بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,308
نام
Farzad
سلام دوستان برای ps3 این مشکل پیش امده چیکار کنم؟
10835d1308638090-photo0130.jpg
http://forum.bazicenter.com/attachments/10835d1308638090-photo0130.jpg

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
سلام دوستان برای ps3 این مشکل پیش امده چیکار کنم؟
اگر کپی برات مهم نیست که اخرین فریمور رو دانلود کن بریز رو فلش و وصل کن به پی اس 3 و روشن کن و اپدیت کنه یا یه بازی که فریمور اوریجینال روشه بزار تو دستگله
اکه کپی بازی که یه بازی که 3.55 یا 3.41 هست رو بزار تو دستگاه و بزار دوباره فریمور رو بریزه و دوباره کپی خور کن

---------- نوشته در 11:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 AM ارسال شده بود ----------

سلام
ي سوال و مشکل!
بلوتوث ps3 من رسما کار نميکنه...ميرم تو setting که بخوام با ي ديوايس ديگه pair کنم مينويسه scanning please wait....ي ساعتم صب کنم هيچ ديوايسيو پيدا نميکنه!!
مشکل از کجاست?
ممنون
دسته رو پیدا نمیکنه یا وسیله ی دیگه ای مثل موبایل؟
اگه یه وسیله دیگه بخوای که حتما نمیتونه پیدا کنه ولی وسیله ایی مثل موو و ریموت و .. که مال خوده پی اس 3 هست رو میشناسه
اگه دسته رو نمیشناسه یه دسته دیگه بگیر تست کن ببین چی میشه!

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
سلام دوستان شدیدا به کمک احتیاج دارم یه دستگاه ps3 دارم که بعد از روشن کردن زود خاموش میشه دوستانی که به این مشکل برخوردند ممنون میشم منو راهنمایی کنند با تشکر

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
بچه ها لطفا کمک کنید
ارور Connot Start The Correct Hard Disk Was Not Found
میده چه مرگشه :D ?
یا هارد کنسول از جاش در اومده اگه پیچش رو نبسته باشی.

اگه کاملا هم هارد محکم بسته شده اشکال از هارد کنسول هست باید تعویض بشه یا تعمیر.

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
دوستان مشکلمو دوباره میگم شاید یه فرجی شد یه ps3 دارم که بعد از روشن کردن دو تا بوغ میزنه بعد چراغش میپره و اصلا زرد یا قرمز نمیشه ضمنا سیگنالی هم ندارم (دستگاه فته)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان مشکلمو دوباره میگم شاید یه فرجی شد یه ps3 دارم که بعد از روشن کردن دو تا بوغ میزنه بعد چراغش میپره و اصلا زرد یا قرمز نمیشه ضمنا سیگنالی هم ندارم (دستگاه فته)
چند وقته اینجوریه؟
احتمالا باید بره برای تعمیر

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه چند وقتی هست که اینجوریه اگه یه تعمیر کار درست حسابی میشناسید بیزحمت معرفی کنید thanks
تهران سراغ دارم اگگه خودتون تهرانید میتونیم با هم قرار بزاریم ببریم پیشش اگه نه بفرست من بدم تعمیر اگه هم خودت میخوای بری برو سراغ کامران رو از فروشگاه های بر خیابون بگیر

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
هارد مشکلی نداره و محکم هم هست

این کار رو کنی 100 درصد درست میشه

توضیح کامل تر:روی همون صفحه ارور که هستی دکمه ی پاور رو نگه دار تا چشمک بزنه و خاموش شه
بعدش دوباره پاور رو میگیری بعدش صفحه روشن میشه ولی چراغ PS3 قرمز میشه بعدش میره تویه منوی DEBUG
بعشد این مسیر رو پیش برو

Connect Controller With USB ->Go to Restore File System -> Press Yes Done! z

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
آقا امروز هر کاری میکنم به psn وصل شم نمیشه واین اررور رو میده باید چیکار کنم:
an error has occurred.you have been signed out from playstation network (80710B23)

pooyax75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
8
سلام . بنده ps3 م چند ماهه که دیوانه شده. تا روشنش میکنم بعد چند دقیقه فناش میرن رو درجه آخر در صورتی که قبلا اینطوری نبود. توی بازی ها هم خیلی فریز میشه. دستگام جیلبریک نیست .ورژنش هم 4.11 هستش. ریبلد دیتا بیس و ریستور هم کردم ولی همونه که همونه. اگه میشه یه راهنمایی بکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر