بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
اقایون من نتم داتک بود که بدون خبر ورداشتن حجم رو کم کردن، میخوام عوض کنم سرویس گیم پارس آنلاین چطوره، شاتل چی هنوز باید مودم های زایکسل رو بزور بخریم ازشون؟
پارس آنلاین اگه خواستی بگیری الکی این سرویس هایی که زده ویژه بازی های آنلاین و گرونتره رو نگیر هیچ فرقی با حالت عادی نداره رو سرویس های عادیش هم میشه سرویس گیم فعال کرد

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام به همگی.میدونن جاش اینجا نیست ولی خب جای دیگه ای رو تو تایپیک پیدا نکردم که بپرسم. کسی سرویس کاهش پینگ و چیز پی ان خوب می‌شناسه بهم معرفی کنه. قبلا از گاد پینگ میگرفتم که جدیدا هم افزایش قیمت داده هم سرویس هاش رو محدودیت حجمی کرده.

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام به همگی.میدونن جاش اینجا نیست ولی خب جای دیگه ای رو تو تایپیک پیدا نکردم که بپرسم. کسی سرویس کاهش پینگ و چیز پی ان خوب می‌شناسه بهم معرفی کنه. قبلا از گاد پینگ میگرفتم که جدیدا هم افزایش قیمت داده هم سرویس هاش رو محدودیت حجمی کرده.
pingpass / pingservice

farshid76

عضو جدید
Apr 12, 2020
11
فن آوا استان فارس تایم اوت شدید افت سرعت اصلا یه وضعیه :)))

درخواست جمع آوری دادم برم پیشگامان ببینیم چه طوره

کسی از پینگ پیشگامان خبر داره استان فارس؟

farshid76

عضو جدید
Apr 12, 2020
11
با پیشگامان صحبت کردم پیام هاشو براتون میزارم

Attachments

• Screenshot (161).png
    Screenshot (161).png
    37.8 KB · مشاهده: 89
  • Screenshot (162).png
    Screenshot (162).png
    35.5 KB · مشاهده: 92
  • Screenshot (163).png
    Screenshot (163).png
    33.1 KB · مشاهده: 91
  • Like
Reactions: NHM

Actiontime

کاربر سایت
Mar 1, 2020
18
دوستان لطفا به نفر سرویس کاهش پینگ معرفی کنه و اینکه فقط نت باید adsl باشه؟
Pinghint دوستان هم اگه سرويس بهتري ميشناسن معرفي كنن
نه نميخواد حتما adsl باشه كل سرويساي كاهش پينگ و در به طور كلي همه پينگا به سروراي خارج بستگي به پينگ داخليت داره

• Like
Reactions: Destro

Actiontime

کاربر سایت
Mar 1, 2020
18
من خودم
Pinghint دوستان هم اگه سرويس بهتري ميشناسن معرفي كنن
نه نميخواد حتما adsl باشه كل سرويساي كاهش پينگ و در به طور كلي همه پينگا به سروراي خارج بستگي به پينگ داخليت داره
قبلا كه پينگ داخليم زير ٥ بود پينگ اروپام زير ٨٠ بود الان كه پينگ داخليم رفته رو ١٥ اينا پينگ ٩٠ به بالا ميگيرم چه به صورت عادي چه با سرويساي كاهش پينگ اينم بگم كه اين سرويس ها يا اينكه پينگتو ٩٠ اينا نشون ميده ولي حس ميكني داري با پينگ ١٥٠ به بالا بازي ميكني حس ميكنم به خاطر tickrate سروراشونه يا به خاطر اينه كه از udp استفاده نميكنن چون وقتي از وي پي ان استفاده ميكنم و پينگ ٩٠ ميگيرم همون ٩٠ احساس ميشه كلا تفاوتا محسوسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر