برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

آقا amirsame کیه...؟
الان بازی داریم...موبایلش خاموشه...
البته یکی چند روز پیش به من P.M داد که ساعت 11 بازی کنیم ولی نمیدونم ایشونه یا نه...

amirsame از همون اول موبایل اشتباه داده
و یکی از بچه های همین گروه بندیه با یه ID دیگه!
چوف دقت کنین به زمان عضویت و تمام پستهاش کامل مشخصه! هر موقع هم راجع بهش حرف زدیم یه دقعه هم پیداش شده!!!
آقا با دو تا یوزر چرا باید شرکت کنی؟هر کسی هستی!!!

- - -ویرایش - - -

الان iran god of fifa همه بازیهاشو انجام داده؟
بیاد تایید کنه که جدول گروهشون رو بازسازی کنم

دادا عرفان ادد کن منو خو اهوازی و کم لطفی :دی منو که دعوت نکردید من یکی از شاخاتون بودم :دی الکی اما باو من لول 60 قویم خدایشش میذاشتین منو حیف بود :))

دوستان عزیز پست اول آپدیت شد و آخرین نتیجه ها نوشته شد!!! از جدول عرفان عزیز هم در پست اول استفاده کردم تا همه چیز مشخص بشه!!! بچه های گروه سوم خیلی فعال بودن و تا چند بازی جلو رفتن، اگر شرایط زمانی برای بچه های این گروه طوری هست که نمی تونید بازی ها رو سر موقع انجام بدید مشکلی نیست که کمی زودتر انجام بشه ولی لطفاً طوری باشه که از گروه های دیگه جلو نیافتید!!!! مرسی از همه

- - -ویرایش - - -

اگه این سرس مسابقات تموم بشه بازم مسابقه هست ؟؟؟؟
منم می خوام بازی کنم:((
اگر این سری مسابقات به خوبی تموم شد، احتمالاً جام رمضان رو برگزار می کنیم
==============================================
از بچه های گروه چهارم خبری نیست!!! کوشن پس؟ بیای که گروه شما هنوز هیچ پدیده ایی رو نکرده

amirsame از همون اول موبایل اشتباه داده
و یکی از بچه های همین گروه بندیه با یه ID دیگه!
چوف دقت کنین به زمان عضویت و تمام پستهاش کامل مشخصه! هر موقع هم راجع بهش حرف زدیم یه دقعه هم پیداش شده!!!
آقا با دو تا یوزر چرا باید شرکت کنی؟هر کسی هستی!!!

- - -ویرایش - - -

الان iran god of fifa همه بازیهاشو انجام داده؟
بیاد تایید کنه که جدول گروهشون رو بازسازی کنم
خو الان چی کار کنم من...؟
ینی بازی ما لغوه...؟

رفیق میشه از اول بازی کنیم؟اخه من خونه نبودم و در عین ناباوری اومدم خونه دیدم داداشم با شما بازی کرده!دوی دارم کلشو بکنم!!!!:d

چی بگم والا! مگه دادشت با ID یو بازی میکنه!؟ در هر صورت من تابع نظر مدیر مسابقاتم،اگر هم تکرار بده حرفی ندارم

چی بگم والا! مگه دادشت با ID یو بازی میکنه!؟ در هر صورت من تابع نظر مدیر مسابقاتم،اگر هم تکرار بده حرفی ندارم
نمی تونیم تکرار بدیم!!! آخه اگر یکبار یک بازی تکرار بشه بعداً باز هم ممکنه این شریط برای فرد دیگری پیش بیاد!!! نتیجه ی همین بازی رو ثبت می کنیم!!!

فکر کنم amirsame یوزر دوم کسی هست
مشکوک میزنه قضیه
حالا خوبه مسابقات این دوره جایزه نداره...

================
بازی ما با استار تر هم اگه ایشون باشند تا قبل ساعت دوازده امشب"(شاید هم بعدش:دی)انجام میشه
خودمو حسابی اماده کردم
برای ی باخت:دی

خو الان چی کار کنم من...؟
ینی بازی ما لغوه...؟
اگر بدون هماهنگی باشه و بازی هاش رو اینطوری بخواد عقب بندازه حذف میشه و چون هنوز اول لیگه فرد دیگری جایگزین ایشون میشه!!! الان بیشتر از 10 نفر پیغام خصوصی دادن که اگر کسی انصراف داد ما هستیم!!! اگی از این فرد تا فردا ظهر(جمعه) خبری نشد حذف میشه!!!

آقا نیومد...یا بازی منو 3-0 بزنید یا یکی رو جایگزین کنید...
فک کنم یه نفرو جایگزین کنید بهتر باشه چون بعید میدونم این آقا بخواد بازی کنه...

آقا نیومد...یا بازی منو 3-0 بزنید یا یکی رو جایگزین کنید...
فک کنم یه نفرو جایگزین کنید بهتر باشه چون بعید میدونم این آقا بخواد بازی کنه...
اگر تا فردا نیومد حذفش می کنیم!!! چون خاموش کردن موبایل تو شبی که بازی داره خیلی مشکوکه!!!

اگر تا فردا نیومد حذفش می کنیم!!! چون خاموش کردن موبایل تو شبی که بازی داره خیلی مشکوکه!!!

یکی رو جانشینش کن حسام جان
مسابقات عقب می افته
خیلی ها میخوان بازی کنن و نباید نظم بازی ها عقب بیافته
الان گروه 4 خیلی عقب تر از گروه های دگه می افته

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or