بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
سلام ... مدتیه که وقتی بازی میکنم بخصوص تو بتل 3 دکمه R3 رو که فشار میدم برای دویدن علاوه بر دویدن میپره و تفنگ عوض میکنه و غیره میخواستم بدونم اون دکمه تعمیر شدنی هست یا نه ؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام ... مدتیه که وقتی بازی میکنم بخصوص تو بتل 3 دکمه R3 رو که فشار میدم برای دویدن علاوه بر دویدن میپره و تفنگ عوض میکنه و غیره میخواستم بدونم اون دکمه تعمیر شدنی هست یا نه ؟

بله اخوی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان من اخیراً به یه مشکلی خوردم !
داشتم بازی می کردم که PS3 دوبار توی 2 تا بازی مختلف پشت سر هم فریز کرد !!! (تا حالا سابقه نداشته) یه بار یه ساعتی بازی کردم و فریز کرد ، خاموشش کردم و بهش استراحت دادم بعد از اون یه بازی دیگه گذاشتم و اونم یه ساعتی بازی کردم ولی باز فریز کرد !!! PS3 ـم اسلیم هست و یکی دو سالی از خریدش بیشتر نمیگذره ، جاشم خنکه و پنکه بهش میزنه :| می خواستم ببینم این فریز ها یعنی کارش تمومه و YLOD میشه یا طبیعیه ؟ چون تا حالا اینجوری نشده بود !

• Like
Reactions: mobile1199

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من اخیراً به یه مشکلی خوردم !
داشتم بازی می کردم که PS3 دوبار توی 2 تا بازی مختلف پشت سر هم فریز کرد !!! (تا حالا سابقه نداشته) یه بار یه ساعتی بازی کردم و فریز کرد ، خاموشش کردم و بهش استراحت دادم بعد از اون یه بازی دیگه گذاشتم و اونم یه ساعتی بازی کردم ولی باز فریز کرد !!! PS3 ـم اسلیم هست و یکی دو سالی از خریدش بیشتر نمیگذره ، جاشم خنکه و پنکه بهش میزنه :| می خواستم ببینم این فریز ها یعنی کارش تمومه و YLOD میشه یا طبیعیه ؟ چون تا حالا اینجوری نشده بود !

نه ربطی به چراغ زرد نداره شما فکر کنم خیلی وقته که هاردتو مرتب سازی نکردی با روش زیر برو و هاردتو مرتب کن ببین درست میشه یا نه خبرشو بهمون بده
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش

• Like
Reactions: mobile1199

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه ربطی به چراغ زرد نداره شما فکر کنم خیلی وقته که هاردتو مرتب سازی نکردی با روش زیر برو و هاردتو مرتب کن ببین درست میشه یا نه خبرشو بهمون بده
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش

خب حداقل خیالم راحت شد :D
نه راستش ! اسلیم 320 ـه از وقتی هم که خریدم همینجوری فقط پُرش کردم :D
یعنی الان کنسول رو روشن کنم بعد دستم رو همینجوری روی دکمه ی پاور نگه دارم تا خاموش بشه بعد همینجوری باز دکمه رو نگه دارم تا دو تا بوق بزنه ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خب حداقل خیالم راحت شد :D
نه راستش ! اسلیم 320 ـه از وقتی هم که خریدم همینحوری فقط پُرش کردم :D
یعنی الان کنسول رو روشن کنم بعد دستم رو همینجوری روی دکمه ی پاور نگه دارم تا خاموش بشه بعد همینجوری باز دکمه رو نگه دارم تا دو تا بوق بزنه ؟

اره امکان داره بار اول نشه
بعد راستی دسته رو با سیم وصل کن به کنسول
یکمی فکر کنم یه سه یا چهار باری باید انجام بدی تا بره توی منوی ریکاوری

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اره امکان داره بار اول نشه بعد راستی دسته رو با سیم وصل کن به کنسول یکمی فکر کنم یه سه یا چهار باری باید انجام بدی تا بره توی منوی ریکاوری
گرفتم ! الان انجامش میدم :D
ویرایش :
انجام شد :D گزینه چهارم بود الان داره ریبیلد میکنه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
سلامذ خسته نباشید ps3 slim بعد از یک ساعت کار کردن دمای cpu 75 , rsx 79 هست طبیعی هست یا خیر بازی هم خیلی بازی سنگین نست
need for speed rivals هست
به نظر شما لازمه که فنش سرویس بشه چون دستگاه پلمب هست اگه راهی وجود داره که بدون باز کردن بشه فنش رو تمیز کرد بگید لطفا
جسارتا اگه ار اسپر روغن خشک استفاده بشه یعنی داخل خروجی هوا اسپری بشه مشکلی پیش نمیاد ؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلامذ خسته نباشید ps3 slim بعد از یک ساعت کار کردن دمای cpu 75 , rsx 79 هست طبیعی هست یا خیر بازی هم خیلی بازی سنگین نست
need for speed rivals هست
به نظر شما لازمه که فنش سرویس بشه چون دستگاه پلمب هست اگه راهی وجود داره که بدون باز کردن بشه فنش رو تمیز کرد بگید لطفا
جسارتا اگه ار اسپر روغن خشک استفاده بشه یعنی داخل خروجی هوا اسپری بشه مشکلی پیش نمیاد ؟

از کی کنسول رو خریداری کردی
بعد کنسول رو نو خریدی یا دسته دوم

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
یه ماه میشه دسته دو

- - -ویرایش - - -

از کی کنسول رو خریداری کردی
بعد کنسول رو نو خریدی یا دسته دوم
یه ماه میشه دسته دو البته کسی ازش خرید کردم یکی دوستانم بود و گفته بود خیلی کم کار کرده و کاملا بهش اطمینان دارم سریال کنسول هم CECH-2504B هست

آخرین ویرایش:
  • Like

Puya93

کاربر سایت
May 23, 2014
1
با سلام و خسته نباشید
راستش رو بخواهید من از تاپیک آپدیت فریمویر دستگاهمو آپدیت کردم به CFW 4.55 COBRA EDITION HABIB از این احاظ که مشکلی نداشتم
ولی امروز وقتی خواستم 2 تا از بازی هامو پاک کنم ، بازی ها از لیست پاک شد ولی فکر کنم از روی هارد خود دستگاه پاک نشد...الان فقط یه بازی معمولی کم حجم ( rayman ) رو دارم ولی از 145 GB فضای دستگاه فقط 72GB خالی هست
خواستم بپرسم این 70 گیگ پر شده واسه چی هستش؟؟؟واسه اون بازی های پاک نشده یا واسه دیتا های بازی ها ؟؟ چه جوری می تونم این 70 گیگ فضای پر رو خالیش کنم ؟
دستگاهم slim 160GB هستش...یکی دوسال هست خریدمش ولی زیاد ازش استفاده نکردم
در ضمن همه دیتا های بازی رو هم پاک کردم + هموش روشی که تو ریکاوری گفنه بودید هم امتحان کردم ولی بازم فضاش خالی نشد
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

• Like

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
دوستان من داشتم GT6 میزدم یهو دستگاه قاطی کرد بعده اینکه ریست شد دیگه تو منوی گیم ایکون بلوری رو نشون نمیده ! دو سه تا بازی هم تست کردم نشد ... چراغ ابی دستگاه هم روشن میشه که بگه دیسک تو دستگاه هست...
مشکلش از کجاس ؟ کسی براش پیش اومده همچین داستانی ؟
ممنون.

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه ماه میشه دسته دو

- - -ویرایش - - -

یه ماه میشه دسته دو البته کسی ازش خرید کردم یکی دوستانم بود و گفته بود خیلی کم کار کرده و کاملا بهش اطمینان دارم سریال کنسول هم CECH-2504B هست

برای همین مشکل پیدا کرده هزار دفعه گفتیم که دسته دوم نخرید اخه مشخص نیست دستگاه چه جوری ایا ضربه خورده یا کسی لکدش زده یا طرف روزی چند ساعت باهاش بازی میکرده
ببین دوست من شما نمیخواد بازش کنی مثل دستگاه خودم که هر چند وقت یکبار با سشلوار سرد میزنم به پشت دستگاه و هر چی گردوخاکه میاره بیرون یا با جاروبرقی هم میشه این کار رو بکنی
و نه احتیاجی به اسپر هست و نه چیزه دیگه

ramin.behjat

کاربر سایت
Mar 3, 2011
15
سلام..من مشکلی دارم بادسته..gta v که بازی میکنم دقیق کارمیکنه..اما توgow3- همه چراغای دسته روشن خاموش میشه....تازه اینطوری شده...قبلش هم همبشه gow3بازی میکردم...دستمم اورجینال نیس....یه ویبره میزنه 4چراغ دسته چشمک میزنه

آخرین ویرایش:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام..من مشکلی دارم بادسته..gta v که بازی میکنم دقیق کارمیکنه..اما توgow3- همه چراغای دسته روشن خاموش میشه....تازه اینطوری شده...قبلش هم همبشه gow3بازی میکردم...دستمم اورجینال نیس....یه ویبره میزنه 4چراغ دسته چشمک میزنه

سلام
دکمه ریست پشته دسته رو بزن ببین درست میشه یا نه اگه درست نشد..... ریست دیفالت ستینگش رو بزن اخوی ببین درست میشه یا نه ....
بعد اطلاعش رو بهم بدین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر