بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
دوستان زی‌تل از نظر پینگ و نت تایپ چطوره؟ یکی از دوستام پینگش نوسان داره ولی خوب منطقشون خوب آنتن نمیده

تا گرون نکردن فکر کنم بد نباشه طولانی مدت بخریم :D

سیم مسی ها که انگار زنگ زده رفته :-" تازه مثلا عنصر زد زنگه xD
چند روزه عملا نت ندارم الانم با نت گوشی اومدم :)

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
دوستان زی‌تل از نظر پینگ و نت تایپ چطوره؟ یکی از دوستام پینگش نوسان داره ولی خوب منطقشون خوب آنتن نمیده

تا گرون نکردن فکر کنم بد نباشه طولانی مدت بخریم :D

سیم مسی ها که انگار زنگ زده رفته :-" تازه مثلا عنصر زد زنگه xD
چند روزه عملا نت ندارم الانم با نت گوشی اومدم :)
زیتل بدرد بازی نمیخوره... ولی برای دانلود و گردش تو اینترنت گزینه خوبیه.

• Like
Reactions: Medusa and NHM

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان این مشکل قطع و وصل شدن نت مخابرات رو شما هم دارید ؟
من چند وقت بود مشکلی نداشتم ولی الان 3-4 روز هستش که هر چند دقیقه یکبار این اتفاق میفته ، خط من تا 12 مگ اوکی هستش که من به پشتیبانی زنگ زدم تا 8 پایین آوردن ولی بازم مشکل حل نشد
الان دقیقا باید چیکار کرد

UʟtraVioʟet

کاربر سایت
Jan 11, 2015
57
دوستان این مشکل قطع و وصل شدن نت مخابرات رو شما هم دارید ؟
من چند وقت بود مشکلی نداشتم ولی الان 3-4 روز هستش که هر چند دقیقه یکبار این اتفاق میفته ، خط من تا 12 مگ اوکی هستش که من به پشتیبانی زنگ زدم تا 8 پایین آوردن ولی بازم مشکل حل نشد
الان دقیقا باید چیکار کرد

من همچین مشکلی رو بر روی یک خطم دارم . به طور نامنظم یکهو تایم اوت میداد به طوری که به زور یک پیج باز میشه چه داخلی چه خارجی . مجبور به ریستارت مودم میشدم الان روی خط دومم تو منزل سرویس رو شارژ کردم همچین مشکلی نداره . جالب اینه که خطی که این مشکل رو داره کابلش مستقیم از تو باکس جلو اپارتمان میاد و مثل روز اولش سالم هست ولی این مشکل یهو برای این خطم پیش اومد !

این مخابرات عجب دزدی هست خدایی چقدر کشیده رو سرویس ها چه خبره !!
الان منی که قبلا 185 گیگ میگرفتم 80 تومن هیچ سرویسی نیست ارزون قیمت که بردارم دیگه . یه 185 گیگ داره که اونم 4mb سرعتش :|
مجبورم الان 3 4 برابر پول اینترنت بدم ...

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
من سرویس فیبر نوری خود مخابراتو دارم، این دو روزه به شدت افتضاح شده، الان حتی پنل کاربریم رو سایت مخابرات به زور باز میشه. معلوم نیست دارن چی کار میکنن. پینگم با سرورای مخابرات که 2-3 بود الان رو 60-70 شده.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من سرویس فیبر نوری خود مخابراتو دارم، این دو روزه به شدت افتضاح شده، الان حتی پنل کاربریم رو سایت مخابرات به زور باز میشه. معلوم نیست دارن چی کار میکنن. پینگم با سرورای مخابرات که 2-3 بود الان رو 60-70 شده.
سراسریه ،از خیلیا شنیدم این مشکلو دارن ...

فقط یه چیزی تو سرم هست راجب این کارشون که امیدوارم هیچوقت واقعی نشه و همه این مشکلا حل شه

اینا اومدن یه سری چیزارو تو زیر ساختشون تغییر دادن حالا یا دلیلش مشکل فنیه یا صیانت ، اگه فنی باشه که حل میشه مثه سابق ولی اگه صیانت باشه به کل بازی انلاین تعطیل چون اینا اصلا مثه اینکه شعور اینو ندارن همه چیو بسنجن بعد کاریو کنن ،کلشونو میندازن پایین میرن جلو ،گیم هم براشون اهمیتی نداره ...

ولی در کل این پینگا بی دلیل نیس یهو اینقدر رفته بالا ، واسه خود من کم کم ۵۰ ۶۰ تا رفته رو پینگا و معلومه یه چیزاییو کلا مسیرشو دورتر کردن حالا یا فیلترینگ خاصیو گذاشتن یا یه جونی کندن بالاخره وگرنه بی دلیل نمیشه یهو تو یکی دو هفته همه چی داغون شه این مدلی ..

• Like
Reactions: challengeeverything

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

فقط یه چیزی تو سرم هست راجب این کارشون که امیدوارم هیچوقت واقعی نشه و همه این مشکلا حل شه

اینا اومدن یه سری چیزارو تو زیر ساختشون تغییر دادن حالا یا دلیلش مشکل فنیه یا صیانت ، اگه فنی باشه که حل میشه مثه سابق ولی اگه صیانت باشه به کل بازی انلاین تعطیل چون اینا اصلا مثه اینکه شعور اینو ندارن همه چیو بسنجن بعد کاریو کنن ،کلشونو میندازن پایین میرن جلو ،گیم هم براشون اهمیتی نداره ...

ولی در کل این پینگا بی دلیل نیس یهو اینقدر رفته بالا ، واسه خود من کم کم ۵۰ ۶۰ تا رفته رو پینگا و معلومه یه چیزاییو کلا مسیرشو دورتر کردن حالا یا فیلترینگ خاصیو گذاشتن یا یه جونی کندن بالاخره وگرنه بی دلیل نمیشه یهو تو یکی دو هفته همه چی داغون شه این مدلی ..
شما همون گزینه ۲ رو در نظر بگیر

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
قدر جهرمی رو ندونستید :-" به نظرم بهتریندوره نتبرای گیم همون دوره بود
مثلا چیکارش میکردیم نامه فدایت شوم میفرستادیم؟؟تمام این چهل سال هر سال بدتر از سال قبلش بوده دلیل نمیشه مزخرف قبلیو تبدیل به بت کنیم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
مثلا چیکارش میکردیم نامه فدایت شوم میفرستادیم؟؟تمام این چهل سال هر سال بدتر از سال قبلش بوده دلیل نمیشه مزخرف قبلیو تبدیل به بت کنیم
بحث بت سازی نیست
بحث بد و بدتره
به عبارتی به مرگ گرفتن به تب راضی شیم

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad

بعید میدونم چیزی از زیر ساختشون رو تغییر بدن ، اکثر تجهیزات OLT و DSLAM هاشون از برند Huawei و ZTE هست !

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بعید میدونم چیزی از زیر ساختشون رو تغییر بدن ، اکثر تجهیزات OLT و DSLAM هاشون از برند Huawei و ZTE هست !
چی میشه که یهو بعد عید پینگا میره بالا؟ اونم بین۴۰ تا ۶۰ تا رو اکثر گیما .. چیزیو باید فیلتر کرده باشن یا میتونه یه خرابی هم این مشکلو پیش اورده باشه؟

من چند تا اینترنت دارم از isp ها،پینگ همشون خراب شده جز مبین نت که اونم کلا پینگش مهم نیس :D چون اگه پینگ یک هم بهت بده غیر قابل استفادس از بس پک لاست داره

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
چی میشه که یهو بعد عید پینگا میره بالا؟ اونم بین۴۰ تا ۶۰ تا رو اکثر گیما .. چیزیو باید فیلتر کرده باشن یا میتونه یه خرابی هم این مشکلو پیش اورده باشه؟

من چند تا اینترنت دارم از isp ها،پینگ همشون خراب شده جز مبین نت که اونم کلا پینگش مهم نیس :D چون اگه پینگ یک هم بهت بده غیر قابل استفادس از بس پک لاست داره
واقعا نمی دونم دلیلش چیه ، از یک attack به زیر ساخت میتونه باشه تا آپدیت روتر ها و فایروال ها و...............
بیشتر فکر میکنم دستکاری عمدی باشه ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر