بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
هیچوقت نمیفهمی چیزایی مثل نت و هزینه برق و.. چجوری و کی گرون شدن

قطره چکانی و زیر پوستی . هر سال فروردین اردیبهشت حکایت پیش میاد مثلا نرخ تاکسی و... که تو اخبار رویت میشن ولی اینترنت خیلی بی سر و صدا

همین دو سه ماه مونده دیگه . بعدش میریم تو سیکل قطعی برق .اونجاست که دیگه نمیدونی چی بر سر کارت گرافیک 70تومنی و کنسول 20تومنی بیاد

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
قیمت بسته‌های اینترنت برخی از شرکت‌ها افزایش یافت - زومیت

مشاهده‌ی قیمت بسته‌های برخی شرکت‌های اینترنتی از جمله شاتل و مخابرات نشان می‌دهد که آن‌ها دست به افزایش صد درصدی قیمت بسته‌های اینترنتی خود زده‌اند

بسیاری از کاربران نیز در شبکه‌های اجتماعی نسبت به دو برابر شدن قیمت بسته‌ها اعتراض کرده‌اند.

پ ن : از این اعتراض های هشتگی هرساله:D چند روز بعدش هم همیشه وزیر اومده گفته 2برابر خوب نیست 1نیم برابر ش کنید

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
پیش خودم گفتم دم پیشگامان گرم که گرون نکرده . رفتم دیدم 24% از حجم بسته کم شده:))

این چند وقت در حالت عادی و استفاده داخلی هم بیش از حد کنتور میندازه !!! مخصوصا اگه با فیلتر شکن در حال دانلود باشید

اونایی که گرون نکردن جوری دیگر حرکت میزنن گویا

• Like
Reactions: pkarash

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
جالبه که من دو روز پیش 40 گیگ از سایت downloadha دانلود کردم اصولا باید 20 گیگ از حجم کم میشد اما 80 گیگ کم کرده !!!! مخابرات ترافیک سایت داخلی رو به جای اینکه نصف حساب کنه دوبرابر حساب کرده!
پشتیبانی هم هیج جوابی مشخصی نداده و گفته پیگیری میکنیم

• Like
Reactions: pkarash and mjmk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
باک حجم های اینترنت مخابرات سوراخه جدیدا
من هر مال سرویس 175 گیگ میگرفتم به روز نهایت 25 میرسید
الان رفتم 120 گیگ گرفتم اون قیمت
وحشتناک هم حجم خوری میکنه
به طوری که 2 بار حجم زمان دار گرفتم بیش از 2/5 برابر حجمو خورد (برابر برای این که دانلود خارجی بود - 0/5 یواشکی از سرو تهش میزنن که شک نکنی)

• Like
Reactions: pkarash

KINGLeopon

کاربر سایت
Dec 2, 2021
75
باک حجم های اینترنت مخابرات سوراخه جدیدا
من هر مال سرویس 175 گیگ میگرفتم به روز نهایت 25 میرسید
الان رفتم 120 گیگ گرفتم اون قیمت
وحشتناک هم حجم خوری میکنه
به طوری که 2 بار حجم زمان دار گرفتم بیش از 2/5 برابر حجمو خورد (برابر برای این که دانلود خارجی بود - 0/5 یواشکی از سرو تهش میزنن که شک نکنی)
واسه منم همون قبلش که 180 گیگ بود در حد وب گردی 20 روزه تموم میشد روزی 10 گیگ میزد مصرف میکنی در حالی که من اصلا دانلود نمیکردم

• Like
Reactions: .::PUИK::.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
مخابرات را من چند وقت قبل متوجه شدم که به شدت حجمم داره میره . حالا این وسط رفتیم مسافرت چند روز برگشتم دیدم روزی 3 گیگ حجم خورده. زنگ زدم اعتراض کردم گفتن حتما مودمت هک شده. رمز اینا را عوض کردم ولی نتونستم جلوی این حرف چیزی بگم ولی این سری میخام مسافرت رفتنی مودم را ببندم ببینم چی میشه.

ولی با یک احتمال بسیار بالا میگم اینا حجم میدزدن

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
مخابرات را من چند وقت قبل متوجه شدم که به شدت حجمم داره میره . حالا این وسط رفتیم مسافرت چند روز برگشتم دیدم روزی 3 گیگ حجم خورده. زنگ زدم اعتراض کردم گفتن حتما مودمت هک شده. رمز اینا را عوض کردم ولی نتونستم جلوی این حرف چیزی بگم ولی این سری میخام مسافرت رفتنی مودم را ببندم ببینم چی میشه.

ولی با یک احتمال بسیار بالا میگم اینا حجم میدزدن
مخابرات چند وقتی هستش که حجم خوری عجیبی داره
من خودم اوایل فکر کردم مودمم هک شده ولی وایفای رو کلا قطع کردم و دیدم بازم حجم کم میشه ، حتی همین چند روز پیش من از استیم یه بازی دانلود زدم حدودا 1.5 گیگ و دیدم حدود 4 گیگ کم کرد

آخرین ویرایش:

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان من الان موندم از چه شرکتی اینترنت بگیرم هرکدومشون میرم پیجش میبینم فقط فحشه میشه یکم راهنمایی کنین عصرتلکام داشتم تازه از شرش خلاص شدم
میخوام پینگ نسبتا پایین باشه و آنلاین بتونم فیلم ببینم
بین آسیاتک و مخابرات و پیشگامان و فن آوانت کدوم رو توصیه میکنید؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
دوستان من الان موندم از چه شرکتی اینترنت بگیرم هرکدومشون میرم پیجش میبینم فقط فحشه میشه یکم راهنمایی کنین عصرتلکام داشتم تازه از شرش خلاص شدم
من صبانت دارم عالی نیست ولی بدم نیست
نویز خطت خیلی مهمه

• Like
Reactions: **AMIR**

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اگه میتونی فیبر نوری کنی مخابرات
البته اگه با پشتیبانای داغونش کنار بیای
+
عجیب داره حجم خوری میکنه
من نهایت کارم اینستا گردی باشه
کلا 2تا دانلود داشتم شده 14 مگ تو این 3 روز , شما حساب کن من اشتباه میکنم استفادم در حد 2 گیگ بوده (یوتیوب و اینستا)
اما 9 گیگ چطور از حسابم کم شده
آدم جرئت نمیکنه چیزی بذاره دانلود
Screenshot (16).png image_2022-04-11_162720686.png

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,141
نام
آریا
من فکر میکردم مشکل از نت منه فقط

سرعت خیلی پایینه قبلا بهتر بود شبا که اصلا دیگه تعطیل میشه من نتم مخابراته