بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
این مشکل دیروز برای من پیش اومد سرعت از ۱۲با snr 24 اومد رو 5 با snr 7 ولی امروز درست شد دلیلش چی بوده رو نمیدونم
الان برای من با 12 شروع میکنه که خوبه باز ولی بعد 5 دقیقه یه ریستارت میده به مودم و میشه 2 و 3 که سرعت میشه 100 کیلوبایت

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
الان برای من با 12 شروع میکنه که خوبه باز ولی بعد 5 دقیقه یه ریستارت میده به مودم و میشه 2 و 3 که سرعت میشه 100 کیلوبایت
بخاطر نویز اگه کشش نداشته باشه اتومات سرعتو کاهش میده نویز درست بشه برمیگرده رو سرعت اصلی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
بخاطر نویز اگه کشش نداشته باشه اتومات سرعتو کاهش میده نویز درست بشه برمیگرده رو سرعت اصلی
اره میدونم ولی عجیبه که همینطوری نویز کم و زیاد میکنن روی خط
البته اینجا ایرانه الان زنگ بزنی پشتیبانی میگه همینکه اینترنت داری عالیه خداحافظ

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اخه جالبیش اینه نویز من توی سیم کشی ساختمون نیست چون سیم کشی رو خودم نو کردم ولی از سر خط تست گرفتم نویز هست یعنی مربوط به مخابرات و خارج از ساختمون میشه ولی فکر کنم هیچ کاریش نمیشه کرد
کلا که خط من کشش بالای سرعت 8 رو نداره بعضی اوقات همین 8 هم نمیکشه مثل امروز

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
اینم خط دوم منزل هستش
این یکی نسبت به اولی خوب نیست اوضاعش. چون شرایط یکیه احتمالا مودم چیپستش ضعیف باشه یا مشکل اسپلیتری چیزی...
در ضمن اینجا هم مشخص نشده نوع path type چیه (میتونی مودم رو یه لحظه جابجا کنی تا مشخصات دقیقتر این خط هم ببینی)
ولی اولی رو با خیال راحت تر به فست ببر. دیگه شانس بیاری یه پشتیبانی با سواد جواب بده و انکارو بکنه

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
این یکی نسبت به اولی خوب نیست اوضاعش. چون شرایط یکیه احتمالا مودم چیپستش ضعیف باشه یا مشکل اسپلیتری چیزی...
در ضمن اینجا هم مشخص نشده نوع path type چیه (میتونی مودم رو یه لحظه جابجا کنی تا مشخصات دقیقتر این خط هم ببینی)
ولی اولی رو با خیال راحت تر به فست ببر. دیگه شانس بیاری یه پشتیبانی با سواد جواب بده و انکارو بکنه
تشکر‌الان من تو نت نکاه کردم snr margin باید بالای 10باشه که بسیار خوبه.
قسمت Attenuationهم باید زیر 20باشه که اونم اکیه.یعنی از اون یکی خطم بهتره :D

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان واسه دانلود دیتای بازیهای ps5 با پی سی شما مشکل پایین بودن سرعت دانلود رو دارید؟
دیشب بسته شبانه tdlte ایرانسل گرفتم و بازی رو گذاشتم برای دانلود و سرعتش به 1 مگ هم نمی رسید قبلا تا 8 مگ هم بهم سرعت دانلود میداد,لینک دیتا رو از کنسول گرفتم,ریجن امریکا
فیلم هم از سایت دیجی موویز گذاشتم دانلود و اونم سرعتش همونجور کم بود ولی از ی سایت دیگه که گذاشتم دانلود اون سرعتش ردیف بود و همون حدود 7 8 مگ رو میداد!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان واسه دانلود دیتای بازیهای ps5 با پی سی شما مشکل پایین بودن سرعت دانلود رو دارید؟
دیشب بسته شبانه tdlte ایرانسل گرفتم و بازی رو گذاشتم برای دانلود و سرعتش به 1 مگ هم نمی رسید قبلا تا 8 مگ هم بهم سرعت دانلود میداد,لینک دیتا رو از کنسول گرفتم,ریجن امریکا
فیلم هم از سایت دیجی موویز گذاشتم دانلود و اونم سرعتش همونجور کم بود ولی از ی سایت دیگه که گذاشتم دانلود اون سرعتش ردیف بود و همون حدود 7 8 مگ رو میداد!
کلا سرورای خارج ایران سرعتاشون رو نت سیم کارت ترکیدس منم با همراه اول قدیما ۱۵مگ سرعت میگرفتم اون زمان یادمه اوایل نامحدود شبانه بود محدودیت حجمی هم نبود یبار تنظیمات دبتای گوشیو چک کردم دیدم ۳ ترا تو یه ماه باهاش دانلود کردم :D
الان دیگه شبانه ها ارزش ندارن چون فقط باید از سایتای داخلی گرفت اونا هم بازیاشون یا اپدیت نیست یا اصلا ندارن همراه اول که شما ۱۰۰گیگ دانلود کنی دیگه کلا باید بیخیال دانلود از سرور خارجی بشی با ۲۵۰کیلوبایت سرعت
اگه دانلود زیاد دارید و امکان استفاده از نت ثابت دارید الان همه سرویس دهنده ها تو جشنواره هستن یه بسته حجیم بگیرید راحت کنید خودتونو الان مخابرات ۱۸۰۰گیگ سه ماهه نزدیک ۵۰۰ت میده با مالیاتش قدیم که همراه اول محدودیت نداشت و ۲۰تومن واسه کل ماه میدادی ارزش داشت ولی الان که ۲۰تومن واسه ۱۰۰گیگ عملا دارن میگیرن دیگه ارزش نداره همون نت ثابت راحتتره دردسر دانلود و انتقال دیتا هم نداره

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
کلا سرورای خارج ایران سرعتاشون رو نت سیم کارت ترکیدس منم با همراه اول قدیما ۱۵مگ سرعت میگرفتم اون زمان یادمه اوایل نامحدود شبانه بود محدودیت حجمی هم نبود یبار تنظیمات دبتای گوشیو چک کردم دیدم ۳ ترا تو یه ماه باهاش دانلود کردم :D
الان دیگه شبانه ها ارزش ندارن چون فقط باید از سایتای داخلی گرفت اونا هم بازیاشون یا اپدیت نیست یا اصلا ندارن همراه اول که شما ۱۰۰گیگ دانلود کنی دیگه کلا باید بیخیال دانلود از سرور خارجی بشی با ۲۵۰کیلوبایت سرعت
اگه دانلود زیاد دارید و امکان استفاده از نت ثابت دارید الان همه سرویس دهنده ها تو جشنواره هستن یه بسته حجیم بگیرید راحت کنید خودتونو الان مخابرات ۱۸۰۰گیگ سه ماهه نزدیک ۵۰۰ت میده با مالیاتش قدیم که همراه اول محدودیت نداشت و ۲۰تومن واسه کل ماه میدادی ارزش داشت ولی الان که ۲۰تومن واسه ۱۰۰گیگ عملا دارن میگیرن دیگه ارزش نداره همون نت ثابت راحتتره دردسر دانلود و انتقال دیتا هم نداره
والا دانلود حجیم انچنان زیاد ندارم,ماهی ی بار بخوام ی بازی رو دانلود کنم
سرویس عادی خودم هم 8 مگ شاتل هست که سرعت دانلود رو 1 مگ میده
اخه عجیبش اینجاست دیدم اینجوریه همون موقع لن رو وصل کردم به کنسول و سرعت دانلود رو حدود 4 تا 5 مگ میداد ولی روی پی سی خیلی سرعت پایین بود
من بخاطر اینکه نخوام کنسول رو مدت زیادی بزارم روی رست مود و دانلود کنه با پی سی دانلود میکردم و انتقال میدادم به کنسول

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
آقا کسی اینجا windscribe پولی داره؟ میخواستم ببینم برای منی که سرورهای فری هیچ کدومش وصل نمیشه اگر پولی بگیرم وصل میشن اونا؟

• Like
Reactions: NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر