بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
صداش تا چقدر زیاد میشه؟ مثل صدای پنکه رو دور 1 یا 2 باشه تو بازی مشکلی نداره ولی تو منو همینجوری زیاد بشه باید یه نگاهی بهش انداخته بشه

بعضی اوقات تو بازی صداش اینقد زیاده که صدای خود بازی رو نمیتونم بشنوم.

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
سلام
کنسول را که روشن میکنم این ارور را میده

01719574508033190549.jpg

به ریکاور هم نمیره
چیکار کنم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
من یک ps3 60gb از اون مدلایه اولیه دارم فریمورش 3.41 با دانگل ازش استفاده میکنم هاردشم 500 گیگ تغییر دادم.
من 6ماه پیش دستگاهم به مشکل خورد در حین بازی کردن یک دفعه صفحه رنگاش قاطی شد خاموش روشن کردم درست شد بعد از چند روز دوباره اینطور شد میزاشتم سرد بشه بعد روشنش میکردم درست میشد اما همچین که داغ میشد دوباره خراب میشد روز از نو روزی ازنو تا اینکه یه بار تو منویه خود دستگاه رنگا تصویر به هم ریخت بعد هرچی روشن خاموش کردم درست نشد که نشد دیگه تصویر نمیداد دستگاه روشن میشد اما تصویر نمیداد میزد سیگنال موجود نیست جالبش این بود همه چیه دستگاه خوب کار میکرد منظورم چراغه زردی چیزی نمیداد حتی بلوری هم میزاشتم توش چراغه ابیش روشن میشد اما تصویر نداشت صداهم نداشت و از همه مهتر دسته هم روشن میکردم شناسایی نمیکرد گفتم فاتحش خونده شده انداختمش کنار بعد 6ماه گفتم یه تست بزنم دیدم کامل امد بالا بدونه هیچ مشکلی تعجب کردم 3 ساعتم باهاش بازی کردم مشکلی نبود تا بعده 3 ساعت دوباره مثله قبل شد گزاشتم یخورده سرد بشه درست شد باز داغ شد خراب شد.جالب بود دستگاه تکون که میدادم یا بر عکسش میکردم روشن میکردم میامد بالا اما بلا فاصله باز تصویرش خراب میشد.من خودم چندتا احتمال میدم اولی gpu بعد سوکتا تصویرش hdmiوav بعد هاردش و اخر سر که خدا نکنه از این باشه از nand(نندش باشه)
حالا میخواستم یک راهنماییم کنید تویه تهران بهترین جاییکه میدونید ادرس بدید ببرمش ببینم چشه البته من اقا ضیا میشناسم اما ایشون متاسفانه اهوازه گذاشتم اون برا مرحله اخر. حالا میخواستم بهم ادرس جایی که کار تعمیرات انجام میده ومورده اعتماده کارش خیلی خوب هست بهم بدید ممنون

vampiresasan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
99
صداش تا چقدر زیاد میشه؟ مثل صدای پنکه رو دور 1 یا 2 باشه تو بازی مشکلی نداره ولی تو منو همینجوری زیاد بشه باید یه نگاهی بهش انداخته بشه

ماله منم صداي فنش خيلي كه حتي بعضي وقتها بالاش ميگه ps3 خاموش كن من مي خواهم بازي كنم حتي پنچره هارو باز مي كنم كه هوا سرد بشه كه اينتوري صداي فنش ديرتر مياد از صداي جارو برقي بيشتر است اگه هم پنجره ها يسته و گرم باشه 5 دقيقه چراغ زرد مياد كه ناچارم ببرم تعميير كار

izeh

کاربر سایت
Dec 8, 2010
6
سلام دوستان ps3 من هیچگونه تصویری نداره البته روشن میشه ولی حتی آرم اولیه رو هم نمیاره کابل هم سالمه نمی دونم چیکارش کنم؟

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
سلام دوستان ps3 من هیچگونه تصویری نداره البته روشن میشه ولی حتی آرم اولیه رو هم نمیاره کابل هم سالمه نمی دونم چیکارش کنم؟
وقتی خاموشه دکمه پاور رو فشاره بده و نگهدار تا روشن و بعد از شنیدن صدای دوتا بوق و ریست شدن دستگاه انگشتت رو از روی دکمه وردار تصویر میادش

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود
اقایون یه سوال؟؟؟ این کنترلر من مثکه قاطی کرده! دیگه شارژ نمی کنه! وقتی با کابل وصل می کنم چراغ قرمزه ثابت می مونه! کار می کنه ولی هی قطع می شه!
کسی به این مشکل بر خورده؟ درست میشه یا فاتحس؟ :d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اقایون یه سوال؟؟؟ این کنترلر من مثکه قاطی کرده! دیگه شارژ نمی کنه! وقتی با کابل وصل می کنم چراغ قرمزه ثابت می مونه! کار می کنه ولی هی قطع می شه!
کسی به این مشکل بر خورده؟ درست میشه یا فاتحس؟ :d
کابلشو عوض کن یه تستی بزن
ضربه نخورده؟
آب نریخته روش؟ زیاد تو شارژ نمونده؟ با pc شارژش نکردی؟ (زیاد)

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی
سلام دوستان یک ps3 120 gb دارم
وقتی بازی میکنم بعد از 10 دقیقه خاموش میشه و 2 تا بوق میزنه مشکل از کجاست و کی میتونه تعمیر کنه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان یک ps3 120 gb دارم
وقتی بازی میکنم بعد از 10 دقیقه خاموش میشه و 2 تا بوق میزنه مشکل از کجاست و کی میتونه تعمیر کنه؟

سلام مشکل گرمایی پیدا کرده بید باز بشه خمیر سیلیکونش عوض بشه خودتون اگه تجربه دارید باز کنید تمیز کنید اگه ندارید بفرستینش بدم تعمیر کار درستش کنه براتون

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام
یه ps3 fat 80 گیگ دارم
روشن که میکنم دور فن میره بالا بعد یه دفعه چراق زرد میده بعد قرمز میشه و چشمک میزنه
مشکلش چیه ؟
درست میشه ؟
تازه صفحش هیچی نمیاد نه تصویر نه صدا هیچی

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام
یه ps3 fat 80 گیگ دارم
روشن که میکنم دور فن میره بالا بعد یه دفعه چراق زرد میده بعد قرمز میشه و چشمک میزنه
مشکلش چیه ؟
درست میشه ؟
تازه صفحش هیچی نمیاد نه تصویر نه صدا هیچی

جواب ما رو بدید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر