بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
اکسپرست برای pc ؟
بعد کانکشن اصلیه (یعنی از خود سایتش گرفتی یا فرعی یا ورژن قدیمیه؟)
هم pc هم موبایل جدا خریدم. اکانتاشونم فرق داره.
برای موبایل از گوگل پلی گرفتم ولی برای pc خودشون لینک دانلود میدن از همون فقط استفاده میکنی(جایی که من گرفتم به این شکل بود)

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام و عرض ادب این سرویس هایی که معرفی میکنید روی روتر هم ست میشن ؟ کلا برای ست کردن روی روتر هم راهنمایی کنید شاید بقیه دوستان هم لازمشون بشه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
منکه بدون وی پی ان هیچ جا برام باز نمیشه. با وی پی ان هم بانک ها باز نمیشن کارام را انجام بدم. (اینترنت مخابرات)

• Like
Reactions: mohsen2019

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
هم pc هم موبایل جدا خریدم. اکانتاشونم فرق داره.
برای موبایل از گوگل پلی گرفتم ولی برای pc خودشون لینک دانلود میدن از همون فقط استفاده میکنی(جایی که من گرفتم به این شکل بود)
اینکه لینک میدن داستان نباشه ؟ از پلاتی میگیری لینکی نمیدن اکانت میدن از خود سایت اکسپرس دانلود میکنی اکانت رو میزنی توش

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
اینکه لینک میدن داستان نباشه ؟ از پلاتی میگیری لینکی نمیدن اکانت میدن از خود سایت اکسپرس دانلود میکنی اکانت رو میزنی توش
لینک دانلود هم برای پیسی خود طرف بم داد گفت همین بگیر ولی برای گوشی اخرین ورژن از گوگل پلی گرفتم

• Like
Reactions: barney stinson

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
لینک دانلود هم برای پیسی خود طرف بم داد گفت همین بگیر ولی برای گوشی اخرین ورژن از گوگل پلی گرفتم
جالبه شاید اکانتش با ورژن خاصی از نرم افزار کار میکرده وگرنه اصولا باید اصلا از بروز ترین ورژن بشه استفاده کرد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
پلاتی رو هم پیشنهاد میدم برای وایپر کلا یه فروشنده بیشتر توش نیست که وایپر میفروشه قیمتش هم 3.40 دلار عه که اگر با وب مانی بپردازید حدودی میشه 120 اینطورا بیشتر از 1 سال هم تاریخ داره اکانت هاش
open vpn اش هم بهتر از هر مدلی که تا حالا تست کردم داره کار میکنه تو این اوضاع پینگ و اینا هم عالیه سرعت هم دست نمیزنه

• Love
Reactions: Arash-S212

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
خب امروز بلاخره یک سرویسی گیر آوردم که نت ملی مزخرف رو با ایرانسل و همراه اول دور بزنه! روی اندروید و iOS تست کردم. 2 گیگ 3 روزهه رایگانه و 50 گیگ یک ماهه هم 12 تومن!
با برنامه Outline و Shadowsocks و کلش هم میشه اجراش کرد برای هر دو سیستم عامل و سرعتش هم هیچ فرقی با نت معمولی همراه نداره. این رو هم اگر دوستان خواستن اطلاع بدن آدرس بدم بهشون. من همین الان وصلم و بگم که من فروشنده ش نیستم فقط بهم معرفی شد تست کردم شما هم تست کنید بعد بخرید.
سلام
اگه هنوز کار میکنخ میکنه لطف میکنید برام بفرستید سایتشو

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
دوستان راهی برای آیفونی که روش VPN ای نیست میشناسید ؟
کامپیوتر یا یه گوشی اندرویدی (از اعضای خانواده اگه کسی هست که داره) رو بگیرید روش VPN بزن بعد یه سرور پراکسی روش اجرا کن. (every proxy = android/ ccproxy = windows) تو تنظیمات وایفای آیفون manual proxy بزنید.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
کسی اینجا nord داره ؟ کار میکنه میخوام اشتراک بگیرم
منم میخوام از این پولی ها بگیرم منتها نمیدونم از کجا و چه.
یکی از دوستام اکانت Mulland رو بهم داد یک ماهه عین بنز داره کارمیکنه منتها جایی برای فروش نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر