بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
ممنون از راهنماییت
فقط من خیلی دست به آچار نیستم میترسم خراب ترش کنم ..کسی جایی رو میشناسه برم برام انجام بده مطمئن باشه ؟؟؟؟

ممنون
دستگاه شما چراغ زرد شده یا همون ylod شده. بعید میدونم با عوض کردن خمیر دست بشه . باید ریبال بشه که اونم یکم هزینه و دردسرش زیاده که اونم باز 100% بعد یه مدتی دوباره چراغ زرد میده.دستگاه سری فت
60 پردازنده 90 نانومتری داره که شدیدا مشکل گرمایی داره. خودمم همین مدل رو داشتم قبلا.

yaghob68

کاربر سایت
Mar 15, 2008
3
سلام . یه پلی3 کپی خور دارم قبلا بازی هایی مثل جی تی v و فیفا رو روش داشتم و راحت اجرا می کردم اما الان بعد از 3 ماه ک استفاده نکردم وقتی توی mmc روی بازی کلیک میکنم بر میگرده به صفحه اصلی پلی 3 .
چند سوال هم داشتم
1- میشه از بازیها کپی بگیرم و بعد از یک ریسیت کامل دوباره نصب کنم ؟
2- با دسته کامپیوتر هم میشه بازی کرد . یا میشه بجای دسته ار کیبورد و موس استفاده کرد؟

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلام . یه پلی3 کپی خور دارم قبلا بازی هایی مثل جی تی v و فیفا رو روش داشتم و راحت اجرا می کردم اما الان بعد از 3 ماه ک استفاده نکردم وقتی توی mmc روی بازی کلیک میکنم بر میگرده به صفحه اصلی پلی 3 .
چند سوال هم داشتم
2- با دسته کامپیوتر هم میشه بازی کرد . یا میشه بجای دسته ار کیبورد و موس استفاده کرد؟
1- بله میشه... شما باید پوشۀ بازی رو به یک حافظۀ جانبی انتقال بدید و بعد از ریست کردن کنسول ، دوباره پوشۀ بازی رو در مکان مورد نظر قرار بدید (البته بعد از ریست کردن در مرحلۀ اول باید مولتی‌من رو نصب کنید)
2- با دستۀ کامپیوتر خیر نمیشه (البته از آپدیت‌های جدید بی خبرم اما شما در کامپیوتر دسته‌ای به استانداردی دستۀ خود کنسول پیدا نمیکنید)
بعضی از بازیها از ماوس و کیبورد پشتیبانی میکنند

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
چند سوال هم داشتم
اقا من خودم اسلیم داشتم بادسته کامیوتر سیم دار هم بازی کردم خیلی راحت وصل میشه تازه اگه تبدیل دسته ps2 به کامپیوتر داشته باشی میشه
لامصب Ps3 خدا بود هرکاری بخوای باهاش مشه کرد اجرای بازیps1 2 psp
فقط کیبورد موس امتحان نکردم که اگه بشه چه شود

yaghob68

کاربر سایت
Mar 15, 2008
3
1- بله میشه... شما باید پوشۀ بازی رو به یک حافظۀ جانبی انتقال بدید و بعد از ریست کردن کنسول ، دوباره پوشۀ بازی رو در مکان مورد نظر قرار بدید (البته بعد از ریست کردن در مرحلۀ اول باید مولتی‌من رو نصب کنید)
2- با دستۀ کامپیوتر خیر نمیشه (البته از آپدیت‌های جدید بی خبرم اما شما در کامپیوتر دسته‌ای به استانداردی دستۀ خود کنسول پیدا نمیکنید)
بعضی از بازیها از ماوس و کیبورد پشتیبانی میکنند
خب چجوری پوشه رو پیدا کنیم ؟ یکمی کامل توضیح بدید ممنون میشم. الان واسه این بازیا که نصب هستن راهی هست واسه اجرا شدنش
یه اموزش کامل برای نصب مولتی من هم بزارید ممنون میشم و نسخه جدیدش

آخرین ویرایش:

Mostafagorge

کاربر سایت
Jan 23, 2020
1
تو تهران کسانی هستن که این کار رو انجام میدن و کارشون هم تمیزه
ولی اگه یه بار کنسولتون چراغ زرد داده و تعمیرش کردید برای بار دوم احتمالش خیلی ضعیفه بمونه ممکنه 1 ساعت یا 1 ماه دیگه دوباره چراغ زرد بده
اون بار اول هم که تعمیر میشه دستگاه مثل روز اولش نمیشه

دوست عزیز سوالتون رو یک جا مطرح کنید جواب رو تو تاپیک همسایه دادم
اقا لطفا جواب این سوال بدید من همین مشکل رو دارم جواب رو پیدا نکردم

اقا لطفا جواب این سوال بدید من همین مشکل رو دارم جواب رو پیدا نکردم
منظورم سوال ارور out of range تو مانیتور برایps3 هست

سلام ارور out of renge موقع وصل کردن ps3 به مانیتور رو چه طور حل کنم

• Like
Reactions: se.phi.roth

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
دوستان من وقتی با ps3 بازی میکنم بعد نیم ساعت چهل پنج دقیقه بعد دور فن زیاد میشه صدا سوت میده رفتم از تو مولتی من دمایهcpu رو 65 بودو دمایهgpu 59 ایا دسگام مشکل داره یا نرماله

دوستان جواب منا میشه بدین این فنه کنسولم صدا عجیبی میده چیکار کنم خاهش میکنم کمکم کنید

د
با درود
دسته
دسته های مختلفی امتحان کردم ولی تا با دسه خاموشش میکنی 1ثانیه بعد روشن میشه

• Like

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
سلام.بچه ها من هر دسته که به کنسول وصل میکنم به صورت بیسیم نمیشناسه باید حتمان سیم را بش وصل کنم تا دسته رابشناسه.دسته ها رم ریست کردم ولی درست نشد.کسی میدونه مشکل چیه

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام.بچه ها من هر دسته که به کنسول وصل میکنم به صورت بیسیم نمیشناسه باید حتمان سیم را بش وصل کنم تا دسته رابشناسه.دسته ها رم ریست کردم ولی درست نشد.کسی میدونه مشکل چیه
یا از باطری دست هست یا از برد دسته هست که نیم سوز شده و فقط با سیم دسته رو شناسایی می کنه

mr......arya....

عضو جدید
Mar 1, 2020
2
سلام دوستان من ps3 وقتی که روشنش میکنم 3 ثانیه چراغش سبز میشه و کلا خاموش میشه..بعدش وقتی که دکمش رو بزنمش یهو چراغش قرمز میشه...و همین روال ادامه پیدا میکنه ...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
:(

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام دوستان من ps3 وقتی که روشنش میکنم 3 ثانیه چراغش سبز میشه و کلا خاموش میشه..بعدش وقتی که دکمش رو بزنمش یهو چراغش قرمز میشه...و همین روال ادامه پیدا میکنه ...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
:(

با درود
دستگاه چراغ زرد شده و باید ریبال بشه

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عزیزم میگم با چنتا دسه امتحان کردم نشناخت دسه ها را فقط با سیم میشناسه
پس احتمالا از دستگاه ست و وایرلیس دستگاه خراب شده

یعننی چی باید ریبال بشه؟
و هزینش چطوره؟
من خودم مهندسی کامپیوتر میخونم فک کردم از پاورشه....
یعنی باید خمیر سیلکون رو عوض کنی اگر وارد هستی بازش کن و خمیرشو عوض کن
راستی دیگه دستگاه هم روشن نکن که بیشتر صدمه به cpu و gpu نزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر