بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
من با اجازه به عنوان پاسخ کلی، لیست نمایندگی ها رو که خانم رضوی چندی پیش پست کردند اینجا دوباره می آورم.
کرج و کرمانشاه رو هم از آقای عبدالهی ها می پرسم و سریعا همین جا خبرشو پست می کنم. (فعلا نتونستم ایشون رو پیدا کنم:()

شاهین شهر - بلوار امام - پاساژ ملت - طبقه دوم - فاز دوم - پلاک 104 آقای جوانسایان (شاهین شهر)خیابان شریعتی - نبش طالقانی - بازار بزرگ اهواز - فروشگاه سرزمین رایانه آقای ماجدیسرزمین رایانه (اهواز)اصفهان - خیابان توحید میانی - ساختمان تجاری میلاد 2 - فروشگاه سرزمین رایانهآقای ابوعلیسرزمین رایانه (اصفهان)تبریز - چهار راه شریعتی - پشت سینما آسیا - پاساژ چهل ستون قدیم - طبقه اول - پلاک1آقای رویگریمطا (تبریز)تبریز - خیابان 17 شهریور - بازار اطلس - پلاک 5آقای اتحادافزار کامپیوتر (تبریز)شیراز - میدان ولیعصر - پاساژ ولیعصر - طبقه همکفخانم عباس نژادکامپیوتر آذرخش (شیراز)همدان - خیابان بوعلی - پاساژ ایران - طبقه زیرینآقای رضائیهامون (همدان)رشت - گیلان لاکانی - روبروی مجتمع قضائی شماره 1 - فروشگاه آپدیتآقای فتحیآپدیت (رشت)اصفهان - خیابان چهارباغ شمالی - مجتمع تجاری پارک - زیرزمین اول - پلاک 37 آقای طیارانکامپیوتر پاسکال (اصفهان )قائم شهر - خیابان ساری - چهارراه جویبار - جنب رستوران ارجمندآقای رضازادهسن سون (قائم شهر)خوزستان - اندیمشک - خیابان شهید پناهی - جنب مجتمع تجاری ولیعصر - پلاک 31آقای رستگارمنشخوزستان (خوزستان)اهواز - خیابان کاوه - پاساژ نخل - فروشگاه شباهنگآقای کاسبشباهنگ(اهواز)اراک - خیابان ولیعصر - کوچه دلگشا - پلاک 54 - کافی نت آسیاآقای فراهانیکافی نت آسیا (اراک)آمل - خیابان هراز - بین آفتاب 16 و 18 - موبایل سولاریس - کدپستی 616869569آقای مسعودیموبایل سولاریس (آمل )خرم آباد - خیابان انقلاب - نبش کوچه کلانتری - فروشگاه نوین آقای زینل پورنوین (خرم آباد)

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
من با اجازه شما کرمانشاه
من که تا حالا مشکلی برای خرید مجله برام پیش نیومده تو اکثر دکه ها هستند.شما تو پیام بازدیدکننده ای بگو کدوم محلی تا بت بگم.من خودم مجله رو از دکه ی ثابتی نگرفتم زیاد هست.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من که تا حالا مشکلی برای خرید مجله برام پیش نیومده تو اکثر دکه ها هستند.شما تو پیام بازدیدکننده ای بگو کدوم محلی تا بت بگم.من خودم مجله رو از دکه ی ثابتی نگرفتم زیاد هست.
ایشون راست میگن منم مشکلی برای خرید مجله ندارم راحت گیر میاد خواستی بگو تا آدرس چند جا را بدم که بری بگیری

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
لیست کامل نمایندگی ها بزودی در سایت مجله (http://www.bazyraya.com/) اعلام می شه. نمایندگی جدید هم می پذیریم :cheesygri.

امکان خرید مجله از سایت هم ممکن شده که می توانید از طریق http://www.bazyraya.com/shop/ اقدام کنید. دوستانی که مجله را از طریق سایت پیش خرید کنند، یک هدیه هم از بازی رایانه دریافت می کنند.

علت دیر رسیدن DVD های E3 تعطیلات هفته گذشته و اداره پست هست و همه سفارش ها همان هفته گذشته به پست تحویل داده شدند. تاخیر مجله هم به همین دلیل بوده چرا که قرار بود قبل از تعطیلی ها پخش شروع شه اما با برخورد به 4 شنبه و تعطیل شدن 5 (از طرف پخش کنندگان) به تاخیر افتاد. در طول این هفته، ارسال به نمایندگی ها تمام شده و از پنج شنبه یا شنبه هم روی دکه ها میره.
با تشکر از محبت، صبر، تشویق و انتقادات همه دوستان :love:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
چرا برای شهرستان خرید با پیک موتوری نمیذارید؟؟خیلی از سایت های فروش مثل بازی و فیلم این کارو انجام میدن؟؟
ما اول به نمایندکی احتیاج داریم.

==
واقعا نامردیه شهرستان ما توش نبود:((
شما می تونی از طریق سایت و پست، مجله رو خریداری کنی و اگر هم پیشنهادی برای نمایندگی دارید، حتما به ما اطلاع دهید.

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
نمایندگی شهر ما غیبش زده:biggrin1: احتمالآ خودش رفته مجله ها رو از تهران بگیره بیاره:cheesygri
تازه شما یکار خوب که کردین اینه که قیمت مجله رو خوده کاور چاپ کردین اگه بدونید مجله های قبلی رو بما چند مینداخت:no:ما هم که جایی دیگه رو نمیشناختیم مجبور بودیم از همون جا بخریم:silenced:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
لیست کامل نمایندگی ها بزودی در سایت مجله (http://www.bazyraya.com/) اعلام می شه. نمایندگی جدید هم می پذیریم :cheesygri.

امکان خرید مجله از سایت هم ممکن شده که می توانید از طریق http://www.bazyraya.com/shop/ اقدام کنید. دوستانی که مجله را از طریق سایت پیش خرید کنند، یک هدیه هم از بازی رایانه دریافت می کنند.

علت دیر رسیدن DVD های E3 تعطیلات هفته گذشته و اداره پست هست و همه سفارش ها همان هفته گذشته به پست تحویل داده شدند. تاخیر مجله هم به همین دلیل بوده چرا که قرار بود قبل از تعطیلی ها پخش شروع شه اما با برخورد به 4 شنبه و تعطیل شدن 5 (از طرف پخش کنندگان) به تاخیر افتاد. در طول این هفته، ارسال به نمایندگی ها تمام شده و از پنج شنبه یا شنبه هم روی دکه ها میره.
با تشکر از محبت، صبر، تشویق و انتقادات همه دوستان :love:
سلام ................
من الان نمایندگی بودم...............
کو . ...؟ کجاست.........؟ نمی بینم مجله رو.........؟
بابا مگه ما مسخره شماییم که الکی میگید اومده............ بعد میریم هیچ خبری نیست...:((:((
خب چرا الکی اطلاعات غلط میدی.............:evil:
خسته شدم .......... 2 ساعت وقت گذاشتم تا رسیدم نمایندگی....... بعد میگن نیومده...:evil:
اوپراتوراتونم که عندشن......... زنگ زدم یه خانومه برداشته میگه دیگه اصلآ مجله چاپ نمیشه:eek::eek::eek::eek::eek:
اینم از وضع بهترین مجله........... همش هم انتقاد بود برای بهتر شدن مجله......:-":-"
یا علی مدد

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
نمایندگی منظورتون همون دکه هاست
نه. دکه ها که جدا می گیرند. نمایندگی ها مراکزی هستند که با ما قرار داد بسته و کمی زود تر مجله رو تحویل می گیرند.

سلام ................
من الان نمایندگی بودم...............
کو . ...؟ کجاست.........؟ نمی بینم مجله رو.........؟
بابا مگه ما مسخره شماییم که الکی میگید اومده............ بعد میریم هیچ خبری نیست...:((:((
خب چرا الکی اطلاعات غلط میدی.............:evil:
سلام دوست عزیز.
چه اطلاعات الکی؟ شما خودت پست من رو هایلایت کردی: در طول این هفته، ارسال به نمایندگی ها تمام شده !!
در طول هفته. یعنی از اول تا آخر هفته این کار انجام میشه. شما اولین روز هفته انتظار داری مجله رو همه نمایندگی ها بیارن؟ :cheesygri
در طول هفته برای تمام نمایندگی ها ارسال می شه. یکسری شون ممکنه 5 شنبه بیارن. یک سری 4 شنبه و یک سری هم زود تر. اگر قرار بود دیروز در دسترس باشه خوب بجای "در طول هفته" می نوشتم "اول هفته" یا "شنبه-یکشنبه".

اوپراتوراتونم که عندشن......... زنگ زدم یه خانومه برداشته میگه دیگه اصلآ مجله چاپ نمیشه:eek::eek::eek::eek::eek:
این قضیه اپراتور رو نمیدونم. قبلا هم یکی از بچه ها زنگ زده بود بهش گفته بودن مجله تعطیل شده!
یا شماره اشتباه شده و یا دفتر قبلی رو گرفتین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر