بهترين H&S نسل!

بهترين H&S نسل هفتم؟

• Bayonetta

رای‌ها: 41 16.9%
  • Castlevania Lords Of Shadow

رای‌ها: 29 11.9%
  • God Of War 3

رای‌ها: 128 52.7%
  • Ninja Gaiden 2

رای‌ها: 9 3.7%
  • Darksiders

رای‌ها: 4 1.6%
  • Heavenly Sword

رای‌ها: 2 0.8%
  • Devil may Cry

رای‌ها: 24 9.9%
  • Metal Gear Rising

رای‌ها: 6 2.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    243

dan1Al

کاربر سایت
Aug 25, 2011
96
سیستم مبارزات گاو از دو بخش تشکیل شده، یکی سیستم macro که به بازیکن اجازه انتخاب بین normal combat، magical attacks میده و دیگری QTE (سیستم دوم) درکل سیستم مبارزات آزاد.
یه عامل دیگه که داخل سیستم مبارزات خیلی مهمه دوربین هست که گاو یکی از بهترین هایی اون رو داره... (خدایی خیلی از LoS خوشم امد ولی دوربین مثل جهنم بود خیلی جاها، دوربین بازی خیلی فاصله داشت نسبت به کارکتر)
در کل اگه گیم پلی هم بخوایم حساب کنیم از بازی مثل DMC خیلی بهتر میشه مثلا کشتن Minotaur برای گرفتن خون و کشتن Medusa برای گرفتن جادو، پازل ها و پلتفرمینگ به اندازه و...

Capcom چرا این ONIMUSHA رو نمیسازه.................................... :((

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یکی میتونه به من بگه که این
Bayonetta چی داره که ملت خوششون اومده ! با اون شکل وشمایل تخیلی و کاراکترهای بدترکیب و کاریکاتور مانندش ، چی داره !

اگر
God Of War رو فاکتور بگیریم ، بهترین بازی که من بازی کردم
Castlevania Lords Of Shadow بوده .واقعا عالی بوده . البته هنوز فرصت بازی با بقیه رو پیدا نکردم . نینجا و دویل هم که خوبه . نینجا هم که بازی خیلی خفنیه . هر کی بتونه رو درجه فوق سخت بازی نینجا گایدن 2 رو تموم کنه ، استاده .

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
Bayonetta چی داره که ملت خوششون اومده ! با اون شکل وشمایل تخیلی و کاراکترهای بدترکیب و کاریکاتور مانندش ، چی داره !
گیم پلی داره! که منم به همون خاطر بش رای دادم اگه سوال این باشه که کدوم H&S بازیه بهتریه و تاکید رو گیمپلی خالی نبود به GOW 3 رای میدادم.
کمبوهای سر به فلک کشیده،انیمیشن های نرم و روان،باس های خوب و اکشن بدون لحظه ای توقف.

بعد من موندم که چرا به DMC که طراجی دشمناش دقیقا تو مایه های bayonetta س ایراد نمی گیرن!
کلا ابن جو عرزشی کوبیدن بایونتا کی تموم میشه خدا میدونه!

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
گرافيك هنري Bayonetta عالي بود اگر هم گرافيك تكنيكي بازي در سطح خيلي خوبي نبود اصلاً در يك بازي h&s اهميت نداره ،مهم اين گيم پلي جذاب ، سريع و كمبوهاي بسيار متنوع است موزيك هم بسيار با بازي هماهنگ بود به نظرم بايد لقب بهترين h&s اين نسل رو به :xBayonetta:x داد.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
مثلا اگه فكر ميكنيد Ninja Gaiden 2 Sigma بهترين هست به Ninja Gaiden 2 راي بدين
حالا اگه یه وقت فکر کنیم نینجا گایدن سیگما 1 بهترین هست چیکار کنیم؟:-/ :D چون نه نینجا گایدن 2، و نه نسخه بهبود یافته ی منهای مقدار زیادی Blood & Gore ـش یعنی نینجا گایدن سیگما 2 به هیچ عنوان در حد و اندازه های نینجا گایدن سیگما 1 نیستن؛ همونطور که می دونید نینجا گایدن سیگما 1، نسخه بازسازی شده و پرپیمون همون نینجا گایدن بلک ( که خودش هم نسخه کامل تر نینجا گایدن 1 هست البته!) هست که قبلا برای XBOX عرضه شده بود. هیچ HnS ـی برای من قدر اون خوب وبی نقص نبود، گرافیک تو زمان خودش یه نسل جلوتر بود از بازی های هم دورش بود! سیستم مبارزات فوق حرفه ای و دقیقش به معنای واقعی کلمه کلاس درس بود. بالانس کامبت سیستم و دشمنا بینظیر بود و هست و من ندیدم بازی ای که حتی بهش نزدیک هم بشه. سلاح های مختلف با کمبوهای پرشمار و البته زیبا ارزش تکرار بازی رو هم بسیار برده بود بالا. مهارت کافی پیدا کردن با هرکدوم از سلاح ها چون اساسا مکانیزم اجرای کمبوهاشون متفاوتن کار زمانبری بود و نیاز به تمرین زیادی داشت. قابل توجه اونایی که می گن با نانچیکوی نینجا گایدن نمی شه بازی کرد برید یوطیوب ویدئوی گیم پلی نانچیکو رو ببینید که اعضای خود تیم نینجا بازیش کردن (شاید هم خود ایتاگاکی!)، فر می خوره آقا! مثلا ویدئوی معروف Crazy Gameplay دویل می کرای 3 رو که همه دیدن دیگه تا الان (ندیدی؟! نصف عمرت بر فنا.) رو من چندین بار نگاه کردم و با یکم تمرین تو قصر خونی تونستم اکثرشون رو شبیه سازی کنم و حتی از خودش هم بهتر اجرا کنم و تازه کلی هم بدعت گذاری می کردم از خودم! اما برای بازی کردن با نانچیکو توی نینجا گایدن اصلا کار به این راحتیا نیست و شما مجبورید ساعات زیادی رو وقت بذارید و تمرین کنید و Game Over های زیادی رو هم به چشم ببینید.
تو نینجا گایدن بد بازی کنی می بازی! مهم نیست رو چه درجه سختی ای این کار رو انجام میدی! به دکمه زدن پیاپی و بی هدف چی میگن اصطلاحش یادم رفته! باتن مش(؟) اگر توی هر بازی ای جواب بده این جا کور خوندین. یادمه یبار یه هیتر می گفت بازی سرعتش بالائه کم عمقی سیستم مبارزات رو توی این سرعت بالا پوشونده! لول آقا!:D
اما همه چیز سیستم مبارزات نیست همه هم میدونن. گرافیک، موسیقی و صداگزاری، باسفایتها، داستان، پلتفرمینگ (تاحدودی) و یه چیز خیلی مهم لول دیزاین که برای من ارزش خیلی زیادی داره (دقیقا دلیلی که گاو 3 چهل درصد جذابیت گاو 1 و 2 رو نداشت برام لول دیزاینش بود...) توی نینجا گایدن 1 بی نظیره. به خوبی گاو 1، به خوبی آنچارتد 2، به خوبی هیلو 3، رزیدنت اویل 4، بهترین لول دیزاین های تاریخ...
دوستانی که PS3 دارن که خب نسخه Sigma 1 رو میتونن گیر بیارن و بازیش کنن و اونایی هم که 360 دارن نسخه XBOX ـش (نینجا گایدن بلک) رو روی 360 می شه بازی کرد اما شاید یکم گرافیکش با این که HDـه خوب نباشه (مال 8 9 سال پیشه خوب!:D) و محیطا هم یکم خالیه که تو نسخه PS3 اصلا ازین خبرا نیست. مثلا پاییز و برگ ریزان اول بازی توی سیگما 1 فوق العاده چشم نواز و خوش رنگه اما توی بلک (الآن اگر برید سراغش) علاوه بر مات بودن واقعا محیطا و گوشه کنارای بازی خالیه (نسبی داریم حرف می زنیم دیگه و نسبت به سیگما 1 می گیم.) و برگی هم از درختا نمی ریزه!
خلاصه اگر از روی فنبازی یا تعصب بی جا بازیش نکردین تا حالا حتما بازی و تمومش کنین. اونایی هم که قبلا رفتن سراغش و نتونستن بازیش کنن و سخت بوده براشون الان برن سراغش میتونن، سن که میره بالا مهارت ها هم باهاش می ره بالا قطعا".
بهترين مكانيزم مبارزات​
:

1- Bayonetta
2-
Ninja Gaiden 2
3-
Metal Gear Rising
4-
Devil may Cry
5-
God Of War 3
6-
Castlevania Lords Of Shadow
7-Heavenly Sword
8-Darksiders
سهیل؟! WTF؟!:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یکی میتونه به من بگه که این Bayonetta چی داره که ملت خوششون اومده ! با اون شکل وشمایل تخیلی و کاراکترهای بدترکیب و کاریکاتور مانندش ، چی داره !
یه چیزی وجود داره به نام سلیقه. اگه یاد گرفتین باید بهش احترام بذارین به شخصه سه روز تو بازیسنتر شادی عمومی اعلام می کنم. الان به طور مثال من فلان شخصیت رو دوست ندارم، باید بیام از بقیه بپرسم چرا دوستش دارن؟ حتما یه چیزی داره که یه عده ای دوست دارنش!
انیمه می بینی؟ سورئالیسم میدونی چیه؟ این شکل و شمایل تخیلی و کاراکتر کاریکاتور مانند برای خیلی ها یه نقطه قوته.
کلا ابن جو عرزشی کوبیدن بایونتا کی تموم میشه خدا میدونه!

تا موقعی که میراث سقراط بر دوش کاربران بازیسنتر هست و نیچه شب ها میاد به خوابشون، این روند ادامه داره. ;)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Lavigne

اصلا از Ninja Gaiden هر چي دوست داري بده به همون Ninja Gaiden 2:d

در مورد سيستم مبارزات چشه؟(يا گوشه:)))

یکی میتونه به من بگه که این

اگر
God Of War رو فاکتور بگیریم ، بهترین بازی که من بازی کردم
Castlevania Lords Of Shadow بوده .واقعا عالی بوده . البته هنوز فرصت بازی با بقیه رو پیدا نکردم . نینجا و دویل هم که خوبه . نینجا هم که بازی خیلی خفنیه . هر کی بتونه رو درجه فوق سخت بازی نینجا گایدن 2 رو تموم کنه ، استاده .

ما به خاطر گيم پلي راي داديم.اين بازي يك كاراكتر Bad *** مي خواست تا ايراني جماعت عاشقش بشن.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
در مورد سيستم مبارزات چشه؟(يا گوشه
:))
)
در مورد اول و دوم عوکی، اما این جا جو خیلی بر ضد کسلوانیاس. چون واقعا بی نقص و حرفه ای طراحی شده. یه برتری سیستنم مبارزات گاو 3 رو به اربابان سایه بگو.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
در مورد اول و دوم عوکی، اما این جا جو خیلی بر ضد کسلوانیاس. چون واقعا بی نقص و حرفه ای طراحی شده. یه برتری سیستنم مبارزات گاو 3 رو به اربابان سایه بگو.

به نظرم برتريش در اينكه كه خيلي Polish تره.(اينجا بيشتر نظرم بر طبق اون حس هستش نه كمبو و غيره)

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
البته ببخشبد تو بحث دخالت میکنم ولی heat box دشمنا در کسل ونیا وحشتناک از بقیه بازی های تو سیک خودش ضعیفتر هستش و واقعا باید رو ی این کار کنند همین مسئله باعث میشه گاد آفار سیستم مبارزاتش در نهایت پولیش دار تر باشه هر چند که سیستم مبارزات کسل ونیا عمیق و حرفه ای تره

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
البته ببخشبد تو بحث دخالت میکنم
بحث مال عممه مگه؟!:D بحث صورت می گیره که توش شرکت کنن همه.
چیزی که میگی خیلی چیز جالبیه و تا حالا بهش فکر نکرده بودم!:D آره این هم خیلی مهمه و تاثیر گذار.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
البته ببخشبد تو بحث دخالت میکنم ولی heat box دشمنا در کسل ونیا وحشتناک از بقیه بازی های تو سیک خودش ضعیفتر هستش و واقعا باید رو ی این کار کنند همین مسئله باعث میشه گاد آفار سیستم مبارزاتش در نهایت پولیش دار تر باشه هر چند که سیستم مبارزات کسل ونیا عمیق و حرفه ای تره

منظورتون Hit Box ـه؟
Or Am I Missing Something؟ :D

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من به دارکسایدرز رای دادم ..
شاید از خیلی جهات به خدای جنگ 3 نرسه ولی واقعا یکی از لذت بخش ترین بازی های این نسل بود برای من ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر