بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

i3eHonest

کاربر سایت
Mar 23, 2014
5
نام
احسان
سلام داداش . من پارسال یه کنسول ps3 slim کارکرده خریدم . امروز اومدم هاردش رو عوض کنم . ولی نمیدونم چی شده که هارد جدید یا هارد قدیمی رو که میذارم بلافاصله بعد روشن شدن کنسول دوباره خاموش میشه . ولی بدون هارد روشن میشه و مشکلی نداره .
میشه راهنمایی کنید که احتمالا مشکل از کجاست ؟
من ایکس باکس جیتگ کردم ولی تا حالا ps3 تعمیر نکردم
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام داداش . من پارسال یه کنسول ps3 slim کارکرده خریدم . امروز اومدم هاردش رو عوض کنم . ولی نمیدونم چی شده که هارد جدید یا هارد قدیمی رو که میذارم بلافاصله بعد روشن شدن کنسول دوباره خاموش میشه . ولی بدون هارد روشن میشه و مشکلی نداره .
میشه راهنمایی کنید که احتمالا مشکل از کجاست ؟
من ایکس باکس جیتگ کردم ولی تا حالا ps3 تعمیر نکردم
ممنون

با کامپیوتر یکبار هاردتو فرمت کامل کن و بعدش هارد باید یه پارتیشن داشته باشه بعد وصلش کن ببین درست میشه نه اگر وصلش کردی پیغام فرمت میده اگر داد که یعنی درسته یه تستی بزن بعد بیا بگو ببینم چه کردی

i3eHonest

کاربر سایت
Mar 23, 2014
5
نام
احسان
با کامپیوتر یکبار هاردتو فرمت کامل کن و بعدش هارد باید یه پارتیشن داشته باشه بعد وصلش کن ببین درست میشه نه اگر وصلش کردی پیغام فرمت میده اگر داد که یعنی درسته یه تستی بزن بعد بیا بگو ببینم چه کردی
سلام . ممنون که کمک کردید
ولی این روش جواب نداد
دقت که کردم وقتی کنسول رو روشن میکنم چند ثانیه بعد که هارد روشن میشه همون موقع کنسول خاموش میشه . مثل موقعی که از برق کشیده شده خاموش میشه (چراغ قرمز روشن نیست)
باید یکبار دکمه پاور رو بزنم تا چراغ قرمز روشن بشه و بعدش که روشن میکنم همون دوباره اتفاق میفته

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام . ممنون که کمک کردید
ولی این روش جواب نداد
دقت که کردم وقتی کنسول رو روشن میکنم چند ثانیه بعد که هارد روشن میشه همون موقع کنسول خاموش میشه . مثل موقعی که از برق کشیده شده خاموش میشه (چراغ قرمز روشن نیست)
باید یکبار دکمه پاور رو بزنم تا چراغ قرمز روشن بشه و بعدش که روشن میکنم همون دوباره اتفاق میفته
عجیبه هارد قدیمی چه طور اونم وقتی وصلش میکنی همین طوری میشه
من دیگه تا همین جا بلد بودم
فکر کنم یه مشکلی داره هاردت بعد ایا هارد روی کامیپوتر بدون مشکل اجرا میشه یعنی مشکلی چیزی نداره

God of Gamers

کاربر سایت
May 17, 2010
17
نام
arash
سلام بچه ها به کمک احتیاج دارم! دستگاه من اسلیمه. داشتم بازی میکردم که یهو برق رفت. بعد که برق اومد دیگه اصن چراغ قرمز کنسول که موقع استندبای روشنه روشن نمیشه! پاور رو هم میزنم عکس العملی نشون نمیده اصن! قبلا هم وسط بازی برق رفته بود ولی دستگاه روشن میشد ولی ایندفعه دیگه اصن روشن نمیشه! به نظر شما مشکل از چیه؟ :-s

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام بچه ها به کمک احتیاج دارم! دستگاه من اسلیمه. داشتم بازی میکردم که یهو برق رفت. بعد که برق اومد دیگه اصن چراغ قرمز کنسول که موقع استندبای روشنه روشن نمیشه! پاور رو هم میزنم عکس العملی نشون نمیده اصن! قبلا هم وسط بازی برق رفته بود ولی دستگاه روشن میشد ولی ایندفعه دیگه اصن روشن نمیشه! به نظر شما مشکل از چیه؟ :-s

یعن هیچ طوری روشن نمیشه !!!!!
این مشکلت یکم عجیب هستش اما به احتمال زیاد مشکل از پاور باشه ..... شاید پاور مشکل یا چیزی پیدا کرده ...

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد

سلام محافظ برق وصل بوده به کنسول ؟بهش دس نزن یکم صبرکن بعدامتحان کن اگه دیدی همینجوریه احتمالا نوسان برق صدمه زده به پاور.

God of Gamers

کاربر سایت
May 17, 2010
17
نام
arash
یعن هیچ طوری روشن نمیشه !!!!!
این مشکلت یکم عجیب هستش اما به احتمال زیاد مشکل از پاور باشه ..... شاید پاور مشکل یا چیزی پیدا کرده ...

نه اصلا روشن نمیشد! بردم واسه تعمیر طرف تعجب کرده بود!
سلام محافظ برق وصل بوده به کنسول ؟بهش دس نزن یکم صبرکن بعدامتحان کن اگه دیدی همینجوریه احتمالا نوسان برق صدمه زده به پاور.

نه محافظ نداشت متاسفانه! آره احتمالا از پاور باشه. امیدوارم وقتی درست کنن دیگه واسم مشکل درست نکنه

powerxcell 8i

کاربر سایت
Mar 11, 2012
52
نام
H
سلام دوستان ps3۳ من هک ۴.۵۵ هست وجدیدترین مولتی من . میخواستم بدونم بلوری دستگاه بر دارم بازم میشه باهاش کار کرد .این کار بخاطر سرد شدن دستگاه میخوام انجام بدم:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان ps3۳ من هک ۴.۵۵ هست وجدیدترین مولتی من . میخواستم بدونم بلوری دستگاه بر دارم بازم میشه باهاش کار کرد .این کار بخاطر سرد شدن دستگاه میخوام انجام بدم:d

این چه کاریه آخه رفیق :|
شما از یه کمکی برای کنسولت استفاده کن(فن لپ تاپ)

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون برادر از راهنمایتان. جوابم را ندادید شدنی هست بدون بلوری بر روی هک 4.55

خوب داداش بازی های گاد اف وار اسنشن رو چیکار میکنی یا بازی مثا بی آند ؟؟؟؟

vahid200000

کاربر سایت
Jun 12, 2012
18
من یه دسته دیگه بخوام بشناسونم به دستگاه ps3 چی کار باید بکنم؟؟؟؟با کابل وصل میکنم ولی نمیشناستش(دسته اورجینال هست)
قبلا فت داشتم دسته اون هست الان اسلیم گرفتم نمیشناسه دستگاه دسته رو:-o
ممنون

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ممنون برادر از راهنمایتان. جوابم را ندادید شدنی هست بدون بلوری بر روی هک 4.55
منظورم اینه که با این کار، هیچ کمکی به هدفی که داری نمیکنه(خنک کاری دستگاه)

- - -ویرایش - - -

من یه دسته دیگه بخوام بشناسونم به دستگاه ps3 چی کار باید بکنم؟؟؟؟با کابل وصل میکنم ولی نمیشناستش(دسته اورجینال هست)
قبلا فت داشتم دسته اون هست الان اسلیم گرفتم نمیشناسه دستگاه دسته رو:-o
ممنون
با یه یوزر آفلاین برو تویه ستینگ ،سیستم ستینگ،ری استارت دیفالت ستینگ رو بزن(مراحلش رو با دسته ی تازه ای که گرفتی تکمیل کن)
اگه جواب نداد از تویه منویه ریکاوری 1 بار ریبویلد دیتا بیس رو بزن

mortezatroy

کاربر سایت
Dec 31, 2012
16
نام
مرتضی
با سلام من یه مشکلی که دارم این هست حدود 1 ماهی هست یه PS3 اسلیم به سریال CECH-2104B که 250 گیگ هست گرفتم وقتی که کنسول خاموش هست گوشمو میزارم پشت کنسول یه صدای نویز خیلی کم شبیه صدای وزوز ترانس میشنوم میخواستم بدونم این صدا از چی میتونه باشه ؟ و این صدا تو همه کنسول ها هست و نرماله ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر