برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

حالا رئال باگه نه ؟؟؟؟
اخه چی میگین شماها کجاش میتونه در بره خوب اگه واقعا اینطوره شمام بیاین رئال بگیرین ببینیم چی تو چنته دارین همچین حرف میزنین که انگار طرف دسترو دستش نگرفته بازیرو برده نگین این حرفارو
در ضمن سرعت تیمیه رئال کاملا مطابق واقعیت تو فیفا زیاده همینجور که سرعت پاسکاریه بارسا زیاده اونم باید با دیده شما گفت باگ دیگه ولی نه عزیزای من چون هر کسی نیست که به قوله شما از این باگا بتونه استفاده کنه
حسن جان ما جسارتی به شما و سایر دوستانی که رئال برمیدارن نکردیم و خدایی نکرده نمیخایم بگیم واسه خاطر رئال میبرین
اما کلا حقیقتی است غیر قابل انکار اگه اینطور نبود که این همه یوزر نمیرفتن سراغ این تیم

گل گفتی محمد جون
کاملا از این تصمیم اگه گرفته بشه حمایت میشه
وجدانن اینو حذف کنین آخه چیه این...................
با هرکی بازی میکنی رئاله تیمش و از هر جای زمین هم که شده میندازه توپ رو واسه رونالدو و دٍ برو حالا کی میتونه برسه بهش هیچکی.........
بعید میدونم کسی تیمش رئال نباشه و بره تا نیمه نهایی اگه هم برسه که فوق شاهکار زده
الان داشتم اتفاقی یه تاپیک دیگه رو هم میدیم اونجا هم صحبت بود که کسی رئال رو برنداره بسکه تیمش باگه........
نه اقا هرچند من خودم بارسا رو بردمیدارم ولی حذف رئال درست نیست
باز بگید حذف رونالدو منطقی تره

- - -ویرایش - - -

انیطور که بچه ها میگن رئال اینطوری اگه شما مشکلی نداری من بردارم اگه میبینید رئال خیلی فضایی من تیمه دیگه بردارم
نه اقا هرچی راحتی بردار
ما درهر صورت باخت میدیم:دی
ولی رئال برنداری ی اوانس واسه ما

نه اقا هرچند من خودم بارسا رو بردمیدارم ولی حذف رئال درست نیست
باز بگید حذف رونالدو منطقی تره

- - -ویرایش - - -

نه اقا هرچی راحتی بردار
ما درهر صورت باخت میدیم:دی
ولی رئال برنداری ی اوانس واسه ما

پس من با بایرن میام آخه بایرن هم جز تیمهای انتخابیم بود واسه من هم فرقی نداره
اگه انصاف رو رعایت کنیم توی فیفا هیچ تیمی رو الکی بزرگش نیمکنن حالا سرعت رونالدو زیاده درست ولی خوب خیلی از بازیکنای دیگه هستن که میتونن جلودار رونالدو باشن مثلا دنی آلوز توی بارسا من خودم به شخصه با اکثر تیمها بازی میکن بعضی ها میتونن با رونالدو مانور بدن بعضی میتونن جلوی مانور دادن رونالدو رو بگیرن خود من توی بازیم خیلی کم از رونالدو استفاده میکردم ولی همون چند باری که استفاده کردم تبدیل به گل شدن اگه واقن تیم رئال تخیلی قوی بود میتونستم بازی دوم رو هم از محمد آقا ببرم ولی تجربه بازی اول محمد آقا با من باعث شد ضربه محکمی به من با همون تیمش بزنه پس میشه گفت راه دفاع کردن رو فهمید

اگه این حرف های بالا رو زدم فکر نکنید ناراحت شدم نه فقط میخواستم یاد آور شم :d

آخرین ویرایش:
ir7lv 6 mostafa682 4میزبان : ir7lv
ir7lv 5
mostafa682 1 میزبان : mostafa682
اینم بازیه روز اخر با داوش مصطفی یه گل

- - -ویرایش - - -

حسن جان ما جسارتی به شما و سایر دوستانی که رئال برمیدارن نکردیم و خدایی نکرده نمیخایم بگیم واسه خاطر رئال میبرین
اما کلا حقیقتی است غیر قابل انکار اگه اینطور نبود که این همه یوزر نمیرفتن سراغ این تیم
من به بقیه کار ندارم ولی من از وقتی یادم میومد رئالی بودم هستمو خواهم بود در ضمن تو 14 معلوم میشه کدوم فنایی واسه بهتر بودن تیم بر میدارن نه از روی عشق و علاقه
مثله همونایی که یک شبه عاشق سیتی شدن یا psg

پس من با بایرن میام آخه بایرن هم جز تیمهای انتخابیم بود واسه من هم فرقی نداره
اگه انصاف رو رعایت کنیم توی فیفا هیچ تیمی رو الکی بزرگش نیمکنن حالا سرعت رونالدو زیاده درست ولی خوب خیلی از بازیکنای دیگه هستن که میتونن جلودار رونالدو باشن مثلا دنی آلوز توی بارسا من خودم به شخصه با اکثر تیمها بازی میکن بعضی ها میتونن با رونالدو مانور بدن بعضی میتونن جلوی مانور دادن رونالدو رو بگیرن خود من توی بازیم خیلی کم از رونالدو استفاده میکردم ولی همون چند باری که استفاده کردم تبدیل به گل شدن اگه واقن تیم رئال تخیلی قوی بود میتونستم بازی دوم رو هم از محمد آقا ببرم ولی تجربه بازی اول محمد آقا با من باعث شد ضربه محکمی به من با همون تیمش بزنه پس میشه گفت راه دفاع کردن رو فهمید

اگه این حرف های بالا رو زدم فکر نکنید ناراحت شدم نه فقط میخواستم یاد آور شم :d
الان من باید راه دفاع کردن رو از اقا محمد بپرسم یا خودتون؟:دی

حالا رئال باگه نه ؟؟؟؟
اخه چی میگین شماها کجاش میتونه در بره خوب اگه واقعا اینطوره شمام بیاین رئال بگیرین ببینیم چی تو چنته دارین همچین حرف میزنین که انگار طرف دسترو دستش نگرفته بازیرو برده نگین این حرفارو
در ضمن سرعت تیمیه رئال کاملا مطابق واقعیت تو فیفا زیاده همینجور که سرعت پاسکاریه بارسا زیاده اونم باید با دیده شما گفت باگ دیگه ولی نه عزیزای من چون هر کسی نیست که به قوله شما از این باگا بتونه استفاده کنه
اخه جیگر اون اواتارتو گاز گاز :دی من که نگفتم رئال فضایی هست
کریس خیلی فضایی ساخته شده!
ب

اخه جیگر اون اواتارتو گاز گاز :دی من که نگفتم رئال فضایی هست
کریس خیلی فضایی ساخته شده!
ب

منم موافقم..بعضی ها انگار فقط کریس رو میبینند.فقط بهش پاس میدن و آهای بدو و آی بدو!هر دفاعی هم که میخواد باشه،به سرعتش نمیرسه.توی وااقعیت اینطوریه؟؟؟؟

زرنگ باشی مثل محمد آقا بازی دوم لولم میکنی:d

من مخلصتم علی جان این حرفا چیه
شما بازی خوبی داری از من میشنوی این اقا مهدی دست کم نگیر الکی شکست نفسی میکنه :دی

- - -ویرایش - - -

منم موافقم..بعضی ها انگار فقط کریس رو میبینند.فقط بهش پاس میدن و آهای بدو و آی بدو!هر دفاعی هم که میخواد باشه،به سرعتش نمیرسه.توی وااقعیت اینطوریه؟؟؟؟

اصلا تو واقعیت اینطور نیست
باید یه فکر اساسی بکنیم براش!

- - -ویرایش - - -

حسام جان کجایی داداش؟
بی ذحمت بازی های دور اخر رو همزمان تنظیم کن چون واقعا حساسه

حیف که فقط یه لایک میشد داد
ولی هزارتا لایک هم این پست کمشه
درود به تو آقا مصطفی و یه درودم به مصطفی682 دوست خوبم که جلوی ما رئال رو برنداشت

با تشکر از همه ی دوستانی که بازی ها رو انجام دادن و به زیبایی لیگ کمک کردن!!! همین الان نتایج سه بازی انجام شده در گروه های مختلف رو وارد پست اول می کنم
===========
در مورد گروه دوم هم بگم که با هماهنگی که با ممدباهال کردیم قرار شد با علی و sssking76sss صحبت کنیم که اگر بشه بازی ها رو همزمان انجام بدیم!!! لطفاً بگید امشب تا قبل از ساعت دوازده می تونید بازی هاتونو برگزار کنید؟
================================
در گروه سوم هم فقط بازی Red20devils در مقایل mhfifa مونده که واقعاً نتیجه اش تعیین کننده ست!!!
=============
گروه اول:
irlv7: صعود به مرحله ی حدفی با 18 امتیاز و به عنوان تیم اول(درود بر جوانمرد خطه ی سرسبز شمال)
dani000pz: صعود به مرحله حذفی با 12 امتیاز به عنوان تیم دوم(تبریک به دانیال عزیز که بعد از دو باخت اول، خودش رو اثبات کرد)

آخرین ویرایش:
اول من بگم من امشب نمیتونم
ما احتمالا روز بازی کنیم شب سخته برام
مشکلی نداره دوست عزیز!!! ولی شما فردا حتماً بازیتونو انجام بدید!!! سر ساعت 12 شب هم نتیجه رو لطفاً تو تایپیک ثبت کنید!!! من و ممد باهال هم ساعت 12 نتیجه ی بازیمونو ثبت می کنیم!!! مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or