بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
عزیزان کسی پوینت تو پوینت واسه گیم استفاده میکنه؟ ارزش خرید داره؟مخصوصا برای فیفا...ممنون
به نظرم ptp برای کسیه که دسترسی به نت adsl نداشته باشه یا شرکت درست درمون سرویس نده
ptp به خیلی چیزا بستگی داره , سرویس دهنده , فاصله تا دکل , نویز های تلفن های همراه , دیدت تا دکل و.... که کارشناس میاد نگاه میکنه نظر میده
البته دیگه با قیمت اینترنتای امروز خیلی گرون حساب میشه
من یه زمانی سیستک داشتم با بچه ها بازی میکردیم پهنای باندم کله بچه ها رو میذاشت تو جیبش ولی خوب بعدا مشکلات دید مستقیم به آنتن و نویز باعث شد نتونم استفاده کنم , حتی اون دوره پینگم از همه کمتر بود
اون نتی که اون زمان من داشتم تا به امروز تجربش نکردم

• Like
Reactions: Arash-S212

Mojtaba38

عضو جدید
Apr 16, 2022
2
به نظرم ptp برای کسیه که دسترسی به نت adsl نداشته باشه یا شرکت درست درمون سرویس نده
ptp به خیلی چیزا بستگی داره , سرویس دهنده , فاصله تا دکل , نویز های تلفن های همراه , دیدت تا دکل و.... که کارشناس میاد نگاه میکنه نظر میده
البته دیگه با قیمت اینترنتای امروز خیلی گرون حساب میشه
من یه زمانی سیستک داشتم با بچه ها بازی میکردیم پهنای باندم کله بچه ها رو میذاشت تو جیبش ولی خوب بعدا مشکلات دید مستقیم به آنتن و نویز باعث شد نتونم استفاده کنم , حتی اون دوره پینگم از همه کمتر بود
اون نتی که اون زمان من داشتم تا به امروز تجربش نکردم
لطف کردی...کاملا درسته...اگه بقیه دوستان تجربه ای دارن بگن...مخصوصا برای فیفا...

• Like

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
هنوزم این دوبله کنتور انداختن حل نشده با دوتا isp مختلف - بعد عید یهو دوبله دزدی وحشتناک شده و همچنان ادامه داره

سابقه نداشته برای 90 دقیقه فوتبال با رزولیشن 144p حدود900 مگ حجم ماسمال بشه بره . هی توهم زده بودم نکنه ویندوز آپدیت میشه هر 5دقیقه چک میکردم میدیدم بابا آپدیتpause هست

بازی استوکورسا کریرآفلاین ش رو میرم ولی تو ایکس باکس برای باز شدن اچیومنت باید آنلاین باشی همیشه 2ساعت استو کورسا بازی میکردی میشد 60 مگ الان 200 مگ حجم رو نابود کرد سره 1ساعت

5گیگ دانلود میکنی ولی در پنل عدد چیز دیگری ست

• Like

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
هنوزم این دوبله کنتور انداختن حل نشده با دوتا isp مختلف - بعد عید یهو دوبله دزدی وحشتناک شده و همچنان ادامه داره

سابقه نداشته برای 90 دقیقه فوتبال با رزولیشن 144p حدود900 مگ حجم ماسمال بشه بره . هی توهم زده بودم نکنه ویندوز آپدیت میشه هر 5دقیقه چک میکردم میدیدم بابا آپدیتpause هست

بازی استوکورسا کریرآفلاین ش رو میرم ولی تو ایکس باکس برای باز شدن اچیومنت باید آنلاین باشی همیشه 2ساعت استو کورسا بازی میکردی میشد 60 مگ الان 200 مگ حجم رو نابود کرد سره 1ساعت

5گیگ دانلود میکنی ولی در پنل عدد چیز دیگری ست
آدم جرات نمیکنه چیزی دانلود کنه
من سر جمع 5/500 گیگ دانلود کردم از روز تمدید سرویس که 120 گیگه الان نگاه کردم از 120 تا 88 گیگ مونده
فوتبال هم از تی وی نگاه کردم یه ذزه یوتیوب گردی کردم

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
دوستانی که دغدغه حجم مصرفی دارن بهتر هست که برن سمت شرکت هایی مثل زیتل و پتیاک که سرویس های نامحدود دارن.. من خودم پتیاک دارم.. بازی نمیکنم باهاش ولی برای کارای دیگه واقعا خوبه..

• Like

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستانی که دغدغه حجم مصرفی دارن بهتر هست که برن سمت شرکت هایی مثل زیتل و پتیاک که سرویس های نامحدود دارن.. من خودم پتیاک دارم.. بازی نمیکنم باهاش ولی برای کارای دیگه واقعا خوبه..
پتیاک کدوم سرویسش نا محدود هست؟ چون تمام سرویس هاش کمترین حجم رو دارن در بین تمام isp ها و از همه گرونتر.

• Like

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
پتیاک کدوم سرویسش نا محدود هست؟ چون تمام سرویس هاش کمترین حجم رو دارن در بین تمام isp ها و از همه گرونتر.
سرویس ۵۰ مگ نامحدود. البته ظاهرا الان شده حدود ۳۰۰ تومن که شاید برای بعضی ها مبلغ زیادی باشه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
خب با افزایش پهنای باند خارجی هم مخالفت شد و طرحش به فنا رفت.
کم کم انلاین بازی کردن مثل ادم و باید فراموش کنیم.

• Like
Reactions: Taha75

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
جالبه تو این هیاهوی گرانی ها و حجم دزدی ها هیچ کاری از دست جامعه و کاربران ساخته نیست! انفعال مطلق

یعنی هیچ کسی هیچ حق نظر هم نداره چه برسه شکایت . تهش 4تا هشتگ بزنن و بی توجه به اینکه هشتگ در کشوری مثل اینجا کاریکاتوره

تو 10 روز یهو اینترنت دو برابر شد و داروی 400تومنی 1تومن بسیاری کالاها روند صعودی .خیلی ریلکس ادامه میدیم و نهایتا ختم به 4تا اعتراض مجازی میشه . متوقف شدن این سیکل معلوم نیست چطوری باید انجام بشه

خلاصه سیکل در هر حوزه یی =گرانی + اعتراض مجازی سپس فراموشی و بعد ازمدتی دوباره تکرار سیکل

isp رسما به من میگه برو پی کار ت. دارو خونه و بیمه و..هم اتفاقا همین رو میگه ! میپرسی چرا چگونه اینو تابو شکنی و جسارت برداشت میکنن وحتی به خودشون حق میدن ازت شکایت کنن که چرا ازمون شکایتی داری!

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
جالبه تو این هیاهوی گرانی ها و حجم دزدی ها هیچ کاری از دست جامعه و کاربران ساخته نیست! انفعال مطلق

یعنی هیچ کسی هیچ حق نظر هم نداره چه برسه شکایت . تهش 4تا هشتگ بزنن و بی توجه به اینکه هشتگ در کشوری مثل اینجا کاریکاتوره

تو 10 روز یهو اینترنت دو برابر شد و داروی 400تومنی 1تومن بسیاری کالاها روند صعودی .خیلی ریلکس ادامه میدیم و نهایتا ختم به 4تا اعتراض مجازی میشه . متوقف شدن این سیکل معلوم نیست چطوری باید انجام بشه

خلاصه سیکل در هر حوزه یی =گرانی + اعتراض مجازی سپس فراموشی و بعد ازمدتی دوباره تکرار سیکل

isp رسما به من میگه برو پی کار ت. دارو خونه و بیمه و..هم اتفاقا همین رو میگه ! میپرسی چرا چگونه اینو تابو شکنی و جسارت برداشت میکنن وحتی به خودشون حق میدن ازت شکایت کنن که چرا ازمون شکایتی داری!
از ماست که بر ماست

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
پینگا دو سه شبه واستون بالا نرفته؟؟
پارس افلاین هستم
چیکار دارن میکنن معلوم نیس، زنگ بزنی بهشون مثه طوطی یه چیزاییو تکرار میکنن
تو فیفا از 4 خط اومدم رو سه خط از 50 الی 60 اومده رو 80 الی 90

• Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
تو فیفا از 4 خط اومدم رو سه خط از 50 الی 60 اومده رو 80 الی 90
دقیقا، واسه منم همینه،اعصابمم نمیکشه زنگ بزنم بگم چرا اینجوری شده چون مثل انسان جواب نمیدن ، معلومه یه گندی زدن ... پینگ داخلی اسپید تست میگرفتم تا دو شب قبل زیر ۲۰ میداد الان بالای ۵۰ میده ، فقط امیدوارم درست شه زودتر

• Like
Reactions: omiid72

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر