بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
سلام به دوستان اهل گیم
اگه امکان داره کمکم کنید خواهشا
امرزو دستگاه ps3 خودم رو روشن کردم و وارد محیط منو شد ولی بعد از مدتی بلافاصله خاموش شد دستگاه
و حالا هم دستگاه رو روشن میکنم چراغ سبز میشه و بعد از 1 ثانیه چراغ زرد میشه همراه با یک بوق میزنه
و بعد دوباره چراغ قرمز میشه و پشت سر هم چراغ قرمز چشمک میزنه و دستگاه روشن نمیشه
لطفا بگید مشکل دستگاهم چیه و باید چه کار کنم تا خوب بشه...
مدل دستگاهم هم ps3 40 gigi fat هست با cfw 3.55 کپی شده...
اگه زودتر بتونین کمکم کنید از همتون ممنون میشم ...بازم سپاسگزارم از همه شما...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان درست شد . همه سیوهام پرید
راهی نیست برگرده ؟
++++++++++++++++++++
به به مال انلاین بتل هم پاک شده
کسی میدونه چطور اون فایل 750 مگی رو از تو پی سی دان کنم
ممنون
آقا برو این تاپیک بهت یاد میده راحته!
http://forum.bazicenter.com/thread43472/
سلام به دوستان اهل گیم
اگه امکان داره کمکم کنید خواهشا
امرزو دستگاه ps3 خودم رو روشن کردم و وارد محیط منو شد ولی بعد از مدتی بلافاصله خاموش شد دستگاه
و حالا هم دستگاه رو روشن میکنم چراغ سبز میشه و بعد از 1 ثانیه چراغ زرد میشه همراه با یک بوق میزنه
و بعد دوباره چراغ قرمز میشه و پشت سر هم چراغ قرمز چشمک میزنه و دستگاه روشن نمیشه
لطفا بگید مشکل دستگاهم چیه و باید چه کار کنم تا خوب بشه...
مدل دستگاهم هم ps3 40 gigi fat هست با cfw 3.55 کپی شده...
اگه زودتر بتونین کمکم کنید از همتون ممنون میشم ...بازم سپاسگزارم از همه شما...
مشکل دستگاه شما همون چراغ زرد معروفه باید بدید براتون تعمیرش کنن (بفرستین خودم ردیفش میکنم)
یه مقدار هزینه بره ولی میشه درستش کرد البته اینم بگم ممکنه دوباره اینطوری بشه اگه میخواین بفروشین بعد یه اسلیم بگیرید

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
آقا برو این تاپیک بهت یاد میده راحته!
http://forum.bazicenter.com/thread43472/

مشکل دستگاه شما همون چراغ زرد معروفه باید بدید براتون تعمیرش کنن (بفرستین خودم ردیفش میکنم)
یه مقدار هزینه بره ولی میشه درستش کرد البته اینم بگم ممکنه دوباره اینطوری بشه اگه میخواین بفروشین بعد یه اسلیم بگیرید

آقا حامد سپاسگزار از اینکه جواب پست منو دادید و مشکل دستگاه من رو بهم گفتید..تشکر...مر30

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
بیا یه خرابی دیگه بعد بگین فتا مشکل ندارن.
یسری به این سایت معروف بزن
http://www.iccenter.ir

تشکر دوست عزیز بابت معرفی این سایت...
فقط میخاستم بگم اگه من این دستگاه رو برای این شرکت بفرستم واقعا درست میشه ..یعنی باز هم میتونم درست حسابی از دستگاه استفاده کنم
من با این شرکنت تماس گرفتم هزینه ایی هم که به من گفتن 50 هزار تومان بوده و 3 ماه گارانتی هم گفته که داره و چون من مازندران هستم و انجا اهواز هست هزینه رفت و برگشت هم فکر کنم حدود 20 تومان بشه و میشه حدودا 70 تومان
به نظر شما دوستان من چه کار باید بکنم ...میخوام نظرتون رو بگید تا از نظر شما استفاده کنم و در کل مشورتی کرده باشم ....بازم سپاسگزارم از همه شما و سایت خوب بازی سنتر...
اگه جای دیگه ایی رو هم میشناسید که کارش خوب هست و دستگاه من رو میتونه درستش کنه و برام مثل اول کار کنه ..ممنون میشم معرفی کنید...

آخرین ویرایش:

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
بازی dragon age II نسخه ps3 رو گرفتم و یه ذره بازی کردم.
تقریبا همون اولای بازی یهو بازی فریز شد(کرد) که فقط صدای بازی میومد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
سلام
بازی dragon age II نسخه ps3 رو گرفتم و یه ذره بازی کردم.
تقریبا همون اولای بازی یهو بازی فریز شد(کرد) که فقط صدای بازی میومد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی
مشکلی نیستش یه بار خاموش روشن کنید
کنسول منم تاحالا یه 10 20 باری فریز کرده !

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
سلام. من به یه مشکلی برخوردم.داشتم بتل.فیلد3 آنلاین میزدم بعد از اینکه مردم داشتم کلاس انتخاب میکردم که بازی گیر کرد!هیچ دکمه ای کار نمیکرد!خواستم با دکمه PS از بازی بیرون بیام دیدم هیچ تاثیری نداره!انگار نه انگار دارم این دکمه رو میفشارم!بعد خواستم با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم باز هم دیدم نمیشه! بعد بالاجبار از دکمه پشت دستگاه استفاده کردم و از اونجا دستگاه رو خاموش کردم!(دستگاه من فت80گیگ هست) بعد که دوباره کلید پشت رو زدم و خواستم دستگاه رو روشن کنم دیدم روشن نمیشه نه با پاور و نه با فشردن دکمه PS !:| هر چی امتحان میکنم نمیشه!:(( و همچنان چراغ پاور قرمز هست! حالا چیکار کنم؟من این دستگاه رو 30 ساعت هم نیست که رسیده دستم.نگید که خراب شده که =((:((

آخرین ویرایش:

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
سلام. من به یه مشکلی برخوردم.داشتم بتل.فیلد3 آمنلاین میزدم بعد از اینکه مردم داشتم کلاس انتخاب میکردم که بازی گیر کرد!هیچ دکمه ای کار نمیکرد!خواستم با دکمه PS از بازی بیرون بیام دیدم هیچ تاثیری نداره!انگار نه انگار دارم این دکمه رو میفشارم!بعد خواستم با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم باز هم دیدم نمیشه! بعد بالاجبار از دکمه پشت دستگاه استفاده کردم و از اونجا دستگاه رو خاموش کردم!(دستگاه من فت80گیگ هست) بعد که دوباره کلید پشت رو زدم و خواستم دستگاه رو روشن کنم دیدم روشن نمیشه نه با پاور و نه با فشردن دکمه PS !:| هر چی امتحان میکنم نمیشه!:(( و همچنان چراغ پاور قرمز هست! حالا چیکار کنم؟من این دستگاه رو 30 ساعت هم نیست که رسیده دستم.نگید که خراب شده که =((:((
کابلشو از برق بکش دوباره بزن به برق روشن کن درستت نترس نسوخته
من اون موقع که فت داشتم دستگام یه بار اینطوری شده

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
سلام.دوستان من به یه موردی برخوردم اونهم اینه که وقتی میخوام با دکمه پاور دستگاه رو روشن یا خاموش کنم دکمه کار نمیکنه!دکمه اجکت هم همینطور اونهم تقریبا کار نمیکنه!وقتی درایو خالی باشه دکمه اجکت رو میزنی یه صدایی باید بده که نمیده دیسک هم داخلش باشه بعد ار چند بار زدن بیرون میاره!شب اول(دوشنبه همین هفته) که وصل کردم اوکی بود.چون تنظیمت تصویر رو HDMI بود و روی تلویزیون معمولی تصویر نداشتم با راهنمایی فروشنده با استفاده از این دو کلید تنظیمات تصویر را درست کردم.یعنی این دو دکمه کار میکردن ولی بعد از اون که دستگاه رو بردم به اتاق خودم الان هر چه تلاش میکنم از این دو دکمه استفاده کنم نمیتونم.انگار نه انگار دکمه پاور هم هست!8-|

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام.دوستان من به یه موردی برخوردم اونهم اینه که وقتی میخوام با دکمه پاور دستگاه رو روشن یا خاموش کنم دکمه کار نمیکنه!دکمه اجکت هم همینطور اونهم تقریبا کار نمیکنه!وقتی درایو خالی باشه دکمه اجکت رو میزنی یه صدایی باید بده که نمیده دیسک هم داخلش باشه بعد ار چند بار زدن بیرون میاره!شب اول(دوشنبه همین هفته) که وصل کردم اوکی بود.چون تنظیمت تصویر رو HDMI بود و روی تلویزیون معمولی تصویر نداشتم با راهنمایی فروشنده با استفاده از این دو کلید تنظیمات تصویر را درست کردم.یعنی این دو دکمه کار میکردن ولی بعد از اون که دستگاه رو بردم به اتاق خودم الان هر چه تلاش میکنم از این دو دکمه استفاده کنم نمیتونم.انگار نه انگار دکمه پاور هم هست!8-|
ببین پلمب بغل دستگاه باز شده؟
اگه باز شده پس دستگاه باز شده.
دستگاهی هم که باز بشه مخصوصا از طرف ادم ناشی توقع بدتر از اینها رو باید داشته باشی.البته این مورد بر اثر انبساط وانقباض فلز هم میشه.چون پینها ظریف هستن.
مشکل خاصی نیست فاصله دوتا پین فلزی که وظیفه رسانایی حساسیت لمسی رو دارن و وی مانند هستند با سقف پلاستیک روییشون که جای لمس پاور یا اجکت هست زیاد شده .زاویه داخلی پینها باید بیشتر بشه وبرای این کار قاب بالای کنسول باید باز بشه.زیاد کار سختی نیست ولی بدید یه ادم وارد این کار رو بکنه خیلی بهتر هست.

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
سلام من یه ps3 فت با این مشخصات خریدم
مدل مادربردش HHهست درنتیجه تاریخ ساختش (OCT 2007)یا همون اوایل2008
در نتیجه سی پی یو و وی جی ای به ترتیب 65 و 90 نانو هستش و پاورش 280 وات و سری سوم فت هستش(سری سوم بهترین مدل فت هستش
می خوام بدونم چون 3 سال از تاریخش گذشته ارزش داره بازش کنم کلا یه سرویس بره یا نه .... وضعیت خمیر سلیکونش الان چه جوره ....صدای فنم تا 10 دقیقه اصلا شنیده نمی شه بعد از اون میره بالا البته نمی دونم بالا رو چی می گن ولی مطمعنم رو دور اخرش نیست ....... کلا بازش کنم یا نه ..... ممنون به خصوص از اقا حامد...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام من یه ps3 فت با این مشخصات خریدم
مدل مادربردش HHهست درنتیجه تاریخ ساختش (OCT 2007)یا همون اوایل2008
در نتیجه سی پی یو و وی جی ای به ترتیب 65 و 90 نانو هستش و پاورش 280 وات و سری سوم فت هستش(سری سوم بهترین مدل فت هستش
می خوام بدونم چون 3 سال از تاریخش گذشته ارزش داره بازش کنم کلا یه سرویس بره یا نه .... وضعیت خمیر سلیکونش الان چه جوره ....صدای فنم تا 10 دقیقه اصلا شنیده نمی شه بعد از اون میره بالا البته نمی دونم بالا رو چی می گن ولی مطمعنم رو دور اخرش نیست ....... کلا بازش کنم یا نه ..... ممنون به خصوص از اقا حامد...
سلام
آقا شما میگی این صداش میره بالا چجوری میشه ؟ اگه بعد از 10 دقیقه بازی به اندازه ی یه پنکه رو دور کم صدا میده و ثابت میمونهه حالا چه 1 ساعت بازی کنی چه 10 ساعت همونجوری میمونه مشکلی نیست
ولی اگه تو منو هستی و بعد از 10 دقیقه این صدا ازش در میاد اونو باید یه فکر به حالش کرد چون ممکنه خمیر سیلیکونش سوخته باشه و نیاز به تعویض داشته باشه
-------
اگه از موارد بالا که گفتم مورد دومه بازش کن برای سرویس فقط حواست باشه باید خیلی تمیز و حرفه ای کار کنی چون حساسه یه پیچ بد بسته بشه ممکنه قابش ترک بخوره یا به مادربورد صدمه برسونه
اگه نه مورد اوله یه جاروبرقی بردار لولشو ازش جدا کن با قسمت خرطومش اون قسمت هایی که هوا میگیره رُ حسابی تمیز کن
------
اگه نیاز به سرویس داره ازش زیاد کار نکش چون ممکنه به بُردش صدمه برسه

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
ممنون ..... فکر کنم حالت دوم باشه ....یعنی وقتی تو منو هستم یه مرحله به صداش اضافه می شه ولی اون قدر زیاد نیست در ضمن ثابت می مونه باد گرم هم می ده بیرون ...... الان نظرتون چیه...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون ..... فکر کنم حالت دوم باشه ....یعنی وقتی تو منو هستم یه مرحله به صداش اضافه می شه ولی اون قدر زیاد نیست در ضمن ثابت می مونه باد گرم هم می ده بیرون ...... الان نظرتون چیه...
تو بازی میری زیاد نمیشه؟
اگه ثابت میمونه و بادشم گرمه زیاد مشکلی نیست فقط اگه تو بازی زیاد میشه یه جاروبرقی بکش ببین فرقی میکنه یا نه ولی در نهایت باز کردن و تمیزکاری نیاز داره حالا دیر یا زودش بستگی به وضعیت الانش داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر