برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

آقا اولین بازی ما هم انجام شد!!! بدجوری غالفگیر شدم تو بازی اول!!! ولی دوستمون حرفه ایی بازی می کنه
خوب نتیجه رو که حسام جان گفتن
ایشون لطف دارن بازی اول بدجور واسش بدشانسی اورد پنالتی داد بعد هم اخراج یه بازیکن و 10 نفره شدن بازی دوم سطح بازی ایشون رو بیشتر نشون میده نتیجه اول یه مقدار شانسی بود

دومین شگفتی ساز مسابقات وارد میشود:دی
خب ماهم از گروه بی دو تا بازی مون رو با اقای ممد باحال انجام دادیم نتایج
بازی رفت تیم ایشون ارژانتین و من بارسا
sssking76sss1-mamadbahal0
بازی برگشت با همون تیم ها انجام شد(در یک زمین گلی که تا حالا ندیده بودمش:دی)
sssking76sss2-mamadbahal2

پ.ن:من در بازی دوم شدیدا به داوری اعتراض داشتم:دی .یعنی ی پنالتی صد در صد رو نگرفت داور
با تشکر از دوست خوبمون ممدباحال
ی توضیح کوچیک که میدونم برای همتون سواله:دی
من با ترکیب 5212 بازی میکردم و ایشون فکرکنم352
مرسی، لطفاً مهمان و میزبان رو هم مشخص کنید

- - -ویرایش - - -

ایشون لطف دارن بازی اول بدجور واسش بدشانسی اورد پنالتی داد بعد هم اخراج یه بازیکن و 10 نفره شدن بازی دوم سطح بازی ایشون رو بیشتر نشون میده نتیجه اول یه مقدار شانسی بود
شما لطف داری، ممنونم
آقا بازی mostafa682 در مقابل mahdi-gh-m چی شد؟ کی قرار با هم بازی کنید!؟
در مورد بازی mhfifa و amin884 هم مشخص نیست کی میزبانه!!!! لطفاً خبرشو بدید!!!

بازی های روز دوم هم از جمعه شروع میشه!!! تو گروه دوم بازی های روز دوم مشخص شده و تو پست اول قرار داده شده!!! ولی تو گروه های دیگه منتظر انجام شدن بازی ها هستیم تا اونها رو هم در پست اول قرار بدیم!!!!

اقا تو این شماره هایی که براتون فرستادم!!! شماره amin884 رو اشتباه دادم!!! شما اون عدد هفت آخره شماره اش رو باید بکنید هشت!!!! در همین راستا یک چیزی بگم بخندید!!! یکی از بچه ها با امین بازی داشته، اس ام اس داده به اون شماره ی اشتباه!! گقته بیا آنلاین شو با هم فوتبال بازی کنیم!!! طرف بهش گفته: ولمون کن بابا!!! من زن و چهارتا بچه دارم!!!!

بازی های روز دوم هم از جمعه شروع میشه!!! تو گروه دوم بازی های روز دوم مشخص شده!!! ولی تو گروه های بعدی منتظر انجام شدن بازی ها هستیم تا اونها رو هم در پست اول قرار بدیم!!!!

آخرین ویرایش:
مرسی، لطفاً مهمان و میزبان رو هم مشخص کنید
بازی اول من میزبان
بازی دوم اقا محمد

- - -ویرایش - - -

اقا این همه گفتی بازیم سخته بازیم سخته بردی اخرش مه:دی
واقعا فعلا سخت ترین و حساس ترین گروه گروه b هستش یا همون گروه مرگ

اقا تو این شماره هایی که براتون فرستادم!!! شماره amin884 رو اشتباه دادم!!! شما اون عدد هفت آخره شماره اش رو باید بکنید هشت!!!! در همین راستا یک چیزی بگم بخندید!!! یکی از بچه ها با امین بازی داشته، اس ام اس داده به اون شماره ی اشتباه!! گقته بیا آنلاین شو با هم فوتبال بازی کنیم!!! طرف بهش گفته: ولمون کن بابا!!! من زن و چهارتا بچه دارم!!!!
همچین قرمز نوشتی گفتم لابد قتلی چیزی انجام دادم.lol!!:)) کی بوده؟چون من تا 11.30 آنلاین بودم و کسی نبود.
بازی 3-1 رو mhfifa میزبان بوده و بازی مساوی رو من.

همچین قرمز نوشتی گفتم لابد قتلی چیزی انجام دادم.lol!!:)) کی بوده؟چون من تا 11.30 آنلاین بودم و کسی نبود.
بازی 3-1 رو mhfifa میزبان بوده و بازی مساوی رو من.
قرمز نوشتم که بچه ها حتماً شماره و اصلاح کنن!!! اشتباه تایپی از من بوده!!! شما شماره رو درست داده بودید!!!

بعضی بچه متاسفانه دارن بی نظم بازی در میارن و به نظرم به فکر جانشین واسشون باشیم
اینم آخرین رده بندی مسابقات
71442261005563194968.jpg

آقا واسه روز جمعه نیمشه کاری کرد (جمعه ها من نیستم میرم بیرون )
البته من به محمد گفتم اگه میشه امروز بازی کنیم که خیلی بهتره

قا تو این شماره هایی که براتون فرستادم!!! شماره amin884 رو اشتباه دادم!!! شما اون عدد هفت آخره شماره اش رو باید بکنید هشت!!!! در همین راستا یک چیزی بگم بخندید!!! یکی از بچه ها با امین بازی داشته، اس ام اس داده به اون شماره ی اشتباه!! گقته بیا آنلاین شو با هم فوتبال بازی کنیم!!! طرف بهش گفته: ولمون کن بابا!!! من زن و چهارتا بچه دارم!!!!
تایید میشه!!2 ساعت داشتم اس ام اس میدادم!میگفت فارسی بنویس نمیفهمم چی میگی =)))))

ب
عضی بچه متاسفانه دارن بی نظم بازی در میارن و به نظرم به فکر جانشین واسشون باشیم
اینم آخرین رده بندی مسابقات
خوب طبق قانون من امشب ساعت 10 بازی دارم..پس تا اونموقع وقت دارم بازیمو بکنم و همین کار رو هم خواهم کرد.هماهنگ شده.

خوب ما هم بازیمونو تموم کردیم..جاتون خالی بازی دیدنی و استرس زا بود :دی حیف که باختم.
بازی اول
Red20Devils 1-iran-god-of fifa2 این بازی Red20devils یعنی من میزبان بودم.
بازی دوم
Red20devils3-Iran-god-of-fifa4 این بازی خدای فیفا میزبان بود :دی بازی 2-0 برده رو......
تیم ها:
Red20Devils :Manchester United
Iran-god-of-fifa:Real madrid

ما هم دوتا بازیمونو با داش مصطفی ستاره جام انجام دادیم
به علت نقص فنی هر دوتا بازی رو هم دوست خوبم میزبان بود
که اولی رو 3-0 برد :((
اما دومی رو در عین ناباوری در حالی که نیمه اول N تا موقعیت داشت و چندتا تیرک هم زد در پایان 1-2 باخت تا هرکدوم 3 امتیاز فعلا بگیریم
تو بازی اول من زیاد آماده نبودم و بیشتر استرس داشتم اما دومی رو خوب بازی کردم خود مصطفی هم تائید کرد;)

خوب ما هم بازیمونو تموم کردیم..جاتون خالی بازی دیدنی و استرس زا بود :دی حیف که باختم.
بازی اول
Red20Devils 1-iran-god-of fifa2 این بازی Red20devils یعنی من میزبان بودم.
بازی دوم
Red20devils3-Iran-god-of-fifa4 این بازی خدای فیفا میزبان بود :دی بازی 2-0 برده رو......

تیم ها:
Red20Devils :Manchester United
Iran-god-of-fifa:Real madrid

اره در عین ناباوری بازی 2-0 برده رو 3-2 کردم بعد دقیقه ی 80 یکی خوردم شدیم 3-3 و باز هم در عین ناباوری دقیقه ی 82 گل زدم و شدیم 4-3

کلا شانس اوردم:d

ما هم دوتا بازیمونو با داش مصطفی ستاره جام انجام دادیم
به علت نقص فنی هر دوتا بازی رو هم دوست خوبم میزبان بود
که اولی رو 3-0 برد :((
اما دومی رو در عین ناباوری در حالی که نیمه اول N تا موقعیت داشت و چندتا تیرک هم زد در پایان 1-2 باخت تا هرکدوم 3 امتیاز فعلا بگیریم
تو بازی اول من زیاد آماده نبودم و بیشتر استرس داشتم اما دومی رو خوب بازی کردم خود مصطفی هم تائید کرد;)
مباركت باشه ولي من خيلي اصرار بر تاكتيكي داشتم كه سبك بازيش تو خونم هست:d
البته اشتباه كردم بهرحال مباركت باشه بازي بعدي من با كيه؟:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or