بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
عزیزم روش تعمیر چراغ زرد که با دیدن فیلم قابل اجرا نیست.بعد حداقل سعی کن یه سشوار صنعتی از نزدیک ببینی بعد فکر کنی که میشه از سشوار خونگی استفاده کرد یا نه :D میدونی چقد دما میخواد تو چقد دادی ؟ به یه تعمیرکار معتبر بده ردیف کنه برات .البته نظر من اینه که فت دیگه بعد چراغ زرد چه هزینه اش چه کارش و عمرش، بیخیال شی بهتره. بازم در آخر تصمیم خوده.

من پول نمیدم به کسی خیلی گدام:d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام

نزدیک دو هفته ای می شه با یه ارور رو اعصاب مواجه می شم به نام 8001000a که ارتباط اینترنتی کنسولم با مودم رو یهو وسط بازی انلاین قطع می کنه ! چه از طریق وایرلس وصل بشم چه از طریق وایرد ! یه بار به پیشنهاد یکی از دوستان
rebiuld database انجام دادم مشکلم حل نشد . یک بار هم restore default settings کردم بازم درست نشد . دوستان راه حلی دارن برای فرار از این مشکل !؟

shadowx

کاربر سایت
Jun 19, 2014
4
سلام
من یه ps3 اسلیم 320 دارم صدای فنش خیلی زیاد شده یعنی تا میرم تو بازی بعد از 2 الی 3 دقیقه صدای فنش زیاد میشه.البته دستگام خوب بود اما دادم بیرون سرویسش کنه بهش گفتم خمیر سیلیکنشو عوض کنه یه چیزه خوبم استفاده کنه از موقعی که دستگاهو تحویل گرفتم اینجوری شده!!!راهی هس که درست بشه؟اگه یکی یه جوابی بده ممنون میشم

آخرین ویرایش:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
کسی نیست مشکل مارو حل کنه ؟

ببین بازی که داری انجام میدی داری از هارد خارجی انجام میدی ؟؟؟؟؟
این ارور میگه ps3 شما موفق به ارسال اطلاعات به هارد خارجی نشده ....!!!!!
حالا خودت ببین مشکل از کجا هستش

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ببین بازی که داری انجام میدی داری از هارد خارجی انجام میدی ؟؟؟؟؟
این ارور میگه ps3 شما موفق به ارسال اطلاعات به هارد خارجی نشده ....!!!!!
حالا خودت ببین مشکل از کجا هستش
نه کنسول به صورت اورجینال داره استفاده می شه !

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه کنسول به صورت اورجینال داره استفاده می شه !

در حال حاظر کنسول شما آیا کپی خوره یا اورجینال هستش؟؟؟

سلام
بچه ها اگه کسی راجب این مشکل چیزی میدونه یه جوابی بهم بده خواهشا!!!این صدای فن دستگام بدجوری رو اعصابه

دوست عزیز به احتمال زیاد دستگاه شما over heat شده ...... واز گرمای زیاد اینطوری شده ....
دستگاه شما اسلیم هستش یا fat ؟؟

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
درود
کنسول بنده بشدت داغ میکرد به حدی که تو بازی تا 90 هم میرسید
مدل فت 80 گیگ 65 نانو هستش چیپ و سلش
امروز بازش کردم و قاب cpu رو با ظرافت دراوردم و دیدم که خمیر سیلیکنش گچ شده(کلا خاصیتش از بین رفته بود
خلاصه خمیر زدم رو خوده هسته و قاب المیتیومیشو گذاشتم سر جاش و هیتسینگ رو روش بستم
الان که روشنش میکنم تصویر نمیده و تو ریکاوری هم نمیره فقط روشن میشه و کلید پاور هم که نگه داری خاموش میشه!!!
احتمال میدم بریک شده باشه.راهی هست اساتید؟؟؟
ممنون میشم از دانشتون در اختیار بنده هم بزارید

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام دوستان میخوام کنسول کارکرده بخرم مدل فت
از کجا بفهمم سالمه؟
پیشنهاد میکنم اصلا دنبال فت نری
اگه میخای دسته دوم بخری حتما اسلیم بگیر
فت ها الان چندین ساله دیگه تولید نمیشن
کدوم آدم عاقل میاد کنسول 6-7 سال کارکرد رو بخره

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام
اقا من دیروز ps3 اسلیم 320 گرفتم رجین یک هست روش زده 110 ولت ..مشکلی پیش نمیاد براس ما 220 ولت بهش میزنیم؟؟
الان دورزم هست که داره کار میکنه
یعنی انجمن ب این بزرگی کسی نیست جواب منو بده؟؟؟
البته هنگام روشن کردن بعد از ارم ps3 بهم هشدار میده که برو دفترجه رو بخون برای ایمنی و سلامت..این یعنی چی//؟؟

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها من یه فت 60 گیگ قدیمی داشتم چراغ زرد شد دادم تعمیر کردم الان دسته ها را نمیشناسه حتما باید usb بهش وصل باشه تا در میاری دسته هم خاموش میشه هر دفعه هم که خاموش روشن میکنی میره روی منوی تنظیم ساعت و تاریخ .
کسی راهنمایی میکنه مشکل میتونه از چی باشه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
اقا من دیروز ps3 اسلیم 320 گرفتم رجین یک هست روش زده 110 ولت ..مشکلی پیش نمیاد براس ما 220 ولت بهش میزنیم؟؟
الان دورزم هست که داره کار میکنه
بهتر که یه اداپتور براش بگیری تا برق کم بش بده توی این لوازم برق فروشی هست ازش میفروشن

بچه ها من یه فت 60 گیگ قدیمی داشتم چراغ زرد شد دادم تعمیر کردم الان دسته ها را نمیشناسه حتما باید usb بهش وصل باشه تا در میاری دسته هم خاموش میشه هر دفعه هم که خاموش روشن میکنی میره روی منوی تنظیم ساعت و تاریخ .
کسی راهنمایی میکنه مشکل میتونه از چی باشه؟

اون برای اینکه دستگاهتو ریستارت کرده به کارخونه ی باید همه چی رو از اول تنظیم کنی
بله باید دسته رو با سیم بهش وصل کنی تا شناسایی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر