بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
فکر میکردم این دولا پهنا شدن مصرف حجم به خاطر سایت خارجی یوتیوبی اینستاگرامی چیزی بود . الان میبینم نه کلا در مورد داخلی هم همینه

تصور م این بود که مشکلی پیش اومده مدتی اینجوریه ولی خوب از عید به بعد این داستان ادامه داره و بهش هم نمیاد مشکلی باشه و امری روتین شده

دیگه همه دستشون میاد روزی چقدر مصرف میکنن . مثلا کسایی که فوتبال نگاه میکنن میدونن 90 دقیقه 240p نهایت 120 مگ حجم میبرد نه 500 مگ ! ولی الان دیگه بی رحمانه این کاهش حجم ادامه داره

برخی شک کردن . برخی متوجه شدن . برخی اصلا متوجه نشدن ولی خوب اوضاع خیطه

amir99133

عضو جدید
Apr 29, 2022
1
دوستان این مشکل قطع و وصل شدن نت مخابرات رو شما هم دارید ؟
من چند وقت بود مشکلی نداشتم ولی الان 3-4 روز هستش که هر چند دقیقه یکبار این اتفاق میفته ، خط من تا 12 مگ اوکی هستش که من به پشتیبانی زنگ زدم تا 8 پایین آوردن ولی بازم مشکل حل نشد
الان دقیقا باید چیکار کرد
داداش ی عکس از کیفیت خطت بده

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
کسی پارس افلاین داره اینجا؟ ~X(مدتیه فیفا بازی میکنم هی دی سی میشم به خاطر نت
چند روزه دقت کردم دیدم تو ساعتای رند این اتفاق میفته از 58 شروع میشه تا نرسیده به ساعت و یک دقیقه بعدی درست میشه
مثلا الان 12:58 قطع شد دقیق 1 درست شد همون دی سی کوچیک باعث میشه از مچ بندازه بیرون خو میخوام ببینم کسی این مشکلو داره؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام. وضعیت پینگ ، های وب چطوره؟
میخام از شاتل *** بیام بیرون
ممنون میشم اگه میدونید بهم بگید.
همشون یه گ...
باز شاتل شرف داره نسبت به های وب
همون نگهش داری بهتره

• Like
Reactions: NHM and TeTration

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
شدید نتو داغون کردن مخابرات حجم که 4 برابر کم میکنه *** پینگم زیر 200 نمیاد. زنگ میزنی 2020 هم قبول نمیکنه حجمو میدزدن! میگم مرد حسابی usage که میبینم فکر کردین کاربر نمیدونه چیکار میکنین؟!

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
من تا 2 3 سال پیش پارس آنلاین داشتم ماهی 50 گیگ میگرفتم یوتیوب میرفتم کیفیت رو روی HD میذاشتم و دانلود هم انجام میدادم و تازه آخر ماه حجم اضافه میوردم ولی الان یوتیوب که میرم پیش فرض گذاشتم رو 480 و دانلود هم نمیکنم. از مخابرات سرویس صد گیگ میگیرم ولی بازم کم میاد. مودمم هم قدیمیه ترافیک رو track نمیکنه ولی شدیدا حس میکنم اینا دارن حجم دزدی میکنن.

• Like
Reactions: Hadi MP

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
حجم دزدی یه طرف تازگی بدون اجازه مشتری سرویس رو عوض میکنن میبینی موقع تمدید یه سرویس دیگه زده واسه پرداخت. یادمه شاتل یه طرح جشنواره که گرفته بودم نزدیک 5 سال تکون نخورده بود الان تو 3 ماه 4 بار عوض شده

من که سیمو کشیدم ترجیح میدم نت خونگی نداشته باشم تا اینکه پول بریزم تو جیب یه مشت دزد

• Like
Reactions: TeTration

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
دیگه رسما از عید به این ور همه دارن حجم میدزدن و زنگ میزنی isp یکسری خانم گوگولی هستن که فقط بلدن بگن شاید ویندوزت داره آپدیت میشه حجم اونجا میره !

تصور اینا اینه که هیچکی pause بلد نیست و همه کاربر pc هستن . قشنگ معلومه گفتن اینو بگید از سوتی دادن هاشون معلومه ماست میمالن

هیچ وقت به یاد ندارم اتفاقی همه بیفتن به حجم دزدی . گویا چراغ سبز و هماهنگی هست

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
یعنی طرح ها رو نگاه (مخابرات)
فرضا من 185 گیگ بخوام بگیرم باید سرعتم 4 باشه؟
یعنی نمیشه 16 مگ با 185 گیگ باشه؟
دیونه شدیم تو این کشور
تمام دنیا رو به جلو حرکت میکنن اینجا دنده عقب میرن
View attachment 254228
دقیقا منم همین الان اومدم بسته بگیرم. بسته ها چه از لحاظ حجم و یا سرعت و قیمت اصلا بالانس نیستن.
یعنی همینی که عکس گذاشتی داره 120 گیگ 75 تومن. بعد 180 گیگ 150 تومن. یعنی 50 درصد حجم اضافه ولی 100 درصد قیمت بیشتر.
انگار دادن این تعرفه های جدید رو یه بچه 5 ساله نوشته.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,594
دقیقا منم همین الان اومدم بسته بگیرم. بسته ها چه از لحاظ حجم و یا سرعت و قیمت اصلا بالانس نیستن.
یعنی همینی که عکس گذاشتی داره 120 گیگ 75 تومن. بعد 180 گیگ 150 تومن. یعنی 50 درصد حجم اضافه ولی 100 درصد قیمت بیشتر.
انگار دادن این تعرفه های جدید رو یه بچه 5 ساله نوشته.
آخه سرعت 4 مگ و کجای دلم بذارم
فکر کن از 16 مگ بری 4 مگ بعد برای 65 گیگ تازه 2 برابر پول بدی
بعد خیلی راحت میتونی با ترافیک زمان دار جبران کنی (رسما دیونه خونست)
image_2022-05-08_174907119.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر