بهترين داستانها مال كدوم بازيهاست؟(همراه با نظر سنجي)

کیفیت داستان بازی ها تا به امروز

• مجموع رای دهنده‌ها
    209
من 10 دادم چون داستان واقعا مهمه !!
و اگه بازی داستان خوبی داشته باشه میتونم از بقیه فاکتورهاش چشم پوشی کنم.:)
چقدر نظر سنجی میزاری...:d

اين روزها خوشبختانه بازي هاي بزرگ به صورت پند آموز و با درايت و يه جورايي اخطار دهنده به زندگي انسان ها ساخته ميشند كه البته اين آيتمها رو فقط درون داستان بازي ميشه گنجاند ! براي نمونه شاهكارهايي مثل:
Bioshock
Fallout 3
S.T.A.L.K.E.R
و...
گوياي اين قضيه بودند .

نمیشه 10 داد چون اگر قرار باشه یه ده داشته باشیم قطعا گیم پلی هست
من 9 دادم و به نظرم داستان خیلی مهم برای من که اینطوره
قویترین داستان 100٪ oblivion بعد هم darksiders
البته ایده ی اینکه در سایلنت هیل گناهان به شکل هیولا به انسان بر میگردن هم فوقالعادس
پس silent hill هم حسابه و اگر داستانش رو کامل بدونید و بخونید متوجه ی حرفم میشید

داستان و شخصیت پردازی Max Payne 1 & 2 که بینظیر بود. با اون تم Film-Noir که داشت.
ولی یه بازی بود که از چشم خیلیا اصلا دیده نشد و یه بازی مستقل بود. به نام Zeno Clash که داستان بسیار عجیب و کنجکاو کننده ای داشت و با اینکه گیم پلی اونقدر ها جالب نبود ولی من به خاطر داستانش تا آخر رفتمش. نمیدونم کسی رفته یا نه. راجع به خیانت نقش اول به قبیلشه که ما تا آخر بازی دلیلش رو نمیفهمیم و آخرش ما رو شکه میکنه. با یه پایان عجیب تر.
سری call of juarez مخصوصا bound in blood هم داستان جذابی داشت. با ایده ی Assassin's Creed هم واقعا حال میکنم.
خیلی داستان های دیگه هم بودند که انصافا عالی بودن ولی نمیدونم چرا هیچ کدوم یادم نمیان!
از بین بازی هایی که اصلا نرفتم هم فکر کنم بایوشاک که اینقدر تعریف میکنن خوب باشه داستانش! :d
داستان ماریو و سونیک هم خوب بودن! :))

دوستان از syberia يادشون نره:|با اين كه يك بازي فكري بود ولي روي داستان بازي خيلي خوب كار شده بود!واقعا داستان قشنگي داشت.و همچنين شخصيت پردازي بازي خيلي خوب بود كه همين باعث ميشد داستان جالبتر و جذابتر به نظر بياد

دوستان از syberia يادشون نره:|با اين كه يك بازي فكري بود ولي روي داستان بازي خيلي خوب كار شده بود!واقعا داستان قشنگي داشت.و همچنين شخصيت پردازي بازي خيلي خوب بود كه همين باعث ميشد داستان جالبتر و جذابتر به نظر بياد
داستانش الان که دارم مرور میکنم و یه چیزایی یادم میاد میبینم خیلی خوب بود ولی حیف همون موقع توانایی درکشو نداشتم،یه دستم کتابه Cheat بود یه دستم موس داشتم خیره سرم بازی و تا آخر میرفتم:| چقدم کیف میکردم:d(یادش بخیر):(

Silent hill
مخصوصا توی نسخه های قدیمی تر این داستان بازی بود که بار موفقیت بازی رو به دوش کشید
اگر طرفدارانش ناراحت نمیشن باید بگم که شاید اون موقع گیم پلی سایلنت هیل یکی از ضعیف ترین ها بود.این داستان و فضای سایلنت هیل بود که باعث موفقیتش شد.
به نظر من توی بازی اولین عامل موفقیت گیم پلی هست.هر داستان چرتی رو هم میشه به بازیباز خوروند اما با گیم پلی خوب
اینجاست که می فهمیم داستان سایلنت چگونه بار ضعف مهمترین عامل جذابیت یک بازی رو به دوش کشید.
سلام
با اینکه طرفدار این بازیم اما با حرفتون موافقم. واقعا توی نسخه های اولیه این بازی داستان نقش خیلی مهمی داشت.
چند روز پیش رفته بودم قلعه سحرآمیز. پارک ارم دقیقا منو یاد این بازی انداخت. اون مرحله بود میرفت توی شهربازی بعد از این جونورا میومدن. دقیقا همین صحنه ها یادم اومد.>:)

سلام
با اینکه طرفدار این بازیم اما با حرفتون موافقم. واقعا توی نسخه های اولیه این بازی داستان نقش خیلی مهمی داشت.
چند روز پیش رفته بودم قلعه سحرآمیز. پارک ارم دقیقا منو یاد این بازی انداخت. اون مرحله بود میرفت توی شهربازی بعد از این جونورا میومدن. دقیقا همین صحنه ها یادم اومد.>:)

منم هروقت از این وسایل بازی میبینم یاد سایلنت هیل میوفتم یا زمانی که تو یه جا تنهام و خیلی دیروقته یا شدیدا مه گرفته و اول صبحه و دارم میرم دانشگاه یه بادی هم میاد

نتيجه نظر سنجي قبلي تا حدودي با همون پنجاه شصت نفري كه راي دادن مشخص شد
سوال اين بود كه شما به تاثير داستان روي كيفيت و جذابيت و كلا خود بازي از ده نمره چه نمره اي ميدهيد كه اكثرا به نمره 10 يا 9 يا 8 راي داده بودند كه نشون ميده همه با اين موضوع كه داستان تاثير مستقيم روي كيفيت بازي داره موافق هستند
به همين دليل نظر سنجي عوض شد!

من اصلا Heavy Rain رو به دلیل این که برای من ژانر مشخصی نداره چیزی فرای یه بازی میدونم و خودش یه ژانره از نظر من.
به نظر من توی بازی های معمولی و عامه که همه ساله میاند ALAN WAKE بهترین بوده. متال گیر هم داستان قویی داشت اما طولانی بودنش باعث گنگ شدنش شده بود.

عرضم به حضورتون كه جريكو خيلي خوب بود
متال گير 1 خيلي خوب بود
سايلنت هيل: اتاق
رزيدنت ايول 3
استيل لايف بدك نبود !!!

خيلي خيلي زيادن
در حال حاضز ذهن نميكشه :)

========================
EA جان يك امتياز طلب شما ( فعلا سيستم نميذاره)

به نظر من بازی های rpg باید داستان های قویتری داشته باشن. البته من خودم زیاد از ابن سبک خوشم نمیاد. تو بازی هایی که من بازی کردم بهترین داستان رو بازی assassins creed داشت. البته بازی های زیر هم به نظرم داستانشون خیلی زیبا بود:
clive barckers jericho
max payne 1&2
cod bo
mafia 1&2
metro 2033
prince of persia series
call of cthulhu

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or