برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

دوستان برای اینکه گروه D جذابیتش رو از دست نده لطفا اول عرفان و محمود بازیشون رو انجام بدن...بعد محمود بره با MH_MSV بازی کنه...

عاغا این mh_msv دوستاش فوله جوابه منم نداد بش مسیج دادم امشب بازی داریم باش اینجور که زدین :)
محمود جان من شمارشو ندارم...اگه لطف کنی برام P.Mکنی ممنون میشم...
شما هم تا جایی که میتونی اول با عرفان بازی کن...بچه ی پایه ای هست در کل...بهش بگو اول با اون بازی کن...چون اگر با MH_MSV بازی کنی دیگه تقریبا تکلیف گروه معلوم میشه و دیگه بازی ها جذابیت خودش رو نداره...

محمود جان من شمارشو ندارم...اگه لطف کنی برام P.Mکنی ممنون میشم...
شما هم تا جایی که میتونی اول با عرفان بازی کن...بچه ی پایه ای هست در کل...بهش بگو اول با اون بازی کن...چون اگر با MH_MSV بازی کنی دیگه تقریبا تکلیف گروه معلوم میشه و دیگه بازی ها جذابیت خودش رو نداره...
واسه اینکه گروه جذاب بمونه من پایه هستم بازی آخرمم رو هم انجام بدم
نامردا میخواین من رو حذف کنین گروه جذاب بمونه؟:d چرا منو توویه این شزایط قرار میدین :d
محمد شماره نداده بود و روز اول با هماهنگی همیجا تونستم باهاش بازی کنم فکر کنم فردا میاد و امروز کلا نیستش
اگه محمود اینترنتش اوکی شد بیاد که بازی کنیم آخه لگ زیاد بود و خیلی روو اعصاب بود بازی

واسه اینکه گروه جذاب بمونه من پایه هستم بازی آخرمم رو هم انجام بدم
نامردا میخواین من رو حذف کنین گروه جذاب بمونه؟:d چرا منو توویه این شزایط قرار میدین :d
محمد شماره نداده بود و روز اول با هماهنگی همیجا تونستم باهاش بازی کنم فکر کنم فردا میاد و امروز کلا نیستش
اگه محمود اینترنتش اوکی شد بیاد که بازی کنیم آخه لگ زیاد بود و خیلی روو اعصاب بود بازی
نه عرفان...میدونم شوخی میکنی ولی خوب اگر محمود بازیش رو با محمد انجام بده دیگه بی مزه میشه...

خوب نتیجه بازی من وحسین
erfanimmortal88 2 - 2 HoSIs_Dahaka
erfanimmortal88 2 - 2 HoSIs_Dahaka
بازی اول من میزبان بازی دوم هم حسین هر دو بازی هم حسین بارسا بود و من رئال
بازی نفس گیری بود مخصوصا بازی دوم دقیقه 90 حسین یه تیره زد که نفسمون توو سینه حبس شد
البته بازی اول هم من دوتا تک به تک رو آروم زدم و آروم آروم تووپ میرفت سمت دروازه خالی و آروم از کنار تیره رفت بیرون!:d
این هم آخرین تغییرات جدول تمام گروه ها(هر کس اشکالی ایرادی تویه جدول و امتیاز هاش میبینی بهم بگه خدای نکرده حق کسی ضایع نشه)
71005084496817327945.jpg

- - -ویرایش - - -

[TABLE="width: 350"]
[TR]
[TD]iran-god-of-fifa[/TD]
[TD]بهترین خط حمله[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]IR7LV[/TD]
[TD]بهترین خط دفاعی[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]mahdi-gh-m[/TD]
[TD]بدترین خط حمله[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]بدترین خط دفاعی[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]اولین تیم حذف شده لیگ[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
این آمار تا این لحظه هست
عرقان جان لطف می کنی و زحمت می کشی، واقعاً ممنونیم!!!!
دوست عزیزمون mh_msv هم هرچه سریعتر برای انجام بازی با حریفش p3rsia7_strikert هماهنگی های لازم رو انجام بده، اگر هم بچه های گروه تشخیص میدن که اول بازی دیگه ایی انجام شه مشکلی نیست!!! ولی اگر فرض رو بر این بذاریم که mh_msv پیروز مسابقه ی خودش بشه، جذابیت گروه از بین نمیره و بیشتر هم میشه!!! ولی بهرحال گروه شماست و خودتون بهترین تصمیم گیرنده هستید!!! مرسی از زحماتت
================================
دو دوست عزیز در گروه دوم هم توجه کنن که منتظر نتیحه بازی mamadbahal در مقابل ali_of_iran هستیم!!!!!

آخرین ویرایش:
اگه این چیزی که می گم جاش اینجا نیست منو ببخشید .
می خواستم بدونم داخل season وقتی که تیمتو انتخاب می کنی پایین serch و team m (گزینه 3 ) یه بخش داره به نام control اون گزینه های چه فرقی با هم دارند ؟؟؟؟
اگه اونو any می گذارم فقط حالت دفاعش تاکتیتکی می شه نمی شه تغییرش داد
چی کار کنم ؟

خوب ماهم جفت بازیهامونو با حسن زدیم
اولی تو زمین حسن 4-1 یا 5-1 ایشون بردن بسکه گل زدن حساب در رفت از دستمون;)
دومی تو زمین ما 3-0 بردن:d به هر حال تجربه ایشون کجا و تجربه ما که یه ماهه داریم میزنیم اونم نصفو نیمه
فقط یه چندتا نکته
1- شرمنده داش مصطفی
2- بالاخره بهترین خط دفاع جام هم یه گل خورد که اونم ما زدیم البته دوتا چیپ قشنگ هم زدم که یکیشو کاسیاس آخرین لحظه در آورد یکیشم از بخت بد ما خورد به تیرک:((حیف شد کاش لااقل یکشون گل میشد.......
3- باووووووو این رونالدو رو چطوری ساختن این موتورش توربوئه مثه *** میدوئه فکر کنم از 8تا گل 6-7 تاشو اون زد
4- ای *** تو **** اون کسایی که رونالدو رو اینطوری ساختن آخه بی انصافا اینو میشه اصن گرفت تو روحتون نامردا

خوب ماهم جفت بازیهامونو با حسن زدیم
اولی تو زمین حسن 4-1 یا 5-1 ایشون بردن بسکه گل زدن حساب در رفت از دستمون;)
دومی تو زمین ما 3-0 بردن:d به هر حال تجربه ایشون کجا و تجربه ما که یه ماهه داریم میزنیم اونم نصفو نیمه
فقط یه چندتا نکته
1- شرمنده داش مصطفی
2- بالاخره بهترین خط دفاع جام هم یه گل خورد که اونم ما زدیم البته دوتا چیپ قشنگ هم زدم که یکیشو کاسیاس آخرین لحظه در آورد یکیشم از بخت بد ما خورد به تیرک:((حیف شد کاش لااقل یکشون گل میشد.......
3- باووووووو این رونالدو رو چطوری ساختن این موتورش توربوئه مثه *** میدوئه فکر کنم از 8تا گل 6-7 تاشو اون زد
4- ای *** تو **** اون کسایی که رونالدو رو اینطوری ساختن آخه بی انصافا اینو میشه اصن گرفت تو روحتون نامردا
اوج نگیر عزیزم:d:x

اینم بازی امشب
ir7lv 5 mahdi-gh-m 1 میزبان : ir7lv
ir7lv 3 mahdi-gh-m 0
میزبان : mahdi-gh-m
خب، دست بچه های گروه اول درد نکنه که دقیقاً سر موقع و با بیشترین نظم، کار رو پیش بردن، بازی های روز سوم این گروه هم یکشنبه برگزار میشه!!!
حسن عزیز هم که با این شروع مقتدرانه، به نظر من یک پایه فیناله!!!!

- - -ویرایش - - -

بازی منو آقا مهدی هم رفت واسه فردا

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta
مرسی ممد جان، بازی شما واقعاً برای گروه دوم نتیجه اش حساسه!!! به شدت منتظر نتیجه شما هستم!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or