بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دقیقا، واسه منم همینه،اعصابمم نمیکشه زنگ بزنم بگم چرا اینجوری شده چون مثل انسان جواب نمیدن ، معلومه یه گندی زدن ... پینگ داخلی اسپید تست میگرفتم تا دو شب قبل زیر ۲۰ میداد الان بالای ۵۰ میده ، فقط امیدوارم درست شه زودتر
قبلا هم اینجوری زیاد شده واس من در حد دو سه روز میپوکه بعد درست میشه این پارس از اون موقعی که گفتن با های وب مدیراش یکی شدن رسما گند زده💩
اگه به خاطر عوض کردنش مجبور نبودم یه هفته بدون نت بمونم صد در صد عوضش میکردم هر چند بقیه هم همینن یکم بهتر یا بدتر تفاوت آنچنانی ندارن
الان فقط فیبر خوبه که به هر کسی نمیدن

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
قبلا هم اینجوری زیاد شده واس من در حد دو سه روز میپوکه بعد درست میشه این پارس از اون موقعی که گفتن با های وب مدیراش یکی شدن رسما گند زده💩
اگه به خاطر عوض کردنش مجبور نبودم یه هفته بدون نت بمونم صد در صد عوضش میکردم هر چند بقیه هم همینن یکم بهتر یا بدتر تفاوت آنچنانی ندارن
الان فقط فیبر خوبه که به هر کسی نمیدن
ای گفتی ، من دقیقا قبل اون داستان انتقالش گرفتم و یکی از با کیفیت ترین اینترنتای اون زمان بود،قبلش از هایوب فرار کرده بودم سمت این اومدم اینو گرفتم جفتشون یکی شدن 😐..اونزمان پارس فکر کنم تنها شرکتی بود سرویس گیم میداد ،الان یه تایپ سه رو نمیکنن دو و میگن دست ما نیس ... خدایی میدیدم اینروزارو و همینم اتفاق افتاد دقیقا شد مثه هایوب

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
ای گفتی ، من دقیقا قبل اون داستان انتقالش گرفتم و یکی از با کیفیت ترین اینترنتای اون زمان بود،قبلش از هایوب فرار کرده بودم سمت این اومدم اینو گرفتم جفتشون یکی شدن 😐..اونزمان پارس فکر کنم تنها شرکتی بود سرویس گیم میداد ،الان یه تایپ سه رو نمیکنن دو و میگن دست ما نیس ... خدایی میدیدم اینروزارو و همینم اتفاق افتاد دقیقا شد مثه هایوب
فعلا که چاره ای نیست با همه بدیاش بازم کارو راه میندازه تا صبر کنیم فیبر کم کم جا بیفته اونو بشه استفاده کرد

• Like

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
من معمولا اینترنت میگرفتم روی خطم باشه که میرم بیرون لازم میشه الان رفتم دیدم کل بسته های همراه اول تغییر کردن یکی از یکی بدتر حتی بسته های ۱ ساله رو هم حذف کردن حجم ها به شدت پایین قیمت ها چند برابر.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
یعنی الان با این افزایش قیمت هزینه اینترنت همراه کمتر از ثابت شده ؟
در این صورت چه نیازی به اینترنت ثابت هست ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
یعنی الان با این افزایش قیمت هزینه اینترنت همراه کمتر از ثابت شده ؟
در این صورت چه نیازی به اینترنت ثابت هست ؟
البته الان همراه اول هزینش بیشتر هست اما به صورت کلی خر تو خری هست

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
همین الان داشتم بازی میکردم دی سی شدم افتادم بیرون
کلا جدیدا زیاد پیش میاد اینجوری میشم در حد یه مین نت دیسی میشه معمولا هم تو ساعتای رند این اتفاق میفته الانم یک قطع شد یک ویک دیقه وصل شد
از بازی میفتم بیرون میام مرور گرو باز میکنم میبینم هیچ سایتی باز نمیکنه میبندم یه مین بعد امتحان میکنم همه چی درست میشه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
همین الان داشتم بازی میکردم دی سی شدم افتادم بیرون
کلا جدیدا زیاد پیش میاد اینجوری میشم در حد یه مین نت دیسی میشه معمولا هم تو ساعتای رند این اتفاق میفته الانم یک قطع شد یک ویک دیقه وصل شد
از بازی میفتم بیرون میام مرور گرو باز میکنم میبینم هیچ سایتی باز نمیکنه میبندم یه مین بعد امتحان میکنم همه چی درست میشه
بله این مشکل هم هستش .‌‌.. حالا اگه میتونی برو ثابت کن به پشتیبانیشون، دیشب زنگ زدم به پارس افلاین گفتم لطفا فقط نگو پینگ زیر ۲۰۰ نرماله و بگو چرا مشکل دارم من ؟ گفت پینگ زیر ۱۵۰ نرماله و منو قانع کرد :D دیگه چی میشه گفت به اینا ،مشکلو که پیش میارن گردنم نمیگیرن

راستی پینگت درست شد؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بله این مشکل هم هستش .‌‌.. حالا اگه میتونی برو ثابت کن به پشتیبانیشون، دیشب زنگ زدم به پارس افلاین گفتم لطفا فقط نگو پینگ زیر ۲۰۰ نرماله و بگو چرا مشکل دارم من ؟ گفت پینگ زیر ۱۵۰ نرماله و منو قانع کرد :D دیگه چی میشه گفت به اینا ،مشکلو که پیش میارن گردنم نمیگیرن

راستی پینگت درست شد؟
اره درست شد بیشتر مچا چهار خط شده

• Like

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
572
این مخابرات جدا فازش چیه؟ :D 2 ماه پیش بسته 420 گیگ 16 مگ رو گذاشت بعد چند روز حذفش کرد. امروز چک کردم دیدم دوباره برگشته. کلا یه سری بسته های پرحجم اضافه کردند. تا همین 3 روز پیش که من بسته گرفتم بهترین بسته یه ماهه 120 گیگ 16 مگ بود. الان یهو 420 گیگ 16 مگ اضافه شده. اینو مطمئنیم که ارزون نمیشه ولی حداقل اینو دیگه بزارن ثابت بمونه.

• Like
Reactions: TeTration

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,658
برگشتم به کابوسه 3 سال پیش :D

ماکسیمم 30 دقیقه نت وصل میمونه بعد یهو Attainable Rate میشه ~2Mb و چراغ DSL خداحافظی میکنه :D

بدترین قسمتش اینه هیچ راهکاری نداره، یا باید دعا کنه عاملش هرچی که هست درست بشه یا زنگ بزنی که سرعت رو چند مگ کمتر ست کنن تا شاید DC نشی :|

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
برگشتم به کابوسه 3 سال پیش :D

ماکسیمم 30 دقیقه نت وصل میمونه بعد یهو Attainable Rate میشه ~2Mb و چراغ DSL خداحافظی میکنه :D

بدترین قسمتش اینه هیچ راهکاری نداره، یا باید دعا کنه عاملش هرچی که هست درست بشه یا زنگ بزنی که سرعت رو چند مگ کمتر ست کنن تا شاید DC نشی :|
دقیقا همین مشکل رو حدود 2 هفته ست دارم

UʟtraVioʟet

کاربر سایت
Jan 11, 2015
57
چند روزه اینترنتم نابود شده هر چند دقیقه یا ساعت ( رندوم کلا ) کلا تایم اوت میده و هیچی باز نمیشه مجبورم ریستارت کنم یا اینکه خودش یهو وصل میشه مخابراتم زنگ زدم درست نشد برا کسی دیگه هم این چیزا پیش اومده ؟ مودم هم عوض کردم همین بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر