بهترين H&S نسل!

بهترين H&S نسل هفتم؟

• Bayonetta

رای‌ها: 41 16.9%
  • Castlevania Lords Of Shadow

رای‌ها: 29 11.9%
  • God Of War 3

رای‌ها: 128 52.7%
  • Ninja Gaiden 2

رای‌ها: 9 3.7%
  • Darksiders

رای‌ها: 4 1.6%
  • Heavenly Sword

رای‌ها: 2 0.8%
  • Devil may Cry

رای‌ها: 24 9.9%
  • Metal Gear Rising

رای‌ها: 6 2.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    243

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
با سلام.

خب تاپيك قبلي كه دوستمون زحمتش رو كشيده بود با اينكه تقريبا مفهوم يكساني رو ميرسوند ولي عنوانش چندان مناسب يك نظر سنجي جامع نبود.به همين خاطر تصميم گرفتم كه يك تاپيك جامع در مورد بهترين H&S نسل هفتم و به صورت تكميل كننده اش بهترين H&S تاريخ ايجاد كنم.

اما خب بالاتر يك نظر سنجي گذاشتم.توي اين نظر سنجي مي تونيد يك گزينه رو انتخاب كنيد.با اين حال پايين هم مي تونيد نظرتون رو به صورت ليست و با ترتيب بيان كنيد.البته توي نظراتتون مي تونيد كل H&S هاي تاريخ رو در نظر بگيريد.
چون تعداد عناوين زياده فقط عناوين مطرح رو اينجا ميارم وبعلاوه از هر سري اوني كه سطح كيفي بيشتري داره.البته اگه نظر شما عكس اين بود باز هم به اون عنواني كه از IP مورد نظرتون توي ليست هست راي بديد و پايين توي نظرات مطرحش كنيد.مثلا اگه فكر ميكنيد Ninja Gaiden 2 Sigma بهترين هست به Ninja Gaiden 2 راي بدين وپايين توي ليست مجزاتون مطرحش كنيد.

بعلاوه مي تونيد توي هر بخش مجزا يك ليست ارائه بديد و در نهايت هم يك Over ALL.

موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
خب خودم اول شروع كنم :

بهترين گرافيك :

1- God Of War 3
2- Castlevania Lords Of Shadow
3-
Bayonetta​
4- Metal Gear Rising
5- Heavenly Sword
6-DmC
7-Darksiders
8-Ninja Gaiden 2

بهترين مكانيزم مبارزات :

1- Bayonetta

2-Ninja Gaiden 2
3-Metal Gear Rising
4-Devil may Cry
5-God Of War 3
6-Castlevania Lords Of Shadow
7-Heavenly Sword
8-Darksiders

بهترين گيم پلي كلي:

1-Bayonetta
2-Ninja Gaiden 2
3-Castlevania Lords Of Shadow
4-Metal Gear Rising
5-God Of War 3
6-DmC
7-Darksiders
8- Heavenly Swod

بهترين داستان :

1-Castlevania Lords Of Shadow
2-Darksiders
3-God Of War 3
4-DmC
5-Heavely Sword
6-Metal Gear Rising
7-Bayonetta.
8-Ninja Gaiden

چون يكسري شون رو خيلي وقته بازي كردم صداگذاري دقيق يادم نيست.

بهترين Over All:

1-Bayonetta
2-Ninja Gaiden 2
3-Castlevania Lords Of Shadow
4-God Of War 3
5-Metal Gear Rising
6-Dmc
7-Darksiders
8-Heavenly Sword

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من که اصلا اهله H&S نیستم ولی اگر یه روز مجبور باشم یکی از عناوین بالایی رو انتخاب کنم ،GOW III رو انتخاب میکنم :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
انتخاب اول خوب معلومه GOW3 چون هرچیزی که فکر کنی تو این بازی در بالاترین سطح ممکن قرار داشت حتی تو بعضی جوانب مثل گرافیک و صحنه های حماسی بالاتر از بالاترین سطح :D اون از اون

بعد از گاو خوب از نظر من LOS هست چون کلا این جوری HnS رو ترجیح میدم به HnSهای سریع و کمبو محور . در کنار اون در مابقی مسائل هم LOS خیلی عالی هست حتی داستان LOS رو بیشتر از GOW3 قبول دارم چون داستان GOW3 از اول قابل پیش بینی بود . بعد از اون هم با DmC خیلی حال کردم واقعا در بین HnSهای هم سبک خودش از همشون سر بود از نظر من .

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بهترین HnS نسل که از نظر من GOW III هست و تو تاپیک امتیازات هم روش زیاد بحث کردیم دیگه حالش رو ندارم :D
ولی بخوام یه لیست به ترتیب ارائه بدم اینجوری میشه:

1. GOW III
2. Darksiders
3. Ninja Gaiden Sigma
4. Bayonetta
5. Metal Gear Rising
6. DmC
7. Castlevania: LoS
====
بهترین گرافیک که به طور حتم GOW III هست و بقیه با فرسنگ ها فاصله پشت سرش قرار میگیرن.
بهترین شخصیت پردازی رو هم متعلق به کریتوس میدونم.
بهترین داستان هم باز متعلق به GOW III میدونم چون هم ریتم کوبنده داشت و هم پایان بسیار خوب و به یاد موندنی ای برای سه گانه بود. بعد از GOW III هم Darksiders رو لایق بهترین داستان میدونم.

پ.ن: چرا رای ها رو نمیتونم ببینم؟

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
اگر در بین این گزینه ها god of war 1 بود من مسلماً به اون رای می دادم. بنده بین los و gow 3 بدون هیچ شکی los رو انتخاب می کنم.

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
بهترین HnS نسل که از نظر من GOW III هست و تو تاپیک امتیازات هم روش زیاد بحث کردیم دیگه حالش رو ندارم :D
ولی بخوام یه لیست به ترتیب ارائه بدم اینجوری میشه:

1. GOW III
2. Darksiders
3. Ninja Gaiden Sigma
4. Bayonetta
5. Metal Gear Rising
6. DmC
7. Castlevania: LoS
====
بهترین گرافیک که به طور حتم GOW III هست و بقیه با فرسنگ ها فاصله پشت سرش قرار میگیرن.
بهترین شخصیت پردازی رو هم متعلق به کریتوس میدونم.
بهترین داستان هم باز متعلق به GOW III میدونم چون هم ریتم کوبنده داشت و هم پایان بسیار خوب و به یاد موندنی ای برای سه گانه بود. بعد از GOW III هم Darksiders رو لایق بهترین داستان میدونم.

پ.ن: چرا رای ها رو نمیتونم ببینم؟
100درصد باهات کاملا موافقم

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
هیچ کدام از بازی‌های فوق، به اندازه‌ی Bayonetta برای من لذت بخش نبود. البته دو عنوان GoW III و LoS بسیار عالی بودند اما به اندازه‌ی Bayo برای من لذت بخش نبودند. ترکیب کمبوها واقعاً لذت بخش بود و از همه مهم‌تر مکانیزم مبارزات و همین‌طور خلاقیتی که در طول گیم پلی این بازی ارائه داده بودند، بسیار ستودنی بود.
از همه مهم‌تر این که یک iP جدید بود و با توجه به این که استاد کامیا این بازی را ساخت، چیزی کمتر از شاهکار نبود. مطمئناً اونایی که فقط یکبار این بازی را تجربه کردند، نتوانستند عمق گیم پلی این بازی را درک کنند. چنان‌چه اگر بازهم شما این بازی را تجربه کنید، نه تنها برای شما تکراری نخواهد بود، بلکه لذت بخش تر از گذشته بود.

باس فایت عالی، موسیقی فوق العاده، کمبوهای متنوع، شخصیت پردازی خوب و ... همگی باعث شده اند که Bayo برای من یک HnS فوق العاده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر