بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
در سایت مجله از خیلی وقت پیش نوشته شده که شماره جدید در هفته دوم مرداد عرضه می شه و همون طور که آقا بهزاد عزیز اشاره کردن، هنوز 14 مرداد نرسیده. زمان عرضه از همون ماه پیش در مشخص شده و تا عزیزان دچار اشتباه نشده و بی دلیل ما را به بد قولی متهم نکنند.

در مورد نمایش جلد دو شماره نکته اینه که دومی (Gears 2) شماره مخصوص E3 است که Coverage کامل نمایشگاه در اون قرار داره و مهمترین عناوین E3 هم به طور مفصل بررسی شدن و یک معرفی کلی هم برای سایر بازی های حاضر وجود داره.

God-of-what

کاربر سایت
Jun 9, 2008
32
نام
افسانه
ببخشید. من فکر کردم که منظورتون دومین هفته توی ماه مرداده که امروز تموم شد. چون اکثرا اینجوری حساب میکنن. حالا این 4 روز رو هم میشه صبر کرد. 14 مرداد برای نمایندگی ها میاد یا روی دکه؟

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
خیلی مجله توپیه فقط کیفیت صدای نمایشگاه GC آلمان و TGS2007 یه خورده بد بود اگه تو GC امسال اینو درست کنید مجله میشه 21 از 20 :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
خیلی مجله توپیه فقط کیفیت صدای نمایشگاه GC آلمان و TGS2007 یه خورده بد بود اگه تو GC امسال اینو درست کنید مجله میشه 21 از 20 :biggrin1:
یه ذره بد بود؟ افتضاح بود.
تو بعضی قسمتهای GC هیچ صدایی قابل تشخیص نبود.
امیدوارم تو GC و TGS امسال جبران کنند.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
ببخشید. من فکر کردم که منظورتون دومین هفته توی ماه مرداده که امروز تموم شد. چون اکثرا اینجوری حساب میکنن. حالا این 4 روز رو هم میشه صبر کرد. 14 مرداد برای نمایندگی ها میاد یا روی دکه؟
انشالله باید بیاد. به طور طبیعی آخر این هقته ای که گذشت آماده بود اما خورد به تعطیلی.

در مورد بهبود کیفیت صدا ی گزارش ها و غیره تلاش های زیادی صورت گرفته که انشالله در GC یا TGS شاهد آنها خواهیم بود.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا کسی شماره این مجله را نداره .
من با واحد تبلیغات تماس میگیرم که فقط همین را تو مجله نوشته از صبح داره اشکال میزنه .
کسی اگه شماره دیگه داره لطف کنه .
هنوز پک e32008 دستم نرسیده از دوشنبه سفارش داده !

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من شماره قبلی گیرم نیومد و فک کنم این شماره ها هم گیرم نیاد:biggrin1:
نمیشه از یه سایت شفارش بدیم؟از خود سایت بازی رایانه چی؟
من کرج هستم...یاشار جان کمک کن:biggrin1:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
اقا تو من که تو گهردشت کرج هستم هر 3 ماه یه بار بیرون میبینم تا بخرم و میخرم الان مثلا من 20و21 رو خریدم بعد دیگه نیومد تا 23 که خریدم الان هم دیگه هنوز هیچی نیومده اشتراک نداره یا یه سایت واسه خرید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر