بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
15 فروردین هم گذشت و مثل هر وعده دیگه مشکل افت سرعت حل و فصل نشد

بسته 1تا11 همراه اول فقط 5صبح تا 7 صبح رنگ 1 مگابایت به خودش میگیره !

Untitled.jpg

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
15 فروردین هم گذشت و مثل هر وعده دیگه مشکل افت سرعت حل و فصل نشد

بسته 1تا11 همراه اول فقط 5صبح تا 7 صبح رنگ 1 مگابایت به خودش میگیره !

View attachment 200767
اخ اخ
دس رو دل من نذار! من همینو با سرعت 8 مگ دانلود میکردم الان 1 مگ میرسه هم راضی نمیشم. خیلی ضد حاله واقعا!

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
مخابرات اگه داری هر جای ایران هستی سریعا جمع ش کن:D

معروفه اصلا

اولویت برای انتخاب نت در اینجا اینه که بگردی و بپرسی ببینی کی کمتر تایم اوت و افت پهنای باند و حجم خوری و... داره .

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
مخابرات اگه داری هر جای ایران هستی سریعا جمع ش کن:D

معروفه اصلا

اولویت برای انتخاب نت در اینجا اینه که بگردی و بپرسی ببینی کی کمتر تایم اوت و افت پهنای باند و حجم خوری و... داره .
من قبلا شاتل داشتم که نقل مکان کردم به جای جدید و فرمودن اینجا فقط مخابرات میتونه سرویس بده و ما هم اسیر شدیم!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام دوستان.
اینترنت من مشکل قطعی داشت،امروز از مخابرات باهام تماس گرفتن و گفتن تنها راه حل اینه از ip استاتیک استفاده کنی.به نظرتون این کارو انجام بدم؟از لحاظ امنیتی مشکلی بوجود نمیاد؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
سلام دوستان.
اینترنت من مشکل قطعی داشت،امروز از مخابرات باهام تماس گرفتن و گفتن تنها راه حل اینه از ip استاتیک استفاده کنی.به نظرتون این کارو انجام بدم؟از لحاظ امنیتی مشکلی بوجود نمیاد؟
ip استاتیک چی هس اصن؟

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
سلام دوستان.
سلام
پشتیبانی مخابرات چرند زیاد میگه، هر کی رو رسیدن از خیابون آوردن گذاشتن برا پشتیبانی نتشون!
اینو دیدم که میگم!
به نظرم شما ISP تون رو عوض کنید و خودتون رو خلاص!

• Like
Reactions: mobile1199

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
مگه میخوای از بازیهای دهه 90 میلاد استفاده کنی و Universal Plug’n’Play باشه که گفتن آی پی استاتیک:D

این پیشتیبان ها کلا یک سری واژه هارو شنیدن و استفاده میکنن

آی پی استاتیک هیچ دردی از شما دوا نخواهد کرد

موضوع پهنای باند و پینگ نیاز به زیرساخت های اصولی داره که در ایران وجود نداره و همه ی isp ها از همین زیرساخت فعلی استفاده میکنن و به مشتری خط رانژه میفروشن

عموم isp های داخلی اصلا درکی از گیم و مولتی پلیر ندارن . عموم مردم هم کافیه اینستاگرام و تلگرام شون خوب لود بشه سوت و کف بزنن بگن عجب نتی

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
مگه میخوای از بازیهای دهه 90 میلاد استفاده کنی و Universal Plug’n’Play باشه که گفتن آی پی استاتیک:D

این پیشتیبان ها کلا یک سری واژه هارو شنیدن و استفاده میکنن

آی پی استاتیک هیچ دردی از شما دوا نخواهد کرد

موضوع پهنای باند و پینگ نیاز به زیرساخت های اصولی داره که در ایران وجود نداره و همه ی isp ها از همین زیرساخت فعلی استفاده میکنن و به مشتری خط رانژه میفروشن

عموم isp های داخلی اصلا درکی از گیم و مولتی پلیر ندارن . عموم مردم هم کافیه اینستاگرام و تلگرام شون خوب لود بشه سوت و کف بزنن بگن عجب نتی
واقعا حرف درستی زدی ، تا وقتی خواسته اکثریت مردم در این حد باشه زیر ساخت اینترنتی کشور هم در همین حد میمونه ، رفتم به همسایه هامون بگم فرم پر کنن از مخابرات FTTH بگیریم تازه فهمیدم سطح خواستشون چه قدر پایینه و بعد از کلی توضیح دادن در نهایت هم اکثریت گفتن ما به همچین اینترنتی نیاز نداریم !

• Sad
Reactions: danesh2000

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
بچه هایی که مخابرات دارین آقا من یه سوال دارم باد و بارون میاد اینترنت شما هم قطع میشه؟
هزاربار زنگ زدم اومدن سیم کشی و جعبه تقسیم و اینا رو چک کردن دیوونه شدم دیگه!!
غیر از این الان چند وقته خود به خود هرچند دقیقه یکبار 10-12 ثانیه تایم آوت میده کلا قطع میشه دوباره خودش وصل میشه حتی با موبایل هم نمیشه دیگه گیم زد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
بچه هایی که مخابرات دارین آقا من یه سوال دارم باد و بارون میاد اینترنت شما هم قطع میشه؟
غیر از این الان چند وقته خود به خود هرچند دقیقه یکبار 10-12 ثانیه تایم آوت میده کلا قطع میشه دوباره خودش وصل میشه حتی با موبایل هم نمیشه دیگه گیم زد
من مخابرات دارم. بارون هم نیاد گاهی وقتا خودش قطع میشه. بدیش اینه که خیلی از مناطق رو در سراسر کشور تحت انحصار دارن و از جای دیگه نمیشه سرویس گرفت.

• Like
Reactions: Dyrone

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
منم دقیقا همینطوریم!

• Like

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
برای منم وقتی بارون میاد کند میشه
اون مشکل دومتونم دارم و واقعا عصبیم کرده!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر