بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
یعننی چی باید ریبال بشه؟
و هزینش چطوره؟
من خودم مهندسی کامپیوتر میخونم فک کردم از پاورشه....

با درود
اگه فکر میکین از پاورش باید تک تک فیوزهاشو بررسی کنی
اگه سالم بود باید با دستگاه ریبالینگ gpu و cpu از بورد جدا کنی قلع کری کنی بزار سرجاش
و اگه ایراد دیگخ نداشته باشه درست میشه
موفق باشی

milad_8950

کاربر سایت
Jun 3, 2020
5
سلام من ps3 رو به فریم ویر 4.86اپدیت کردم الان میخوام دوباره فریم ویر 4.85 رو بزنم نمیشه فلش رو میزنم به ps3 پیدا نمیکنه این میزنه no applicable update data was found چیکار کنم سریع کمک کنید

Mohammad sargazii

کاربر سایت
Nov 24, 2020
3
سلام عرض خسته نباشی ببخشید من پلی ۳ فقط مولتی منشو بروز کردم بعد بروز رسانی مولتی منم بالا نمیاد الان شما چ راهی برام پیشنهاد میکنین من چ برنامه ت فلشم بریزم بعد ت پلی ۳ نصب کنم

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
سلام دوستان. ps3 من روشن میشه اما هیچ صفحه ای بالا نمیاد. اصلا چراغ هارد هم روشن نمیشه. مجبور میشم دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش شه. چراغ زرد که میگن همینه؟

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
سلام عرض خسته نباشی ببخشید من پلی ۳ فقط مولتی منشو بروز کردم بعد بروز رسانی مولتی منم بالا نمیاد الان شما چ راهی برام پیشنهاد میکنین من چ برنامه ت فلشم بریزم بعد ت پلی ۳ نصب کنم
ورزن فریمور بروز کن

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

اگه دستگاه cfw هست یه فریمور cfw مثل ریباگ روش بریز و تست کن

سلام دوستان. ps3 من روشن میشه اما هیچ صفحه ای بالا نمیاد. اصلا چراغ هارد هم روشن نمیشه. مجبور میشم دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش شه. چراغ زرد که میگن همینه؟

چراغ زرد یعنی اون چراغ پاور زرد بشه. دستگاه اسلیم هست یا فت؟ کپی خور یا اورجینال؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان

چراغ زرد یعنی اون چراغ پاور زرد بشه. دستگاه اسلیم هست یا فت؟ کپی خور یا اورجینال؟
اسلیم. کپی خور
وسط بازی بود که خواست save کنه خطا داد که نمیشه سیو کرد. دستگاه رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم دیدم دیگه بالا نمیاد.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اسلیم. کپی خور
وسط بازی بود که خواست save کنه خطا داد که نمیشه سیو کرد. دستگاه رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم دیدم دیگه بالا نمیاد.
امتحان کنید ببینید وارد حالت safe mode میشه؟ بعد ببینید میتونید فریمور cfw جدید مثل ریباگ روش نصب کنید.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
امتحان کنید ببینید وارد حالت safe mode میشه؟ بعد ببینید میتونید فریمور cfw جدید مثل ریباگ روش نصب کنید.
نه وارد safe mode نمیشه.
دکمه پاور رو نگه میدارم اول روشن میشه و بعد با یک بوق خاموش میشه

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نه وارد safe mode نمیشه.
دکمه پاور رو نگه میدارم اول روشن میشه و بعد با یک بوق خاموش میشه
برید توی ریکاوری مد و Restore File System کنید اگه نشد و توی ریکاوری نرفت احتمالا هاردش مشکل پیدا کرده.

Mohammad sargazii

کاربر سایت
Nov 24, 2020
3

خب من از cfw نمیفهمم منظورتون چیه پلی من اسلیم کپی خوره فقط مولتی منو بروز کردم بالا نمیاد میشه راهنماییم کنین لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر