بهترین مخفی کار؟؟

بهترین مخفی کار کدوم است؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    203
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
سم تاپیک بهترین مخفی کار کدوم است؟؟ هست.نه بهترین بازی.
از اونجایی هم که mgs شخیصت های زیادی داره که قابل بازی هستن, حتی رایدن هم میتونست تو نظرسنجی باشه
حالا شما زورکی میخوای کلا mgs بالا باشه یه بحث دیگس.
حالا فکر کنم مشخصه کی فنبوی بازی در میاره
اولا که فن کل فکوفامیلت هست(کسی با تو حرفی نداشت که خودتو نخود آش کردی)
دوما هم چه ربطی داره اسم تاپیک چیه , وقتی از همه ی بازی ها فقط یک شخصیت گذاشته شده دلیل نداره که از mgs , دو تا باشه , big boss مربی solid snake بوده!! که بهش خیانت میکنه!! شرط میبندم تا حالا حتی یکی از بازی های mgs رو هم بازی نکردین !! البته تقصیری هم ندارین چون سنتون قد نمیده!!

ا
ینا هم هیچکدومشون نه شخصیت های مخفی کار هستن و نه قابل بازی.
افتاد الان؟
نه مثل اینکه واسه تو نیفتاد !!:laughing: اگه به این حرفا هست پس میاس اسم اون شخصیت مونثی که تو بازی syphone F,,i.l,,t,e,r هم هست (اسمش یادم نیست) تو نظر سنجی باشه پس خواهشا داستان سرایی نکنین!!

کدوم اسنیک رو میگی شما؟چون فقط یک اسنیک نداریم
خوبه بازم اینو میدونی :laughing:, امیدوار شدم بهت!!!
Solid Snake

-----------------------------------------------------------
در ضمن من میخواستم منظورم رو به جناب versus برسونم که فکر کنم منظورمو فهمیده باشن!!!!
شما هم سعی کن تو چیزی که بهت مربوط نیست دخالت نکنی

آخرین ویرایش:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
اولا که فن کل فکوفامیلت هست
اولا که فحش بچه صلواته
دوما با این پست هایی که تو این دو سه صفحه زدی همه متوجه شخصیت ات شدن.بیشتر از این خودتو نشون نده
(کسی با تو حرفی نداشت که خودتو نخود آش کردی)
پایین صفحه نوشته:
شما می توانید گفتگو جدید ایجاد کنید
شما می توانید به نوشته ها پاسخ دهید
شما می توانید پیوست ارسال کنید
شما می توانید نوشته های خود را ویرایش کنید

پس می بینی که اینجا همه میتونن حرف همدیگه رو نقل قول کنن
دوما هم چه ربطی داره اسم تاپیک چیه
پس اسم تاپیک و سوال نظر سنجی دکور هست؟!!!
وقتی از همه ی بازی ها فقط یک شخصیت گذاشته شده دلیل نداره که از mgs , دو تا باشه
خب دیگه فهمیدن بعضی چیزا برای یه سری افراد سخته تو پست بالا هم گفتم:
اسم تاپیک بهترین مخفی کار کدوم است؟؟ هست.تاپیک در مورد بهترین شخصیت مخفی کار هست نه بهترین بازی.
اگه به این حرفا هست پس میاس اسم اون شخصیت مونثی که تو بازی syphone F,,i.l,,t,e,r هم هست (اسمش یادم نیست) تو نظر سنجی باشه پس خواهشا داستان سرایی نکنین!!
حالا گیریم اونو هم گذاشتیم.سایفون ف. که یدونه رای بیشتر نیاورده.نکنه فکر کردی شخصیت مونث اش 100 تا رای میاورد
Solid Snake
نه خیر تو اومدی اینجا کلا اینجا کلا از حقوق mgs و شخصیت هاش دفاع کنی اونم بصورت زورکی

آخرین ویرایش:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
من که مامور 47 رای دادم خداوکیلی همه کاراش رو اصول بود...

دوست عزیز میشه بگی کجای این بازی و شخصیتش مخفی کاریه...:eek:

ژانر بازی مخفی کاری نیست ولی میتونی شبیه افسر بلک واتچ بشی و بری همه رو بهم بریزی.حتی با مخفی کاری میتونی شبیه آدم ها بشی که تو مراحل bounos EP هم میده
من که خیلی حال کردم:love:

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
ا
ولا که فحش بچه صلواته
دوما با این پست هایی که تو این دو سه صفحه زدی همه متوجه شخصیت ات شدن.بیشتر از این خودتو نشون نده
خوبه خودت جواب جر زنی خودتو دادی!!! من با همون پست اولت فهمیدم با چه ... طرفم:laughing:

پس اسم تاپیک و سوال نظر سنجی دکور هست؟!!!
نه دکور نیست من گفتم اگه میخواین رای کلی solid snake رو ببینی نمیاس big boss رو تو نظر سنجی بزاری , اگه قبل از اینگه بپری وسط درست پستهامو خونده بودی منظورمو میفهمیدی!

خب دیگه فهمیدن بعضی چیزا برای یه سری افراد سخته تو پست بالا هم گفتم:
اسم تاپیک بهترین مخفی کار کدوم است؟؟ هست.تاپیک در مورد بهترین شخصیت مخفی کار هست نه بهترین بازی
دقیقا با جمله اولت موافقم , پس تو چیزی که عقلت قد نمیده دخالت نکن!

حالا گیریم اونو هم گذاشتیم.سایفون ف. که یدونه رای بیشتر نیاورده.نکنه فکر کردی شخصیت مونث اش 100 تا رای میاورد
من اینو واست مثال زدم که منظورمو بهتر متوجه بشی که حالا فهمیدم دست خودت نیست نمیتونی بفهمی:laughing:

نه خیر تو اومدی اینجا کلا اینجا کلا از حقوق mgs و شخصیت هاش دفاع کنی اونم بصورت زورکی
اولا خوبه خودت داری میگی حقوف
دوما میشه بپرسم دفاع از حقوق mgs چه سودی برای من داره !! ؟؟؟ من از solid snake دفاع میکنم چون بنظرم داره این جا حقش ضایع میشه نه چیزه دیگه!!

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
خب دیگه از اونجایی که هیچ حرفی برای گفتن(حرف مفت) نداری که ارزش جواب دادن داشته باشه .. میتونی خوش باشی
دوستان خودشون پست های نقل قول شده رو میخونن و به شخصیت یه سری پی میبرن

آخرین ویرایش:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
من از solid snake دفاع میکنم چون بنظرم داره این جا حقش ضایع میشه نه چیزه دیگه!!

مگه حقش رو خوردن (شاید هم ارث بش نرسیده:biggrin1::biggrin1:) یکی از snake خوشش میاد یکی هم نمیاد

ببین من mgs بازی نکردم (ب غیر از دوش).بازی مخفی کاری که همه کاراش مخفی باشه نه اینکه هی قایم بشه (مگه قایم و موشک:biggrin1::biggrin1:)

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
خب دیگه از اونجایی که هیچ حرفی برای گفتن(حرف مفت) نداری که ارزش جواب دادن داشته باشه .. میتونی خوش باشی
دوستان خودشون پست های نقل قول شده رو میخونن و به شخصیت یه سری پی میبرن
کاملا موافقم که شما فقط به پستهایی که در حد و انداره ی شما هست جواب بدین!!!(حرف مفتم بهت به یار گفتم که کی میزنه , دیگه تکرار نمیکنم که داغ دلت تازه نشه)
پس لطفا از جواب دادن به من خودداری کنین:)(چون من در حد شما نیستم , حالا اینکه کمتر یا بیشترم باشه به قضاوت بقیه)
در ضمن از id یاهوت معلومه که اصلا فن نیستی)

مگه حقش رو خوردن (شاید هم ارث بش نرسیده:biggrin1::biggrin1:) یکی از snake خوشش میاد یکی هم نمیاد

ببین من mgs بازی نکردم (ب غیر از دوش).بازی مخفی کاری که همه کاراش مخفی باشه نه اینکه هی قایم بشه (مگه قایم و موشک:biggrin1::biggrin1:)
ببین دوست عزیز , اینجا به نظر من داره حق solid snake ضایع میشه چون داره با big boss مقایسه میشه که هم پدرش بوده هم مربیش , با این همه من تا وقتی اون پستهای مقایسه ای رو ندیدم هیج پستی ندادم ولی وقتی بعضی ها از سر فن بازی سعی میکنن یکی رو کوچیک کنن , من جوابشون رو میدم , منم دقیقا همینو میگم که هر کسی رای خودشو بده و والسلام , دیگه بیاد اینجا هی بگه چرا رای این از اون گمتر شد یا چرا اینجور شد دلیلی نداره !!! منم در جواب این پستها جوابمو بهشون دادم.

در ضمن این mgs2 ای که شما میگی با این همه اشکالات از سرت هم زیاد بوده(شوخی!!!!):biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
حالا تایپیک رو رو به قفل شدن نبرید بخاطر دو تا شخصیت
از نظر من همون پلنگ صورتی مخفی کار تره:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
کاری نکنید تاپیک به این خوبی قفل بشه دوستان.
ممنون.

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
بين Solid Snake و Big Boss و Sam Fisher مونده بودم كدومو انتخاب كنم هم با Sam توي سري Splinter Cell هم با Big Boss توي Metal Gear 3 هم با Solid Snake توي متال 1-2-4 و بين اينها به Solid Snake راي دادم با اين كه هر 3 شخصيت واسم دوست داشتني و جذاب بودن ولي به اسنيك راي دادم.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
یادمه وقتی sc منتشر شد داشتم بخش ضمیمه رایگان روزنامه جام جم رو میخوندم با این تیتر که:انقلاب ubisoft با sc.
بعد که شروع به خوندن مطلب کردم نظر نگارنده این بود که با وجود بازیهای ریز و درشتی که عرضه شده تا بازیباز بتونه غیر از نبردهای اکشن مقداری هم از خلاقیت و حوصله در جنگها بهره ببره تا به امروز تنها sc تونسته این نیاز بازیبازهارو برطرف کنه.
من نه ارادتی به sam دارم نه به sneak نه به هیچکدوم از این شخصیتها.ولی فکر نمیکنم کسی شک داشته باشه که کاری که ubisoft با sc کرد یه کار کاملا جدید و نویی بود و ایده های متفاوتی که در بازیش گنجونده بود این بازی رو به عنوان یکی از متفاوت ترین بازیهای سیک اکشن مخفی کاری شناسونده بود.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
در sleath هیچ بازی به پای sc نمیرسه.(منظورم فقط مخفی کاری هست!)

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
من همهء نسخه هاشو بازی کردم و نقطهء اوج بازیش داستانشه.تو گیم پلی که خیلی بازیهای شاخ تری وجود داره.تو گرافیکم همینطور.تو موسیقی هم هیلو همشونو میخوره.

4bhn7et.gif

بنده هم تمام نسخه های sc و mgs رو بازی کردم به جرات میتونم بگم سری mgs تو مخفی کاریش خلاقانه تر
بود در sc بیشترین چیزی که برای مخفی شدن کار شده تاریکی هست بازی باز در sc جرات نزدیک شدن به محیط روشن رو ندار اگه هم باش به ندرت این چه sleath که هر بار تو یک اتاق وارد میشی اول باید لامپو بزنی بترکونی و به مخفی کاریت ادامه بدی تنوع کار های مخفیش به مراتب کمتر از mgs بود ولی خب همین تاریکی تو sc یک حال و هوای خاصی داشت که تو کمتر بازی شاهدش بودیم و برای همین خیلی هارو جذب کرد از جمله خودم با این حال نسخه بعدی sc بیشتر تبدیل به اکشن شده از گیم پلی که نشون دادن کاملا مشخص و مخفی کاری به اون شدت دیده نمیشه

sam_fisher_agent47

کاربر سایت
Jun 4, 2007
131
اخه خدائيش اين سوال بود پرسيدين؟
خب معلومه ديگه.اسپلينتسل توي مخفي كاري شاهكاره.اما متال گير هم يه سرو گردن از اسپلينتر بالاتره.دركل متال گير بالاتره اما اسپلينتر سل رو نميشه از كنارش به راحتي گذشت.چوت غير از متال گير هيچ بازي به پاش توي مخفي كاري نميرسه حداقل من يه همچين بازي رو بازي نكردن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر