور كنه كه مرتبا بازيو لود كنه ، خيلي بهتره كه مثله pop كاري كنن كه كار ما كمتر شه و بيشتر به خود بازي بپردازيم

الته اينو هم بگم كه من فن بوي بازي در نيوردم ..... آخه ميخوام برم يدونه x360بخرم تا بتونم باهاش sc رو هم بازي كنم.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
منم همينو ميگم ديگه اگر قرار باشه با يك آلرت كشيدن بازي رو ببازيم و سيوش رو لود كنيم بهتر نيست كه اين كار اضافي رو مرتبا انجام نديم ... مثال هم زدم مثل pop كه توش نميميريم....
فكر كنم منظور من با منظور شما يكيه...
من منظورم كلي بود و منحصر به اين دوتا بازي نيست بالاخره يه بازيو هرچقدر هم كه طبيعي بسازي باز هم بازيه و ،ناچارا،يكمي تخيل همراهشه.... اگر هم شرايط بازي جوري باشه كه تو بازي يه اتفاقي مثل آلرت كشيدن يا مردن بخواد آدمو مجبور كنه كه مرتبا بازيو لود كنه ، خيلي بهتره كه مثله pop كاري كنن كه كار ما كمتر شه و بيشتر به خود بازي بپردازيم

الته اينو هم بگم كه من فن بوي بازي در نيوردم ..... آخه ميخوام برم يدونه x360بخرم تا بتونم باهاش sc رو هم بازي كنم.
دوست عزیز اینیک ه شما میگی یه کم نشدنی هست. مثلا وقتی Sam رو به موت هست از جانب غیب یکی بیاد کمکش کنه؟
ولی وقتی که آلرت کشیده میشه رو کاملا باهات موافقم.
اتفاقا یکی از دلایلی که من 360 گرفتم همین Conviction بود. چون واقعا لذت مخفی کاری بدون تجهیزات خیلی بیشتره و اگه مشکل هوش مصنوعی بر طرف بشه خیلی بازی موفقی میشه. چون توازن رو بین مخفی کاری صرف و نبرد های تن به تن و استفاده از اسلحه توش رعایت شده.
ولی به نظر من بهترین مخفی کار Snake هستش و بعد پدر گرامی!!(دلیلش هم به خاطر قدمت بازی و گیم پلی غنی که داره.)
لذت مخفی کاری تو Hitman هم تو هیچ بازی دیگه ای نیست.

آخرین ویرایش:

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
من تنها چیزی که تو mgs بود مشکلش این بود سربازا قیافه تو یادشون میره:D :D :D:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
در کل سری sc اصلا به من حال نداد هیچی زد حالم زد اصلا این همه میگفتم sc sc حالم بهم خورد:sick::sick::sick::sick::sick::sick:
به نظر من آدم باید به زیبایی بازی فکر کنه نه جیب جادویی و دوربین و چراغ قوه.
اصلا گرافیک sc duble agent در مقابل mgs3 قابل مقایسه نیست خیلی مسخرست البته این نظر بنده هستش...کی میتونست تو اون زمان گرافیک به این زیبایی خلق کنه؟حتی سال 2007 همه دنیا دهنا به اندازه ی همون بشکه که توش قایم میشد اسنیک واز موند:biggrin1:
در کل آدم حس خستگی رو هرگز با mgs نمیگیره حتی اگه هزار بارم باشه تمومش کرده باشه چون هر دفعه یه کاری هست که بتونی انجام بدی...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر