بهترين داستانها مال كدوم بازيهاست؟(همراه با نظر سنجي)

کیفیت داستان بازی ها تا به امروز

• مجموع رای دهنده‌ها
    209

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
سلام
گفتم واسه همچين عامل مهمي حيف يه تايپيك نداشته باشيم.
هدف از اين تايپيك اين هستش كه بهترين داستانها اينجا مشخص بشه
يك نظر سنجي هم گذاشتم كه تايپيك فعال تر بشه
البته يك تايپيك بود كه بيشتر واسه در خواست داستان بازيها بود واسه همين گفتم بحث در موردشون اينجا باشه تا اگه كسي اونجا درخواستي داد زير بحث دوستان له نشه!
موفق باشيد
-----
نتيجه نظر سنجي قبلي تا حدودي با همون پنجاه شصت نفري كه راي دادن مشخص شد
سوال اين بود كه شما به تاثير داستان روي كيفيت و جذابيت و كلا خود بازي از ده نمره چه نمره اي ميدهيد كه اكثرا به نمره 10 يا 9 يا 8 راي داده بودند كه نشون ميده همه با اين موضوع كه داستان تاثير مستقيم روي كيفيت بازي داره موافق هستند
به همين دليل نظر سنجي عوض شد!

ویرایش : به درخواست کاربر EAEAEA نظرسنجی تغییر کرد .

آخرین ویرایش:

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
Silent hill
مخصوصا توی نسخه های قدیمی تر این داستان بازی بود که بار موفقیت بازی رو به دوش کشید
اگر طرفدارانش ناراحت نمیشن باید بگم که شاید اون موقع گیم پلی سایلنت هیل یکی از ضعیف ترین ها بود.این داستان و فضای سایلنت هیل بود که باعث موفقیتش شد.
به نظر من توی بازی اولین عامل موفقیت گیم پلی هست.هر داستان چرتی رو هم میشه به بازیباز خوروند اما با گیم پلی خوب
اینجاست که می فهمیم داستان سایلنت چگونه بار ضعف مهمترین عامل جذابیت یک بازی رو به دوش کشید.

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
اول

من که به داستان بازی زیاد اهمیت نمیدم:-* ولی به نظرم heavy rain قوی ترین داستان رو داره
گیم پلی و بعد گرافیک بیشتر برام مهمه

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سایلنت هیل!

البته متال گیر با 0/01 در جایگاه دوم، فارانهایت سوم، GoW چهارم و AC پنجم! الان حالشو ندارم توضیح بدم ایشالله اگه شد فردا!

ببینم مورشا تو خواب نداری؟ من بدبخت اگر بیدارم به این علته که دارم مقاله رو کامل می کنم تو چی؟ حالا هی تاپیک بزن و بچه هارو به جون هم بنداز:d

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
بهترين داستان رو كه قطعا سايلنت هيل داره.دليلش هم عمقي بودن داستان و همچنين ماندگار بودنش هست چون بعد از اين كه شما يك بازي رو تموم ميكنيد معمولا بعد از چند روز داستان بازي رو از ياد ميبريد و ديگه خيلي هم واستون مهم نيست ولي در مورد سايلنت هيل قضيه فرق داره و ميتونه واسه يك عمر ذهن شمارو مشغول كنه!:-o
بعد از اون هم به نظرم داستان DMC3 كه در نوع خودش واقعا شاهكار بود.خيانتهاي پدر LADY و درگيري دو برادر و ......خيلي واقعا به ياد موندني و جذاب بودند!

تو نظر سنجي هم من به تاثير داستان 8 دادم.چون به نظرم خيلي ميتونه روي ماندگاري بازي تاثير داشته باشه

ببینم مورشا تو خواب نداری؟ من بدبخت اگر بیدارم به این علته که دارم مقاله رو کامل می کنم تو چی؟ حالا هی تاپیک بزن و بچه هارو به جون هم بنداز:d

اين عوض تشكر كردنت بود امير حسين:|:dبچه ها هم بايد خودشون جنبه داشته باشن ديگه:dدر ضمن ميگن اگه يك تايپيك رو نصفه شب بزني بيشتر طرفدار پيدا ميكنه:d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
داستان برای من خیلی مهمه برای همین چندتا بازی هستن که بیشترین تاثیر رو من گزاشتن:
Assassins Creed
Alan Wake
Halo
Metro 2033
Fahrenheit
Dante`s Inferno(البته بیشتر خود کتابش)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
از نظر من عناوین زیر داستان فوق العاده ای و مثال زدنی ای دارند که حتی نمیشه نمونشو توی فیلم ها و کتاب ها پیدا کرد!
1.Shadow of the Colosus
2. MGS Series
3. FF VII
4. Silent Hill Series
5. Mafia
6. Ico
7. Assassin's Creed Series
8. Zelda Series
9. FF X
10. Dark Fall Series

و در ضمن اینو بگم که من به داستان بازی ها از همه چیزشون بیشتر اهمیت میدم و به این بخش از نظر اهمیت نمره 10 میدم.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
داستان DMC3 كه در نوع خودش واقعا شاهكار بود
عجّب! کلا احترام خاصی برای DMC قائلم ، اما اصلا این بازی داستان درست حسابی نداره، همش ابهاماتِ ، عملا مزخرفه، فقط خواستم این نکته رو بگم
پ.ن = واقعا نمیتونم خودمو با این نظر سنجی هماهنگ کنم، پس نظری نمیدم ....

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
داستان نباشه که بازی بدرد نمیخوره:)
کلا داستان این بازی ها به من حال داد:d:
God of War Series
Assassin's Creed Series
Call of Duty Black Ops
Silent Hill Series
Castlevania

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
عجّب! کلا احترام خاصی برای DMC قائلم ، اما اصلا این بازی داستان درست حسابی نداره، همش ابهاماتِ ، عملا مزخرفه، فقط خواستم این نکته رو بگم
پ.ن = واقعا نمیتونم خودمو با این نظر سنجی هماهنگ کنم، پس نظری نمیدم ....
نميگم فوق العاده داستان غني داره و ...
ولي ديگه مزخرف يخورده تنده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر