برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
یکی رو جانشینش کن حسام جان
مسابقات عقب می افته
خیلی ها میخوان بازی کنن و نباید نظم بازی ها عقب بیافته
الان گروه 4 خیلی عقب تر از گروه های دگه می افته
با یکی از دوستان که دوست داشتن تو لیگ باشن الان هماهنگ کردم، همه چیز آماده ست!!! اگر تا فردا خبری نشد! ایشون جایگزین میشن!!! بازی شما هم فردا حتماً انجام میشه

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
این هم نتیجه آخر
دوستان اگه تویه جدول مشکل و ایرادی میبینن بگن که خدای نکرده حق کسی خورده نشه
هرکس تیم خودشو تویه جدول یه بازنگری کنه ببینه جاش توو جدول و امتیازش و ... همه درسته یا نه
33852369431151781138.jpg

- - -ویرایش - - -

با یکی از دوستان که دوست داشتن تو لیگ باشن الان هماهنگ کردم، همه چیز آماده ست!!! اگر تا فردا خبری نشد! ایشون جایگزین میشن!!! بازی شما هم فردا حتماً انجام میشه

شما جام رو راه انداختی و صاحب اختیاری
اما اگه امشب بزاری حسین و اون فرد جانشین بازی اولشون رو انجام بدن بهتره
تا ما هم فردا بتونیم بازی ها دوممون رو انجام بدیم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
این هم نتیجه آخر
دوستان اگه تویه جدول مشکل و ایرادی میبینن بگن که خدای نکرده حق کسی خورده نشه
هرکس تیم خودشو تویه جدول یه بازنگری کنه ببینه جاش توو جدول و امتیازش و ... همه درسته یا نه
33852369431151781138.jpg

- - -ویرایش - - -

شما جام رو راه انداختی و صاحب اختیاری
اما اگه امشب بزاری حسین و اون فرد جانشین بازی اولشون رو انجام بدن بهتره
تا ما هم فردا بتونیم بازی ها دوممون رو انجام بدیم
الان باهاش هماهنگ می کنم! خبرشو میدم ، ولی بذارید تا فردا ظهر صبر کنیم، حسین هم امشب می گفت اینترنتم یک خورده لگ داره!!!

آخرین ویرایش:

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
ماهم دو بازی با حسام جان انجام دادیم
بازی اول 3-1 به نفع ایشون>میزبان من
بازی دوم 1-1>میزبان ایشون
عرفان جان لطفا اپ کن جدول رو مر30

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
ماهم دو بازی با حسام جان انجام دادیم
بازی اول 3-1 به نفع ایشون>میزبان من
بازی دوم 1-1>میزبان ایشون
عرفان جان لطفا اپ کن جدول رو مر30
آقا عحب بازی هیجانی بود، بازی دوم!!! خیلی حال داد، خسته نباشی
===================================================
دوستان فقط توجه کنن که پست اول مدام آپدیت میشه و تمامی نتایج و زمان و ساعت بازی ها اونجا هست!!! حتماً پست اول رو مطالعه کنید!! مرسی

آخرین ویرایش:

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
این هم آخرین نتایج

و متاسفانه هنوز گروه ما حتی نمی دونیم کی به کیه!
10570602263033650907.jpg

عرفان جان، اصلاً نگران نباش!!! من شماره ی موبایل خیلی از بچه ها که اعلام آمادگی برای حضور در لیگ کردن، دارم، همین امشب هم دو نفر دیگه گفتن که دوست دارن بیان، چون شبه نمی تونم بهشون زنگ بزنم!!! فردا صبح زنگ میزنم و هماهنگ می کنم!!! ادلم می خواد کسی تو لیگ بیاد که برای بچه ها شناخته شده باشه، اینطوری نباشه که مثل این amirsam بخواد لیگ رو بهم بزنه!!! همین امشب چند نفر بهم پیغام دادن که می خوان بیان، ولی وقتی نگاه کردم دیدم همین الان عضو سایت شده!!! این آدم می خواد ما رو ناامید کنه!!! شما نگران هیچی نباش!!1 با قدرت به کارت ادامه بده!!! اگر تازه کسی که برامون آشنا بود پیدا نکردیم، گروه شما رو با سه نفر برنامه ریزی می کنیم و دو نفر از گروه صعود می کنه!!! تازه اینطوری یک جال هم می برید!!! شما فردا بازی گروهت به خوبی انجام میشه

- - -ویرایش - - -

الان چه جوری شد من که روز اول با این دوستمون بازی کردم که
خوبی عزیز؟ تو گروه چهار یک تغییر و تحول دادیم!! شما تو گروه یک هستی!!! گروه یک مشکلی نداره

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
عرفان جان، اصلاً نگران نباش!!! من شماره ی موبایل خیلی از بچه ها که اعلام آمادگی برای حضور در لیگ کردن، دارم، همین امشب هم دو نفر دیگه گفتن که دوست دارن بیان، چون شبه نمی تونم بهشون زنگ بزنم!!! فردا صبح زنگ میزنم و هماهنگ می کنم!!! ادلم می خواد کسی تو لیگ بیاد که برای بچه ها شناخته شده باشه، اینطوری نباشه که مثل این amirsam بخواد لیگ رو بهم بزنه!!! همین امشب چند نفر بهم پیغام دادن که می خوان بیان، ولی وقتی نگاه کردم دیدم همین الان عضو سایت شده!!! این آدم می خواد ما رو ناامید کنه!!! شما نگران هیچی نباش!!1 با قدرت به کارت ادامه بده!!! اگر تازه کسی که برامون آشنا بود پیدا نکردیم، گروه شما رو با سه نفر برنامه ریزی می کنیم و دو نفر از گروه صعود می کنه!!! تازه اینطوری یک جال هم می برید!!! شما فردا بازی گروهت به خوبی انجام میشه

مرسی حسام جان
من بازی نمی کنم که بیام بالا
میخوایم یه رقابت باحال و کل کل دوستانه داشته باشیم
گروه سه تیمی هم حال نمی ده بهتره 4 تیمه باشه که شرایط سخت باشه واسمون
فقط یه آدم معتبر بیاد توو گروهمون
پس اینطوری فردا باید حسین و اون دوست جدیدمون هم با هم بازی کنن هم با ما
یعنی اون دو نفر تویه یه روز مجبورن 4 تا بازی کنن
بخاطر اینه میگم نظم بازی ها به هم نخوره

- - -ویرایش - - -

مرسی حسام جان
من بازی نمی کنم که بیام بالا
میخوایم یه رقابت باحال و کل کل دوستانه داشته باشیم
گروه سه تیمی هم حال نمی ده بهتره 4 تیمه باشه که شرایط سخت باشه واسمون
فقط یه آدم معتبر بیاد توو گروهمون
پس اینطوری فردا باید حسین و اون دوست جدیدمون هم با هم بازی کنن هم با ما
یعنی اون دو نفر تویه یه روز مجبورن 4 تا بازی کنن
بخاطر اینه میگم نظم بازی ها به هم نخوره

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
اقا نامردی شده!
الان اگه اقا محمد ی بازی با اون هم گروهی دیگمون رو ببره و یکی رو مساوی کنه تو گروه ما همه میشن 5 امتیازی!

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
با تشکر و عدر خواهی از تمامی دوستانی که مایل بودن تو جام ما شرکت کنن!!! در گروه چهار amirsam حذف میشه و دوست عزیزمون محمود جایگزین ایشون مشن!!!
psnid: p3rsia7_strikerT
شماره موبایل ایشون الان برای اعضای لیگ فرستاده میشه!!! بازی های گروه چهار امروز با حضور ایشون نظم خودش رو پیدا می کنه!!! مرسی
بازی امروز ایشون به این شکل میباشد!
p3rsia7_striker در مقابل HoSIs_Dahaka
من تمامی شماره ها رو برای محمود میفرستم تا هماهنگی برای زمان بازی ها صورت بگیره

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
اقا نامردی شده!
الان اگه اقا محمد ی بازی با اون هم گروهی دیگمون رو ببره و یکی رو مساوی کنه تو گروه ما همه میشن 5 امتیازی!
عجیب شرایطی حاکم شده بر گروه دوم، امشب نتبجه بازی محمد و علی خیلی تعیین کننده است!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر