برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

اخه جیگر اون اواتارتو گاز گاز :دی من که نگفتم رئال فضایی هست
کریس خیلی فضایی ساخته شده!
ب
داداش محمد مثله اینکه بازیهای رئال تو واقعیت ندیدی که وقتی کریس استارت میزنه 2 متر عقبه ولی در اخر 2 مترم میوفته جلو
شوتاشم که همه میدونن مرگباره

می خواستم از بازیها انصراف بدم ولی دیدم نامردیه نصفه و نیمه ول کنم برم واسه همین تا اخر با قدرت ادامه میدم

آخرین ویرایش:
داداش محمد مثله اینکه بازیهای رئال تو واقعیت ندیدی که وقتی کریس استارت میزنه 2 متر عقبه ولی در اخر 2 مترم میوفته جلو
شوتاشم که همه میدونن مرگباره

می خواستم از بازیها انصراف بدم ولی دیدم نامردیه نصفه و نیمه ول کنم برم واسه همین تا اخر با قدرت ادامه میدم

حسن جان دست ما رو نذاری تو حنا؟ واقعاً کسی که از شش بازی 18 امتیاز گرفته معلومه که حرفه ایی کار کرده!!! اون هم تو گروهی که گروه سختی بوده!!! شما بیا که اگر من توی گروه دوم شدم می خورم به شما، ما منتظر بازی با شما هستیم رفیق!!!! مرسی که با قدرت ادامه میدی

- - -ویرایش - - -

بازی من و اگه اشتباه نکنم مهدی جان (king67) هم فردا ظهر انجام میشه
مرسی علی جان، فقط نتیجه بازیتونو تا ساعت 12 شب اینجا ثبت نکن!!! من و ممد باهال (=))) هم ساعت 12 نتیجه رو اعلام می کنیم!!! چون نمی تونیم همزمان بازی کنیم، گفتیم نتیجه رو همزمان بزنیم که شرایط هر چهارنفر مساوی باشه!!!

حسن جان دست ما رو نذاری تو حنا؟ واقعاً کسی که از شش بازی 18 امتیاز گرفته معلومه که حرفه ایی کار کرده!!! اون هم تو گروهی که گروه سختی بوده!!! شما بیا که اگر من توی گروه دوم شدم می خورم به شما، ما منتظر بازی با شما هستیم رفیق!!!! مرسی که با قدرت ادامه میدی
داداش من کوچیک همتونم اصلا هم ادعای ندارم چون بازیمو در این حد و اندازه ها نمیدونم بارها هم گفتم که بازیم ضعیفه با این حرفمم مشکلی ندارم چون یه حقیقته
ولی..
ولی نمیتونم تحمل کنم که کسی داره به رئال این حرفارو میزنه

من بازم میگم اگه کسی ضعیف باشه هر تیمی برداره ضعیفه بهتون بگم که برزیل خیلی شاخ تره حمله هم هر کدوم در حد رونالدو. تازه تو پچ جدید که همه بازیکناش ضعیف شدن :|

ولی نمیتونم تحمل کنم که کسی داره به رئال این حرفارو میزنه
حسن جان کسی به رئال شما بی احترامی نکرد
درسته کریس بازیکن سرعتی هست و شوت هایی قوی داره ولی نه به این اندازه که در فیفا هست!
چون بیش از اندازه تعصب داری رو کریس و رئال من دیگه حرفی نمیزنم و این بحث رو ادامه نمیدم

درسته کریس بازیکن سرعتی هست و شوت هایی قوی داره ولی نه به این اندازه که در فیفا هست!
چون بیش از اندازه تعصب داری رو کریس و رئال من دیگه حرفی نمیزنم و این بحث رو ادامه نمیدم
آره محمد جان، فکرتو بذاز رو بازی امشب که می خوام دست خالی برگردونمت به نصف جهان!!!
======================
دوستان فقط تو.جه کنن که اگر وسط یک بازی، بازی قطع شد و یک تیم، یک بازیکن اخراجی داشت، در صورتی به ازای بازیکن اخراجی یک گل برای حریف در نظر گرفته میشه که، قطعی ارتباط از سمت فردی باشه که بازیکن اخراجی داشته!!! چون مثلاًً ممکنه یک تیم یک اخراجی بده و نتیحه ی بازی 0-0 باشه، دقیقه ی 85 بازی از طرف حریف قطع بشه(غیر عمد)، اینطوری شرط انصاف نیست که تیمی که اخراجی داده، یک گل خورده براش ثبت بشه!!!
=================موفق باشید

اصلا روی صحبتم با تو نبود دادا چون تورو خوب میشناسم
این بحثم تو تاپیک فیفا 13 بیش از اندازه انجام شد همین شد که تاپیک فوت زده شد که راحت بشیم از این چیزا

آقا من مخلص همه بچه های گل اینجام خیلی باشما ها هال ( حال:d) میکنم امیدوار بزودی بازم از این جام ها بزارید اینجام باعث شد دوستای خوب و جدید پیدا کنم
-----------
بازی من و اگه اشتباه نکنم مهدی جان (king67) هم فردا ظهر انجام میشه
دوستان من امروز نیستم بازی مون افتاد فردا
امروز مسابقه دارم مسابقات جام رمضانه

سلام:bighug:
من و آقا حسن بالاخره بازي كرديم بدون لگ:p:d
البته آفلاين :|:|:|
قرار شد هردومون ، با تيم حسن من دو بازي كردم و حسن هم با تيم من دو بازي و نتايج دو بازي رو جمع و تفريق كنيم;;):|:d
و نتايج زير بدست اومد
رفت ٣-٢ به نفع حسن
برگشت ٣-٠ به نفع حسن:d:d
حذف شديم:|:|
:d
محمد عزیزم هول نکن تاپیک استباه اومدی :d
بچه ها این برا لیگ التیمیت اشتباه اینجا زدش جدی نگیرین

دوستان من امروز نیستم بازی مون افتاد فردا
امروز مسابقه دارم مسابقات جام رمضانه
مشکلی نیست، ولی حتماً فردا انجام بدید!!! ما تا شما بازیتونو انجام ندید، نمی تونیم برنامه و زمان بازی های دور بعد رو آماده کنیم!!! فردا منتظر نتیجه ی بازی شما هستیم

Red20Devils 7-2Mhfifa من یعنی Red20Devils میزبان بودم.
Red20Devils1-2Mhfifaبازی بسیار قشنگ بود و Mhfifa میزبان بود.
تیم من یونایتد و ام اچ فیفا تیمش رئال بود.
رفتیم مرحله بعد :دی

خب ما هم دو بازی آخر گروه رو انجام دادیم
در بازی اول که دوستمون RED20 میزبان بود من 7-2 باختم! (با شرمندگی فراوان از Amin884 عزیز بازی رو بیش از حد تشریفاتی فرض کرده بودم:">)
در بازی دوم که جایگاه اولی خودم هم در خطر بود 2-1 بردم

خب ما هم دو بازی آخر گروه رو انجام دادیم
در بازی اول که دوستمون RED20 میزبان بود من 7-2 باختم! (با شرمندگی فراوان از Amin884 عزیز بازی رو بیش از حد تشریفاتی فرض کرده بودم:">)
در بازی دوم که جایگاه اولی خودم هم در خطر بود 2-1 بردم
خسته نباشید، مرسی که بازی رو انجام دادید!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or