بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
نت من امروز پوکیده یعنی قطعه هر از گاهی وصل میشه به مدت 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه دوباره وصل میشه برای 1 دیقه بعد قطع میشه
مخابرات تهران
امروز کلافم کرد نت
دیشب حدود ساعتای 12 فاجعه شد گفتم دارن نت رو قطع میکنن تموم ... 5-6 ثانیه وصل بود، 30 ثانیه قطع کامل! به قول یکی از دوستان فکر کنم جهرمی میخواد هرچی اینترنت مونده رو هم بذاره تو چمدونش با خودش ببره!

• Like
Reactions: .::PUИK::.

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
دیشب حدود ساعتای 12 فاجعه شد گفتم دارن نت رو قطع میکنن تموم ... 5-6 ثانیه وصل بود، 30 ثانیه قطع کامل! به قول یکی از دوستان فکر کنم جهرمی میخواد هرچی اینترنت مونده رو هم بذاره تو چمدونش با خودش ببره!
دوست عزیز من همه که از اینترنت برای بازی و تفریح استفاده نمیکنن مقدار کثیری از ۷۰٪‌ از مردمی که از اینترنت استفاده میکنن شاید ۳۰٪ شون با اینترنت نون درمیارن. اول اینکه اینترنت ملی با در حال حاظر با iodine هم قابل دورزدنه پس فکر نکنم سود امنیتی داشته باشه دوم اینکه ضرر عظیمی به اقتصاد میخوره با قطع شدن اینترنت چون همونطور که گفتم خیلی ها خیلیها از اینترنت مصرف گسترشی دارن مثلا من با خارجیها فریلنس میکنم و این ارزی که بهم میدن رو وارد ایران میکنم و مقدار زیاد ازین افراد هستن مثل من اکه اینکار رو میکنن. اگر هم بخوان اینترنت رو قطع کنن اول برنامه ریزی بسیار گرانی باید انجام بدن. نمیگم اینترنت دوباره قطع نخواهد شد ۱۰۰٪‌قطع میشه اما موقتا در زمان تظاهرات مثل ۲ سال قبل. کاری که هند و پاکستان هروقت تظاهرات میشه انجام میدن. خیال نکنید فقط ایرانه اینترنت رو قطع میکنه هنگام ناآرومی الان کاشمیر هند ۱ ساله اینترنتش رو هواست. در هند شبها هنگام تظاهرات اینترنت قطع میشه در پاکستان در محرم صفر اینترنت رو قطع میکنن و در چین و روسیه هروقت تقی به توقی میخوره اینترنت قطع میشه. این فوبیایی که عده ای ایرانی گرفتن که الانه بی خبر اینترنت رو قطع کنن بیشتر شبیه PTSD میمونه تا منطق. خیال نکنین همه از اینترنت استفاده میکنن تا برن تو اینتساگرام مخ دخترهارو بزنن خیل عظیمی از مردم به اینترنت جهت پژوهش و تجارت احتیاج دارن. محدودیتهایی که به اینترنت وارد خواهد شد در آینده قطعی نیست به احتمال زیاد مثل کره ی جنوبی (آره گفتم جنوبی) میان سیستم احراز هویت برای آنلاین شدن انجام میدن که ترک کردن افراد راحتر تر شه. مثلا کره ی جنوبی سالهاست که این سیستم رو داره. توجه کنید تنها و تنها کشوری که اینترنت نداره کرده ی شمالیه. و تنها دلیلی که کره ی شمالی میتونه بدون اینترنت زندگی کنه اینه بسترش فراهم بوده. در مصر اینترنت قطعی داره اما حتی مثر هم بی برنامه اینترنت رو قطع نمیکنه. پس خیال نکنید مثل مرگ ناهنگام سراغتون میاد کنترلها روی اینترنت درآینده قطعی نیست و اگر هم سراغتون بیاد خبرتون میکنن.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
دوست عزیز من همه که از اینترنت برای بازی و تفریح استفاده نمیکنن مقدار کثیری از ۷۰٪‌ از مردمی که از اینترنت استفاده میکنن شاید ۳۰٪ شون با اینترنت نون درمیارن. اول اینکه اینترنت ملی با در حال حاظر با iodine هم قابل دورزدنه پس فکر نکنم سود امنیتی داشته باشه دوم اینکه ضرر عظیمی به اقتصاد میخوره با قطع شدن اینترنت چون همونطور که گفتم خیلی ها خیلیها از اینترنت مصرف گسترشی دارن مثلا من با خارجیها فریلنس میکنم و این ارزی که بهم میدن رو وارد ایران میکنم و مقدار زیاد ازین افراد هستن مثل من اکه اینکار رو میکنن. اگر هم بخوان اینترنت رو قطع کنن اول برنامه ریزی بسیار گرانی باید انجام بدن. نمیگم اینترنت دوباره قطع نخواهد شد ۱۰۰٪‌قطع میشه اما موقتا در زمان تظاهرات مثل ۲ سال قبل. کاری که هند و پاکستان هروقت تظاهرات میشه انجام میدن. خیال نکنید فقط ایرانه اینترنت رو قطع میکنه هنگام ناآرومی الان کاشمیر هند ۱ ساله اینترنتش رو هواست. در هند شبها هنگام تظاهرات اینترنت قطع میشه در پاکستان در محرم صفر اینترنت رو قطع میکنن و در چین و روسیه هروقت تقی به توقی میخوره اینترنت قطع میشه. این فوبیایی که عده ای ایرانی گرفتن که الانه بی خبر اینترنت رو قطع کنن بیشتر شبیه PTSD میمونه تا منطق. خیال نکنین همه از اینترنت استفاده میکنن تا برن تو اینتساگرام مخ دخترهارو بزنن خیل عظیمی از مردم به اینترنت جهت پژوهش و تجارت احتیاج دارن. محدودیتهایی که به اینترنت وارد خواهد شد در آینده قطعی نیست به احتمال زیاد مثل کره ی جنوبی (آره گفتم جنوبی) میان سیستم احراز هویت برای آنلاین شدن انجام میدن که ترک کردن افراد راحتر تر شه. مثلا کره ی جنوبی سالهاست که این سیستم رو داره. توجه کنید تنها و تنها کشوری که اینترنت نداره کرده ی شمالیه. و تنها دلیلی که کره ی شمالی میتونه بدون اینترنت زندگی کنه اینه بسترش فراهم بوده. در مصر اینترنت قطعی داره اما حتی مثر هم بی برنامه اینترنت رو قطع نمیکنه. پس خیال نکنید مثل مرگ ناهنگام سراغتون میاد کنترلها روی اینترنت درآینده قطعی نیست و اگر هم سراغتون بیاد خبرتون میکنن.
" فکر نکنید فقط ایران اینترنتشونو قطع میکنن پاکستانم همینطوره " پس بریم خدارو شکر کنیم. خیلی ادبیاتت آشناست!
چرا باید خودمونو با عقب افتاده ترین کشورا مقایسه کنیم؟ قیمت اینترنت و سایر چیز های از اروپا و امریکا گرون تره بعد به کیفیت و خدمات که میرسه با پاکستان مقایسه میکنی؟ درضمن اگه فکر میکنی یک درصد معیشت مردم براشون مهمه سخت در اشتباهی. در جریان فیلترینگ تلگرام فاجعه ای تو کسب و کار های اینترنتی رخ داد که رقیب نداشت ولی به یه ورشون بود دوستان!
همین واکسنی که ساختن قیمتش چند برابر فایزر هست!
فکر میکنی جهرمی این چند سال بیکار نشسته و فرایند قطع شدن تو یک روز اتفاق میوفته؟ برو یه سرچی بکن ببین چه همکاری هایی با شرکت "ابرآوران" داشته وزارت ارتباطات در همین زمینه! همین "نخبه" هایی که تو شریف بودن دارن با حکومت همکاری میکنن بستر اینترنت ملی رو فراهم کنن. فکر نکن این یه مشت گوریل عقب افتاده ای که میبینیم پشت این کاراشونه پس عقلشون نمیکشه و نمیتونن!! خیر همین شریفی ها و امیرکبیری ها هستن!
قطع که اسما نمیتونن قطع کنند، همین طرح درجه بندی دسترسی که داره مطرح میشه رو اجرا میکنن! هر کی اینترنت بین المللی میخواد بیاد با کارت ملی ثبت نام کنه تا بهش دسترسی بدیم و تا سر حد مرگ هم مانیتور میکنیم! فقط به یعده ماله کش خبرنگار و حکومتی دسترسی میدن که بجای مردم ایران تو شبکه های مجازی ماله بکشن. بقیه هم تکون بخورن دسترسی شون قطع میشه!

آخرین ویرایش:

ash|ae|ash

کاربر سایت
Jul 22, 2013
94
" فکر نکنید فقط ایران اینترنتشونو قطع میکنن پاکستانم همینطوره " پس بریم خدارو شکر کنیم. خیلی ادبیاتت آشناست!
چرا باید خودمونو با عقب افتاده ترین کشورا مقایسه کنیم؟ قیمت اینترنت و سایر چیز های از اروپا و امریکا گرون تره بعد به کیفیت و خدمات که میرسه با پاکستان مقایسه میکنی؟ درضمن اگه فکر میکنی یک درصد معیشت مردم براشون مهمه سخت در اشتباهی. در جریان فیلترینگ تلگرام فاجعه ای تو کسب و کار های اینترنتی رخ داد که رقیب نداشت ولی به یه ورشون بود دوستان!
همین واکسنی که ساختن قیمتش چند برابر فایزر هست!
فکر میکنی جهرمی این چند سال بیکار نشسته و فرایند قطع شدن تو یک روز اتفاق میوفته؟ برو یه سرچی بکن ببین چه همکاری هایی با شرکت "ابرآوران" داشته وزارت ارتباطات در همین زمینه! همین "نخبه" هایی که تو شریف بودن دارن با حکومت همکاری میکنن بستر اینترنت ملی رو فراهم کنن. فکر نکن این یه مشت گوریل عقب افتاده ای که میبینیم پشت این کاراشونه پس عقلشون نمیکشه و نمیتونن!! خیر همین شریفی ها و امیرکبیری ها هستن!
قطع که اسما نمیتونن قطع کنند، همین طرح درجه بندی دسترسی که داره مطرح میشه رو اجرا میکنن! هر کی اینترنت بین المللی میخواد بیاد با کارت ملی ثبت نام کنه تا بهش دسترسی بدیم و تا سر حد مرگ هم مانیتور میکنیم! فقط به یعده ماله کش خبرنگار و حکومتی دسترسی میدن که بجای مردم ایران تو شبکه های مجازی ماله بکشن. بقیه هم تکون بخورن دسترسی شون قطع میشه!
نارحتی سر من تخلیه نکن. برو یک نفرو بکش. همینه که هست. من تمام کارتهام رو درست بازی کردم و ازین کشور دارم میرم پس همینکه بتونم با خانوادم در ارتباط بمونم بسه. اونجا هم که رسیدم ۱۰۰ تا سرور یودین برای خانوادم میخرم. شما هم کارتهات رو درست بازی کن. کار سختی نیست.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
نارحتی سر من تخلیه نکن. برو یک نفرو بکش. همینه که هست. من تمام کارتهام رو درست بازی کردم و ازین کشور دارم میرم پس همینکه بتونم با خانوادم در ارتباط بمونم بسه. اونجا هم که رسیدم ۱۰۰ تا سرور یودین برای خانوادم میخرم. شما هم کارتهات رو درست بازی کن. کار سختی نیست.
احسنت صد آفرین بر شما. دوست نداشتی جمع کردی رفتی :)) البته کی پرسید نمیدونم ولی ممنون از اطلاع رسانی :))

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,543
من نمیدونم این مشکله منه یا بقیه هم دارن
صبح که میشه از 4 تا چراغ مودم مدام 2 تاش خاموش میشه
اگه مشکل از منه چرا شبا اوکیه
نمیدونم سر یاسوج نت این طوری شده یا این شل مغزها باز بدون فکر میخوان یه حرکت احمقانه ی بزنن

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
snr به نظرتون چقدر بازی کنه منطقیه؟
مثلا از 25 یهو میاد 15 بعد 8 بعد 10 بعد 15 بعد میره 23 بعد میره 11
نرماله؟
نه این مقدار تغییر نرمال نیست و حتما یا سیم کشی ایراد داره یا مشکل از تجهیزات مخابراته.اگه اینترنت قطع نمیشه کاری باهاش نداشته باش ولی اگه قطعی داره اول از سیم کشی خونه اطمینان پیدا کن و اگر مشکلی مثل رد شدن سیم تلفن از کنار کابل برق یا کنار آسانسور یا وسایلی که مصرف برق زیادی دارن، نبود مودمو ببر سر خط تست کن و اگر اونجا هم این تغییر شدید snr رو دیدی باید از مخابرات محلتون این مشکلو پیگیر بشی
====================================
یه مورد دیگه هم که ممکنه تاثیر بزاره تلفن بی سیم داخل منزله.اسپلیتر اگه نداری سر راه مودم حتما بزار یا اگر داری با اسپلیتر نو عوض کن ممکنه خود اسپیلتر هم بعد از یه مدت خراب بشه و نویز بندازه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
آقا من از وقتی پارس انلاین رو های وب خرید پینگم یه حال داغونی به خودش گرفته توی بستر داخلی
کسی سر درمیاره؟! :/

1624702134829.png

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
آقا من از وقتی پارس انلاین رو های وب خرید پینگم یه حال داغونی به خودش گرفته توی بستر داخلی
کسی سر درمیاره؟! :/

View attachment 214592
time out زیادی داری.از status مودم snr و crc error رو چک کن و اسکرین بگیر بفرست اینجا. احتمالا سرعتی که تنظیم کردن براتون از کشش خط بیشتره و نویز میندازه

آخرین ویرایش:

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان هیچ راهی وجود داره که کساییکه فیبر نورین بتوننبه غیر از مخابرات از جای دیگه بگیرن؟
نمیشه که هر غلطی دلشون بخواد بکنن با این وضع اینترنتشون بعد مجبورم باشیم ازشون بگیریم که!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
  • nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر