بهترين داستانها مال كدوم بازيهاست؟(همراه با نظر سنجي)

کیفیت داستان بازی ها تا به امروز

• مجموع رای دهنده‌ها
    209
assassins creed
Alan Wake
Prince of Persia sands of time
the darkness
Halo
mass effect
bio shock
The Elder Scrolls
Enslaved
beyond good evil
timesplitters
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
Half-Life
خیلی زیاده نمیشه گفت :d

این نظرسنجی به نظرم خوب نیست. کیفیت داستان کل بازیهایی که تا امروز اومده :-j
اگه تو نظرسنجی اسم بازیهارو میذاشتید بهتر بود که ببینیم داستان کدوم بازی بیشتر رای میاره.
حالا باید بشینیم تک تک پست هارو بخونیم ببینیم کدوم بازی از نظر کاربر ها بهترین داستان رو داشته.
به نظر من (اولویت بندی نیست):
MaxPayne 1
Ace Combat Zero: The Belkan War
God of War Series
Flicky (بازی کنسول سگا، همون که جوجه هاشو نجات میداد) :))
و البته Ballance، (که کلا داستان نداشت :d)

به نظر من که
هرچه صنعت های بازی سازی جلوتر میره واژه داستان بی معنی تر میشه و دیگه شرکت های بازی سازی با وجود اینکه داستان از عناصر اصلی بازی به شمار میره به این مساله کمتر می پردازند و دنیای گیم رو بیشتر دارن به سمت گرافیک و گیم پلی هدایت میکنن متاسفانه بهترین روش هم فکر میکنم برای سود بیشتر همین باشه بازیها از نظر داستانی دارن بی محتوا و ضعیف تر میشن البته شرکت ها تا حدودی حق دارن چون سرمایه گذاریهای هنگفتی میکنن عجیب هم نیست که اینطور حالتی پیش بیاد

برای من داستان مهمترین قسمت بازیه و با زیبا بودن داستان بازی ، گرافیک و گیم پلی بازی برام زیبا میشن و جلوه خاصی پیدا میکنن
داستانه که به بازی پرو و بال میده
(نظر شخصی خودم)
MGS

به نظر من که
هرچه صنعت های بازی سازی جلوتر میره واژه داستان بی معنی تر میشه و دیگه شرکت های بازی سازی با وجود اینکه داستان از عناصر اصلی بازی به شمار میره به این مساله کمتر می پردازند و دنیای گیم رو بیشتر دارن به سمت گرافیک و گیم پلی هدایت میکنن متاسفانه بهترین روش هم فکر میکنم برای سود بیشتر همین باشه بازیها از نظر داستانی دارن بی محتوا و ضعیف تر میشن البته شرکت ها تا حدودی حق دارن چون سرمایه گذاریهای هنگفتی میکنن عجیب هم نیست که اینطور حالتی پیش بیاد

برای من داستان مهمترین قسمت بازیه و با زیبا بودن داستان بازی ، گرافیک و گیم پلی بازی برام زیبا میشن و جلوه خاصی پیدا میکنن
داستانه که به بازی پرو و بال میده
(نظر شخصی خودم)
MGS
جيگر ببخش من رو ولي من با اين نظرتون مخالفم
من فكر ميكنم هر چي جلوتر ميره شركتها بيشتر مجبور ميشن داستان هاي بهتري توي بازي هاشون بزارن
حالا بحثش مفصله، الان صاحب شركت نشسته اينجا نميتونم زياد مانور بدم :d

جيگر ببخش من رو ولي من با اين نظرتون مخالفم
من فكر ميكنم هر چي جلوتر ميره شركتها بيشتر مجبور ميشن داستان هاي بهتري توي بازي هاشون بزارن
حالا بحثش مفصله، الان صاحب شركت نشسته اينجا نميتونم زياد مانور بدم :d
واضحه که این نظر من در مورد همه صدق نمیکنه

من که از خیلی سال پیش تا به حالا دارم بازی میکنم روند ضعف داستانی بازی ها رو به طور واضحی حس میکنم
به هر حال هر کسی یه نظری داره .

خب نظر من اینجوریه کلن:d:
1.همیشه final fantasy
2.silent Hill
3.God Of Warعشقه.Action:x
4.Heavy Rainچون 1storyنبود 5 6 میشد.
5.max payne
البته خیلی بازی های دیگه هم هستن اما چون اینا اسمشون اینجا مطرح بود از بین همینا گفتم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or