بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
شاتل الان چند وقته شیر فلکه رو بسته میتونم بگم هیچی جز v2ray کار نمیکنه روش
روی کامپیوتر میتونستم بهت بگم چی بگیری ولی برای اندروید فقط v2ray کار میکنه
ممنون میشم واسه ویندوز اگه چیزی سراغ داری برام پ.خ کنی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
ممنون میشم واسه ویندوز اگه چیزی سراغ داری برام پ.خ کنی
روی ویندوز الان من دارم vyprvpn استفاده میکنم اما به شکل عادی کار نمیکنه با یه روشی میشه این داستان هایی که برای فیلتر کردنش انجام دادن رو دور زد
الان بیشتر از 1 ماهه اینطوری دارم ازش استفاده میکنم و میتونم بگم 100 درصد جواب میده
اگر خواستی میتونم برات توضیح بدم چطوریه

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
روی ویندوز الان من دارم vyprvpn استفاده میکنم اما به شکل عادی کار نمیکنه با یه روشی میشه این داستان هایی که برای فیلتر کردنش انجام دادن رو دور زد
الان بیشتر از 1 ماهه اینطوری دارم ازش استفاده میکنم و میتونم بگم 100 درصد جواب میده
اگر خواستی میتونم برات توضیح بدم چطوریه
ممنون میشم توضیح بدی

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
طرح صیانت تایید شد؟
روی هوا و زمینه!!
یکیشون میگه نهایی شده یکی دیگه میگه نه و فقط میخوان ذهن مردم رو گمراه کنند!!
البته محض اطلاع الان این طرح به صورت زیرپوستی در حال اجرا هست و به قول یه فعال اینترنتی اینها فقط دنبال قانونی کردنش هستند که مثلا از این به بعد وزیر ارتباطات مجبور نشه بگه فلان جا دستور بستن یه پلتفرم رو داده و من اختیاری ندارم،یه کلام میگه قانونه و منم در اصل مجری قانون هستم!!
ولی اصولا و مخصوصا توی این چند ساله اینها هر وقت یه گندی بالا میارند میخوان با روی کار آوردن چنین طرح هایی فقط ذهن مردم رو منحرف کنند..اینبار هم احتمالا همون قضیه هست،مخصوصا بعد از رسوایی کاپیتولاسیون اقتصادی مولد سازی اموال دولت توسط بالادستی ها که خیلی ها(حتی از قماش خودشون) ازش به عنوان بزرگترین دست درازی به اموال عمومی در تاریخ این 40 ساله یاد میکنند!!

آخرین ویرایش:

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
276
کانال وی پ ن s.p.e.e.d امروز وضعیتش این بود که "حسب دستور مقام "محترم" قضایی این کانال توقیف شده و مدیراش تحت پیگرد قرار گرفتن."

از اونور هم صدای امریکا خبر داده بود که این وی پ ن که اتفاقا بین سرویسهای پولی محبوبترین بوده و کلی کاربر داشته از کاربراش جاسوسی میکرده.

پیدا کنید پرتقال فروش را....

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,180
نام
آریا
کانال وی پ ن s.p.e.e.d امروز وضعیتش این بود که "حسب دستور مقام "محترم" قضایی این کانال توقیف شده و مدیراش تحت پیگرد قرار گرفتن."

از اونور هم صدای امریکا خبر داده بود که این وی پ ن که اتفاقا بین سرویسهای پولی محبوبترین بوده و کلی کاربر داشته از کاربراش جاسوسی میکرده.

پیدا کنید پرتقال فروش را....
بهترین بود سرعتش عالی‌بود من ۶ سال بود که فقط ازین اشتراک می‌گرفتم واقعا حیف شد💔

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
کلا اینا تمام زورشون اینه تا قبل رسیدن به گردهمایی بعدی دسترسی به اینترنت رو به صورت کامل قطع کنن

چقدر یه ادم میتونه احمق باشه که برمیگرده میگه ما اختلال و فیلترینگ نداریم، هرچی هست از تحریم ها و ایناس!

من ر#@م تو اون مدرک دکتری که تو داری... بزغاله :|

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
227
از دیشب نورد رو ایرانسل هم دیگه کار نمیکنه ببینید برای شما هم از کار افتادهه؟
یه وپی ان قانونی که به درد اینستاگرام بخوره باعث نشه اکانت هایی اینستاگرام دی اکتیو نشن معرفی کنید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
از دیشب نورد رو ایرانسل هم دیگه کار نمیکنه ببینید برای شما هم از کار افتادهه؟
یه وپی ان قانونی که به درد اینستاگرام بخوره باعث نشه اکانت هایی اینستاگرام دی اکتیو نشن معرفی کنید
دقیقا الان روی رایتل هم کار نمیکنه

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
از دیشب اینستاگرام برای من رو اینترنت مخابرات فیلتر نیست ولی واتس اپ و تلگرام فیلترهه
اینستا عادیه برای منم رو شاتل ماهی 2 3 روز پشت هم فیلترش میپره ولی دوباره برمیگرده :))

• Smile
Reactions: GameMasterr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر