بهترین مخفی کار؟؟

بهترین مخفی کار کدوم است؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    203
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
زمانی که splinter cell اومد هیچ بازیی که یارای رقابت با این بازی داشته باشه نبود و هنوزم نیست و ایده های مخفی کاری که در sc وجود داشت هنوز هم جذابه
این نظر شماست نه همه , پس لطفا تکه ی (به نظر من ) رو اولش بزار!!!

آخرین ویرایش:

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
بابا یه کاری نکنید که این تاپیک هم قفل بشه!!

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
مخفی کاریه سم فیشر خوبه اما مگه مخفی کاری در میونه یه مشت دشمن که از هوش آدمیزاد بهره نمیبرند مگه حال هم میده؟
حالا هر چقدر هم که خوب باشه به پای لباس اسنک که خاصیت همرنگ شدن با محیط رو داره نمی رسه حالا چه برسه به خودش

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
only Solid Snake / Metal Gear Solid :love::biggrin1:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من به splinter cell راي دادم چون اسم تاپيك بهترين بازي مخفي كاريه و به نظر من splinter cell تو اين سبك بي رقيبه....
اما بهترين بازي در كل چيزي نيست جز mgs و اين رو هر كسي كه يه نسخه از اونو بازي كرده مي دونه :love:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
زمانی که mgs اومد بازیه دیگه ای در همین سبک به نام syphon fi1ltter بود که از این نظر از mgs سرتر بود.
زمانی که splinter cell اومد هیچ بازیی که یارای رقابت با این بازی داشته باشه نبود و هنوزم نیست و ایده های مخفی کاری که در sc وجود داشت هنوز هم جذابه.
ولی در کل این نوع از بازیها همیشه همراه با سوتیهای بزرگی بوده مثل همون دوربین دید در شب سم.

يادمه اسپلينترسل 1 99 بود. 2 2000 3 2001
ولي متال گير 98 هنوز اين 4تا بازي رو دارم.

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
هیچ کس مثل مامور 47 به درستی ماموریتش رو انجام نمیده. سم فیشر و اسنیک هم کاراکتر های محبوبی هستند ولی مامور 47 به نظرم خیلی باهوش تر از دیگر رقبایش هست.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
نه خیر !!! با Snake در یک رده هستن .

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
داری میبینی که 26 به 24 هستن!!

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
داری میبینی که 26 به 24 هستن!!
عزیز شما دو نفر رو از سری mgs گذاشتی در حالی که از sc فقط یک نفر رو گزاستی:laughing: . پس رای های mgs پخش میشه , اگه میخوای تعداد رای های حقیقی snake رو ببینی باید با رای های big boss جمعشون کنی!!!;) تازه با این همه تفاوتشون خیلی کم هست!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر