بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
دوستان من فردا میخوام زنگ بزنم مخابرات این کارو برام انجام بدن.ولی میترسم وضعیت نتم از اینیم که که هست خرابتر بشه!!!!به نظرتون انحامش بدم؟؟
یه عکس از وضعیت خطت بزار تا بهتر نظر بدیم

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,198
مگر اینکه همه ما مخابراتیا بریم تیکت ثبت کنیم
نمیدونم چند نفر اینجا مخابرات دارن.اگر همگی هماهنگ شده یک روز در خواست بدیم خیلی خوب میشه....بلاخره یک یک تیره تو تاریکی...
بدبختی اینه اگر فیلتر شده باشه باید سراسری باشه پس چرا بقیه ips ها بدون مشکل وصل میشن فقط این مخابرات بازی رو فیلتر کرده...

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
235
نمیدونم چند نفر اینجا مخابرات دارن.اگر همگی هماهنگ شده یک روز در خواست بدیم خیلی خوب میشه....بلاخره یک یک تیره تو تاریکی...
بدبختی اینه اگر فیلتر شده باشه باید سراسری باشه پس چرا بقیه ips ها بدون مشکل وصل میشن فقط این مخابرات بازی رو فیلتر کرده...
مخابرات کلا داغونه همه چیش
اینجا کاربر مخابرات زیاد هست منتهی فک نکنم براشون اهمیت داشته باشه این بازی حاضر شن همکاری کنن :D حالا شما میخوای یه تاپیک بزن نفرات جمع کن همگی بریم واسه تیکت

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,198
ییییییییییییییییییییئ
مخابرات کلا داغونه همه چیش
اینجا کاربر مخابرات زیاد هست منتهی فک نکنم براشون اهمیت داشته باشه این بازی حاضر شن همکاری کنن :D حالا شما میخوای یه تاپیک بزن نفرات جمع کن همگی بریم واسه تیکت
خودت بیزحمت تاپیکشو بزن:D

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
من فیبر مخابرات دارم و همین مشکل برای cod mw2 دارم که الان اکثر isp ها با dns میتونن بازی کنن ، ولی روی adsl و فیبر و کلا زیرساخت مخابرات بستن !
من بارها تماس گرفتم و گفتن باید به مخابرات ایران شکایت کنید چون از اون سمت پورتهارو بستن
این سامانه بازرسی مخابرات هستش که ثبت نام کنید و بعدش شکایت خودتونو بنویسید :
=https://bazresi.tci.ir/portal/login?redirect_url=L3BvcnRhbC8
اینم سامانه ۱۹۵ هستش :
https://195.cra.ir
حداقل به قول شما همه شکایت کنیم شاید فرجی شد

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
سه روزه نتم داره هی هر چند مین یه بار اندازه دو سه دیقه دی سی میشه
امروز دیگه رسیده به هر 10 مین دو دیقه دی سی!!
زنگ زدم پشتیبانی میگه زیر ساخت مشکل داره این قطعیای لحظه ای طبیعیه ولی اگه کلا قطعید بگید رسیدگی کنم :| :| :|
منم گفتم احساس زرنگی بهتون دست نده این سرویسی که دارید میدید به درد عمتون میخوره عملا با قطع بودن هیچ فرقی نداره
ینی ادم بره سر چهارراه گدایی از کار کردن تو پشتیبانی بهتره یکی دیگه گند میزنه به نت تو باید فحششو بخوری :D

+تو همین حین که داشتم مینوشتم دوباره دی سی شدم

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,198
زنگ زدم پشتیبانی میگه زیر ساخت مشکل داره این قطعیای لحظه ای طبیعیه ولی اگه کلا قطعید بگید رسیدگی کنم :| :| :|
منم گفتم احساس زرنگی بهتون دست نده این سرویسی که دارید میدید به درد عمتون میخوره عملا با قطع بودن هیچ فرقی نداره
ینی ادم بره سر چهارراه گدایی از کار کردن تو پشتیبانی بهتره یکی دیگه گند میزنه به نت تو باید فحششو بخوری :D

من مخابراتم ولی اصلا قطعی ندارم

• Wow
Reactions: omiid72

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
235

انگار هرچند وقت یبار نوبتی واسه همه پیش میاد منم مخابراتم دقیقا تا چند روز پیش همین مشکل شمارو داشتم زنگ زدم پشتیبانی تا آخر شب دیگه قطع نشد ولی از فردا صبح دوباره شروع شد تا بعد یه مدت خودش باز درست شد این پشتیبانی لعنتی مخابرات همینه انقد باید بزنی تا به طور یه آدم حسابی بخوری بلکه برات یه کاری کنه

• Like
Reactions: omiid72

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,078
نام
شایان
امروز به طور خنده داری نت من نویزش 3 برابر شده یعنی به حدی که نتم 1 مگ میکشید برای دانلود الان 500 کیلوبایت میکشه
خدای تایم اوت هم شده
و متاسفانه پشتیبانی شاتل هم بگی اینو میگه نویز از سمت مرکزه و مخابرات و چرت و پرت یعنی واقعا نمیدونم چطوری میتونن روزانه نویز خط رو کم و زیاد کنن
SNR Margin برای Downstream همیشه روی 12 تا 13 بوده امروز شده 3 :| بعد خودش هی افت میکنه تا 1 اینا و قطع میشه بعد که وصل میشه سرعت دوباره نصف میشه مثلا میشه 200 کیلوبایت

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
امروز به طور خنده داری نت من نویزش 3 برابر شده یعنی به حدی که نتم 1 مگ میکشید برای دانلود الان 500 کیلوبایت میکشه
خدای تایم اوت هم شده
و متاسفانه پشتیبانی شاتل هم بگی اینو میگه نویز از سمت مرکزه و مخابرات و چرت و پرت یعنی واقعا نمیدونم چطوری میتونن روزانه نویز خط رو کم و زیاد کنن
SNR Margin برای Downstream همیشه روی 12 تا 13 بوده امروز شده 3 :| بعد خودش هی افت میکنه تا 1 اینا و قطع میشه بعد که وصل میشه سرعت دوباره نصف میشه مثلا میشه 200 کیلوبایت
این مشکل دیروز برای من پیش اومد سرعت از ۱۲با snr 24 اومد رو 5 با snr 7 ولی امروز درست شد دلیلش چی بوده رو نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر