بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
سلام بر دوستان . من یک سری سوال داشتم
من دستگاهم ام کپی خوره و کاستوم فریمور cfw . با مولتی من هم بازی هارو اجرا می کنم .
اخیرا بازی مکس پین 3 رو دانلود کردم و ریختم تو دستگاه ولی با ارور 80010017 روبرو شدم
چطوری میشه این مشکل رو حل کرد . تو نت که سرچ کردم یک سری راه و روش ها مطرح شده بود که هیچ کدوم اشون رو نتونستم انجام بدم
ممکنه به سایتی که فایل رو گذاشته مربوط باشه ؟ اگه از یک سایت دیگه دانلود کنم یا یک ریجن دیگه ی بازی رو ممکنه حل بشه ؟
فایل های آپدیت بازی ها رو چطوری میشه از روی فلش نصب کرد ؟ من از سیستم آپدیت و آپدیت ویا یو اس بی میرم ولی میگه فایلی موجود نیست .

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام بر دوستان . من یک سری سوال داشتم
من دستگاهم ام کپی خوره و کاستوم فریمور cfw . با مولتی من هم بازی هارو اجرا می کنم .
اخیرا بازی مکس پین 3 رو دانلود کردم و ریختم تو دستگاه ولی با ارور 80010017 روبرو شدم
چطوری میشه این مشکل رو حل کرد . تو نت که سرچ کردم یک سری راه و روش ها مطرح شده بود که هیچ کدوم اشون رو نتونستم انجام بدم
ممکنه به سایتی که فایل رو گذاشته مربوط باشه ؟ اگه از یک سایت دیگه دانلود کنم یا یک ریجن دیگه ی بازی رو ممکنه حل بشه ؟
فایل های آپدیت بازی ها رو چطوری میشه از روی فلش نصب کرد ؟ من از سیستم آپدیت و آپدیت ویا یو اس بی میرم ولی میگه فایلی موجود نیست .

با درود
1-بازیت خرابه
2-از اول دانلود کن
3- اول بازی رو نصب کن بعد به ترتیب آپدیت ها نصب کن

• Like
Reactions: barneysawyer

Alireza.mpr

عضو جدید
Apr 7, 2021
1
سلام دوستان
من یه ps3 دارم که وقتی روشنش میکنی چراغ سبزش روشن میشه و بعد ۲ثانیه خاموش میشه جوری که چراغ قرمزشم میره و وقتی میزنی چراغ قرمزش میاد و دوباره میزنیش سبز میشه و ۲ثانیه بعد خاموش
مشکلش چیه کسی میدونه؟ وآیا تعمیر میشه؟؟

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام دوستان
من یه ps3 دارم که وقتی روشنش میکنی چراغ سبزش روشن میشه و بعد ۲ثانیه خاموش میشه جوری که چراغ قرمزشم میره و وقتی میزنی چراغ قرمزش میاد و دوباره میزنیش سبز میشه و ۲ثانیه بعد خاموش
مشکلش چیه کسی میدونه؟ وآیا تعمیر میشه؟؟
درود
ببر پیش تعمیر کار
مطمئنی که فقط و چراغ زرد نمیزنه

KING OF WORLD

کاربر سایت
Nov 18, 2010
84
نام
Omid
درود بر بازی سنتر
من PS3 اسلیم دارم
اخیرن روشن میشه اما HDMI کار نمیکنه یعنی تصویر از طریق HDMI ندارم اما با AV کار میکنه
یعنی عملن فقط و فقط با HDMI تصویر ندارم خود PS3 مشکلی نداره با AV بازیا هم اجرا میشه بدون مشکل
با کابل های مختلف هم تست کردم جواب نداده
برق تلویزیونم هم کشیدم به مدت 1 دقیقه بازم جواب نداده
پورت های HDMI تلویزیونم هم سالمه و PS4رمو به راحتی تصویر میده

ممنون میشم راهنمایی کنید چجور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟!!

• Like
Reactions: mkh-n71

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
درود بر بازی سنتر
من PS3 اسلیم دارم
اخیرن روشن میشه اما HDMI کار نمیکنه یعنی تصویر از طریق HDMI ندارم اما با AV کار میکنه
یعنی عملن فقط و فقط با HDMI تصویر ندارم خود PS3 مشکلی نداره با AV بازیا هم اجرا میشه بدون مشکل
با کابل های مختلف هم تست کردم جواب نداده
برق تلویزیونم هم کشیدم به مدت 1 دقیقه بازم جواب نداده
پورت های HDMI تلویزیونم هم سالمه و PS4رمو به راحتی تصویر میده

ممنون میشم راهنمایی کنید چجور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟!!
با دکمه روی کنسول دستگاه رو روشن کن دکمه رو ول نکن تا بوق بزنه و خاموش بشه و دوباره روشن بشه.

KING OF WORLD

کاربر سایت
Nov 18, 2010
84
نام
Omid
با دکمه روی کنسول دستگاه رو روشن کن دکمه رو ول نکن تا بوق بزنه و خاموش بشه و دوباره روشن بشه.
اینکارم انجام دادم اما جواب نمیده صفحه ریست رزولوشن رو نشون نمیده
اما تو حالت AV نشون میده که خب بی فایدس چون با تایید کردنش هیچ اتفاقی نمیفته و همون رزولوشن AV باقی میمونه

nathol

کاربر سایت
Apr 13, 2021
7
سلام دوستان یه ps3 فت هست ۴۰ گیگ
این روشن میشه منو میاد بالا بعد دور فن شروع میکنه به زیاد شدن و خاموش میشه
کرج بردم نشون دادم میگن ریبال ۴۰۰ هزینه داره در صورتی که خوندم اینجا میگن فیوز رو برد باید عوض بشه و خمیر سیلیکون کسی میشناسید کرج ببرم ردیفش کنه
دستگاه قشنگ وارد منو میشه و بعد چند دقیقه ارور حرارت زیاد میاد دستگاه خاموش میشه

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
سلام دوستان یه ps3 فت هست ۴۰ گیگ
این روشن میشه منو میاد بالا بعد دور فن شروع میکنه به زیاد شدن و خاموش میشه
کرج بردم نشون دادم میگن ریبال ۴۰۰ هزینه داره در صورتی که خوندم اینجا میگن فیوز رو برد باید عوض بشه و خمیر سیلیکون کسی میشناسید کرج ببرم ردیفش کنه
دستگاه قشنگ وارد منو میشه و بعد چند دقیقه ارور حرارت زیاد میاد دستگاه خاموش میشه
شما خمیر دستگاهو با خمیر ارزون (مثل HY610) عوض کن ببین مشکل حل میشه؟ فکر نمیکنم برد ایرادی داشته باشه! اگر جواب گرفتی خمیر درستو حسابی بخر عوض کن.

nathol

کاربر سایت
Apr 13, 2021
7
شما خمیر دستگاهو با خمیر ارزون (مثل HY610) عوض کن ببین مشکل حل میشه؟ فکر نمیکنم برد ایرادی داشته باشه! اگر جواب گرفتی خمیر درستو حسابی بخر عوض کن.
من خودم دستگاه که باز کردم هر کاری کردم فن نتونستم کامل باز کنم زیرش خمیر سیلیکون چک کنم ویدیو درستی هم ازش پیدا نکردم تو ویدیو طرف با یه تکون ساده فن در میاره و اینم بگم دستگاه من اولین سری تولید شدس
خمیر سیلیکونش از کجا تهیه کنم مدل خاص مگه داره؟

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
من خودم دستگاه که باز کردم هر کاری کردم فن نتونستم کامل باز کنم زیرش خمیر سیلیکون چک کنم ویدیو درستی هم ازش پیدا نکردم تو ویدیو طرف با یه تکون ساده فن در میاره و اینم بگم دستگاه من اولین سری تولید شدس
خمیر سیلیکونش از کجا تهیه کنم مدل خاص مگه داره؟
احتمال میدم خمیر خشک شده چسبیده به چیپ به همین دلیل راحت جدا نمیشه! کمی تکونش بدید حل میشه! من داخل بلاگم آموزش بازکردن مدل فت رو گذاشتم.
خمیر مدل خاصی نیاز نیست ولی ارزون قیمت اصلاً بدرد اینکار نمیخوره، کولرمستر mastergel Pro یا G40 Deepcool و GT-4 گرین همشون مناسبن. من برای تست توصیه میکنم با یک مدل ارزون مطمئن بشید که مشکل از خمیره یا نه! بعدش سریع با خمیر بهتر عوضش کنید.

• Like
Reactions: nathol

nathol

کاربر سایت
Apr 13, 2021
7
احتمال میدم خمیر خشک شده چسبیده به چیپ به همین دلیل راحت جدا نمیشه! کمی تکونش بدید حل میشه! من داخل بلاگم آموزش بازکردن مدل فت رو گذاشتم.
خمیر مدل خاصی نیاز نیست ولی ارزون قیمت اصلاً بدرد اینکار نمیخوره، کولرمستر mastergel Pro یا G40 Deepcool و GT-4 گرین همشون مناسبن. من برای تست توصیه میکنم با یک مدل ارزون مطمئن بشید که مشکل از خمیره یا نه! بعدش سریع با خمیر بهتر عوضش کنید.
تست میکنم امیدوارم جواب بده
اگه جواب نداد چه کنیم

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
تست میکنم امیدوارم جواب بده
اگه جواب نداد چه کنیم
جواب میده، اگر برد مشکل داشته باشه، همون لحظه که کنسول روشن شد؛ چراغ زرد و خاموش میشه! شما باتری CMOS رو هم دربیار 2 دقیقه صبر کن تا کنسول کاملاً صفر بشه؛ باتری تازه بنداز. نشد خبر بده ببینیم چکار میشه کرد :D

• Like
Reactions: nathol

nathol

کاربر سایت
Apr 13, 2021
7
جواب میده، اگر برد مشکل داشته باشه، همون لحظه که کنسول روشن شد؛ چراغ زرد و خاموش میشه! شما باتری CMOS رو هم دربیار 2 دقیقه صبر کن تا کنسول کاملاً صفر بشه؛ باتری تازه بنداز. نشد خبر بده ببینیم چکار میشه کرد :D
یه شماره به من میدی من در تماس باشم باهاتون

nathol

کاربر سایت
Apr 13, 2021
7
داش نشد و بدتر هم شد دیگه الان فقط تا ارم پلیستیشن میره و بعد دورفن فکر کنم خمیرش کم بود نمیدونم اگه یه جا مطمئن کرج بهم معرفی کنی ببرم پیشش یه روزه حلش کنه
تو فکرم یه برد بگیرم خیال خودمو راحت کنم ☹️? اگه کرجی یه راه تماس بهم بده سریعتر به نتیجه برسیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر