بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

pj1499

کاربر سایت
Nov 7, 2010
70
با سلام
من ps3 رو حدود 3ماه پیش ارتقا دادم و هاردشو 500 گیگ کردم.بعد 35 تا بازی کپی ریختم تو هاردش و تا امروز بدون هیچ مشکلی بازی میکردم.ولی امروز که روشن کردم یه بازی رو اجرا کردم و وسطش بیرون اومدم روی صفحه اصلی گیر کرد دستگاه رو روشن خاموش کردم تو محیط ps3 میاد ولی هیچ کدوم از گزینه های game یا بقیه منو ها ثابتا نمیشه و در حالت جستجو میونه(یعنی دو تا فلش دایره ای شکل مدام دور هم میچرخن قبلا اوله بالا اومدن دستگاه این شرایط ایجاد میشد و بعد از 2 3 ثانیه منوهای زیر مجموعه هر منوی اصلی ظاهر میشد) فقط منوی system قابل رویته که مثلا میشه theme رو عوض کرد ولی برای فرمت کردن هم که اقدام میکنم پس مقدمات فورمت توی مرحله 0% میمونه و جلو نمیره.چیکار کنم لطفا کمکم کنید.دارم دیوونه میشم.:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((=((=((=((=((=((=((=((=((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(([-o<^:)^:crying::crying:

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
.

با سلام
من ps3 رو حدود 3ماه پیش ارتقا دادم و هاردشو 500 گیگ کردم.بعد 35 تا بازی کپی ریختم تو هاردش و تا امروز بدون هیچ مشکلی بازی میکردم.ولی امروز که روشن کردم یه بازی رو اجرا کردم و وسطش بیرون اومدم روی صفحه اصلی گیر کرد دستگاه رو روشن خاموش کردم تو محیط ps3 میاد ولی هیچ کدوم از گزینه های game یا بقیه منو ها ثابتا نمیشه و در حالت جستجو میونه(یعنی دو تا فلش دایره ای شکل مدام دور هم میچرخن قبلا اوله بالا اومدن دستگاه این شرایط ایجاد میشد و بعد از 2 3 ثانیه منوهای زیر مجموعه هر منوی اصلی ظاهر میشد) فقط منوی system قابل رویته که مثلا میشه theme رو عوض کرد ولی برای فرمت کردن هم که اقدام میکنم پس مقدمات فورمت توی مرحله 0% میمونه و جلو نمیره.چیکار کنم لطفا کمکم کنید.دارم دیوونه میشم.:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((=((=((=((=((=((=((=((=((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(([-o<^:)^:crying::crying:

دوست عزیز این مشکل از بازی assassins creed brotherhod هستش و نگران نباش چیز خاصی نیست دستگات رو خاموش کن بعد دستت رو 3-4 ثانیه رو دکمه ی پاور نگه دار 2تا بوق میزنه بعدش دستگاه خاموش میشه وبعد دوباره اینکار رو انجام بده ایندفعه دو تا بوق پشت سر هم میزنه بعد دستت رو بردار و دستگاهت وارد منوییrecovery میشه بعد گزینه ی Rebuild Database رو بزن دستگاهت درست میشه موفق باشی;)

آخرین ویرایش:

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
کمک

یه مشکلی پیش اومده اینکه من 3 رو با دانگل هک کردم 2دفعه ککه روشن کردم ایکون ها در حال لودند و واینمیستند
چکار کنم؟
تازه خریدم
هرکاری میکنم نمیایستند
تازه خریدم
درضمن بازی ها رو توی هارد داخلی ریختم
بدون فرمت کمکم کنید

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
یه مشکلی پیش اومده اینکه من 3 رو با دانگل هک کردم 2دفعه ککه روشن کردم ایکون ها در حال لودند و واینمیستند
چکار کنم؟
تازه خریدم
هرکاری میکنم نمیایستند
تازه خریدم
درضمن بازی ها رو توی هارد داخلی ریختم
بدون فرمت کمکم کنید

روشی که بالا گفتم رو امتحان کن ;)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام سوال مهم من اگرRebuild Database بزنم بازی های کپی توی هارد داخلی پاک میشن؟
نمیخوام پاک شن چکار کنم؟
چون 3 من ایکوناش در حال لودند و تمومی ندارن
کمک کنید
فریمورش چطورر؟
توضیح کامل دهید

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
سلام سوال مهم من اگرRebuild Database بزنم بازی های کپی توی هارد داخلی پاک میشن؟
نمیخوام پاک شن چکار کنم؟
چون 3 من ایکوناش در حال لودند و تمومی ندارن
کمک کنید
فریمورش چطورر؟
توضیح کامل دهید

در پست بالا اون دوستمون هم همین مشکل شما را داشت وبازی های داخل هاردتم پاک نمیشن من خودم این مشکل رو قبلا داشتم ولی با اون روش بالا رفع شد فقط دستگاهت یه 1-2 بار ریست میشه بعد درست میشه موفق باشی

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
چطوری میشه که بعضی وقت ها ایکون ها همش لود میکنند؟(واینمیستند)
برای اینکه دوباره به این بلا مبتلا نشم چه راه هایی برای جلوگیری هست؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چطوری میشه که بعضی وقت ها ایکون ها همش لود میکنند؟(واینمیستند)
برای اینکه دوباره به این بلا مبتلا نشم چه راه هایی برای جلوگیری هست؟

والا برای من وقتی پیش از معمول باز باشه این طوری میشه و ایکون ها دیر و دیر نشون میده البته شاید دستگاهم قدیمی شده باشه و جدیدها این طوری نیستند
فقط زیاد باز نگاهش ندار اگر میخواهی ایکون ها سریع بیایند

djcracker

کاربر سایت
Jan 6, 2008
38
من یه هارد اکسترنال 1 ترابایت خریدم واسه ps3 و حدود 60 تا از بهترین بازیها رو توش داره میخواستم ببینم این بازی ها از چه روشی کپی شدن تو هارد Fat32 و راحت هم اجرا میشن در صورتی که وقتی خودم بازی هارو با فایل منیجر کپی میکنم Split میشن یا به اصطلاح تیکه تیکه میشن و بوت نمیشن از دوستان خواهش میکنم یه روش کار آمد و دقیق رو توضیح بدن فکر میکنم مشکل خیلی ها باشه.لازم به ذکر هست وقتی رو هارد دستگاه کپی میکنم اجرا میشه مشکلم فقط با هارد اکسترنال هستش.

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
من یه هارد اکسترنال 1 ترابایت خریدم واسه ps3 و حدود 60 تا از بهترین بازیها رو توش داره میخواستم ببینم این بازی ها از چه روشی کپی شدن تو هارد Fat32 و راحت هم اجرا میشن در صورتی که وقتی خودم بازی هارو با فایل منیجر کپی میکنم Split میشن یا به اصطلاح تیکه تیکه میشن و بوت نمیشن از دوستان خواهش میکنم یه روش کار آمد و دقیق رو توضیح بدن فکر میکنم مشکل خیلی ها باشه.لازم به ذکر هست وقتی رو هارد دستگاه کپی میکنم اجرا میشه مشکلم فقط با هارد اکسترنال هستش.

دوست عزیز برای split کردن بازی از open split استفاده کن .و واسه اجرا نشدن بازی ها هم باید بگم که بعضی از بازی ها فقط از هارد اینترنال اجرا میشن وشما باید بازی را از هارد اکسترنال به هارد اینترنال کپی کنی وبرای اجرا هم سعی کن از برنامه ی multiman استفاده کنی

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
سلام دوستان
من تازه ps3 گرفتم. وقتی دسته اول که با خود پلی استیشن بود رو به دستگاه زدم طبق معمول 4 چراغ شروع به چشمک زدن کرد و ثابت شد و بکار افتاد.
اما دسته دوم رو که می زنم 4 چراغ مرتب چشمک می زنه اما ثابت نمی شه و کار نمی کنه. یعنی ممکنه دسته ی نو خراب باشه. لطفاً راهنمایی بفرمایید

نه دوست عزیز دسته خراب نیست شما وقتی که یک دسته ی نو میخرید باید اون رو از طریق usb به دستگاهت وصل کنی تا دسته رو بشناسه .

minter

کاربر سایت
Feb 26, 2009
24
سلام . لطفا به داد من برسید که بیچاره شدم . می خواستم دانگرد کنم که اون error صفحه قرمز اومد و دیگه نمی تونم هیچ کاری کنم وتا روشن می کنم این خطا میاد . یکر بهم گفت کار ps3 تموم و دیگه نمیشه کاریش کرد. تورو خدا اگه راه حلی کسی بلده بگه منو نجات بده .توی ERROR نوشته :
a serious error has detected .please contact your administrator
تقریبا یه هم چین چیزی
please help me friends

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام . لطفا به داد من برسید که بیچاره شدم . می خواستم دانگرد کنم که اون error صفحه قرمز اومد و دیگه نمی تونم هیچ کاری کنم وتا روشن می کنم این خطا میاد . یکر بهم گفت کار ps3 تموم و دیگه نمیشه کاریش کرد. تورو خدا اگه راه حلی کسی بلده بگه منو نجات بده .توی ERROR نوشته :
a serious error has detected .please contact your administrator
تقریبا یه هم چین چیزی
please help me friends
اوه اوه.تنها اروری که هیچ راه حلی نداره و دستگاهت رو هیچ کارش نمیتونی بکنی همینه.RSOD یا Red Screen Of Death .دلیلش دستکاری یا پاک شدن فایل های فلش دستگاه هست.از بریک شدن بهتره چون یه راهی هست که بتونی یه کاریش بکنی.توی PSP هم همینطور بود و همچین اروری بود ولی چون توی PSP به راحتی به فایلهای Flash دست داشتیم میتونستیم درستش کنیم راحت با جایگذاری فایلهای فلش.
البته دوست من هم در حیت دانگرید RSOD گرفت دستگاهش ولی با استفاده از همان دانگلی که برای جیلبریک استفاده کرده بود درستش کرد(دانگلش اوریجینال بود)
رفیق شما اول برو به منوی ریکاوری بعدش Rebuild Database رو امتحان کن اگر درست نشدSYSTEM UPDATE رو امتحان کن ببین درست میشه یا نه و اگر باز هم نشد گزینه های دیگر از 6 گزینه را در منوی ریکاور امتحان کن(حتی فرمت کردن هارد )اگر درست نشد بگو تا آخرین راه حل رو بگم(اگر در دانگرید اینطوری شده با این راه آخر شانس درست شدنش خیلی زیاده)

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
یک مشکل واقعا عجیب!!!!

ps3 من وقتی به حالت ایستاده هست و روشنش میکنم صداها بریده بریده میاد و فیلم هم میزارم همین طور بریده بریده صدا میاد جوری که نمیشه تحمل کرد ولی وقتی کنسول رو به حالت خوابیده روشن میکنم هیچ مشکلی نداره....
واقعا دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟
جالب اینجاست که این مشکل هیچ ربطی به درایو نداره چون وقتی دیسک تو دستگاه نیست باز هم همینطوریه!!!:-o:-o:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر